SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri

 • 19:55 Maltepe Stk'lar Buluşması Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name: "Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size: 0; mso-tstyle-colband-size: 0; mso-style-noshow: yes; mso-style-priority: 99; mso-style-parent: ""; mso-padding-alt: 0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin: 0cm; mso-para-margin-bottom: .0001pt; mso-pagination: widow-orphan; font-size: 12.0pt; font-family: Cambria; mso-ascii-font-family: Cambria; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-family: Cambria; mso-hansi-theme-font: minor-latin;}Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terörün bir insanlık suçu olduğunu belirterek, "Terör örgütlerinin iyisi, kötüsü olmaz. Bir ülkeye yarayan terör örgütleri olmaz. Terör örgütleri, herhangi bir şekilde kendisini destekleyen çevrelere, ülkelere bile bir gün bumerang gibi döner, onları da vurur.
 • 16:10 İlim Yayma Cemiyeti 65. Kuruluş Yıl Dönümü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İlim Yayma Cemiyeti'nin önemli hizmetler yaptığını belirterek, "Bu cemiyet, bir değirmen taşının altına konulmuş gibi, ruh köklerinden kopartılarak, ezilerek dünyadan koparılmaya çalışılan bir milletin diriliş öyküsünün en önemli sayfalarından, safhalarından birisidir.
 • 22:04 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - 11. Türk-Arap Ekonomi Forumu (5) Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - 11. Türk-Arap Ekonomi Forumu (5) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Dışişleri Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğinde, Borsa İstanbul ile Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı iş birliğiyle Al-Iktissad Wal-Aamal Group tarafından düzenlenen 11. Türk-Arap Ekonomi Forumunun kapanış oturumunda konuştu.
 • 21:47 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bir asır evvel sınırları bölerek birbirinden ayırdıkları bölge halklarının şimdi gönüllerini ve zihinlerini birbirinden ayırarak tamamen parçalamak istiyorlar.
 • 20:47 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - 11. Türk-Arap Ekonomi Forumu (2) Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - 11. Türk-Arap Ekonomi Forumu (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması - "Türkiye geçtiğimiz 13-14 yıllık dönemi iyi bir şekilde değerlendirmiş, makro ekonomide istikrarı sağlamış, siyasette birçok reform gerçekleştirmiştir.
 • 20:24 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - 11. Türk-Arap Ekonomi Forumu (3) Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - 11. Türk-Arap Ekonomi Forumu (3) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması - "Türkiye geçtiğimiz 13-14 yıllık dönemi iyi bir şekilde değerlendirmiş, makro ekonomide istikrarı sağlamış, siyasette birçok reform gerçekleştirmiştir.
 • 20:07 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye geçtiğimiz 13-14 yıllık dönemi iyi bir şekilde değerlendirmiş, makro ekonomide istikrarı sağlamış, siyasette birçok reform gerçekleştirmiştir.
 • 19:55 Kurtulmuş,: Kurtulmuş,: " Bugün Bu Coğrafyada Bir Oyun Oynanıyor. Bu Oyunun Adı 'İkinci Sykes-Picot'dur" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, batılı devletlerin tarihteki gizli bir anlaşmasına atıfta bulunarak, “Bugün bu coğrafyada bir oyun oynanıyor.
 • 19:32 Kurtulmuş'tan Dünya Ülkelerine Mülteciler İçin Fon Önerisi Kurtulmuş'tan Dünya Ülkelerine Mülteciler İçin Fon Önerisi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, mülteci sorununu aşma adına dünyanın önde gelen ülkelerini bir fon ortaya koymaya davet etti.
 • 17:11 Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısı Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu'nda, Milli Eğitim Bakanlığı ile yürütülen "Güvenli Okul Projesi" kapsamında gençler, esnaf, veliler ve okul çevresindeki diğer paydaşlarla daha sıcak diyalog kuracak psikologlardan oluşacak "narkolog" projesinin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile pilot olarak uygulanması ve sonrasında elde edilecek verilere göre yaygınlaştırılması kararlaştırıldı.
 • 16:58 Ak Partili Enç'ten Amatem Müjdesi AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, bir anne olarak uyuşturucu ile sonuna kadar mücadele edeceğini belirterek AMATEM merkezinin 2 aya kadar açılacağını müjdeledi.
 • 16:34 Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Eylem Planı Uygulamaya Kondu Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş başkanlığında toplanan Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu, Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Eylem Planı’nı uygulamaya koydu.
 • 15:16 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Cezalarda Artışlara Gidildi" - Ankara GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Başbakan Vekili ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un konuşması Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu toplantısı Başbakan Vekili ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: (2) "(Uyuşturucuyla mücadele) Kişilerin tıbbi tedaviye çekinmeden başvurabilmesi amacıyla, TCK'nın 279 ve 280'inci maddelerinde belirtilen Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün Kaldırılmasına Dair Kanun Teklifi hazırlığına başlanmıştır.
 • 14:56 Kurtulmuş - Uyuşturucu ile Mücadelede Bakanlıkların Çalışmaları Kurtulmuş - Uyuşturucu ile Mücadelede Bakanlıkların Çalışmaları GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Başbakan Vekili ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un konuşması Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu toplantısı Başbakan Vekili ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: (2) "(Uyuşturucuyla mücadele) Kişilerin tıbbi tedaviye çekinmeden başvurabilmesi amacıyla, TCK'nın 279 ve 280'inci maddelerinde belirtilen Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün Kaldırılmasına Dair Kanun Teklifi hazırlığına başlanmıştır.
 • 13:24 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "(Uyuşturucu ile Mücadele) Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Toplantıya katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın ayaküstü sohbet etmesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın salona girmesi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un salona girmesi ve katılımcılarla tokalaşması Bakanların toplantı masasına oturması Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Vekili ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "(Uyuşturucuyla mücadele) Kişilerin tıbbi tedaviye çekinmeden başvurabilmesi amacıyla, TCK'nın 279 ve 280'inci maddelerinde belirtilen Sağlık Personelinin Bildirim ve İhbar Yükümlülüğünün Kaldırılmasına Dair Kanun Teklifi hazırlığına başlanmıştır.
 • 12:59 Kurtulmuş: Madde Bağımlılarının İsim Bildirme Zorunluluğu Kaldırılacak Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş uyuşturucu tedavisi gören bağımlıların isimlerini bildirme zorunluluğunun kaldırılacağını söyledi.
 • 10:51 Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu Toplandı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, uyuşturucu tedavisi görenlerin isimlerinin bildirilmesi zorunluluğunun kaldırılacağını belirtti.
 • 10:49 Bursa'daki Terör Saldırısı İçişleri Bakanı Efkan Ala, Bursa'daki terör saldırısıyla ilgili Türkiye genelinde 15 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
 • 10:22 Beyoğlu Sohbetleri'nde Birçok İsim Bir Araya Geldi Beyoğlu Belediyesi, coğrafyamızın sahne olduğu insanlık tarihinin acı olaylarını değerlerlendirmek ve barışı yeniden hakim kılabilmek amacıyla ’Beyoğlu Sohbetleri’ isimli program düzenlendi.
 • 01:17 Beyoğlu Sohbetleri - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş Beyoğlu Sohbetleri - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş'un açıklamaları - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: (2) "Her alanda anayasanın, yeni bir demokratik anlayışla dizayn edilmesi şarttır.
 • 00:18 Beyoğlu Sohbetleri Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Her alanda anayasanın, yeni bir demokratik anlayışla dizayn edilmesi şarttır.
 • 23:47 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: " Çok Şükür Vatandaşlarımız Bu Meseleyi Hafif Yaralarla Atlattılar" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hepimizin gördüğü son derece hain birtakım tuzaklar var. Bunlardan birisini de bugün maalesef Bursa’da yaşadık.
 • 23:27 Kurtulmuş: Çok Şükür Vatandaşlarımız Hafif Yaralarla Atlattı Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bursa'da meydana gelen canlı bomba saldırısına değinerek, "Çok şükür vatandaşlarımız çok hafif yaralarla bu meseleyi atlattılar.
 • 22:31 Kurtulmuş: Çok Şükür Vatandaşlarımız Çok Hafif Yaralarla Bu Meseleyi Atlattı Kurtulmuş: Çok Şükür Vatandaşlarımız Çok Hafif Yaralarla Bu Meseleyi Atlattı Haber-Kamera Mehmet AKTARAN İstanbul DHABaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bursa'daki canlı bomba saldırısıyla ilgili olarak, Çok şükür vatandaşlarımız çok hafif yaralarla bu meseleyi atlattılar dedi.
 • 21:39 Beyoğlu Sohbetleri İSTANBUL (AA) – Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bursa'daki terör saldırısına ilişkin, "Çok şükür vatandaşlarımız hafif yaralarla bu meseleyi atlattılar.
 • 17:03 Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu, Yarın Toplanacak Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un başkanlığında yapılacak Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu 3. toplantısında, 2016-2018 Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Eylem Planı görüşülecek.
