SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri

 • 21 Ekim 2016 11:50Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Burdur'daBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Darbe tehdidi geride kaldı, bunu yapanlardan hesap sormak devletin vazifesidir.
 • 20 Ekim 2016 17:37Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (2)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Burdur'un Gölhisar ilçesini ziyaret etti.
 • 20 Ekim 2016 17:11Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (3)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (3)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Burdur'un Gölhisar ilçesini ziyaret etti.
 • 20 Ekim 2016 16:52Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (4)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (4)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Burdur'un Gölhisar ilçesini ziyaret etti.
 • 20 Ekim 2016 16:06Detay Görüntü) Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey YokBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ ile mücadelenin mağduriyet noktasına getirilmeye çalışıldığını belirterek, "FETÖ mağdurları, böyle bir şey yok. FETÖ mağdurları kavramı bizatihi FETÖ'nün algı operasyonunun aracıdır" dedi.
 • 20 Ekim 2016 13:58Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (3)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, etkin bir yürütme sisteminin olması için Türkiye'de başkanlık sisteminin artık kaçınılmaz olduğunu söyledi.
 • 20 Ekim 2016 13:55Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey YokNuman Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey YokBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ ile mücadelenin mağduriyet noktasına getirilmeye çalışıldığını belirterek, "FETÖ mağdurları, böyle bir şey yok. FETÖ mağdurları kavramı bizatihi FETÖ'nün algı operasyonunun aracıdır" dedi.
 • 20 Ekim 2016 13:44Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Musul'daki en kötü senaryonun, mezhebi ya da etnik bir temizliğin yapılması teşebbüsü olduğunu belirterek, "Bir başka kötü senaryo, Allah muhafaza Başika Kampı'na yapılacak fiili bir taciz ya da oradaki askerlerimizin emniyetinin tehlike altına girmesidir.
 • 20 Ekim 2016 13:26Numan Kurtulmuş: Numan Kurtulmuş: "Fetö Operasyonlarını İkinci Ohal'de Bitireceğimizi Ön Görüyoruz"Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, FETÖ operasyonlarının ikinci OHAL sürecinde bitirileceğini ön gördüklerini söyledi.
 • 20 Ekim 2016 12:56Numan Kurtulmuş Macera Ormanı'nı Ziyaret EttiNuman Kurtulmuş Macera Ormanı'nı Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Antalya’da bir ilk olan Macera Ormanı’nı ziyaret etti.
 • 20 Ekim 2016 12:15Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Musul operasyonuna ilişkin, "Operasyon aşağı yukarı 4'üncü gününe yaklaşıyor, şimdiye kadar Türkiye'nin genel çerçevesini rahatsız edecek bir gelişme olmadı.
 • 20 Ekim 2016 00:14Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, başkanlık sistemi tartışmalarına ilişkin, "Sayın Bahçeli'nin sözleriyle birlikte bu tartışma tekrar alevlenmiştir.
 • 19 Ekim 2016 22:13Kurtulmuş'un Kurtulmuş'un "Büyük Savaş" Uyarısı İngiltere'de Büyük Yankı BulduBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un, Suriye'deki iç savaşın küresel bir savaşa dönüşebileceği uyarısı İngiliz basınında geniş yankı uyandırdı.
 • 19 Ekim 2016 21:56Kurtulmuş, Gençlerle Bir Araya Geldi - AntalyaKurtulmuş, Gençlerle Bir Araya Geldi - AntalyaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Mezhepler, meşrepler, etnik yapılar üzerinden 'milis' tabiriyle Sünni milis, Şii milis, Türk milis, Arap milis, Kürt milis laflarını kullanmayın lütfen. Bu, algı operasyonunun bir parçasıdır.
 • 19 Ekim 2016 21:56Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Antalya'da AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş Antalya'da AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Siyasette partiler arasında farklılıklar olabilir, görüş ayrılıkları olabilir.
