12:2800
SON DAKİKA NTV HABERLERİ

Son Dakika Ntv Haberleri

   

  Emenike: Transfer Haberleri Beni Etkilemiyor

  Emenike: Transfer Haberleri Beni Etkilemiyor

  Fenerbahçeli Emmanuel Emenike, Ada kulüplerine transfer olacağı yönündeki haberlerin kendisini ilgilendirmediğini duyurdu. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Radyo Fenomen Dinle - Canlı Radyo Fenomen Dinle

  Radyo Fenomen Dinle - Canlı Radyo Fenomen Dinle

  "Maksimumm Hit Müzik" sloganıyla yayın yapmakta olan Radyo Fenomen dinlemek isterseniz haberimizden yararlanabilirsiniz. Canlı Radyo Fenomen dinle... (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Cimbom'un Yeni Hedefi Şener

  Cimbom'un Yeni Hedefi Şener

  Sarı kırmızılılar, Tarık Çamdal'ın transferinde görüşmelerin tıkanması üzerine rotayı Bursasporlu Şener'e çevirdi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "(Gazze'de ateşkes sağlanması) Sayın Başbakanımız ve Dışişleri Bakanımız bu konuda, en son zannediyorum ondan netice almak üzereyiz, Sayın Kerry ile de Biden ile de zaman zaman görüşmeler yaptılar ve o görüşmeler neticesinde, içinde Mısır'ın da olduğu Türkiye Mısır Katar Filistin'in iki kanadı ve İsrail'e karşı, İsrail ile birlikte bir ateşkesin söz konusu olabileceği söylendi" "ABD ve BM de çağrı yaptığına göre, gerçi İsrail hiçbirisini dinlemez ve bu çağrıyı yapanlar da çok büyük (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "Ben 15'i ile 28'i arasında Başbakanlığa vekalet durumunun olması gerektiğini düşünüyorum. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç : Kelepçe Takılması Hoşuma Gitmedi

  Başbakan Yardımcısı Arınç : Kelepçe Takılması Hoşuma Gitmedi

  Arınç paralel yapı operasyonunda gözaltına alınanlarla ilgili, "5 kişiyi öldürmüş, cinayet zanlısı gibi ellerinden kelepçelenip küçük düşürülmesi hoşuma gitmedi." dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  "Benimde düşüncem Merkez Bankasının açıkladıkları rakamla paralel. Bizim tahminimiz Türkiye bu yılı yüzde 7,5 8 aralığında enflasyonla kapatır" "Merkez Bankası'nın son iki aydaki faiz indirimlerini temkinli buluyorum. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Merkez Bankası’nın yılsonu enflasyon beklentisi sorulan Bakan Işık, 2014 sonunda ortaya çıkacak rakamı yüzde 8 ya da 8,5 olarak beklediklerini söyledi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Oğuz Haksever'in 'Vesayet' Sorusu İhsanoğlu'nu Kızdırdı

  Oğuz Haksever'in "Vesayet" Sorusu İhsanoğlu'nu Kızdırdı

  NTV ekranlarında "Çatı Aday" Ekmeleddin İhsanoğlu'nu konuk eden Oğuz Haksever, aldığı yanıtla "Vesayet sistemi" sorusunu sorduğuna pişman oldu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bakan Işık: Enflasyonun 7,5- 8 Aralığında Kapatmasını Bekliyoruz

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin 2014 yılını yüzde 7,5- 8 aralığında enflasyonla kapatmasını beklediklerini söyledi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çelik: İhsanoğlu Eski Türkiye Anlayışıyla Ortaya Konulmuştur

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığını "Eski Türkiye anlayışı" olarak değerlendirerek, "Ekmeleddin Bey'in adaylık düşünmediğini, CHP ve MHP'nin kendisinin adaylığını düşündüğünü sanmıyorum. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Sanayi üretiminin milli gelirdeki payı düşmeye başladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Babacan: Lüks Tüketim Türkiye'yi Sıkıntıya Sokar

  Babacan: Lüks Tüketim Türkiye'yi Sıkıntıya Sokar

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Üretmeden dışarıdan sağlanan krediyle lüks alışveriş, lüks konut Türkiye'yi çıkmaza sokabilir" uyarısında bulundu. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "2015'ten 2019'a kadar Türkiye seçimsiz bir dönemi yaşıyor, 2019'dan 2023'e kadar da yine seçimsiz bir dönem yaşanıyor" "(Bu dönemler) Türkiye'nin biraz daha yapısal sorunlarına eğilebildiği, özellikle yasal düzenlemeler ve eğer mümkün olursa yeni anayasa açısından önemli bir fırsat" "Türkiye, bu fırsatı iyi kullanırsa 2023 hedeflerine rahatlıkla ulaşabilir ama o fırsat kaçırılırsa da gerçekten yazık olur ve 2023 hedefleri de zora girebilir" "(Cumhurbaşkanlığı seçimi) Anketler gayet güzel (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "12 yıllık başarılı bir başarılı süreç varsa burada Merkez Bankası'nın katkısı da çok çok büyük. Başarısız bir Merkez Bankasıyla, başarılı bir ekonomik sonuç oluşmaz" "Biz kredi alan taraftan, veren taraf olmakla kalmadık, IMF tarafından yönetilen ülke olmaktan, yöneten ülkeler masasına oturmuş olduk" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 12:28:12. #1.11#