SON DAKİKA NT MAĞAZALARI HABERLERİ

Son Dakika Nt Mağazaları Haberleri

11:06
2014 Yılında En Çok Kurşun Kalem Satın Alındı' NT Mağazaları Genel Müdürü Murat Kara, 2014 yılında en çok kurşun kalemin satın alındığını söyledi.
2014 Yılında En Çok Kurşun Kalem Satın Alındı'
09:57
İnegöl'de Mangala Turnuvası Düzenlendi Özel Nilüfer Safvet Koleji ve NT Mağazaları İnegöl Şubesi, İnegöl AVM sergi salonunda 160 öğrencinin katılımıyla 'Geçmişten Günümüze Bizim Oyunlarımız' adıyla mangala turnuvası düzenledi.
İnegöl'de Mangala Turnuvası Düzenlendi
10:57
Hayko Bağdat: Bir Toplumsal Kesimi Yok Edebileceğini Zannetmek Ahmaklıktır Taraf gazetesi yazarı Hayko Bağdat, 17 Aralık sonrası Hizmet Hareketi'ne karşı gerçekleştirilen cadı avıyla hiçbir yere varılamayacağını söyledi.
Hayko Bağdat: Bir Toplumsal Kesimi Yok Edebileceğini Zannetmek Ahmaklıktır
12:54
Portakal Çiçeği'nin Kokusu Torosları Aştı Adana’da 3 ayda bir yayınlanan şehir kültürü dergisi ‘Portakal Çiçeği’, artık Türkiye’nin her noktasına ulaşıyor.
Portakal Çiçeği'nin Kokusu Torosları Aştı
14:42
"Reklam Filmlerine Kadar Müdahale Eden Bir Hükümet Var" Ünlü Gazeteci ve Programcı Tayfun Talipoğlu, "Anlaşma yaptığım reklam filmlerine kadar müdahale eden bir hükümet var." dedi.
'Reklam Filmlerine Kadar Müdahale Eden Bir Hükümet Var'
11:02
Türköne: 17 Aralık Sonrası Aydınlar Dalkavukluğa Soyundu Siyaset bilimci Prof. Dr. Mümtaz’er Türköne, 17 Aralık operasyonu sonrası Türkiye’de yaşanan değişim ve dönüşümü Cihan Medya Haber Dergisi’ne yorumladı.
Türköne: 17 Aralık Sonrası Aydınlar Dalkavukluğa Soyundu
10:07
Cihan Medya Haber Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı Medya dünyasından haberler veren Cihan Medya Haber Dergisi’nin Eylül/Ekim sayısı yayınlandı.
Cihan Medya Haber Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı
15:21
En Hızlı Kalemtraş Kullanana Kalem Seti Hediye Etti Türkiye'nin önde gelen kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazaları zinciri NT Mağazaları, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı açılışını farklı bir etkinlikle karşıladı.
12:56
Velileri Alıştırmak İçin Sanal Ortamda Okul Alışverişi Yarışması Düzenledi Okulların açılmasına az bir süre kala ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişi maratonu başladı.
Velileri Alıştırmak İçin Sanal Ortamda Okul Alışverişi Yarışması Düzenledi
12:16
Nt Genel Müdürü Kara: Okul Alışverişiniz Çocuğunuz İçin Tehlikeli Olmasın Kırtasiye sektörünü öncü firmalarından NT Mağazaları'nın Genel Müdürü Murat Kara, okul alışverişinde alınacak ürünlerde dikkat edilmesi gereken 3 şartın; sağlıklı, şiddet içermeyen, çevreci ürün olduğunu söyledi.
14:01
Öğrenciler En Çok Çizgi Film Kahramanlarının Ürünlerini Tercih Ediyor Çocukların beğenilerini en iyi yansıttığını düşündükleri ürünlerin başında gelen okul çantalarında çizgi film karakterleri belirleyici olurken, aileler çantaların hafif, dayanıklı ve ergonomik olmasına dikkat ediyor.
12:34
Yeni Mağazasını Forum Ankara'da Açtı Uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji marketi NT Mağazaları, 67 ilde yer alan mağazalarına bir yenisi daha ekleyerek Forum Ankara AVM’de yeni mağazasını açtı.
Yeni Mağazasını Forum Ankara'da Açtı
10:10
TGC Başkanı Olcayto: Bu Dönemdeki Baskıyı Sıkıyönetimlerde Gördüm Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Olcayto, basının kolay bir imtihan vermediğini vurgulayarak, "Yani ben bu dönemi sıkıyönetim dönemlerinin bazılarında gördüm." dedi.
TGC Başkanı Olcayto: Bu Dönemdeki Baskıyı Sıkıyönetimlerde Gördüm
09:46
İftarı Kitap Okuyarak Bekliyorlar Hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu bunaltıcı yaz aylarında Osmaniyeli kitapseverler, serinlemek için kendilerini NT Mağazalarına atıyor.
İftarı Kitap Okuyarak Bekliyorlar
11:34
Aksaray Nt Mağazası 'Askıda Kur'an-ı Kerim' Uygulaması Başlattı Yaz Kur'an kurslarının açılmasıyla birlikte geçmiş yıllarda olduğu gibi NT mağazaları, Kur’an-ı Kerim alamayan öğrenciler için 'Askıda Kur’an-ı Kerim' uygulaması başlattı.
Aksaray Nt Mağazası 'Askıda Kur'an-ı Kerim' Uygulaması Başlattı
10:37
Sezonluk İstihdamda 800 Gence İş İmkanı Sunacak NT Mağazaları, okula dönüş dönemi olarak adlandırılan okul alışverişlerinin yoğun olduğu aylarda artan müşteri taleplerini karşılayabilmek için sezonluk istihdamlarına devam ediyor.
Sezonluk İstihdamda 800 Gence İş İmkanı Sunacak
09:34
NT Mağazaları 'Askıda Kur'an-ı Kerim' Uygulaması Başlattı NT mağazaları, Kur'an-ı Kerim alamayan öğrenciler için 'Askıda Kur'an-ı Kerim' uygulaması başlattı.
NT Mağazaları 'Askıda Kur'an-ı Kerim' Uygulaması Başlattı
14:08
Ufuk Okuma Salonu'nun Yaz Okulu Büyük İlgi Görüyor Mersin Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Mersin-Der) bünyesinde faaliyet gösteren Ufuk Okuma Salonları tarafından açılan yaz okulunun büyük ilgi gördüğü bildirildi.
Ufuk Okuma Salonu'nun Yaz Okulu Büyük İlgi Görüyor
09:49
İhsan Atasoy: Karalamalar, Tahkirler Hak Davasının Tecellileridir Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinin biyografilerini kaleme alan yazar İhsan Atasoy, Asr-ı Saadet'ten günümüze karalama ve hakaretlerin Hak davasının göstergesi olduğunu söyledi.
İhsan Atasoy: Karalamalar, Tahkirler Hak Davasının Tecellileridir
14:38
Karne Hediyelerinin Gözdesi Akıl Oyunları NT Mağazaları, karne hediyesi olarak bu sene en çok akıl oyunlarının tercih edileceğini öngörüyor.
Karne Hediyelerinin Gözdesi Akıl Oyunları
11:04
Prof. Dr. Osman Özsoy: Twetter'ı Kapatma Kararı Yaşananlara Ayna Oldu Türkiye Osman Özsoy’u, sokakta ders işlemek zorunda kalan profesör olarak tanıdı.
Prof. Dr. Osman Özsoy: Twetter'ı Kapatma Kararı Yaşananlara Ayna Oldu
11:00
Cihan Medya Haber Dergisinin Yeni Sayısı Çıktı Medya dünyasının nabzını tutan Cihan Medya Haber Dergisinin mayıs-haziran sayısı yayınladı.
Cihan Medya Haber Dergisinin Yeni Sayısı Çıktı
11:54
Hayaldeki Zirve' Çocuk Okurları Farklı Bir Yolculuğa Çıkaracak Daha önce, çocukların beğenisine sunduğu 'Salyangoz Savaşları' isimli romanında 'gıda paylaşımı ve ekolojik denge' konularını ele alan Gazeteci Recep Avcu, bu kez de 'Hayaldeki Zirve' isimli ikinci romanında çocukların hayallerindeki zirveyi anlatıyor.
Hayaldeki Zirve' Çocuk Okurları Farklı Bir Yolculuğa Çıkaracak
18:48
Ali Çolak, Mardin'de Kitapseverlerle Bir Araya Geldi. NT Mağazaları, ‘Okur-Yazar Buluşmaları’ etkinliği kapsamında Mardin’e gelen Zaman Gazetesi Yazarı Gazeteci Yazar Ali Çolak okurlarıyla buluştu.
Ali Çolak, Mardin'de Kitapseverlerle Bir Araya Geldi.
11:31
Çocuklar İçin Eğlence Erzurum Ve Tekirdağ'da Sürüyor NT Erzurum AVM ve Tekirdağ Tekira AVM mağazaları Cumartesi günü çocukları bekliyor
Çocuklar İçin Eğlence Erzurum Ve Tekirdağ'da Sürüyor
10:06
Hayaldeki Zirve' Romanı, Tatil Öncesi Raflardaki Yerini Aldı Daha önce, canlılar arasındaki gıda paylaşımı konusunu ele aldığı 'Salyangoz Savaşları' isimli romanını çocukların beğenisine sunan Recep Avcu, bu kez de 'Hayaldeki Zirve' romanı ile çocukların hayallerindeki zirveyi ele alıyor.
Hayaldeki Zirve' Romanı, Tatil Öncesi Raflardaki Yerini Aldı
11:15
Mümtaz'er Türköne Okurlarıyla Buluştu Türkiye'nin uluslararası tek kitap, kırtasiye, teknoloji mağazaları zinciri NT, Prof. Dr. Mümtaz'er Türköne'yi okurlarıyla bir araya getirdi.
Mümtaz'er Türköne Okurlarıyla Buluştu
08:48
NT Müşterilerine En Geç 20 Saniyede Cevap Verecek Müşterilerinden gelen çağrıların yüzde 80'ini ilk 20 saniyede cevaplamayı hedefleyen NT, müşteri ilişkileri yönetiminde de sektörünün öncüsü olacak.
10:56
NT, Kutsal Emanetler'i Ziyarete Açtı NT Mağazaları Erzurum Şubesi, Kutsal Emanetler konulu fotoğraf sergisi açtı.
NT, Kutsal Emanetler'i Ziyarete Açtı
15:39
Amasya'da 'Herkes O'nu Okuyor' Ödülleri Sahiplerini Buldu AÇADER tarafından, Hz. Muhammed'i (sav) tanıtmak amacıyla düzenlenen 'Herkes O'nu Okuyor' yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.
Amasya'da 'Herkes O'nu Okuyor' Ödülleri Sahiplerini Buldu
15:36
Burdur'da Kitapseverler Fuarda Buluştu Burdur'da NT Mağazaları ve Öykü Kitabevi'nin ortaklaşa düzenlediği Kitap Fuarı, Belediye Kültür Merkezinde açıldı.
Burdur'da Kitapseverler Fuarda Buluştu
11:58
Nt Net Kart ile Müşterilerine Yeni Avantajlar Sunacak Türkiye'nin uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji marketi NT Kitap, 'Net Kart' isimli yeni kartı ile müşterilerine sunduğu avantajları artırıyor.
11:03
Nt Net Kart Avantajlarıyla Tanışıyor NT, Net Kart ismindeki yeni sadakat kartı ile müşterilerine sunduğu avantajları artırıyor.
14:43
Yavuz Semerci: Eleştiriler de Artık Vatan Hainliği Sınıfına Girmeye Başladı Son dönemde dile getirdiği eleştirilerle dikkat çeken gazeteci-yazar Yavuz Semerci, farklı ses ve düşüncelere kulak vermenin önemine dikkat çekti.
Yavuz Semerci: Eleştiriler de Artık Vatan Hainliği Sınıfına Girmeye Başladı
11:03
Ünal Tanık: Kabataş'ta Başbakan'ın Yalan Söyleyebileceğini Düşünemedik Tecrübeli gazeteci Ünal Tanık, Gezi olayları ve 17 Aralık gibi sancılı süreçlerde Türk medyasının iyi sınav veremediğini söyledi.
Ünal Tanık: Kabataş'ta Başbakan'ın Yalan Söyleyebileceğini Düşünemedik
15:57
Cihan Medya Haber Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı Medya dünyasının nabzını tutan Cihan Medya Haber Dergisi'nin Mart-Nisan sayısı yayınlandı.
Cihan Medya Haber Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı
15:19
Perihan Mağden: Görüyorum Ki; Kandırılmışım Gazeteci-Yazar Perihan Mağden, Türkiye'de yıllarca mücadele edilecek canavarlar üreten bir gelenek olduğunu ifade ederek, buna 'komünizm', 'Kürt' ve 'dindar' gibi örnekler verdi.
Perihan Mağden: Görüyorum Ki; Kandırılmışım
11:40
5 Yeni Şubesiyle 2014 Hedefini Yakalamayı Planlıyor Türkiye’nin uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji marketi NT Mağazaları, 5 yeni mağaza açtı.
18:25
NT E-Ticarette Büyüyor 7 ülkede 165 mağazasıyla Türkiye'nin tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi olan NT, internet üzerinden satışlarını yüzde 50 artırdı
NT E-Ticarette Büyüyor
12:05
NT Kitap, E-Ticarette Satışlarını %50 Artırdı Türkiye'nin uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi NT Kitap, internet üzerinden satışlarını yüzde 50 artırdı.
05:46
Kaynak Holding'e Vergi İncelemesi Vergi denetçilerinin ve polisin Kaynak Holding'deki incelemesi gece saatlerinde de devam etti.
Kaynak Holding'e Vergi İncelemesi
05:35
Kaynak Holding'e Vergi İncelemesi Vergi Denetim Kurulu ekipleri ile polisin "Kaynak Holding"in Üsküdar Bulgurlu'daki yönetim binasındaki incelemesi, gece de devam etti.
21:46
VDK'tan Kaynak Holding'e İnceleme Vergi Denetim Kurulu (VDK) ekipleri, Kaynak Holdingin Üsküdar Bulgurlu'daki yönetim binasında inceleme yapıyor.
VDK'tan Kaynak Holding'e İnceleme
21:45
Kaynak Holding'de İnceleme Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) ekipleri, Kaynak Holding'in Üsküdar'daki merkezinde inceleme başlattı.
21:44
MASAK'tan Kaynak Holding'e İnceleme Mali Suçları Araştırma Kurulu ekipleri, Kaynak Holdingin Üsküdar Bulgurlu'daki yönetim binasında inceleme yapıyor.
19:26
MASAK'tan Kaynak Holding'e Baskın Kaynak Holding ve bünyesindeki şirketler, MASAK ve Mali Şube ekipleri tarafından basıldı.
MASAK'tan Kaynak Holding'e Baskın
15:47
Çocuklar 2014'te Daha Çok Okuyor Satış rakamlarına göre 2014 yılı Ocak-Şubat ayları çocuk yayınları satış adetlerinde 2013 yılı Ocak-Şubat ayına göre yüzde 35'lik bir artış gerçekleşti.
Çocuklar 2014'te Daha Çok Okuyor
09:36
Tarih Kitaplarında Kaçırılmayacak Fırsat Çanakkale Zaferi'nin de gerçekleştiği Mart ayında NT Mağazaları'nda satışa sunulan tarih kitaplarında yüzde 45'e varan indirimler uygulanıyor
14:08
Herkes O'nu Okuyor' Yarışması Malatya'da Tanıtılıyor Malatya Eğitimciler Derneği (MEDER), Peygamber Yolu Derneği'nin Türkiye genelinde düzenlediği 'Herkes O'nu Okuyor' yarışmasını tanıtmak amacıyla Malatya kent merkezinde stant açtı.
Herkes O'nu Okuyor' Yarışması Malatya'da Tanıtılıyor
16:43
İskender Pala, Mihmandar'ı İmzalıyor Türkiye'nin uluslararası tek kitap, kırtasiye, teknoloji mağazaları zinciri NT, 2014 Okur-Yazar Buluşmaları'nı İskender Pala ile sürdürüyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:22:41. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NT MAĞAZALARI HABERLERİ
[Hata Bildir]