09:2300
SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri


NUMAN KURTULMUŞ

Prof Dr Numan Kurtulmuş; Türk politikacı, yazar ve Saadet Partisi'nin 26 Ekim 2008 tarihinde yapılan kongresi sonucunda genel başkanı.

İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı'nda binbaşı olarak görev yapmış ve latin harfleriyle yazılmış ilk türkçe ilmihal kitabı olarak bilinen... Devamı

   

  30. İsedak Toplantısı

  30. İsedak Toplantısı

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Küresel ölçekte barış için uluslararası bir yapının ortaya çıkartılması, bunun için mücadele edilmesi, uluslararası arenada faaliyet gösteren tüm kuruluşların ortak hedeflerinden birisi olmalıdır" "İslam dünyası silkinmek, kendine gelmek zorundadır. (Dün 19:52)

   

  "İslam Dünyasının Silkinerek Kendine Gelmesi Gerekiyor"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, BM'nin dünya barışından çok, güçlülerin dünyaya kabul ettirilmesinin bir aracı olduğunu söyledi. (Dün 19:33)

   

  "Suriye'de Filler Tepişirken Aşağıda Çimenler Ezilmiştir"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriye ve Filistin'deki sorunlara ilişkin, İslam dünyasının ortak bir siyasi tavır geliştiremediğini söyledi. (Dün 19:11)

   

  Başbakan Davutoğlu, Suruç'da

  Başbakan Davutoğlu, Suruç'da

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Suruç ile Kobani, Türkiye ile Suriye, Halep ile Urfa kardeştir ve kardeş kalacaktır." dedi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu, Suruç'ta Suriyelilere Seslendi: Allah Kobani'yi Korusun

  Partisinin il başkanları toplantısı için Şanlıurfa'ya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Suriye'nin Kobani kentinden kaçan sığınmacıların bulunduğu Suruç'a geçti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kudüs'teki İslam Mirasının Korunması" Konferansı

  IRCICA tarafından düzenlenen konferans, 28 Kasım'da Yıldız Sarayı'nda yapılacak. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Davutoğlu, Şanlıurfa'da

  Davutoğlu: ''Suruç ile Kobani, Türkiye ile Suriye, Halep ile Urfa kardeştir ve kardeş kalacaktır. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Davutoğlu, Kobanili Sığınmacıları Ziyaret Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz, 3 günde Kobanili 134 bin Kürt kardeşimizi ağırladık, bu vazifemiz." dedi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Çözüm Süreci'ni kararlılıkla sürdüreceğiz ama Hakkari'den Edirne'ye, Muğla'dan Artvin'e kadar Türkiye'nin her bir köşesinde, kamu düzenini kesinlikle zaafa uğratmayacak her türlü tedbiri de almaya kararlıyız" "Bazı çevreler Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da, ayrıca büyükşehirlerimizde Türkiye'nin demokratik atmosferini istismar ederek vandalizme, şiddete yönelmeye kalktılar. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu: Allah Kobani'yi Korusun

  Davutoğlu: Allah Kobani'yi Korusun

  Kobanili sığınmacıları ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Allah, Kobani'yi ve Kobanili kardeşlerimizi korusun. Allah kısa zamanda evinize dönmeyi nasip etsin." dedi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti İl Başkanları, Şanlıurfa'da

  AK Parti İl Başkanları, Şanlıurfa'da

  Şanlıurfa'da yapılacak olan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı için kabine üyesi 14 bakan ve il başkanları şehre gitti. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  'Kendi Topraklarına Dönmeleri Mümkün Değil'

  "Kendi Topraklarına Dönmeleri Mümkün Değil"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriyelilerin uzun bir süre kendi topraklarına dönmelerinin çok mümkün görünmediğini söyledi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Kurtulmuş: Yeni Göç Dalgasına Önlemler Alındı

  Kurtulmuş: Yeni Göç Dalgasına Önlemler Alındı

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Halep'te yaşanacak yeni bir göç dalgasına karşı sınır illerde gerekli önlemlerin alındığını söyledi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Kurtulmuş: 'Biz 1,6 Milyon Suriyeliye Ev Sahipliği Yapıyoruz'

  Kurtulmuş: "Biz 1,6 Milyon Suriyeliye Ev Sahipliği Yapıyoruz"

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Şanlıurfa'da: (2)- "Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı geçici göçmenler meselesi öyle görünüyor ki uzun bir süre daha Türkiye'nin meselesi olarak kalmaya devam edecek"- "Biz 1,6 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapıyoruz. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Suriye Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Suriye Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriyelilerin uzun bir süre kendi topraklarına dönmelerinin çok mümkün görünmediğini belirterek, “Dolayısıyla Suriyeli kardeşlerimizle ile ilgili kalıcı, onların nesillerini kaybettirmeyecek, onların bu topraklarda gerçekten temel insan hak ve özgürlükleri içerisinde yaşamalarını sağlayacak bir takım kalıcı politikaları üretme mecburiyetimiz var” dedi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  'Bizim Temennimiz, Suriyeli Kardeşlerimizin Kendi Evlerine Dönmesidir'

  "Bizim Temennimiz, Suriyeli Kardeşlerimizin Kendi Evlerine Dönmesidir"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Suriye'deki mesele devam ettiği sürece maalesef yeni göç dalgaları kapıdadır." dedi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.11.2014 09:23:45. #1.11#