06:4900
SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri


NUMAN KURTULMUŞ

Prof Dr Numan Kurtulmuş; Türk politikacı, yazar ve Saadet Partisi'nin 26 Ekim 2008 tarihinde yapılan kongresi sonucunda genel başkanı.

İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı'nda binbaşı olarak görev yapmış ve latin harfleriyle yazılmış ilk türkçe ilmihal kitabı olarak bilinen... Devamı

   

  Seçim Sonuçlarının İki Haftadaki Faydası 52 Milyar Lira

  Seçim Sonuçlarının İki Haftadaki Faydası 52 Milyar Lira

  AK Partili Numan Kurtulmuş tarafından hazırlanan "Seçim Sonuçlarının Ekonomiye Etkisi" raporunda toplam fayda 52,07 milyar lira olarak tespit edildi. (Dün 11:12)

   

  Yerel Seçimlerin Ekonomiye Etkisi

  Yerel Seçimlerin Ekonomiye Etkisi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, yerel seçimlerin ekonomiye etkisine ilişkin, “Yerel seçimlerin ardından 28 Mart-11 Nisan 2014 tarihleri arasında seçim sonuçlarının faiz, döviz ve borsa kapsamındaki faydalarının toplamının 11 Nisan 2014 itibarıyla 39,33 milyar TL olduğu, bu tutara reel sektörün yabancı para pozisyon açığının TL değeri nedeniyle olumlu etkilendiği 12,7 Milyar TL de eklendi-ğinde toplam faydanın 52,07 Milyar TL olduğu anlaşılmaktadır” dedi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  AK Parti'de Görev Değişikliği

  AK Parti'de 2 genel başkan yardımcısının görevleri değişti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Uluslararası Yatırım Zirvesi

  Uluslararası Yatırım Zirvesi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş: "İnşallah 2015 seçimlerinde Türkiye'de AK Parti, anayasayı yapacak bir çoğunlukla parlamentoya gelecek, anayasayı yapmak için kolları sıvayacak" "Türkiye iki haftalık süreç içerisinde yaklaşık 42,6 milyar dolar ekonomik kazanç elde etti" (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Körfez Devleri Bugün Enerjiyi Konuşacak

  Enerji ve inşaat alanında yarım trilyon dolarlık iş hacmi olan Körfez devlerini İstanbul'da ağırlayan "Uluslararası Yatırım Zirvesi" bugün de devam edecek. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Körfez Devleri Yarın Enerjiyi Konuşacak

  Enerji ve inşaat alanında yarım trilyon dolarlık iş hacmi olan Körfez devlerini İstanbul'da ağırlayan "Uluslararası Yatırım Zirvesi" yarın da devam edecek. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Başbakanlık İçin Davutoğlu'nun İsmi Gündeme Geldi

  Başbakanlık İçin Davutoğlu'nun İsmi Gündeme Geldi

  Başbakan Erdoğan'ın Köşk'e çıkması durumunda koltuğunu Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'na bırakabileceği konuşuluyor. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  AK Parti'de Erdoğan'ın Koltuğuna Aday 5 Muhtemel İsim

  AK Parti'de Erdoğan'ın Koltuğuna Aday 5 Muhtemel İsim

  Kulislerde Erdoğan'ın Köşk'e çıkması halinde başbakanlık için Binali Yıldırım, Bülent Arınç, Beşir Atalay, Numan Kurtulmuş isimleri tartışılıyor. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un Açıklamaları

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un Açıklamaları

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Önceden MİT dediğiniz kuruluş dışarıda herhangi bir şekilde Türkiye’nin milli menfaatlerini koruyacak imkanlara sahip değildi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri