SON DAKİKA NİZİP HABERLERİ

Son Dakika Nizip Haberleri

 • 16:00 Nizip'te İki Aile Arasındaki Kan Davası Barışla Sonuçlandı Nizip'te İki Aile Arasındaki Kan Davası Barışla Sonuçlandı Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde, iki aile arasında Mahmut Eker'in ölümüyle başlayan kan davası, kanat önderlerinin araya girmesinin ardından verilen barış yemeğiyle sona erdi.
 • 13:02 Cumhurbaşkanı'na Destek İçin Yola Cıkan Özavcı Nizip'te Cumhurbaşkanı'na Destek İçin Yola Cıkan Özavcı Nizip'te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başkanlık Sistemi'ne destek olmak amacıyla Türkiye turuna çıkan Erol Özavcı, Gaziantep'in Nizip İlçesi'ne geldi.
 • 16:46 Gaziantep - Işid, Karkamış'taki Karakola Havanla Saldırdı - Yeniden Gaziantep - Işid, Karkamış'taki Karakola Havanla Saldırdı - Yeniden Işid, Karkamış'taki karakola havanla saldırdı (3) - yenidenSURİYE'nin IŞİD denetimindeki Carablus kentinden, sınırın Türkiye tarafındaki Gaziantep'in Karkamış İlçesi'ndeki Türkyurdu Mahallesi'nde bulunan sınır karakoluna bugün öğle saatlerinde havan toplarıyla saldırı düzenlendi.
 • 15:19 Karkamış'ta Saldırının Yaşandığı Bölgeye 5 Ambulans Sevk Edildi Terör örgütü DAEŞ kontrolündeki Suriye’nin Cerablus kentinden havanlı saldırının gerçekleştirildiği Gaziantep’in Karkamış ilçesine saldırıdan saatler sonra art arda 5 ambulans sevk edildi.
 • 15:16 Işid, Karkamış'taki Karakola Havanla Saldırdı (3) - Yeniden Işid, Karkamış'taki Karakola Havanla Saldırdı (3) - Yeniden – SURİYE'nin IŞİD denetimindeki Carablus kentinden, sınırın Türkiye tarafındaki Gaziantep'in Karkamış İlçesi'ndeki Türkyurdu Mahallesi'nde bulunan sınır karakoluna bugün öğle saatlerinde havan toplarıyla saldırı düzenlendi.
 • 12:00 IŞİD'den Bu Kez Karkamış'a Havanlı Saldırı! IŞİD'den Bu Kez Karkamış'a Havanlı Saldırı! Gaziantep'in Karkamış İlçesi'nin karşısındaki Cerablus'tan Türkiye tarafına havan atışı yapıldı. Havanlar sınır karakolunun çevresine düştü.
 • 08:51 Nizip Zeytini ve Zeytinyağı İzmir'de Ulusal Pazarında 7. İzmir Organik Ürünler Fuarı EKOLOJİ İZMİR 2016 ile 6. OLIVTECH Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı 27-30 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı olarak, Türkiye'nin en modern ve en büyük fuar merkezi Fuar İzmir'de başladı.
 • 07:03 Erdoğan: Anayasada İslami Vurguya Gerek Yok Erdoğan: Anayasada İslami Vurguya Gerek Yok Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bunların hepsi boş şeyler. Anayasada tüm dini grupların inançları güvence altına alınıyorsa, özellikle İslam'a vurgu yapmaya ne diye ihtiyaç olsun?" yorumunu yaptı.
 • 11:46 Eşini Başından Vuran Zanlıdan İlginç Savunma: Tavşan Zannettim Eşini Başından Vuran Zanlıdan İlginç Savunma: Tavşan Zannettim Gaziantep'te eşini av tüfeği ile başından vurarak ölümüne sebep olan Osman K. mahkemedeki savunmasında eşini tavşan sandığını, yanlışlıkla vurduğunu iddia etti.
 • 14:36 AK Parti TBMM Grup Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Anıtbakir'den çıkarken bir çocuğa "Büyüyünce ne olacaksın?
 • 11:45 Gaziantep'te Araç Muayene Hizmeti Randevuyla Verilecek TÜVTÜRK'ün Türkiye genelinde sadece randevu ile araç kabul eden muayene istasyonlarına, 25 Nisan'dan itibaren Gaziantep'in Nizip ve İslahiye muayene istasyonları da dahil oldu.
 • 14:01 Eğitim Bir-sen Gaziantep Şubesi İl Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı Eğitim Bir-sen Gaziantep Şubesi İl Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı Eğitim Bir-Sen tarafından yapılan il divan kurulu toplantısında Gaziantep’te en çok temsilin Eğitim Bir-Sen’e ait bulunduğu, yüzde 45,3 oranında temsil başarısı yakalandığı belirtildi.
