SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri

 • 28 Eylül 2016 15:20Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "7 Ağustos için denilen 'Yenikapı, yeni bir kapı' ifadesinden hareketle o yeni kapıyı asla kapattırmayacağız." ifadesini kullandı.
 • 28 Eylül 2016 12:51Ünye'ye Organize Sanayi Bölgesi KurulacakOrdu'nun Ünye ilçesine Organize Sanayi Bölgesi kurulması için çalışmaların tamamlandığı bildirildi.
 • 27 Eylül 2016 12:22İgiad Türkiye'deki İlk İş Ahlakı Zirvesi'ni DüzenliyorTürkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), 15 Ekim tarihinde Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’un katılımıyla Türkiye’de ilk kez İş Ahlakı Zirvesi düzenliyor.
 • 26 Eylül 2016 16:32Bakanlar Kurulu ToplantısıBakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Hep beraber uyanık olacağız. Uyanık olmanın birinci yolu o Yenikapı Ruhu'nu korumaya devam etmektir, Türkiye'de demokrasiyi savunmaya devam etmektir.
 • 26 Eylül 2016 16:10Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Rakka ve Musul operasyonlarına ilişkin Türkiye'nin tavrını net ve açık olduğunu belirterek, "Biz her iki yerde de Rakka'da da Musul'da da yerel unsurların operasyonların ana unsuru olması görüşünü savunuyoruz.
 • 26 Eylül 2016 16:07Kurtulmuş: Kurtulmuş: "(Anıtkabir'deki Çocuk Parkı) Tali Bir Meseledir.Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, bakanlar kurulu toplantısının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.
 • 26 Eylül 2016 15:47Kurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilKurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilDha Ankara - Kurtulmuş Darbe teşebbüsüne kalkanlar 'Yenildik' diyerek kenara çekilecek değil (2)MOODY'S'İN YAPTIĞI DEĞERLENDİRME TAMAMİYLE SİYASİTÜRKİYE EKONOMİSİNİN NOTUNU DÜŞÜRMESİNİ HAYATIN SONU TELAKKİ ETMEYİZBAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Moody's'in, Türkiye'nin kredi notuna ilişkin kararıyla ilgili Moody's'in yaptığı değerlendirme tamamıyla siyasi bir değerlendirmedir.
 • 26 Eylül 2016 15:42Kurtulmuş: Kurtulmuş: "(Kredi Kartlarına Taksit Sınırı) İç Piyasaya Ciddi Bir Canlılık Getireceğini Görüyoruz"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, bakanlar kurulu toplantısının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.
 • 26 Eylül 2016 15:37Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Biz herhangi bir derecelendirme kuruluşunun Türkiye ekonomisi ile ilgili 'Aferin ne güzel gidiyorsunuz' demesini, her şeyin güllük gülistanlık olduğu anlamına nasıl almadıysak; bugün herhangi bir derecelendirme kuruluşunun Türkiye ekonomisinin görünümünü durağana çevirmesi ve notunu değiştirmesini de hayatın sonu, kıyametin kopuşu olarak telakki etmeyiz.
 • 26 Eylül 2016 15:29Kurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilKurtulmuş Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek DeğilDha Ankara - Kurtulmuş Darbe teşebbüsüne kalkanlar 'Yenildik' diyerek kenara çekilecek değil (2)MOODY'S'İN YAPTIĞI DEĞERLENDİRME TAMAMİYLE SİYASİTÜRKİYE EKONOMİSİNİN NOTUNU DÜŞÜRMESİNİ HAYATIN SONU TELAKKİ ETMEYİZBAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Moody's'in, Türkiye'nin kredi notuna ilişkin kararıyla ilgili Moody's'in yaptığı değerlendirme tamamıyla siyasi bir değerlendirmedir.
 • 26 Eylül 2016 15:13Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Türkiye, AB ile İlave Fasıllar Açılmasından...Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, bakanlar kurulu toplantısının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.
 • 26 Eylül 2016 14:56Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Moody's'in Yapmış Olduğu Bu Değerlendirme Tamamıyla Siyasi İçerikli Bir...Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, bakanlar kurulu toplantısının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.
 • 26 Eylül 2016 14:55Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş'tan Rakka ve Musul Operasyonlarına İlişkin AçıklamaHükümet Sözcüsü Kurtulmuş'tan Rakka ve Musul Operasyonlarına İlişkin AçıklamaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Rakka ve Musul operasyonları ile ilgili olarak Türkiye’nin tavrının açık olduğuna dikkati çekerek, "Biz, her iki yerde de, Rakka’da da Musul’da da yerel unsurların operasyonların ana unsuru olması görüşünü savunuyoruz" dedi.
