10:4100
SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri


NUMAN KURTULMUŞ

Prof Dr Numan Kurtulmuş; Türk politikacı, yazar ve Saadet Partisi'nin 26 Ekim 2008 tarihinde yapılan kongresi sonucunda genel başkanı.

İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı'nda binbaşı olarak görev yapmış ve latin harfleriyle yazılmış ilk türkçe ilmihal kitabı olarak bilinen... Devamı

   

  Birlik Vakfı Yöneticilerinden Başkanlara 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

  Birlik Vakfı Yöneticilerinden Başkanlara 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

  Birlik Vakfı Malatya Şubesi Yönetim Kurulu, kulüp ve komisyon başkanlarıyla ile birlikte, 30 Mart mahalli seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Çakır ile Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret ederek tebrik ettiler. (Bugün 09:33)

   

  Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanlığı Seçimini Güle Oynaya Yapacağız

  Numan Kurtulmuş: Cumhurbaşkanlığı Seçimini Güle Oynaya Yapacağız

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini güle oynaya, tek turda gerçekleştireceklerini söyledi. (Bugün 00:52)

   

  Tümsiad 'Ayın Konuğu' Konferansı

  Tümsiad "Ayın Konuğu" Konferansı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş: "Cumhurbaşkanlığı seçimini de güle oynaya yapacağız. İnşallah birinci turda, ikinci tura kalmadan milletin gönlündekini de cumhurbaşkanı olarak seçerek, seçimi tamamlayacağız" "Bu millet Cumhurbaşkanını seçtiği sürece, bu milletin değerleriyle ilgisi olmayan, türküsünü, şarkısını bilmeyen, milletin çarşısında, pazarında dolaşmayan, mescidi, camisiyle ilgisi olmayan, sofrasına dizini kırıp oturmayan hiç kimse bu ülkede Cumhurbaşkanı olamayacaktır" (Dün 23:44)

   

  Numan Kurtulmuş 'Yeni Türkiye'nin İnşası' Konferansında

  Numan Kurtulmuş "Yeni Türkiye'nin İnşası" Konferansında

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin artık olması gereken yere çekildiğini söyledi. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "(Cumhurbaşkanlığı seçimleri) Çok şükür ilk sefer, bu sefer cumhurbaşkanlığı seçimleri ali cengiz oyunlarıyla değil, kapalı kapılar ardında yapılan birtakım hesaplarla değil, milletin doğrudan doğruya helal oylarıyla seçilecektir ve inşallah 10 Ağustos'ta birinci turda Türkiye yeni cumhurbaşkanını seçecektir" (22 Nisan 2014 Salı )

   

  'Afrika'da Antibiyotik Bile Lüks'

  "Afrika'da Antibiyotik Bile Lüks"

  Dünya üzerinde sağlık hizmetine muhtaç 30'u aşkın ülkeye iyilik taşıyan Yeryüzü Doktorları, Hayat Vakfı Malatya Şubesi katkıları ile önce Tıp Fakültesi öğrenci ve akademisyenleri sonra da Malatya halkı ile buluştu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Yeni Zelanda Genel Valisi Mateparae Ankara'da

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genel Vali Korgeneral Sir Jerry Mateparae'yı Çankaya Köşkü'nde resmi törenle karşılayacak. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Gündem Özeti / 22 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Kurtulmuş'tan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül'e Ziyaret

  Kurtulmuş'tan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül'e Ziyaret

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Abdulhamit Gül'ü ziyaret etti. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Açıklaması

  AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Önümüzdeki seçime dar bölge seçim sistemi ile gidilecek. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Malatya'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Malatya'da

  Kurtulmuş: "Türkiye, seçim sonuçlarında farklı bir manzarayla karşılaşsaydı, bugün Türkiye'de çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık. Hatta ve hatta 17 Aralık operasyonları, 25 Aralık operasyonları hedefine ulaşmış olsaydı belki bugün Türkiye, Mısır gibi, belki Ukrayna gibi bir hale getirilmiş olacaktı" (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri