SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri

 • 29 Ağustos 2016 17:41Kurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya Geldi (2)Kurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya Geldi (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "O bölgede hem İŞİD'in faaliyetlerini sonlandırma hem de koalisyon güçlerinin söz verdiği çerçevede PYD güçlerinin tamamıyla Fırat'ın doğusuna geçmesini sağlamak için bu Cerablus operasyonu yapılıyor.
 • 29 Ağustos 2016 17:05Kurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "O bölgede hem İŞİD'in faaliyetlerini sonlandırma hem de koalisyon güçlerinin söz verdiği çerçevede PYD güçlerinin tamamıyla Fırat'ın doğusuna geçmesini sağlamak için bu Cerablus operasyonu yapılıyor.
 • 29 Ağustos 2016 15:38Kurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya GeldiKurtulmuş, Genel Yayın Yönetmenleriyle Bir Araya GeldiİSTANBUL (AA) – Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ ile PKK ve DAEŞ arasında bundan sonra zaten var olan ilişkilerin çok daha kuvvetli hale geleceğini belirterek, "Herhangi bir terör örgütünün sahada silahlı olarak yapmış olduğu terör eylemi hangi amaçla yapılıyor ve hangi sonuç elde edilmek isteniyorsa, bu sonucun elde edilmesi için FETÖ'nün de çok ciddi şekilde lojistik destek, özellikle içeride ve dışarıda sosyal medya da dahil medya desteği vereceği aşikardır.
 • 27 Ağustos 2016 15:15Şehit Polis Harun Maytalman'ı 5 Bin Kişi Uğurladı (2)Şehit Polis Harun Maytalman'ı 5 Bin Kişi Uğurladı (2)KURTULMUŞ'UN KONUŞMASIBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş cenaze töreninde yaptığı konuşmada, bu ülkeye diz çöktüremeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini söyledi.
 • 27 Ağustos 2016 14:16Ordu Şehidini Bağrına BastıOrdu Şehidini Bağrına BastıŞırnak’ın Cizre ilçesi Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Grup Amirliği’ne teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan Ordulu polis memuru Harun Maytalman, memleketi Ordu’da gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • 27 Ağustos 2016 13:08Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Bütün Terör Örgütleri Hep Beraber Saldırsa Da, Bu Savaşı Milletimiz Kazanacak"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Hiçbir terör örgütü ve onların arkasındaki akıllar zannetmesin ki bu saldırılarıyla Türkiye'yi kuşatacaklar, Türkiye'nin önünü kapatacaklar, Türkiye'nin geleceğini esir edecekler, Türkiye'yi bir şekilde kendi istedikleri istikamette diz çöktürecekler.
 • 27 Ağustos 2016 12:54Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Hiçbir terör örgütü ve onların arkasındaki akıllar zannetmesin ki bu saldırılarıyla Türkiye'yi kuşatacaklar, Türkiye'nin önünü kapatacaklar, Türkiye'nin geleceğini esir edecekler, Türkiye'yi bir şekilde kendi istedikleri istikamette diz çöktürecekler.
 • 27 Ağustos 2016 12:37Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bu Savaşı Milletimiz Kazanacak"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, “Bütün terör örgütleri hep beraber saldırsa da, onların arkasında bütün ortak akıllar hep beraber hareket etse de bu savaşı milletimiz kazanacak ve terör örgütlerine diz çöktürecektir” dedi.
 • 26 Ağustos 2016 11:54Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye, sınırlarını koruma ve güvenliğini sağlama konusunda kararlıdır.
 • 26 Ağustos 2016 11:14Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Mutlaka Hesabını Soracağız"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cizre’deki terör saldırısı ile ilgili,"Mutlaka hesabını soracağız" dedi.
 • 25 Ağustos 2016 17:49Kurtulmuş, Şehit Ailesini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ'nün darbe girişimine direnirken helikopterden açılan ateş sonucu şehit olan Suat Akıncı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 25 Ağustos 2016 15:53Daeş'e Yönelik "Fırat Kalkanı" OperasyonuBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Darbeden sonra sesi çıkmayan, tereddütlü demeçler veren ülkeler bile 7 Ağustos'tan sonraki bu kararlılığı görünce Türkiye'nin yanında sözler söylemeye başladılar.
 • 25 Ağustos 2016 15:47Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye, Suriye'den Gelecek Her Türlü Saldırıyı Önlemekte Kararlıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması DAEŞ'e yönelik "Fırat Kalkanı" OperasyonuBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) "Bizim, Suriye'deki herhangi bir toprak parçasını yönetmek gibi bir derdimiz yok. Bizim bir numaralı meselemiz, Türkiye'ye karşı Suriye'den kaynaklanan terörü ortadan kaldırmak, ikinci meselemiz de Suriye'nin toprak bütünlüğünü sağlamaktır.
 • 25 Ağustos 2016 15:36Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Saldırıyı Lanetliyorum"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP konvoyuna yönelik saldırıyı lanetlediğini söyledi.
 • 25 Ağustos 2016 14:57Daeş'e Yönelik "Fırat Kalkanı" OperasyonuBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bizim, Suriye'deki herhangi bir toprak parçasını yönetmek gibi bir derdimiz yok. Bizim bir numaralı meselemiz, Türkiye'ye karşı Suriye'den kaynaklanan terörü ortadan kaldırmak, ikinci meselemiz de Suriye'nin toprak bütünlüğünü sağlamaktır.
 • 25 Ağustos 2016 14:51Kılıçdaroğlu'nun Konvoyunun Güzergahındaki ÇatışmaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun aracının da bulunduğu konvoyun güzergahındaki saldırı nedeniyle Kılıçdaroğlu ve CHP'ye geçmiş olsun dileğinde bulundu.
 • 25 Ağustos 2016 14:48Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Hükümetten İlk Yorum: LanetliyoruzKılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Hükümetten İlk Yorum: LanetliyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna Artvin'de ateş açıldı. Konuyla ilgili hükümetten ilk açıklamayı yapan Numan Kurtulmuş, "Saldırıyı lanetliyorum" dedi.
 • 23 Ağustos 2016 20:52Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (3)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye, sadece DAEŞ ile PKK ile mücadele etmiyor, onların arkasında Türkiye'nin güçlü bir ülke olarak, bir istikrar adası olan bir ülke olarak ayağa kalkmasını önlemek isteyen bir sürü iç ve dış düşmanla boğuşuyor.
 • 23 Ağustos 2016 20:46Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısına ilişkin, "Türkiye'nin demokratikleşmesi, reformlar istikametinde ilerlemesi ve daha güçlü ama tek amacı, tek görevi vatan savunması olan bir Türk Silahlı Kuvvetlerine geçiş bakımından da önemli bir toplantıydı.
 • 23 Ağustos 2016 20:25Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye'nin 911 kilometrelik Suriye sınırının bir tek örgütün eline, PYD'nin eline geçmiş olması Türkiye'nin kabul edebileceği bir şey değildir.
 • 21 Ağustos 2016 10:55Gaziantep'teki Terör SaldırısıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gaziantep'teki terör saldırısını lanetledi.
 • 19 Ağustos 2016 16:03Sahil Güvenlik Teknesinin Alabora OlmasıSahil Güvenlik Bölge Komutanlığı'na bağlı teknenin Sarayburnu açıklarında kuru yük gemisiyle çarpıştıktan sonra alabora olması sonucu şehit olan Astsubay Yavuz Gökhan Şahin'in cenazesi, Çanakkale'de toprağa verildi.
 • 19 Ağustos 2016 15:06Sahil Güvenlik Teknesinin Alabora OlmasıSahil Güvenlik Teknesinin Alabora OlmasıSahil Güvenlik Bölge Komutanlığı'na bağlı teknenin Sarayburnu açıklarında kuru yük gemisiyle çarpıştıktan sonra alabora olması sonucu şehit olan Astsubay Yavuz Gökhan Şahin'in cenazesi, Çanakkale'de toprağa verildi.
 • 18 Ağustos 2016 17:18Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bunların amacı sadece Türkiye'nin yönetimini değiştirmek değil, bunların amacı bu yönetim değişikliğiyle birlikte Türkiye'yi iç savaşa sürüklemek, arkasından da Türkiye'yi yabancı işgale hazır hale getirmekti.