 • 26 Eylül 2016 14:51Kurtulmuş: Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek Değil (2)Kurtulmuş: Darbe Teşebbüsüne Kalkanlar 'Yenildik' Diyerek Kenara Çekilecek Değil (2)"MOODY'S'İN YAPTIĞI DEĞERLENDİRME TAMAMİYLE SİYASİ"BAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Moody's'in, Türkiye'nin kredi notuna ilişkin kararıyla ilgili "Moody's'in yaptığı değerlendirme tamamıyla siyasi bir değerlendirmedir.
 • 26 Eylül 2016 14:12Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş'tan "Bylock" AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Partili vekillerin kriptolu mesajlaşmada kullanılan Bylock programını kullandığı iddialarına ilişkin, "Bu soruşturma devam eder, eğer doğru olan bilgiler varsa bu bilgiler çerçevesinde de gerekli adımlar atılır" dedi.
 • 26 Eylül 2016 13:25Numan Kurtulmuş'tan Moody's'e Sert Tepki: İki Günde Ne DeğiştiNuman Kurtulmuş'tan Moody's'e Sert Tepki: İki Günde Ne DeğiştiBakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Moody's'in not indirmesiyle ilgili olarak "İki günde ne değişti. Bu bir algı operasyonudur." dedi.
 • 22 Eylül 2016 22:58Suudi Arabistan'ın Bağımsızlığının 84. Yıl Dönümü ResepsiyonuSuudi Arabistan'ın Bağımsızlığının 84. Yıl Dönümü ResepsiyonuBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Suudi Arabistan ve Türkiye halkları arasındaki dostluğunun kıyamete kadar sürmesini, ekonomik, kültürel, siyasal her alanda bu ilişkinin gelişerek devam etmesini temenni ediyorum.
 • 22 Eylül 2016 22:56Kurtulmuş ve Elvan, Suudi Arabistan Milli Günü Resepsiyonuna Katıldı - AnkaraKurtulmuş ve Elvan, Suudi Arabistan Milli Günü Resepsiyonuna Katıldı - AnkaraGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Resepsiyona gelen davetlilerin karşılanması Resepsiyon salonundan detaylar Suudi Arabistan Milli Marşı'nın okunması Büyükelçi Mirdad'ın Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'a hediye takdim etmesi Pasta kesimi Arabistan'ın geleneksel dansı Numan Kurtulmuş ve Recep Akdağ'ın Arabistan'ın geleneksel dansını yapması Numan Kurtulmuş'un konuşması Büyükelçi Mirdad'ın konuşması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi Adel Siraj Mirdad'ın ev sahipliğinde Marriott Otel'de düzenlenen Suudi Arabistan Milli Günü nedeniyle düzenlenen resepsiyona katıldı.
 • 21 Eylül 2016 00:07Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulunda yaptığı konuşmaya ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanımızın BM liderler zirvesinde dünyaya verdiği cesur mesajlarla kararlılığıyla ve duruşuyla gurur duyduk, minnettarız." ifadesini kullandı.
 • 20 Eylül 2016 11:27GündemGündemimizin "YASAMA YÜRÜTME SİYASET" başlığı altında yer alan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un programı, kaynağından iptal edilmiştir.
 • 10 Eylül 2016 01:30Numan Kurtulmuş Canlı Yayına KatıldıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye'nin farklı kesimi ya da herhangi bir parti açıkça darbeye destek vermiş olsaydı belki bugün Türkiye başka bir noktada olurdu.
 • 10 Eylül 2016 00:50Numan Kurtulmuş Canlı Yayına KatıldıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, belediyelere kayyum atanmasına ilişkin, "Vatandaşın belediye hizmetlerini yapsın diye seçtiği belediyelerin arabalarıyla hendeklere bomba ve hafriyat taşıması demokrasi değildir.
 • 09 Eylül 2016 23:45Numan Kurtulmuş, Canlı Yayına KatıldıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Fetullahçı Terör Örgütü'yle (FETÖ) mücadeleye ilişkin, "Artık uçurumun kenarından çekilip kurtarılmış bir Türkiye vardır.
 • 09 Eylül 2016 23:05Numan Kurtulmuş, Canlı Yayına KatıldıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Biz de biliyoruz ki siyasetin işi başka, yargının işi başkadır.
 • 09 Eylül 2016 22:46Bakan Kurtulmuş: FETÖ'cü Olmayanları İhbar Edenlerin Üzerine GidilecekBakan Kurtulmuş: FETÖ'cü Olmayanları İhbar Edenlerin Üzerine GidilecekHükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "FETÖ'cü olmayanları FETÖ'cü diye ihbar edenlerin üzerine gidilecek" dedi.