 • 11:07 Güvenlik Güçlerine Güvenlik Güçlerine "Baklavalı" Destek PKK'ya yönelik operasyonların sürdüğü Mardin Nusaybin'e yurdun çeşitli yerlerinden gönderilen yiyecek ve duygu yüklü mektuplar, güvenlik güçlerine büyük moral veriyor.
 • 00:39 Merkel Gaziantep'te Anaokulu ve Mülteci Kampını Ziyaret Etti Merkel Gaziantep'te Anaokulu ve Mülteci Kampını Ziyaret Etti Almanya Başbakanı Angela Merkel Nizip mülteci kampını ziyaret etmek için Gaziantep'te.
 • 00:00 Davutoğlu: Geri Kabul Anlaşması Ancak Vize Muafiyeti ile Birlikte Uygulanır Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Vize muafiyetini, Avrupa Birliği-Türkiye mutabakatının ayrılmaz, asli unsuru olarak görüyoruz.
 • 23:45 Başbakan Davutoğlu ve Avrupalı Liderler Nizip'ten Ayrıldı Başbakan Davutoğlu ve Avrupalı Liderler Nizip'ten Ayrıldı Başbakanı Ahmet Davutoğlu, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Franz Timmermans, yaptıkları incelemenin ardından AFAD Nizip-2 Barınma Merkezi’nden ayrıldı.
 • 23:39 Muhaliflerden BM Temsilcisi Mistura'ya Eleştiri Muhaliflerden BM Temsilcisi Mistura'ya Eleştiri GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Suriyeli muhalif grupların oluşturduğu Müzakere Yüksek Komitesi (MYK) Başkanı Riyad Hicab'ın açıklamaları Muhaliflerden BM Temsilcisi Mistura'ya eleştiri Suriyeli muhalif grupların oluşturduğu MYK Başkanı Riyad Hicab: "Sayın de Mistura 2 yıl önce BM Özel Temsilcisi olarak görevlendirildi.
 • 23:35 Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Türkiye mülteciler konusunda sınanacak bir ülke değildir.
 • 23:29 Türkiye-Ab Suriyeli Sığınmacılara Yardım Programı Almanya Başbakanı Angela Merkel, Suriye'de güvenli bölge oluşturulması tartışmalarına ilişkin, "Türkiye-Suriye sınırında silahların sustuğu, insanların güvende olduğu bir alanın oluşturulması mümkün olabilir ve insanlar kendilerini ne kadar güvende hissederlerse o kadar az vatanlarından gelirler diye düşünüyorum.
 • 23:01 Başbakan Davutoğlu, Gaziantep'te Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dünyanın en çok sığınmacıya ev sahipliği yapan ülkem ile bugün bir kez daha gurur duydum, dünyada nerede mazlum varsa yanında olacağız" ifadesini kullandı.
 • 22:39 Davutoğlu ve Merkel, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin Açılını Yaptı (1) Davutoğlu ve Merkel, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin Açılını Yaptı (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Davutoğlu, Merkel ve Tusk'un alana gelişi Davutoğlu ve Merkel'in vatandaşlarla görüşmesi Merkezin açılışı Davutoğlu, Merkel ve Tusk Gaziantep'te Başbakan Davutoğlu, Almanya Başbakanı Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyon Başkan Yardımcısı Timmermans, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'ni hizmete açtı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyon Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin açılışını yaptı.
 • 22:27 Başbakan Davutoğlu, Merkel, Tusk ve Timmermans Ortak Basın Toplantısı Başbakan Ahmet Davutoğlu, vize muafiyetinin Türkiye için hayati bir konu olduğunu belirterek, önümüzdeki günlerde Meclis’ten gerekli düzenlemeleri geçireceklerini söyledi.
 • 22:20 Davutoğlu ve Merkel, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin Açılışını Yaptı (2) Davutoğlu ve Merkel, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin Açılışını Yaptı (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Davutoğlu ve Merkel'in Al Farah Çocuk Destek Merkezi'ni gezmesi Davutoğlu ve Merkel'in çıkışı ve halkı selamlaması Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması Davutoğlu, Merkel ve Tusk Gaziantep'te Başbakan Davutoğlu, Almanya Başbakanı Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans, Al Farah Çocuk Destek Merkezini hizmete açtı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin açılışını yaptı.
 • 22:10 Muhaliflerden BM Temsilcisi Mistura'ya Eleştiri Suriyeli muhalif grupların oluşturduğu Müzakere Yüksek Komitesi (MYK) Başkanı Riyad Hicab, Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura'yı eleştirdi.
 • 22:07 Davutoğlu, Merkel ve Tusk, Çocuk Destek Merkezi Açılışı Gerçekleştirdi Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve AB Konseyi Başkanı Donald Tusk, Al Farah Çocuk Destek Merkezi açılışını gerçekleştirdi.
 • 21:53 Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Nizip ziyareti sırasında yaptığı değerlendirmede "Son dönemde yaşanan bu mutabakatla, hem Türkiye Avrupa Birliği ilişkileri hızlanmış oldu, hem de bu insanı kriz konusunda biraz daha Avrupa ülkeleri taşın altına elini koyacak görünüyorlar" dediBaşbakanı Ahmet Davutoğlu, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Franz Timmermans ile birlikte AFAD Nizip-2 Barınma Merkezi’ni ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Suriye’de ciddi bir insanı krizi yaşanıyor" dedi.
 • 21:48 Türkiye-Ab Suriyeli Sığınmacıları Yardım Programı AB Konseyi Başkanı Donald Tusk, "Türkiye, bugün tüm dünyada göçmenleri nasıl barındırmamız gerektiğine dair dünyaya örnek olacak tek ülkedir.
 • 21:48 Davutoğlu ve Merkel, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin Açılışını Yaptı (3) Davutoğlu ve Merkel, Al Farah Çocuk Destek Merkezi'nin Açılışını Yaptı (3) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Al Farah Çocuk Destek Merkezi Davutoğlu ve Merkel'in vatandaşlarla görüşmesi Merkezin açılışı Davutoğlu ve Merkel'in Al Farah Çocuk Destek Merkezi'ni gezmesi Davutoğlu, Merkel ve Tusk Gaziantep'te Başbakan Davutoğlu, Almanya Başbakanı Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans, Al Farah Çocuk Destek Merkezini hizmete açtı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Al Farah Çocuk Destek Merkezinin açılışını yaptı.
 • 21:42 Türkiye-Ab Suriyelilere Yardım Programı Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hem Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti adına hem de Avrupa Birliği ve Almanya adına da bizim tek bir gayemiz var. İnsani bakımdan İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra yaşanan en büyük trajediye birlikte çözüm aramak.
 • 21:34 Gaziantep Aile ve Çocuk Merkezinin Açılışı Yapıldı Gaziantep Aile ve Çocuk Merkezinin Açılışı Yapıldı Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te (ek)AİLE VE ÇOCUK MERKEZİNİN AÇILIŞI YAPILDIBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakan Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Franz Timmermans, Nizip'teki kamp ziyaretinin ardından kente geldi.
 • 21:28 Davutoğlu, Merkel ve Tusk, Nizip Kampını Ziyaret Etti Davutoğlu, Merkel ve Tusk, Nizip Kampını Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Nizip kampı ziyaretinden detaylar Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te Başbakan Davutoğlu, Almanya Başbakanı Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans, 4 bin 818 Suriyelinin yaşadığı Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'ni ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Gaziantep'te Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'nde Suriyeli sığınmacılarla bir araya geldi.
 • 21:24 Davutoğlu: Terör Örgütlerinin Türkiye'ye Dönük Faaliyetleri Karşılığını Bulacak Başbakan Ahmet Davutoğlu, terör örgütlerinin Türkiye'ye dönük olarak yaptığı her türlü faaliyetin karşılığını bulacağını söyledi.
 • 21:09 Davutoğlu ve Merkel Nizip Geçici Barınma Merkezi'ni Ziyaret Etti Davutoğlu ve Merkel Nizip Geçici Barınma Merkezi'ni Ziyaret Etti Davutoğu, Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans Nizip Geçici Barınma Merkezi'ni ve Gaziantep Aile ve Çocuk Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 21:06 Davutoğlu, Merkel ve Tusk Gaziantep'te Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Al Farah Çocuk Destek Merkezinin açılışını yaptı.
 • 19:56 Davutoğlu, Merkel ve Tusk Gaziantep'te Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Nizip'te Suriyelilerin kaldığı kampı ziyaret etti.
 • 19:50 Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te (3) Aile VE ÇOCUK MERKEZİNİN AÇILIŞI YAPILDIBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakan Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Franz Timmermans, Nizip'teki kamp ziyaretinin ardından kente geldi.
 • 19:32 Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'teki Sığınmacı Kampını Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angele Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans, 4 bin 818 Suriyelinin yaşadığı Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'ni ziyaret etti.
 • 19:30 Gaziantep Almanya Başbakanı Angela Merkel'i Nizip'teki Kampı Gezdi Gaziantep Almanya Başbakanı Angela Merkel'i Nizip'teki Kampı Gezdi Gaziantep Almanya Başbakanı Angela Merkel'i Nizip'teki kampı gezdi (aktüel)(Tür: Yurt)
 • 19:26 Davutoğlu, Merkel ve Tusk Gaziantep'te Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Gaziantep'te anaokulu ziyaretinde bulundu.
 • 19:23 Davutoğlu, Merkel ve Tusk, Nizip Kampında Anaokulu Ziyaret Etti Davutoğlu, Merkel ve Tusk, Nizip Kampında Anaokulu Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Liderin ziyaretinden detaylar Davutoğlu, Merkel ve Tusk Gaziantep'te Başbakan Davutoğlu, Almanya Başbakanı Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Timmermans ile anaokulu ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ile anaokulu ziyaret etti.
 • 19:16 Davutoğlu ve Merkel Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'ni Ziyaret Etti Davutoğlu ve Merkel Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'ni Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans'ın gelişi Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te Başbakan Davutoğlu, Almanya Başbakanı Merkel, AB Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Timmermans, 4 bin 818 Suriyelinin yaşadığı Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'ni ziyaret etti Liderler, yöresel kıyafet giyen Suriyeli kız çocukları tarafından çiçeklerle karşılandı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Gaziantep'te Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'nde Suriyeli sığınmacılarla bir araya geldi.
 • 19:05 Nizip - Başbakan Davutoğlu ve Almanya Başbakanı Merkel Nizip'te Kamptaki Anaokulu Ziyaret Etti Nizip - Başbakan Davutoğlu ve Almanya Başbakanı Merkel Nizip'te Kamptaki Anaokulu Ziyaret Etti Nizip - Başbakan Davutoğlu ve Almanya Başbakanı Merkel Nizip'te kamptaki anaokulu ziyaret etti(Tür: Yurt)
 • 18:45 Gaziantep Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te Gaziantep Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'teBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu ve Almanya Başbakanı Angela Merkel, Suriyeli sığınmacıları ziyaret etmek üzere birlikte Gaziantep'e geldi.
 • 18:08 Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Gaziantep'te Nizip-2 Konteyner Kent ve Konaklama Tesisi'nde Suriyeli sığınmacılarla bir araya geldi.
 • 18:05 Merkel, Gaziantep'e Geldi Merkel, Gaziantep'e Geldi Almanya Başbakanı Angela Merkel ve üst düzey Avrupa Birliği yetkilileri Gaziantep'e geldi.
 • 18:04 Gaziantep İki Lider Davutoğlu ve Merkel Nizip Geçici Barınma Merkezini Ziyaret Etti Gaziantep İki Lider Davutoğlu ve Merkel Nizip Geçici Barınma Merkezini Ziyaret Etti Gaziantep İki lider Davutoğlu ve Merkel Nizip Geçici Barınma Merkezini ziyaret etti(Tür: Yurt)
 • 17:51 Başbakan Davutoğlu ve Avrupalı Liderler, Nizip'te Suriyelilerle Buluştu Başbakan Davutoğlu ve Avrupalı Liderler, Nizip'te Suriyelilerle Buluştu Başbakanı Ahmet Davutoğlu, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Franz Timmermans, AFAD Nizip-2 Barınma Merkezi’nde Suriyeli sığınmacılarla bir araya geldi.
 • 17:22 Davutoğlu ve Merkel Gaziantep'te Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Almanya Başbakanı Angela Merkel, Suriyeli sığınmacıları ziyaret etmek üzere birlikte Gaziantep'e geldi.
 • 17:04 Gaziantep Başbakan Davutoğlu ve Merkel Beraberindeki Heyet ile Birlikte Nizip Geçici Barınma... Gaziantep Başbakan Davutoğlu ve Merkel Beraberindeki Heyet ile Birlikte Nizip Geçici Barınma... Gaziantep Başbakan Davutoğlu ve Merkel beraberindeki heyet ile birlikte Nizip Geçici Barınma Merkezini ziyaret edecek(Tür: Yurt)
 • 15:25 Nizip'ten PKK'yla Mücadele Eden Güvenlik Güçlerine 400 Kilo Baklava Nizip'ten PKK'yla Mücadele Eden Güvenlik Güçlerine 400 Kilo Baklava Nizip'ten PKK'yla mücadele eden güvenlik güçlerine 400 kilo baklavaGAZİANTEP'in Nizip İlçesi'nden terör örgütü PKK'ya karşı operasyonların sürdüğü Mardin'deki güvenlik güçlerine 400 kilo baklava ile çocukların yazdığı mektuplar gönderildi.