 • 18 Ağustos 2016 16:17Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu terör saldırılarıyla bu FETÖ denilen terör örgütüyle meczup ve sapkın bir dini inanışa sahip olan bu adam ve etrafındaki çeteyle Türkiye'yi durduramayanlar, şimdi PKK terörüyle ve başka terör örgütleriyle Türkiye'yi durdurmaya çalışacaklar.
 • 18 Ağustos 2016 16:06Hükümetten Terör Saldırılarına İlişkin AçıklamaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bu terör saldırılarıyla, bu FETÖ denilen terör örgütüyle meczup ve sapkın bir dini inanışa sahip olan bu adam ve etrafındaki çeteyle Türkiye’yi durduramayanlar şimdi PKK terörüyle ve başka terör örgütleriyle Türkiye’yi durdurmaya çalışacaklar.
 • 18 Ağustos 2016 12:26Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Ülkemize Uzanan Hainler ve İşbirlikçileri Gereken Cevabı AlacakBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Van ve Elazığ'da yapılan terör saldırıların ardından twitter adresinden açıklama yaptı.
 • 18 Ağustos 2016 11:57Bakan Açıkladı: Memurluktan Çıkarılanların Maaşları Geri AlınmayacakBakan Açıkladı: Memurluktan Çıkarılanların Maaşları Geri AlınmayacakBakan Soylu, son kanun hükmünde kararname ile memuriyetten ayrılmasına karar verilenlerin, şimdiye kadar aldıkları maaşların geri alımına ilişkin hüküm bulunmadığını söyledi.
 • 18 Ağustos 2016 11:53Van ve Elazığ'daki Terör SaldırılarıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Van ve Elazığ'daki terör saldırılarına ilişkin, "İsimleri farklı ama aynı ellerin maşası terör örgütlerine karşı mücadelemiz, terör son buluncaya kadar amansız şekilde devam edecek.
 • 17 Ağustos 2016 23:56Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Bu Topraklarda Çok İhanet Oldu Ama Böylesi Olmadı"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe planının gerçekleşmesi halinde, Türkiye'nin, yakın çevresindeki bütün dostlarıyla ilişkisinin kesileceğini, kopacağını belirterek, "Bu darbe aslında Türkiye'nin hemen yakın coğrafyasındaki dostlarına da yapılmış bir darbedir.
 • 17 Ağustos 2016 22:27Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe planının gerçekleşmesi halinde, Türkiye'nin, yakın çevresindeki bütün dostlarıyla ilişkisinin kesileceğini, kopacağını belirterek, "Bu darbe aslında Türkiye'nin hemen yakın coğrafyasındaki dostlarına da yapılmış bir darbedir.
 • 17 Ağustos 2016 17:19Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Türkiye Kendi Ekseninde, Kendisini Tahkim Eder"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye'nin bu darbe teşebbüsünden önce planlanan, komşularıyla problemlerini azaltıcı, özellikle Rusya ve İsrail ile ilişkilerini normalleştirmeye niyetlenmiş olduğu adımlarını atmaya başlaması, bu anlamda FETÖ ve çevresindeki networkü biraz hareketlendirdi.
 • 17 Ağustos 2016 16:57CHP TBMM Grup ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Öyle bir atmosfer yaratıldı ki çok tehlikeli. Hakim önüne gelen kişiyi, savcının gönderdiği kişiyi adeta tutuklamak zorunda hissediyor kendini. Tutuklamazsa 'FETÖ'cü diyecekler bana' diyor.
 • 17 Ağustos 2016 16:50Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye'nin bu darbe teşebbüsünden önce planlanan, komşularıyla problemlerini azaltıcı, özellikle Rusya ve İsrail ile ilişkilerini normalleştirmeye niyetlenmiş olduğu adımlarını atmaya başlaması, bu anlamda FETÖ ve çevresindeki networkü biraz hareketlendirdi.
 • 17 Ağustos 2016 15:16Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Bu Darbe Girişiminin Siyasal Ayağının Ana Sorumlularının Ortaya Çıkarılması Lazım"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bütün partiler MHP, HDP, CHP araştırma komisyonuna üyelerini verdiler.
 • 16 Ağustos 2016 22:26Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (3)Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, PKK ile Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ilişkisini değerlendirirken, "Bir ilişkinin olduğu görünüyor.
 • 16 Ağustos 2016 22:11Numan Kurtulmuş: Sadece Refah Partisi'nin İçinde Böyle Bir Yapılanma OlmadıNuman Kurtulmuş: Sadece Refah Partisi'nin İçinde Böyle Bir Yapılanma OlmadıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Türkiye'de bütün iktidar partileri içerisinde bu örgütün elemanları olmuştur, herhalde sadece Refah Partisi'nin içerisinde böyle bir yapılanma olmadı" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 22:01Kurtulmuş: Bu Darbenin Mutlaka Bir Siyasi Ayağı VardırKurtulmuş: Bu Darbenin Mutlaka Bir Siyasi Ayağı VardırBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Mutlaka bu darbenin bir yerlerde, bir şekilde siyasi ayağının olması gerekir." dedi.
 • 16 Ağustos 2016 10:07Tib Resmen KapatıldıTib Resmen KapatıldıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bugün gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu sonrası yeni Kanun Hükmünde Kararnameleri açıkladı.
 • 15 Ağustos 2016 21:08Tib, Resmi Olarak Kapatıldı!Tib, Resmi Olarak Kapatıldı!Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın birkaç gün önce yaptığı açıklamadan sonra, bugün de Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı, resmi olarak kapatıldı!
 • 15 Ağustos 2016 18:44Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Bugün hem Sayın Genelkurmay Başkanı hem MİT Müsteşarımız Bakanlar Kurulu üyesi olmadıkları halde, Bakanlar Kuruluna davet edilerek kendilerinden iç ve dış güvenlikle ilgili konularda bilgi alınmıştır.
 • 15 Ağustos 2016 18:42Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Kimin ehliyeti varsa, kimin liyakatı varsa kim de sadece ve sadece millete ve vatana sadakat gösteriyorsa onlara kamudaki bütün görevler açıktır" dedi.
 • 15 Ağustos 2016 18:37Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "2010 KPSS'de soruları çaldıkları ve bu şekilde devlet memuriyetine girdikleri tespit edilenler, devlet memuriyetinden ihraç edileceklerdir.
 • 15 Ağustos 2016 17:57Kurtulmuş: 2010 KPSS Sınavında Soruları Çalarak Memur Olanlar İhraç EdilecekKurtulmuş: 2010 KPSS Sınavında Soruları Çalarak Memur Olanlar İhraç EdilecekKurtulmuş: 2010 KPSS sınavında soruları çalarak memur olanlar ihraç edilecek (1)Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, bakanlar kurulu sonrası basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 15 Ağustos 2016 17:55Kurtulmuş: Kurtulmuş: "2010 KPSS'de Soru Çaldıkları Tespit Edilenler, Devlet Memuriyetinden İhraç Edilecek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un açıklamaları ANKARA - Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Bakanlar Kurulu'nda iki kanun hükmünde kararname gündeme gelmiştir.
 • 15 Ağustos 2016 17:51Bakanlar Kurulu'nda 2 Khk Gündeme GeldiBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu’nda gündeme gelen 670 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile 2010 yılı KPSS’de soruları çalarak memuriyete girdikleri tespit edilenlerin memuriyetten ihraç edileceklerini, hakkı ile devlet memurluğunu kazanmış olanlara hiçbir şey olmayacağını söyledi.
 • 15 Ağustos 2016 17:50Kurtulmuş: 2010 KPSS'de Soruları Çalarak Memur Olanlar İhraç Edilecek (1)HÜKÜMET Sözcüsü Numan Kurtulmuş, bakanlar kurulu sonrası basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı.
 • 15 Ağustos 2016 17:38Numan Kurtulmuş 2010 KPSS Hakkında Alınan Kararı AçıkladıNuman Kurtulmuş 2010 KPSS Hakkında Alınan Kararı AçıkladıBaşbakan Yardımcısı ve Hü;kü;met Sö;zcü;sü; Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu sonrası aç;ıklama yaptı.
 • 15 Ağustos 2016 17:32Tib Kapatıldı! Btk'ya Devredildi!Tib Kapatıldı! Btk'ya Devredildi!TİB kapatıldı!
 • 15 Ağustos 2016 17:16Flaş//2DHA: Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş: "671 sayılı kanun hükmünde kararname ile Telekomünikasyon İletişim Bakanlığı kapatılmış" dedi.