 • 19 Ekim 2016 21:29Kurtulmuş: Lütfen Şii-Kürt Milis Tabiri Kullanmayın, Örgütün Adını KullanınKurtulmuş: Lütfen Şii-Kürt Milis Tabiri Kullanmayın, Örgütün Adını KullanınBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, son günlerde 'Kürt koridoru, Şii milisler, Türkmen milisleri, Kürt milisler' gibi sözlerin bir algı operasyonunun parçası olarak kullanıldığına işaret ederek, "'Şii milisler', bu tabiri kullanmayın, Haşdi Şabi, o örgüt adını kullanın.
 • 19 Ekim 2016 21:11Antalya - Kurtulmuş: Lütfen Şii-Kürt Milis Tabiri Kullanmayın, Örgütün Adını KullanınAntalya - Kurtulmuş: Lütfen Şii-Kürt Milis Tabiri Kullanmayın, Örgütün Adını KullanınKurtulmuş: Lütfen Şii-Kürt milis tabiri kullanmayın, örgütün adını kullanınBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, son günlerde 'Kürt koridoru, Şii milisler, Türkmen milisleri, Kürt milisler' gibi sözlerin bir algı operasyonunun parçası olarak kullanıldığına işaret ederek,?'Şii milisler', bu tabiri kullanmayın, Haşdi Şabi, o örgüt adını kullanın.
 • 19 Ekim 2016 20:38Kurtulmuş, Antalya'da Gençlerle Bir Araya GeldiKurtulmuş, Antalya'da Gençlerle Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Mezhepler, meşrepler, etnik yapılar üzerinden 'milis' tabiriyle Sünni milis, Şii milis, Türk milis, Arap milis, Kürt milis laflarını kullanmayın lütfen. Bu, algı operasyonunun bir parçasıdır.
 • 19 Ekim 2016 19:51Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş,“Bizim yolumuz, Türkiye’de demokrasinin yolunu güçlendirmekten geçiyor.
 • 19 Ekim 2016 19:40Kurtulmuş: Lütfen Şii-Kürt Milis Tabiri Kullanmayın, Örgütün Adını KullanınKurtulmuş: Lütfen Şii-Kürt Milis Tabiri Kullanmayın, Örgütün Adını KullanınBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, son günlerde 'Kürt koridoru, Şii milisler, Türkmen milisleri, Kürt milisler' gibi sözlerin bir algı operasyonunun parçası olarak kullanıldığına işaret ederek, "'Şii milisler', bu tabiri kullanmayın, Haşdi Şabi, o örgüt adını kullanın.
 • 19 Ekim 2016 16:54Aliya İzzetbegoviç'in Vefatının 13. YılıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, sosyal medya hesabı üzerinden 13 yıl önce vefat eden Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in "Her şeye kadir olan Allah'a andolsun ki köle olmayacağız." sözünü paylaşarak, "Andı, andımızdır.
 • 19 Ekim 2016 14:26Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "PYD-YPG üzerinden bölgede, şehirlerin demografisini değiştirmeye kalkacak, orada bir 'oldu-bitti' oluşturarak, Türkiye'yi rahatsız edecek bir gelişmeye karşı Türkiye son derece duyarlıdır.
 • 19 Ekim 2016 13:43Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ ile mücadelede medyanın desteğine ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Hem kamuoyuna FETÖ gerçeğinin ne olduğunu anlatmak bakımından hem Türkiye Cumhuriyeti devletinin, hükümetinin milletin karşı karşıya kaldığı bu büyük saldırının mahiyetinin iyi anlaşılması bakımından burada bir sürekliliğe ihtiyacımız var. Medyanın da bu anlamda mücadeleye katkı sağlaması, Türkiye'nin milli menfaatlerine uygun olacaktır.
 • 19 Ekim 2016 00:39Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (4)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (4)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in iadesi hakkında, "Biliyoruz. Bu bir hukuk meselesidir.
 • 18 Ekim 2016 23:07Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: ABD Büyük Bedel ÖderBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş: ABD Büyük Bedel ÖderBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Musul operasyonunda şu ana kadar Türkiye'nin tezleri dışında bir şey olmadı. Bunu ABD de biliyor, ABD kararsızlıklarını ortadan kaldırmalı yoksa büyük bedel öder" dedi.