SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri

 • 21:29Kurtulmuş: Bombalı Saldırıda 5 Kilo TNT Kullanıldı, Suruç'taki Saldırıya BenziyorKurtulmuş: Bombalı Saldırıda 5 Kilo TNT Kullanıldı, Suruç'taki Saldırıya BenziyorBakanlar Kurulu sonrası açıklama yapan hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş, Ankara'da yapılan bombalı saldırıda 5 kilo TNT patlayıcı kullanıldığını, Suruç'taki saldırıyla büyük benzerlik gösterdiğini söyledi.
 • 22:14Numan Kurtulmuş: Her İnsanın Cesedi Hürmete ŞayandırNuman Kurtulmuş: Her İnsanın Cesedi Hürmete ŞayandırHükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş, Şırnak'ta öldürülen kişinin cesedinin sürüklenmesine tepki gösterdi; "Her insanın cesedi hürmete şayandır." dedi.
 • 22:38Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş İhlallerle İlgili Rusya'yı UyardıHükümet Sözcüsü Kurtulmuş İhlallerle İlgili Rusya'yı UyardıHükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, hava sahası ihlalleriyle ilgili Rusya'yı "Türkiye'nin kabul edemeyeceği bir durum." sözleriyle uyardı.
 • 14:55Numan Kurtulmuş: Faillerin Bulunma Sürecinde Sona YaklaşıldıNuman Kurtulmuş: Faillerin Bulunma Sürecinde Sona YaklaşıldıHükümet sözcüsü Kurtulmuş, Ankara'daki saldırıyı düzenleyenlerin kimlikleri ve bunların mensup olduğu örgütleri öğrenmeye yakın olduklarını duyurdu.
 • 15:48Numan Kurtulmuş: "Terör Yeni Dönemin Dış Politika Araçlarından Biridir"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş terörün yeni dönemin yeni kolonileştirme araçlarından biri olduğunu söyledi.
 • 14:32Ankara'daki Terör SaldırısıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin olarak, "İçerideki birliğimizi, dirliğimizi kuvvetlendirmek bakımından, gerçekten milletçe bu terör hadisesinin karşısında yekvücut olduğumuzu göstermek bakımından bu olay hiçbir şekilde unutulmayacak, unutturulmayacaktır" dedi.
 • 12:00Kurtulmuş: Ankara'daki Patlamanın Suruç'taki Bombalama Eylemi ile Bir Benzerlik GösteriyorKurtulmuş: Ankara'daki Patlamanın Suruç'taki Bombalama Eylemi ile Bir Benzerlik GösteriyorDha ANKARA- Kurtulmuş: Ankara'daki patlamanın Suruç'taki bombalama eylemi ile bir benzerlik gösteriyor (1) "Fabrikasyon TNT bombaları kullandıkları her ikisinin de yaklaşık 5 kilogram ağırlığındaki bombalar kullandıkları anlaşılıyor" "Şırnak'ta polis aracının arkasından sürüklenen kişiyle ilgili 2 emniyet görevlisi açığa alındı" "Terörün ortaya çıkardığı tablodan hiç kimse siyasi bir sonuç devşirmeye kalkmasın" Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 15:44Ankara'da PatlamaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu hain saldırının mahiyetinin tüm boyutlarıyla ortaya çıkarılması için çalışmalar büyük bir titizlikle sürdürülmektedir.
 • 18:32Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Bu Kadar Çok Hayırdan, Bir Hayır Çıkmadı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Anadolu Ajansı Editör Masası- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları, Kurtulmuş AA Editör Masası'na konuk oldu- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (5)- "(HDP) Çıksınlar partinin resmi görüşü olarak, 'bizim yuvamız dağlardır, biz terörün gölgesinde yaşayacağız' desinler.
 • 15:46Kurtulmuş Aa Editör Masası'na Konuk OlduBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın "Şiddet isteyen bize oy vermesin" açıklamasına ilişkin, "Çıksınlar partinin resmi görüşü olarak, 'bizim yuvamız dağlardır, biz terörün gölgesinde yaşayacağız' desinler.
 • 15:36Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Mülteci Sorununu Önlemeniz Mümkün Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamamaları, Kurtulmuş AA Editör Masası'na konuk oldu- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (3)- "Türkiye ve Rusya olarak uzun yıllardır barış içinde yaşıyoruz.
 • 14:21Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Terörü Tekrar Canlandıran AK Parti Hükümeti Değildir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Kurtulmuş AA Editör Masası'na konuk oldu- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)- "Tayyip Erdoğan'ı istemeyebilirsiniz, geçtiğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Tayyip Erdoğan'a oy vermeyebilirsiniz ama kusura bakmayın Türkiye Cumhuriyetinin meşru cumhurbaşkanıdır, halkın yüzde 52'sinin oyunu almıştır.
 • 13:41Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Fevkalade Vahim, İnsanlık Dışı Bir Olaydır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Kurtulmuş AA Editör Masası'na konuk oldu- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)- "Burada uyanık olmamız lazım. Terör örgütü, Türkiye'yi ayırıp ayrı bir bölge kurmak ve burada bir yapı oluşturmalarının mümkün olmadığını biliyor.
 • 13:19Kurtulmuş Aa Editör Masası'na Konuk OlduBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Tayyip Erdoğan'ı istemeyebilirsiniz, geçtiğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Tayyip Erdoğan'a oy vermeyebilirsiniz ama kusura bakmayın, Türkiye Cumhuriyeti'nin meşru cumhurbaşkanıdır, halkın yüzde 52'sinin oyunu almıştır.
 • 12:58Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Partinin Resmi Görüşü Olarak, 'Biz Terörün Gölgesinde Yaşayacağız' Desinler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "(HDP) Çıksınlar partinin resmi görüşü olarak, 'bizim yuvamız dağlardır, biz terörün gölgesinde yaşayacağız' desinler.
 • 12:31Kurtulmuş, Gençlerle Özçekim YaptıKurtulmuş, Gençlerle Özçekim YaptıOrdu’nun Ünye ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında programlara katılan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Prof Dr. Numan Kurtulmuş, gençlerle selfie(özçekim) yaptı.
 • 12:20Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Suriye Sınırları İçinde Güvenli Bölgeler Olsun"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Fırat'ın batısındaki bölge Hama'nın, Humus'un Halep'in Suriye nüfusunun ağırlıklı yaşadığı bölgedir.
 • 11:44Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Böyle Bir Dönemin Hesabı Verilmeden Kapatılmamalıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "(28 Şubat davası) Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi bu yargılamanın sivil, medya ve STK ayağını da, soruşturmasını yapmış olduğu ayağı yargılamaya değer buldu.
 • 11:06Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Oslo Görüşmelerini Paralel Çete Niçin Baltaladı?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un gelişi,- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Oslo görüşmelerini paralel çete, hangi ülkenin, hangi gücün menfaatine ve terör örgütünün ekmeğine yağ sürecek şekilde niçin baltaladı?
 • 12:26Kurtulmuş: Kurtulmuş: "İnşallah NATO'ya İhtiyaç Kalmaz"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin NATO ittifakı içerisinde yer aldığını belirterek, “NATO’nun Türkiye’nin yanında olmasını ifade etmesi zaten NATO’nun sorumluluklarının bir gereğidir.
 • 01:15Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Suriye Bugün Birçok Terör Örgütünün Konfederasyonu Haline Gelmiştir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un, Fatsa ilçesinde sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, muhtarlar ve esnafla bir araya gelmesinden görüntüler- Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Bütün bu karışık ve zor coğrafyada Türkiye bir huzur, barış adası olarak yoluna devam ediyor"- "Özellikle coğrafyamızda terör örgütleri maalesef cirit atmaktadır.
 • 21:39Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Güçlü Bir Hükümetin Olması Terörün Sona Ermesi İçin Şart"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, “Türkiye’de güçlü bir hükümetin olması terörün sona ermesi için şarttır” dedi.
 • 15:50Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Rusya'nın Suriye'deki OperasyonlarıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Rusya'nın Suriye'deki OperasyonlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklamaları- Açıklamaları sonrası vatandaşlar ile selamlaşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Suriye'deki iç savaş maalesef çok vahim boyutlara ulaşmıştır.
 • 11:46Numan Kurtulmuş'tan Ahmet Hakan'a Saldırıya KınamaNuman Kurtulmuş'tan Ahmet Hakan'a Saldırıya KınamaBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun’a yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum" dedi.
 • 19:38Kurtulmuş: İşçilerin Bu Süreçte Bırakılması Türkiye İçin Önemli Bir Başarıdır (2)Kurtulmuş: İşçilerin Bu Süreçte Bırakılması Türkiye İçin Önemli Bir Başarıdır (2)Kurtulmuş: EN UFAK BİR YANLIŞ YOLLARA SAPTIĞINIZI GÖRÜRSEM HİÇ BİRİNİZE BİR SANİYE MÜSAMAHA GÖSTERMEM Başbakan Yardımcısı ve aynı zamanda Ak Parti Ordu birinci sıra milletvekili adayı olan Numan Kurtulmuş Valilik Toplantı Salonunda daire müdürleriyle basına kapalı toplantı yaptı.
 • 17:15Numan Kurtulmuş'tan Kurum Müdürlerine Sert UyarıNuman Kurtulmuş'tan Kurum Müdürlerine Sert UyarıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, kurum müdürleriyle yaptığı toplantıda oldukça sert konuştu.
 • 13:53Kurtulmuş: Kurtulmuş: "İşçilerin Bırakılması Konusunda İnce Diplomasi Uygulandı"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "İşçilerin ilk günden itibaren nerede olduğu, ne şekilde hangi şartlarda tutulduğu konusunda bilgimiz vardı.
 • 13:32Ordu Kurtulmuş: İşçilerin Bu Süreçte Bırakılması Türkiye İçin Önemli Bir BaşarıdırOrdu Kurtulmuş: İşçilerin Bu Süreçte Bırakılması Türkiye İçin Önemli Bir BaşarıdırBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Irak'ın başkenti Bağdat'ta kaçırılan 16 Türk işçinin bu sabaha karşı serbest bırakılmasıyla ilgili "Bu süreçte bırakılmış olması Türkiye için önemlidir, önemli bir kazanımdır başarıdır.
 • 13:11Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Seçimlerde Sandıkların TaşınmasıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş - Seçimlerde Sandıkların TaşınmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "(Bağdat'ta alıkonulan Türk işçilerin serbest bırakılması) Ailelerinin gözü aydın, milletimizin gözü aydın.
 • 12:40Kurtulmuş: İşçilerin Bu Süreçte Bırakılması Türkiye İçin Önemli Bir BaşarıdırKurtulmuş: İşçilerin Bu Süreçte Bırakılması Türkiye İçin Önemli Bir BaşarıdırBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Irak'ın başkenti Bağdat'ta kaçırılan 16 Türk işçinin bu sabaha karşı serbest bırakılmasıyla ilgili "Bu süreçte bırakılmış olması Türkiye için önemlidir, önemli bir kazanımdır başarıdır.
 • 00:27Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Bu Ülkeyi Bölmeye Kimsenin Gücü Yetmeyecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Terör örgütü mensupları biliyor ki bu ülkeyi bölmek mümkün değil, bu ülkenin bir kısmını ayırıp başka bir ülke haline getirmek mümkün değil. Onların istedikleri, arzu ettikleri bu ülkede kardeş kavgası çıkarmak, Türk'ü, Kürt'ü birbirine düşürmek.
 • 19:30Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye Güçlü Bir Şekilde Yoluna Devam Edecektir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "1 Kasım'da da ümit ediyoruz ki milletimiz tek başına iktidar olabilecek bir çoğunluğu ortaya koyacak ve inşallah çok güçlü bir şekilde Türkiye yoluna devam edecektir" dedi.
 • 18:09Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Seçim Hükümeti Sorumluluklarını Kusursuz Yerine Getirmektedir"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye’yi seçime götürmekle görevli olan bir seçim hükümeti var. Bu seçim hükümeti terörle mücadelede ve birçok diğer işlerde ben seçim hükümetiyim, geçici hükümetim diyerek ertelememekte, bütün sorumluluklarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır" dedi.
 • 16:20Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Orduspor'a ZiyaretBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Orduspor'a ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un kulübe gelişi, - Detaylar, - Numan Kurtulmuş'un konuşması, - Kulüp başkanı Yaşar Pamuk'un konuşması, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan Orduspor'a ziyaret- Kurtulmuş: "İnşallah el birliği ile Orduspor'u daha iyi yerlere gelmesi için gayret sarf edeceğiz.
 • 14:30Başbakan Yardımcısı KurtulmuşBaşbakan Yardımcısı KurtulmuşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Ümit ediyoruz ki bu seçimlerde Türkiye'de bir koalisyon arayışına gerek olmadan tek başına iktidar çıkacaktır.
 • 14:03Ordu - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Ekonomide de Kurtlar Puslu Havayı SeverOrdu - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Ekonomide de Kurtlar Puslu Havayı SeverBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Ekonomide de kurtlar puslu havayı sever Ordu'da bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, terör ve ekonomiye dikkat çekerek, "Döviz kurunda dövizler üçün üstüne çıktı.
 • 13:16Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Bu Topraklara İki Vatan Sığmaz"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, terör örgütlerinin bu toprakları parçalamasının mümkün olmadığını belirterek, “Türk ve Kürt kardeştir.
 • 13:04Kurtulmuş: Ekonomide de Kurtlar Puslu Havayı SeverKurtulmuş: Ekonomide de Kurtlar Puslu Havayı SeverOrdu'da bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, terör ve ekonomiye dikkat çekerek, "Döviz kurunda dövizler 3'ün üstüne çıktı.
 • 23:57Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Hiçbir Terör Örgütü Nihayetinde Kendi Amaçlarını Gerçekleştirmeyi Hedeflemez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş' un AK Parti İl Başkanlığına gelişi- Kurtulmuş'un vatandaşlarla selamlaşması - Engelli bir vatandaşla sohbeti - Gazetecilerin sorularını yanıtlaması Genel PolitikaBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Birden fazla terör örgütü, 20 Temmuz'dan bu yana Türkiye'nin her yerinde hem Türkiye Cumhuriyeti Devletini hem de Türkiye'de yaşayan 78 milyon vatandaşımızı, daha da önemlisi Türkiye'nin dirliğini, birliğini ve kardeşliğini hedef alarak bir taarruza geçmiştir" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, birden fazla terör örgütünün 20 Temmuz'dan bu yana ülkenin her yerinde Türkiye Cumhuriyeti Devletini, ülkede yaşayan 78 milyon vatandaşı, daha da önemlisi ülkenin dirliğini, birliğini ve kardeşliğini hedef alarak taarruza geçtiğini söyledi.
 • 21:41Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye'de Terör Ciddi Şekilde Sona Erdirilecektir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un gazetecilere yaptığı açıklama- Kurtulmuş'un çocuklarla fotoğraf çektirmesi- Kurtulmuş'un karşılanması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Ümit ediyoruz ki terör örgütü tamamıyla silahı bırakacak bir noktaya getirilecek ve Türkiye'de terör ciddi şekilde sona erdirilecektir"- "Çok şükür bu operasyonlarda güvenlik kuvveleri büyük bir titizlikle sivil vatandaşlarımızı, terör örgütünün üyelerinden ayırarak onların kılına zarar vermeyecek şekilde bu operasyonları yapmaya gayret ediyor"- "Ne silah korkusuyla, ne can korkusuyla, ne de tehditle hiç kimsenin halkın oyunu ve iradesini bir baskı altında tutması asla kabul edilemez"- "Türk'ün Kürt'ten ayrı bir şekilde ya da Kürt'ün Türk'ten ayrı bir şekilde bu toprakları kendisine vatan yapması mümkün değil. Dolayısıyla bu ortak vatanın evlatları olarak, aynı milletin bir parçası olarak bir arada olacağız" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Ümit ediyoruz ki terör örgütü tamamıyla silahı bırakacak bir noktaya getirilecek ve Türkiye'de terör ciddi şekilde sona erdirilecektir" dedi.
 • 20:39Kurtulmuş Sözler Var Ama Ortaya Konulmuş Bir Karar YokKurtulmuş Sözler Var Ama Ortaya Konulmuş Bir Karar YokOrdu'ya gelen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, HDP'lilerin seçim boykotuna ilişkin sözlerini değerlendirerek, Bu tür sözler var ama ortaya konulmuş bir karar yok. Her partinin kendi kararıdır.
 • 20:15Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Demokrasi Barutla, Silah Sesi ve Kan Kokusu ile Yan Yana Gelemez"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’de yaşanan terör olaylarının son bulması için çaba gösterdiklerini ve 1 Kasım seçimlerinin güvenli bir ortamda geçmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
 • 19:44Kurtulmuş: Sözler Var Ama Ortaya Konulmuş Bir Karar YokKurtulmuş: Sözler Var Ama Ortaya Konulmuş Bir Karar YokBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, HDP'lilerin seçim boykotuna ilişkin sözlerini değerlendirerek, "Bu tür sözler var ama ortaya konulmuş bir karar yok. Her partinin kendi kararıdır.
 • 15:55Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıTerörün arkasındaki amacın Türkiyeyi Suriye, Ukrayna, Mısır gibi yapmak olduğunu belirten Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Güvenlik güçlerimizi uyum içerisinde milletimizin de desteğini alarak bu olaylarda dirayetle terörü bastırmakta olduğunu görüyoruz.
 • 19:35Kurtulmuş: Kış Saatine 8-9 Kasım Tarihlerinde GeçilecekKurtulmuş: Kış Saatine 8-9 Kasım Tarihlerinde GeçilecekHükümet Sözcsü Numan Kurtulmuş, 1 Kasım'da yapılacak seçimler nedeniyle kış saati uygulamasına 8-9 Kasım tarihlerinde geçilebileceğini söyledi.
 • 18:51İstifa Eden HDP'li Bakanların Açıklamalarına Numan Kurtulmuş'tan Tepkiİstifa Eden HDP'li Bakanların Açıklamalarına Numan Kurtulmuş'tan TepkiHükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, istifa eden iki HDP'li bakanla ilgili "Basın açıklamasını bir yerlerden gelen talimatlarla yaptılar." iddiasında bulundu.
 • 18:39Numan Kurtulmuş Açıklama YapıyorNuman Kurtulmuş Açıklama YapıyorHükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'tan açıklama
 • 18:35Numan Kurtulmuş Açıklama YapıyorHükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'tan açıklama
 • 14:49Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Beyannameyi Çok Titiz Bir Şekilde Çalışıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 14:24AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye siyasetinin üzerine düşen temel sorumluluk, 12 Eylül'ün bu antidemokratik sistemini kaldırıp atmaktır.