 • 15:00 Numan Kurtulmuş: Numan Kurtulmuş: "İslam Dünyası Olarak İç Karartıcı Noktadayız" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bilimde, sanatta, fende, estetikte her alanda büyük tarihi başarılarımıza rağmen İslam dünyası olarak bugün fevkalade hazin ve iç karartıcı bir noktadayız" dedi.
 • 14:14 Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Açıklaması Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, öğrencilik yıllarında Milli Türk Talebe Birliğinin sloganlarından birinin “Kahrolsun Bürokrasi” olduğu hatırlatarak, “Memleketin çocuklarını sağcılar solcular diye birbirine düşürenler, bürokratik oligarşinin elemanları, bürokratik oligarşinin tezgâhlarıydı” dedi.
 • 13:57 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine ilişkin, "Sayın Meclis Başkanımız kendi kişisel görüşünü ifade etmiştir.
 • 13:31 Numan Kurtulmuş: Laiklikle İlgili Bir Tartışma Gündemimizde Olmadı Numan Kurtulmuş: Laiklikle İlgili Bir Tartışma Gündemimizde Olmadı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerini değerlendirdi.
 • 13:13 Kurtulmuş: Meclis Başkanımız Kendi Görüşünü İfade Etmiştir Kurtulmuş: Meclis Başkanımız Kendi Görüşünü İfade Etmiştir (Aktüel görüntülerle) KURTULMUŞ: MECLİS BAŞKANIMIZ KENDİ GÖRÜŞÜNÜ İFADE ETMİŞTİRBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: (laiklik açıklamaları) "Meclis Başkanımızın söylediği bir söz üzerinde gerçekten Türkiye'de bir siyasi gündem oluşturmaya çalışmak ya da bunun üzerinde her hangi bir şekilde tartışma ortamı oluşturmanın doğru olmadığı kanaatindeyim."(laiklik açıklamaları) "Sayın Meclis Başkanımız kendi kişisel görüşünü ifade etmiştir.
 • 13:11 Numan Kurtulmuş: "Anayasa Çalışmalarımızda Laiklik ile İlgili Bir Tartışma Gündeme Gelmedi" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın laik ile ilgili sözlerini değerlendirerek, "Sayın Meclis Başkanımızın kendi görüşüdür.
 • 12:27 Numan Kurtulmuş: İç Dengeyi Kaybeden Batı'da Huzur ve Adalet Yok Numan Kurtulmuş: İç Dengeyi Kaybeden Batı'da Huzur ve Adalet Yok Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Batı toplumlarının her türlü gelişmeyi sağlamasına rağmen iç dengeyi kaybettiği için huzuru ve barışı bulamadığını söyledi.
 • 12:15 Flaş Dha : Numan Kurtulmuş : Meclis Başkanımız kendi görüşünü ifade etmiştir.
 • 17:46 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Canlı Yayında Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Aman dikkat edelim, Kilis halkımız dikkat etsin, kurtlar bu tür ortamları, puslu havaları sever." dedi.
 • 17:11 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Laiklik Tarifi Anayasaya Konulabilir Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Laiklik Tarifi Anayasaya Konulabilir Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "TBMM Başkanı'nın laiklikle ilgili sözleri tesadüf değil." dedi, AK Parti'nin önerisini açıkladı: Laikliğin tarifinin anayasa içine konulması düşünülebilir.
 • 12:34 Kilisliler, Bakanlar Kurulu Önlem Paketini Değerlendirdi Kilisli vatandaşlar, Bakanlar Kurulu tarafından ek güvenlik tedbirlerinin açıklanmasına inandıklarını ancak Suriye’den roket atılması konusunda endişelerinin sürdüğünü ifade ettiler.
 • 11:25 Numan Kurtulmuş: Maçta Çıkan Olaylarda İhmal Varsa Hesabı Sorulacak Numan Kurtulmuş: Maçta Çıkan Olaylarda İhmal Varsa Hesabı Sorulacak Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Trabzonspor - Fenerbahçe maçıyla ilgili "Türkiye bu tabloyu hak etmiyor. Olayda herhangi bir ihmal varsa bunun hesabı sorulacak." dedi.
 • 22:40 Kurtulmuş: (Rusya ile İlişkiler) 'Tarım Heyetinin Oraya Gitmiş Olması İlişkilerin Normalleşmesi... Kurtulmuş: (Rusya ile İlişkiler) 'Tarım Heyetinin Oraya Gitmiş Olması İlişkilerin Normalleşmesi... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Ümit ederim ki uçak düşürülmesi krizinden sonraki süreçte gelişen, gerginleşen, zaman zaman sertleşen ilişikilerimiz en kısa zamanda normale döner. Rusya, hem ekonomik anlamda hem de siyasi anlamda Türkiye ile ilişkilerini normalleştirir. Tarım heyetinin oraya gitmiş olması ilişkilerin normalleşmesi için bir sinyaldir, bir adımdır.
 • 22:20 Kurtulmuş: 'Suriye'nin Herhangi Bir Yerinde Meydana Gelen Olayda Çok Taraflı Bir Takım Dengeleri... Kurtulmuş: 'Suriye'nin Herhangi Bir Yerinde Meydana Gelen Olayda Çok Taraflı Bir Takım Dengeleri... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: (1) "Maalesef 18 Ocak'tan bu yana Kilis'in 111 kilometrelik Suriye sınırının doğu tarafından yani DAEŞ mevzilerinin bulunduğu topraklardan, 46 roket atışı yapılmış, şehrin ortasına düşen bu roketler 17 kişinin ölmesiyle sonuçlanmış.
 • 22:19 Kurtulmuş, Kilis İçin Dört Aşamalı Çözüm Planını Açıkladı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın ardından düzenlediği basın toplantısında, Kilis'e düzenlenen saldırılara karşı hazırlanan askeri, ekonomik ve sosyal çözümleri açıkladı.
 • 21:53 Kurtulmuş: Kilis İçin İlave Tedbirler Alınacak Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Suriye tarafından ateşlenen ve 17 kişinin ölümüne sebep olan roketler sebebiyle Kilis için askeri, ekonomik, sosyal ve sağlık alanında olmak üzere birtakım ilave tedbirlerin alınacağını söyledi.
 • 21:18 Kurtulmuş: 'Bu Hükümeti Tanımlamak Gerekirse, Bu Hükümet Bir Reform Hükümetidir' Kurtulmuş: 'Bu Hükümeti Tanımlamak Gerekirse, Bu Hükümet Bir Reform Hükümetidir' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Ankara - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.
 • 21:07 Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Kilis'e yönelik roket saldırılarıyla ilgili dört alanda tedbir alınacağını belirterek, "Bunlardan biri ilave askeri tedbirlerin alınması. Bu çerçevede hudut hattındaki askeri varlığımızın, gücümüzün artırılması, ilave İHA'lar ve diğer araçlarla sınır ötesinin gözetlenmesinin imkanlarının sağlanması ve böylece sınır ötesinden Türkiye yönelik, Kilis'e dönük olarak gelecek saldırıların öncesinden haber alınarak bunların gözetlenmesinin en üst düzeye çıkarılmasıdır.
 • 21:03 Kurtulmuş: (Kilis'e Yönelik Roket Saldırıları) 'İlave Askeri Tedbirler Alınacak' Kurtulmuş: (Kilis'e Yönelik Roket Saldırıları) 'İlave Askeri Tedbirler Alınacak' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Ankara - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, Kilis'e yönelik roket saldırılarıyla ilgili, "İlave askeri tedbirler alınacak.
 • 20:59 Kurtulmuş: Eğer Güvenlik Zafiyeti Varsa Bunun Hesabı Sorulacaktır Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Dünkü davranışları Trabzonspor camiası hak etmiyor.
 • 20:24 Kurtulmuş: '720 Bin Kişi Kamu Çalışanı Olacak, Devlet Güvencesine Alınacaklardır' Kurtulmuş: '720 Bin Kişi Kamu Çalışanı Olacak, Devlet Güvencesine Alınacaklardır' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Ankara - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.
 • 20:04 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un Açıklamaları Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kilis halkının güvenliği için alınan tedbirler hakkında bilgi vererek, "Kilis ilimizde kamu yararında çalışanların istihdam edilenlerin istihdam sürelerinin mevcutlarının 9 aya çıkarılması, valiliğin istediği oranda da ilave istihdamların sağlanması için karar alınmıştır.
 • 19:31 Numan Kurtulmuş, Kilis'te Alınacak Önlemleri Açıkladı Numan Kurtulmuş, Kilis'te Alınacak Önlemleri Açıkladı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriye tarafından atılan IŞİD roketlerinin hedefi olan Kilis'te, ilave ek tedbirler alınacağını söyledi.
 • 13:40 Çankaya Köşkü'ndeki Güvenlik Toplantısı Sona Erdi Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında düzenlenen güvenlik toplantısı sona erdi.