SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri


NUMAN KURTULMUŞ

Prof Dr Numan Kurtulmuş; Türk politikacı, yazar ve Saadet Partisi'nin 26 Ekim 2008 tarihinde yapılan kongresi sonucunda genel başkanı.

İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı'nda binbaşı olarak görev yapmış ve latin harfleriyle yazılmış ilk türkçe ilmihal kitabı olarak bilinen... Devamı

14:55
Türkiye Afet Yönetimi Strateji Belgesi" Çalıştayı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Ne gariptir ki dünya bir taraftan Holokost'tan kurtulanların yıl dönümünü idrak ederken, bununla ilgili dünyanın dört bir tarafında demeçler verilir, törenler yapılırken, aynı gün içinde Kahire'de toplanan BM Mültecilere Yardım Kuruluşu ise Filistin'de tabiri caizse Holokost benzeri bir baskıya maruz kalan, yakılan, yıkılan on binlerce evi 'onaramayacağız' diyerek, bütün dünyaya ilan ediyor" "Bu büyük bir çifte standarttır, bu büyük bir ayıptır, bu büyük bir
14:48
Kurtulmuş: "Nerede, Kimin, Neye İhtiyacı Varsa Türkiye Orada" "Türkiye Afet Yönetimi Strateji Belgesi" çalıştayı-Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"Ne gariptir ki dünya bir taraftan Holokost'tan kurtulanların yıl dönümünü idrak ederken, bununla ilgili dünyanın dört bir tarafında demeçler verilir, törenler yapılırken, aynı gün içinde Kahire'de toplanan BM Mültecilere Yardım Kuruluşu ise Filistin'de tabiri caizse Holokost benzeri bir baskıya maruz kalan, yakılan, yıkılan on binlerce evi 'onaramayacağız' diyerek, bütün dünyaya ilan ediyor"-"Bu büyük bir
Kurtulmuş: 'Nerede, Kimin, Neye İhtiyacı Varsa Türkiye Orada'
14:19
CHP'li Soydan, Gökçeada'daki Seli TBMM'ye Taşıdı Chp Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan, Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ndeki Çınarlı Deresi'nin sağanak yağmur nedeniyle taşarak, sele neden olmasıyla ilgili TBMM'ye soru önergesi verdi.
CHP'li Soydan, Gökçeada'daki Seli TBMM'ye Taşıdı
12:57
Yeniçağ Yazarı, Erdoğan'ın Gönlündeki Başbakan Adayını Yazdı MHP'ye yakınlığıyla bilinen Yeniçağ yazarlarından Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gönlündeki başbakan adayının İçişleri Bakanı Efkan Ala olduğunu öne sürdü.
Yeniçağ Yazarı, Erdoğan'ın Gönlündeki Başbakan Adayını Yazdı
12:49
Kurtulmuş: "Türkiye Gazze'yi Yeniden İmar Etmeye Hazır" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Ne gariptir ki dünya bir taraftan Holokost’tan kurtulanların yıldönümünü idrak ederken, aynı gün içerisinde Kahire’de toplanan Birleşmiş Milletler Mültecilere Yardım Kuruluşu ’biz Filistin’de tabiri caizse Holokost’a benzer bir baskıya maruz kalan, yakılan, yıkılan on binlerce evi onaramayacağız’ diyerek bütün dünyaya ilan ediyor" dedi.
12:48
Numan Kurtulmuş: Türkiye Gazze'yi Yeniden İmar Etmeye Hazırdır Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Eğer Gazzeyi yeniden imar edemiyorlarsa, Türkiye Gazzeyi yeniden imar etmeye hazırdır." dedi.
Numan Kurtulmuş: Türkiye Gazze'yi Yeniden İmar Etmeye Hazırdır
12:26
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gazze Yıkımını Holokost'a Benzetti Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Birleşmiş Milletler’in (BM) mültecilere yardım kuruluşunun, Gazze’ye yardımlarını koordinasyon eksikliği dolayısıyla kestiğini duyurmasına tepki gösterdi.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gazze Yıkımını Holokost'a Benzetti
18:41
Türkiye'den Afrika'ya Ebola İçin İlaç ve Tıbbi Malzeme Desteği Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ebola ile mücadele kapsamında Gine, Liberya ve Sierra Leone'ye 150 tonluk ilaç ve tıbbi malzeme yardımında bulunulacağını söyledi.
