11:5900
SON DAKİKA NTV HABERLERİ

Son Dakika Ntv Haberleri

  Sprey Uygulaması, La Liga'da

  Sprey Uygulaması, La Liga'da

  Uçucu sprey uygulaması, İspanya Futbol Federasyonu tarafından onay aldı. (Dün 16:33)

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  "Benimde düşüncem Merkez Bankasının açıkladıkları rakamla paralel. Bizim tahminimiz Türkiye bu yılı yüzde 7,5 8 aralığında enflasyonla kapatır" "Merkez Bankası'nın son iki aydaki faiz indirimlerini temkinli buluyorum. (Dün 14:16)

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Merkez Bankası’nın yılsonu enflasyon beklentisi sorulan Bakan Işık, 2014 sonunda ortaya çıkacak rakamı yüzde 8 ya da 8,5 olarak beklediklerini söyledi. (Dün 13:15)

   

  Oğuz Haksever'in 'Vesayet' Sorusu İhsanoğlu'nu Kızdırdı

  Oğuz Haksever'in "Vesayet" Sorusu İhsanoğlu'nu Kızdırdı

  NTV ekranlarında "Çatı Aday" Ekmeleddin İhsanoğlu'nu konuk eden Oğuz Haksever, aldığı yanıtla "Vesayet sistemi" sorusunu sorduğuna pişman oldu. (Dün 13:14)

   

  Bakan Işık: Enflasyonun 7,5- 8 Aralığında Kapatmasını Bekliyoruz

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin 2014 yılını yüzde 7,5- 8 aralığında enflasyonla kapatmasını beklediklerini söyledi. (Dün 12:04)

   

  Bakan Çelik: İhsanoğlu Eski Türkiye Anlayışıyla Ortaya Konulmuştur

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığını "Eski Türkiye anlayışı" olarak değerlendirerek, "Ekmeleddin Bey'in adaylık düşünmediğini, CHP ve MHP'nin kendisinin adaylığını düşündüğünü sanmıyorum. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "Sanayi üretiminin milli gelirdeki payı düşmeye başladı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Babacan: Lüks Tüketim Türkiye'yi Sıkıntıya Sokar

  Babacan: Lüks Tüketim Türkiye'yi Sıkıntıya Sokar

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Üretmeden dışarıdan sağlanan krediyle lüks alışveriş, lüks konut Türkiye'yi çıkmaza sokabilir" uyarısında bulundu. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "2015'ten 2019'a kadar Türkiye seçimsiz bir dönemi yaşıyor, 2019'dan 2023'e kadar da yine seçimsiz bir dönem yaşanıyor" "(Bu dönemler) Türkiye'nin biraz daha yapısal sorunlarına eğilebildiği, özellikle yasal düzenlemeler ve eğer mümkün olursa yeni anayasa açısından önemli bir fırsat" "Türkiye, bu fırsatı iyi kullanırsa 2023 hedeflerine rahatlıkla ulaşabilir ama o fırsat kaçırılırsa da gerçekten yazık olur ve 2023 hedefleri de zora girebilir" "(Cumhurbaşkanlığı seçimi) Anketler gayet güzel (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması

  "12 yıllık başarılı bir başarılı süreç varsa burada Merkez Bankası'nın katkısı da çok çok büyük. Başarısız bir Merkez Bankasıyla, başarılı bir ekonomik sonuç oluşmaz" "Biz kredi alan taraftan, veren taraf olmakla kalmadık, IMF tarafından yönetilen ülke olmaktan, yöneten ülkeler masasına oturmuş olduk" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Alanzinho Tamam, Sercan Haberi Doğru Değil'

  Alanzinho Tamam, Sercan Haberi Doğru Değil"

  Balıkesirspor başkanı Tuna Aktürk Alanzinho'nun Balıkesirspor kampına katıldığını söyledi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Türkiye Medya Eğitimi Programı'nın İkinci Dönemi Sona Erdi

  BYEGM tarafından hazırlanan programa, Moğolistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Tacikistan'dan gelen 15 genç medya mensubu katıldı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Fenerbahçe Başkanvekili Kiğılı: Şampiyonluğun En Büyük Favorisiyiz

  Fenerbahçe Başkanvekili Kiğılı: Şampiyonluğun En Büyük Favorisiyiz

  Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı, 2014-2015 sezonunun başlamasına sayılı günler kala, Fenerbahçe'nin yine şampiyonluğun en büyük favorisi olduğunu söyledi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Heykeltıraş Murat Alınak Açıklaması

  Heykeltıraş Murat Alınak Açıklaması

  Heykel tıraş Murat Alınak, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırısına değinerek sanatçı olarak barış çağrısında bulundu. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler: 'Hangi Başarıya İmza Attı?'

  Başbakan Yardımcısı İşler: "Hangi Başarıya İmza Attı?"

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun İslam İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreterliği yaptığı dönemde İslam dünyasında hiçbir sorunun çözülemediğini belirterek, “Sayın İhsanoğlu 9 yıl İslam İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreterliği yaptı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı İşler Açıklaması

  "Biz tarafsız kalamayız. Hani bazıları diyor ya 'Tarafsız olmalı' diye, özellikle çatı adayın böyle bir ifadesi söz konusu. Hangi meseleye tarafsız olacaksınız? Filistin meselesinde tarafsız olursanız, sizin bu omurgasızlığınızın göstergesidir" "Bizim eleştirilerimiz İsrail'de ciddi rahatsızlığa yol açtı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı İşler: Ateşkes İçin Çaba Gösteriyoruz

  Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Gazze'ye gitme yönünde bir kararlarının olmadığını söyledi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Radyo Fenomen Dinle - Canlı Radyo Fenomen Dinle

  Radyo Fenomen Dinle - Canlı Radyo Fenomen Dinle

  "Maksimumm Hit Müzik" sloganıyla yayın yapmakta olan Radyo Fenomen dinlemek isterseniz haberimizden yararlanabilirsiniz. Canlı Radyo Fenomen dinle... (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 11:59:00. #1.11#