18:5700
SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri


NUMAN KURTULMUŞ

Prof Dr Numan Kurtulmuş; Türk politikacı, yazar ve Saadet Partisi'nin 26 Ekim 2008 tarihinde yapılan kongresi sonucunda genel başkanı.

İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı'nda binbaşı olarak görev yapmış ve latin harfleriyle yazılmış ilk türkçe ilmihal kitabı olarak bilinen... Devamı

  Numan Kurtulmuş Kütahya'ya Geliyor

  Numan Kurtulmuş Kütahya'ya Geliyor

  AK Parti Kütahya İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan ’Yeni Türkiye ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi’ konulu konferansa konuşmacı olarak Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un katılacağı bildirildi. (Bugün 15:13)

   

  Murat Göğebakan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Murat Göğebakan, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Tedavi gördüğü hastanede dün 46 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan, kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. (Bugün 14:42)

   

  Başbakan Erdoğan Murat Göğebakan'ın Cenazesine Katıldı

  Başbakan Erdoğan Murat Göğebakan'ın Cenazesine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün vefat eden sanatçı Murat Göğebakan için Fatih Camiinde düzenlenen cenaze törenine katıldı. (Bugün 14:34)

   

  Başbakan Erdoğan, Murat Göğebakan'ın Cenazesine Katılıyor

  Başbakan Erdoğan, Murat Göğebakan'ın Cenazesine Katılıyor

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Murat Göğebakan’ın cenazesine katılmak üzere Fatih Camii’ne geldi. (Bugün 13:48)

   

  Ali Bulaç: Ergenekoncular AKP'yi Ele Geçirdi

  Zaman gazetesi yazarı, Araştırmacı - Yazar Ali Bulaç, gündemdeki olayları Yeni Asya gazetesine değerlendirdi. (Bugün 12:32)

   

  Derleme<br/>gün İçinde Geçtiğimiz "Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı...

  "Casusluk" soruşturmasında tutuklanmaları istemiyle İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen 49 kişiden, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11'i tutuklandı Adalet Bakanı Bozdağ: "Soruşturmanın usulsüz ve kanunsuz olduğu iddialarını güçlendirmek için bilerek ve isteyerek yanlı bir algı yönetimi yapıldığını bütün Türkiye gibi biz de takip ediyoruz" Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Yargıya güveniyoruz. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Emniyetteki "Paralel Yapı" Operasyonu

  "Casusluk" soruşturmasında tutuklanmalarına karar verilen eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11 şüphelinin, "devlet güvenliği açısından önem arz eden, gizli kalması gereken ve temin edilmesiyle siyasal ve askeri casusluk suçunu oluşturan dinleme verileriyle ilgili içeriklerde imzalarının bulunduğu ve delilleri karartma şüpheleri olduğu" gerekçesiyle tutuklandıkları belirtildi Karardan: "Devlet güvenliği açısından önem arz eden ve gizli kalması (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Lapseki Kurtulmuş: 'Eski Türkiye Üzerinden Hesap Yapanların Defterlerini Düreceğiz'

  Lapseki Kurtulmuş: "Eski Türkiye Üzerinden Hesap Yapanların Defterlerini Düreceğiz"

  Lapseki tarihi Çınaraltı Meydanı'nda yapılan bayramlaşma programına katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u, At Partili Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Ak Parti İlçe Teşkilatı yöneticileri ve vatandaşlar karşıladı. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kurtulmuş: 'İnşallah birinci turda, milletin adamını cumhurbaşkanı seçiyoruz' -

  Kurtulmuş: "İnşallah birinci turda, milletin adamını cumhurbaşkanı seçiyoruz" -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin, siyasi tarihinin en önemli dönüm noktalarının birinden geçtiğini belirterek, "10 Ağustos tarihini biz belki anlamayacağız ama 50, 100 sene sonra Türkiye tarihini yazanlar, Türkiye'nin ne kadar önemli dönemden geçmiş olduğunu tarihe not olarak düşecekler, yazacaklar" dedi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  D8 Akil Adamlar Heyetinden İsrail'e Kınama

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve D8 ülkeleri Akil Adamlar Heyeti Başkanı Kurtulmuş: " İsrail devleti, umarız ki geri dönülemez noktalara ulaşmadan, bu sürecin sonunun nerelere varabileceğini fark eder. Aksi takdirde İsrail devletinin izan ve insanlık dışı bu zalim uygulamaları, dünya barışına ağır bir darbe indirecek ve bu sorunu içinden çıkılamaz bir hale getirecektir" "Çağrım tüm BM ülkeleri ve özellikle de güvenlik konseyi ülkelerinedir. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan: 'Şımarıklığı Zirve Yapmış Bir Terör Devleti (İsrail) ile Karşı Karşıyayız'

  Erdoğan: "Şımarıklığı Zirve Yapmış Bir Terör Devleti (İsrail) ile Karşı Karşıyayız"

  TÜMSİAD’in iftar programına katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Geldiğimiz noktada, artık hiçbir uluslararası kuralı tanımayan, şımarıklığı zirve yapmış bir terör devleti (İsrail) ile karşı karşıyayız” dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ankara-İstanbul Yht Hattının Hizmete Açılması

  Ankara-İstanbul Yht Hattının Hizmete Açılması

  Başbakan Erdoğan: (3) "Terör devleti İsrail, terör estiriyor. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Başbakan Erdoğan: Başkentleri Demirağlarla Buluşturuyoruz

  Başbakan Erdoğan: Başkentleri Demirağlarla Buluşturuyoruz

  Başbakan Erdoğan, "Bugün sadece YHT hattını açmakla kalmıyoruz, aynı zamanda başkentleri demirağlarla buluşturuyoruz." dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 18:57:10. #1.12#