18:19
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş (2) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AFAD tarafından, Ebola salgını ile mücadele kapsamında Gine, Liberya, Sierra Leone'ya ilaç ve tıbbi malzeme yardımı gönderilmesi dolayısıyla Esenboğa Havalimanı kargo bölümünde düzenlenen törene katılarak bir konuşma yaptı ve gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş (2)
18:01
Türkiye'den Gine, Liberya, Sierra Leone'ye Ebola Yardımı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kobani’nin IŞİD’den kurtarılması ve bölgede ki son duruma ilişkin, "Dünyanın seyrettiği bir ortamda televizyon yayınlarından naklen Kobani dramını verdiği bir ortamda Türkiye bu işi sadece seyretmedi sınırlarını açarak tüm Kobanili kardeşlerimizi kendi sınırları içerisinde misafir etmeyi başardı" dedi.
17:31
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "Nerede bir insani sorun varsa onu çözmeye gayret ediyoruz.
17:31
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş (1) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AFAD tarafından, Ebola salgını ile mücadele kapsamında Gine, Liberya, Sierra Leone'ya ilaç ve tıbbi malzeme yardımı gönderilmesi dolayısıyla Esenboğa Havalimanı kargo bölümünde düzenlenen törene katılarak bir konuşma yaptı ve gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş (1)
15:23
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda "Muhtarlar Toplantısı" Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Çözüm Süreci bir pazarlık süreci, bir al ver süreci değildir.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda 'Muhtarlar Toplantısı'
10:36
Cibuti'deki Osmanlı İzleri Yenilenecek Cibuti’de, Osmanlı döneminden kalan 3 cami, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından restore edilecek.
Cibuti'deki Osmanlı İzleri Yenilenecek
17:37
Türkiye'den 3 Ülkeye Dev Ebola Yardımı Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından, Ebola salgınıyla mücadele kapsamında Gine, Liberya, Sierra Leone’ye ilaç ve tıbbi malzeme yardımı yapılacak.
15:59
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "8 Ocak 2015 tarihi itibariyle 6 bin 994 Yezidi barınma merkezine yerleştirilmiştir"
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması
23:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
23:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali’deki temaslarını tamamlayarak yurda döndü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi
23:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
18:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'den Ayrıldı Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerin son durağı Somali’de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, görüşmelerin ardından bu ülkeden ayrıldı.
17:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'den Ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından bu ülkeden ayrıldı.
15:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açtı Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mevkidaşı Hasan Şeyh Mahmud Adel Abdulle ile Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açtı
14:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açılışına Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud ile birlikte Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin açılışını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Hastane Açılışına Katıldı
14:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud Adel Abdulle ile birlikte Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı
13:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud Adel Abdulle ile birlikte Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Açılışını Yaptı
13:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'de Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali Cumhurbaşkanı Mahmud ile birlikte Somali Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin açılışını yaptı.
11:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'de Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'nin başkenti Mogadişu'da resmi törenle karşılandı.
11:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Erdoğan, Mogadişu Havalimanı'nın yeni terminal binasını hizmete açtı Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu terminal binasının havalimanının gerçekten çok çok sıkıntılar çekmiş olan Somalimize hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum"
11:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyareti kapsamında Somali'nin başkenti Mogadişu'ya geldi.
10:40
Erdoğan, Bombaların Patladığı Somali'de Diriliş Marşı'yla Karşılandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Türk heyetinin kaldığı otelin önünde bombaların patladığı Somali'ye gitti. Erdoğan'ı karşılama sırasında "Diriliş" marşı çalındı.
Erdoğan, Bombaların Patladığı Somali'de Diriliş Marşı'yla Karşılandı
08:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'den Ayrıldı Erdoğan'ı havalimanından, Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh uğurladı.
22:35
Erdoğan: "7 Seferi 14'e Çıkarmak İçin Adımları Atıyoruz" Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de- Erdoğan, Cibuti-Türkiye İş Forumu'nda konuştu: (1)"Afrika'nın sorunlarının ve aynı zamanda potansiyelinin büyüklüğünün farkında bir ülkeolarak, her platformda Afrika'nın yanında yer alıyoruz, yer almaya devam edeceğiz"- "Türkiye için Afrika ile kucaklaşmanın, ticari ve ekonomik boyutunun ötesinde bir manasıvar. Bu kardeşlik ve dostluk bağımızın güçlenmesidir.
Erdoğan: '7 Seferi 14'e Çıkarmak İçin Adımları Atıyoruz'
22:29
Erdoğan: "Cibuti, Afrika'nın Önemli Merkezlerinden Biri Konumundadır" Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de- Erdoğan, Cibuti-Türkiye İş Forumu'nda konuştu: (1)"Afrika'nın sorunlarının ve aynı zamanda potansiyelinin büyüklüğünün farkında bir ülkeolarak, her platformda Afrika'nın yanında yer alıyoruz, yer almaya devam edeceğiz"- "Türkiye için Afrika ile kucaklaşmanın, ticari ve ekonomik boyutunun ötesinde bir manasıvar. Bu kardeşlik ve dostluk bağımızın güçlenmesidir.
Erdoğan: 'Cibuti, Afrika'nın Önemli Merkezlerinden Biri Konumundadır'
20:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de Erdoğan, Cibuti Türkiye İş Forumu'nda konuştu: (1) "Afrika'nın sorunlarının ve aynı zamanda potansiyelinin büyüklüğünün farkında bir ülke olarak, her platformda Afrika'nın yanında yer alıyoruz, yer almaya devam edeceğiz" "Türkiye için Afrika ile kucaklaşmanın, ticari ve ekonomik boyutunun ötesinde bir manası var. Bu kardeşlik ve dostluk bağımızın güçlenmesidir.
16:01
Emine Erdoğan, Daryel Yetimhanesi ile Cibuti Millî Kadınlar Birliği?ni Ziyaret Etti Cibuti ziyaretinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden Emine Erdoğan, ziyaretinin ilk gününde sivil toplum temsilcisi kadınlarla bir araya geldi.
Emine Erdoğan, Daryel Yetimhanesi ile Cibuti Millî Kadınlar Birliği?ni Ziyaret Etti
15:33
Emine Erdoğan, Daryel Yetimhanesi ile Cibuti Millî Kadınlar Birliği'ni Ziyaret Etti Cibuti ziyaretinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden Emine Erdoğan, ziyaretinin ilk gününde sivil toplum temsilcisi kadınlarla bir araya geldi.
Emine Erdoğan, Daryel Yetimhanesi ile Cibuti Millî Kadınlar Birliği'ni Ziyaret Etti
15:32
Geniş Haber) Erdoğan: Somali'deki Saldırıyı Türkiye'ye veya Bize Karşı Bir Saldırı Olarak... -"bu Ziyaretimizin, Türkiye ile Cibuti Arasında Farklı Bir Dönüşüm ve Gelişime Vesile Olmasını Diliyorum" -Erdoğan: İslam dünyasının üzerinde çok ciddi oyunlar oynanıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi bir ziyaret için bulunduğu Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh ile ortak basın toplantısı düzenledi.
Geniş Haber) Erdoğan: Somali'deki Saldırıyı Türkiye'ye veya Bize Karşı Bir Saldırı Olarak...
15:11
Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı Gulleh ile Baş Başa Görüştü ve Bakanlar İşbirliği Protokolü İmzaladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Gulleh ile başbaşa görüştü.
Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı Gulleh ile Baş Başa Görüştü ve Bakanlar İşbirliği Protokolü İmzaladı
14:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'de Erdoğan, Cibuti Cumhurbaşkanı Gulleh ile ortak basın toplantısı düzenledi Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Aramızdaki ekonomik ticari işbirliğine baktığımız zaman, 65 milyon dolarlık bir rakam söz konusu. Bu rakam şu anda istenilen, arzu edilen bir oran değil ama bunu artırmak mümkün. İşte bu üst düzey ziyaretlerle.
12:47
Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı (2) Erdoğan Cibuti'de resmi törenle karşılandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı (2)
10:17
Erdoğan, Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan, Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı
10:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh törenle karşıladı.
20:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'ye geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyaretinin ikinci durağı olan Cibuti'ye geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Geldi
19:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyaretinin ikinci durağı olan Cibuti'ye geldi.
16:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreninin ardından, özel uçak "GAP" ile saat 15.30'da Cibuti'ye gitti.
14:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kral Abdulaziz İçin Suudi Arabistan'da Cumhurbaşkanı Erdoğan, hayatını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze törenine katılmak üzere Riyad'a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kral Abdulaziz İçin Suudi Arabistan'da
13:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan'a Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze törenine katılmak üzere, özel uçak "GAP" ile saat (TSİ) 13.20'de Riyad'a geldi.
11:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Riyad'a Hareket Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün vefat eden Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze törenine katılmak üzere, özel uçak "GAP" ile saat 10.15'te Riyad'a gitti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Riyad'a Hareket Etti
08:23
Erdoğan, Kral Abdullah'ın Cenaze Törenine Katılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz el Suud'un cenaze törenine katılmak üzere başkent Riyad'a gidecek.
Erdoğan, Kral Abdullah'ın Cenaze Törenine Katılacak
21:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan Etiyopya'da Erdoğan, Addis Ababa Milli Sarayı'nda onuruna verilen resmi akşam yemeğine katıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:11:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]