SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri

 • 22:10 Kurtulmuş: 'Dokunulmazlık Dosyaları ile İlgili Verilecek Olan Karar Bu Dosyaların Açılacağı... Kurtulmuş: 'Dokunulmazlık Dosyaları ile İlgili Verilecek Olan Karar Bu Dosyaların Açılacağı... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş: "Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru hakkının önünü açan bildiğiniz gibi AK Parti Hükümetleridir.
 • 21:37 65. Hükümet'in İlk Bakanlar Kurulu Toplantısı (3) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "Özellikle Sabancı suikastı gibi çok önemli bir suikastın zanlısı olan Fehriye Erdal'ın Türkiye'de yargılanması en doğal durumdur.
 • 21:35 Kurtulmuş: 'Anayasadaki Değişiklik Tekliflerinin Birinci Derecede ve Yegane Muhatabı Milletin... Kurtulmuş: 'Anayasadaki Değişiklik Tekliflerinin Birinci Derecede ve Yegane Muhatabı Milletin... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakanlar Kurulu Toplantısı 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 21:25 Kurtulmuş: 'Siyaseti Bu Kadar Seviyesiz, Bu Kadar Edepsiz, Bu Kadar Düşük Bir Vaziyette Yapmak... Kurtulmuş: 'Siyaseti Bu Kadar Seviyesiz, Bu Kadar Edepsiz, Bu Kadar Düşük Bir Vaziyette Yapmak... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısı (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 21:25 65. Hükümetin İlk Bakanlar Kurulu Sonrası Basın Açıklaması Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, “İsteyen Anayasa Mahkemesi’ne müracaat edebilir.
 • 21:08 Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Açıklaması Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, CHP’nin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik hakaretler içeren sloganlar atılması konusunda, “Demokraside siyasi rakip olmak başka bir şeydir, siyasi hasım olmak başka bir şeydir ama siyaseti bu kadar seviyesiz, edepsiz, düşük bir şekilde yapmaksa bambaşka bir şeydir” dedi.
 • 20:53 Kurtulmuş: Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu (2) 'dokunulmazlık DOSYALARIYLA İLGİLİ VERİLECEK KARAR, MAHKEMELERİ İLGİLENDİRİR' Dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin bazı milletvekillerinin AYM'ye bireysel başvuru kararı sürecini değerlendirmesi istenen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili olarak kamuoyunun çok ciddi beklentisi vardı.
 • 20:34 Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 20:29 Başbakan Yardımcılarının Görev Alanları Belli Oldu Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, 65. Hükümetin ilk Bakanlar Kurulu toplantısında Başbakan yardımcılarının görev alanlarının belli olduğunu söyledi.
 • 20:20 65. Hükümetin İlk Bakanlar Kurulu Toplantısı (1) Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, başbakan ve başbakan yardımcılarının görev alanları ile bağlı kurum ve kuruluşları açıkladı.
 • 20:15 Kurtulmuş: Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu Kurtulmuş: Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu Kurtulmuş: Başbakan yardımcılarının görev dağılımı belli oldu (1)"64. Hükümet'e reform hükümeti demiştik. Bu hükümete de reform ve atılım hükümet demek daha doğru olur""Pazar günü TBMM'de güven oyu olarak ümit ediyoruz ki hükümetimiz resmen de kuruluş aşamasını tamamlamış olur"Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 65. Hükümet'in ilk Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada, Başbakan yardımcılarının görev dağılımı belli olduğunu bildirdi.
 • 20:10 Kurtulmuş: Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımı Belli Oldu (1) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 65. Hükümet'in ilk Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, Başbakan yardımcılarının görev dağılımının belli olduğunu bildirdi.
 • 19:53 65. Hükümette Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımları Belli Oldu 65. Hükümette Başbakan Yardımcılarının Görev Dağılımları Belli Oldu Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ilk Bakanlar Kurulu toplantısının ardından 65. Hükümetin Başbakan Yardımcılarının görev dağılımlarını açıkladı.
 • 15:47 65. Hükümetin Kurulması AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un yeni kabinede olmasının, güçlerine güç kattığını bildirdi.
 • 17:03 65. Hükümetin Kurulması AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, 65. Hükümetin, Ordu'ya, Türkiye'ye, İslam alemine ve tüm dünya insanlığına hayırlı olmasını diledi.
 • 16:37 Kale Grubu Kurucusu Bodur, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor - Yılmaz Ulusoy Kale Grubu Kurucusu Bodur, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor - Yılmaz Ulusoy Cenazeden detaylar -Abdullah Gül'ün cenazeye gelişi -Numan Kurtulmuş'un cenazeye gelişi -Cumhurbaşkanı erdoğan'ın cenazeye gelişi -Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy'un açıklamaları -TÜSİAD başkanı Cansen Başaran Symes'in açıklaması İSTANBUL - Hayata dün veda eden Kale Grubu kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur için Fatih Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.
 • 13:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65. Hükümeti Kurmakla Görevlendirdiği Binali Yıldırım'ı Kabul Etti (5) Aynı KOLTUKTA KALAN BAKANLARBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Orman Bakanı Veysel Eroğlu.KABİNEYE YENİ GİREN BAKANLARBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AB Bakanı Ömer Çelik, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan.YERİ DEĞİŞENLERBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Kalkınma Bakanı oldu.
 • 12:35 65. Hükümet'in Kurulması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, yeni hükümete ilişkin, "Hayırlı olsun, Allah mahcup etmesin.
 • 15:58 AK Parti Yönetiminde Büyük Değişiklik Yapıldı AK Parti'nin 2. Olağanüstü Kongresi'nde, parti yönetiminde büyük değişiklik yapıldı.
 • 14:29 AK Parti MKYK'da Önemli İsimler Liste Dışı AK Parti MKYK'da Önemli İsimler Liste Dışı AK Parti MKYK listesinde Cemil Çiçek, Yalçın Akdoğan, Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu, Recep Akdağ gibi önemli isimlerin yer almaması dikkat çekti.
 • 14:08 Dokunulmazlık Teklifinde İkinci Tur Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "TBMM'de inşallah öyle görünüyor ki bu dokunulmazlıklarla ilgili maddelerin tümü üzerinde de aynı sonucun alınacağını ümit ediyoruz, hayırlı uğurlu olsun." dedi.
 • 14:18 Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığına Aday Gösterilmesi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan adayı olarak açıklanan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ı kutladı.
 • 21:40 Numan Kurtulmuş'tan Kızılcahamam Ziyareti Numan Kurtulmuş'tan Kızılcahamam Ziyareti Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı’nı gezdi.
 • 20:46 AK Partili Bakanlardan 'Genel Başkan' Açıklaması AK Parti'de 'Genel başkan kim olsun' sorusunu bu kez bakanlar Akdoğan, Kurtulmuş ve Elitaş yanıtladı. Elitaş "Benim zihnimdeki isim belli, hayırlı olsun" dedi.
 • 17:46 Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Nedeniyle İşten Çıkarıldığı İddiası Manisa Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden (MASKİ), Remziye Kavukçu'un işinden çıkarılma gerekçesine ilişkin, "Basına yansıtıldığı gibi herhangi bir siyasi görüşe duyduğu sempatiden ötürü değil, çalıştığı birimin istihdam fazlalığı dikkate alınarak yapılmıştır" açıklaması yapıldı.
 • 16:14 Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Nedeniyle İşten Çıkarıldığı İddiası Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u evinde ağırlarken çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaştıktan sonra Manisa Su ve Kanalizasyon İşlerindeki (MASKİ) görevine son verilen Remziye Kavukçu, "Numan Bey veya herhangi bir devlet adamı gelse yine ağırlar, çay ikram ederim." dedi.
 • 14:55 Maski'den 'İşten Çıkarılma' İddialarına Açıklama Maski'den 'İşten Çıkarılma' İddialarına Açıklama Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, bünyesinde taşeron olarak çalışan Remziye Kavukçu’nun Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile çekildiği fotoğrafı Facebook’ta paylaştığı gerekçesiyle işten çıkarıldığı iddialarına ilişkin bir açıklama yaptı.
 • 14:15 Kurtulmuş, Akdoğan ve Akdağ Soruları Cevapladı Kurtulmuş, Akdoğan ve Akdağ Soruları Cevapladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklaması Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Recep Akdağ'ın ANKARA - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Recep Akdağ soruları cevapladı.
 • 14:09 AK Parti'de Temayül Yoklamasında Son Gün Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hiç kimsenin kişisel bir hesabın içerisinde olması söz konusu olmaz. Bu süreçler nezaketi içerisinde, ilgili kurullarda konuşularak, gerçekten son derece olgun bir şekilde yürütülür.
 • 13:57 Gazeteciler Numan Kurtulmuş'a Sordu: Yeni Başbakan Siz misiniz? Gazeteciler Numan Kurtulmuş'a Sordu: Yeni Başbakan Siz misiniz? Numan Kurtulmuş, gazetecilerin "Genel Başkan ve Başbakan siz misiniz?" sorusuna, "Burası bir dava hareketidir. Hiç kimse kişisel bir hesabın içerisinde olamaz." yanıtını verdi.
 • 18:39 Kavukçu'ya Selçuk Özdağ Sahip Çıktı Kavukçu'ya Selçuk Özdağ Sahip Çıktı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile çekildiği fotoğrafı Facebook’ta paylaştığı gerekçesiyle Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi’ndeki (MASKİ) işinden çıkarıldığı iddia edilen Remziye Kavukçu’ya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ sahip çıktı.
 • 11:35 Ankara'da Düzce Tanıtım Günleri Ankara'da Düzce Tanıtım Günleri Düzce Valisi Ali Fidan, Ankara’da düzenlenen Düzce tanıtım günleri programının ilk kez yaşanmasına rağmen yoğun ilgiyle karşılandığını belirtti.
 • 02:47 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Evden detaylar Selçuk Özdağ'ın konuşması Ercan Kavukçu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sekçuk Özdağ, Manisa'da Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'u evlerine davet ederek çay ikram eden çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyadan paylaştıktan sonra çalıştığı iş yerinden çıkartılan Remziye Kavukçu'yu evinde ziyaret etti.
 • 02:41 Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Nedeniyle İşten Çıkarıldığı İddiası AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Manisa'da Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u evinde ağırlarken çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaştıktan sonra işinden çıkartılan Remziye Kavukçu'yu evinde ziyaret etti.
 • 21:54 Beşiktaş Şampiyon Oldu Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Süper Lig'de 2015-2016 sezonu şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş'ı kutladı.
 • 21:46 Ordu Altınordulular Buluşması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Terör saldırılarını yapanlar, biliyorlar ki 3-5 tane bomba patlatmakla, Türkiye'nin gücünü ortadan kaldıracak, Türk askerini, güvenlik kuvvetlerini bir türlü kuşatma altına alacak ve kendi hedeflerine ulaşacak değillerdir.
 • 17:51 İstanbul Gençlik Fuarı Açılışı - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (1) - İstanbul İstanbul Gençlik Fuarı Açılışı - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (1) - İstanbul GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un karşılanması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması Açılış genel görüntü İstanbul Gençlik Fuarı açılışı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Eğer hakim olduğunuz bölgelerdeki insanlara zulmederek, yer altı ve yer üstü zenginliklerini sömürmeye yönelik bir düzen kurarsanız, dünyada barış düzeninin olması mümkün değildir.
 • 17:40 İstanbul Gençlik Fuarı Açılışı - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (2) - İstanbul İstanbul Gençlik Fuarı Açılışı - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş (2) - İstanbul GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un karşılanması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması Açılış genel görüntü İstanbul Gençlik Fuarı açılışı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Eğer hakim olduğunuz bölgelerdeki insanlara zulmederek, yer altı ve yer üstü zenginliklerini sömürmeye yönelik bir düzen kurarsanız, dünyada barış düzeninin olması mümkün değildir.
 • 17:10 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Gençlik Fuarında Konuştu Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Gençlik Fuarında Konuştu Arzu KAYAİSTANBUL, DHABaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İstanbul Gençlik Fuarı'nın açılışına katıldı.
 • 16:54 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Gençlik Fuarı"Nda Konuştu I Kerim de okuduğu etkinlikte çocukların oluşturduğu Mehter 1453 grubu da sahne aldı.
 • 15:56 Numan Kurtulmuş'tan Kılıçdaroğlu'na 'Özür' Çağrısı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Başkanlık sistemini bu ülkede kan dökmeden gerçekleştiremezsiniz" sözlerini sarf eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştirerek özür dilemesi gerektiğini söyledi.
 • 15:50 İstanbul Gençlik Fuarı Açılışı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, dünyada barış düzeni kurmanın mümkün olduğunu belirterek, "Eğer hakim olduğunuz bölgelerdeki insanlara zulmederek, yer altı ve yer üstü zenginliklerini sömürmeye yönelik bir düzen kurarsanız, dünyada barış düzeninin olması mümkün değildir.
 • 15:45 Numan Kurtulmuş Gençlik Fuarı'nın Açılış Törenine Katıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ’Gençlik Fuarı’, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katıldığı törenle açıldı.
 • 14:54 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Bu Anayasa Bu Milletin Üstünde Deli Gömleği Gibi Yer Almaktadır Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Bu Anayasa Bu Milletin Üstünde Deli Gömleği Gibi Yer Almaktadır Haber - Kamera Arzu KAYA İstanbul DHAİstanbul Gençlik Fuarı'nın açılışına katılan, gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bu anayasa bu milletin üstünde senelerdir deli gömleği gibi yer almaktadır dedi.
 • 14:50 Kılıçdaroğlu'nun Başkanlık Sistemine İlişkin Sözleri Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, başkanlık sistemine yönelik sözlerine ilişkin, "Bu ayıptan CHP ve Türkiye siyaseti kurtulmalıdır.
 • 14:36 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Bu Anayasa Bu Milletin Üstünde Deli Gömleği Gibi Yer Almaktadır İstanbul Gençlik Fuarı'nın açılışına katılan, gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, " Bu anayasa bu milletin üstünde senelerdir deli gömleği gibi yer almaktadır" dedi.
 • 21:34 Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Nedeniyle İşten Çıkarıldığı İddiası Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Nedeniyle İşten Çıkarıldığı İddiası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çelenk bırakılmasından detaylar Zafer İkinci'nin konuşması Ercan Kavukçu'nun konuşması Sosyal medyada paylaştığı fotoğraf nedeniyle işten çıkarıldığı iddiası Manisa'da, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'u evlerine davet ederek çay ikramı yapan, çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Remziye Kavukçu'nun, geçici işçi olarak çalıştığı Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden "istihdam fazlalığı" gerekçesiyle çıkarıldığı belirtildi AK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatı, protesto amacıyla müdürlük önüne siyah çelenk bıraktı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u evlerine davet ederek çay ikramında bulunan, birlikte çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşan Remziye Kavukçu'nun, bu paylaşımları sonrası geçici işçi olarak çalıştığı Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri'ndeki (MASKİ) işinden çıkarıldığını öne sürdü.
 • 20:44 Sosyal Medyada Paylaştığı Fotoğraf Nedeniyle İşten Çıkarıldığı İddiası Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u evlerine davet ederek çay ikramında bulunan, birlikte çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşan Remziye Kavukçu'nun, bu paylaşımları sonrası geçici işçi olarak çalıştığı Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri'ndeki (MASKİ) işinden çıkarıldığını öne sürdü.
 • 20:01 Manisa MHP'li Belediyenin Kadın İşçisi Numan Kurtulmuş'u Konuk Ettiği İçin Kovuldu İddiası Manisa MHP'li Belediyenin Kadın İşçisi Numan Kurtulmuş'u Konuk Ettiği İçin Kovuldu İddiası MHP'li belediyenin kadın işçisi Numan Kurtulmuş'u konuk ettiği için kovuldu iddiasıMHP'li Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi'nde (MASKİ) iki yıldır çalışan Remziye Kavukçu'nun, 476'ıncı Mesir Macunu Festivaline katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u evinde misafir ettiği için kovulduğu öne sürüldü.
 • 19:48 Belediye Çalışanı Kadın Numan Kurtulmuş'u Evinde Konuk Edince İşten Atılmış Belediye Çalışanı Kadın Numan Kurtulmuş'u Evinde Konuk Edince İşten Atılmış Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi'nde (MASKİ) iki yıldır çalışan Remziye Kavukçu'nun, 476'ıncı Mesir Macunu Festivaline katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u evinde misafir ettiği için kovulduğu öne sürüldü.