17:2100
SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri


NUMAN KURTULMUŞ

Prof Dr Numan Kurtulmuş; Türk politikacı, yazar ve Saadet Partisi'nin 26 Ekim 2008 tarihinde yapılan kongresi sonucunda genel başkanı.

İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı'nda binbaşı olarak görev yapmış ve latin harfleriyle yazılmış ilk türkçe ilmihal kitabı olarak bilinen... Devamı

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "30 Mart seçimleri, yerel seçim olmanın çok ötesinde, hatta genel seçim olmanın çok ötesinde Türkiye'nin kaderini tayin edecek bir seçim haline geldi" dedi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "30 Mart seçimleri, yerel seçim olmanın çok ötesinde, hatta genel seçim olmanın çok ötesinde Türkiye'nin kaderini tayin edecek bir seçim haline geldi" "(Süleyman Şah Türbesi) Türkiye Cumhuriyeti Devleti de bu anlamda kendisine karşı yapılan operasyonlara karşı da gereğini yerine getirir" (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Elazığ'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş Elazığ'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Süleyman Şah Türbesi’nin Türkiye toprakları olarak kabul edildiğini ve oraya yapılacak her türlü saldırıyı Türkiye’ye yapılmış bir saldırı olarak göreceklerini belirterek gereğinin yapılacağını söyledi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri