23:2800
SON DAKİKA NUMAN KURTULMUŞ HABERLERİ

Son Dakika Numan Kurtulmuş Haberleri


NUMAN KURTULMUŞ

Prof Dr Numan Kurtulmuş; Türk politikacı, yazar ve Saadet Partisi'nin 26 Ekim 2008 tarihinde yapılan kongresi sonucunda genel başkanı.

İsmini aldığı dedesi Numan Kurtulmuş, Kurtuluş Savaşı'nda binbaşı olarak görev yapmış ve latin harfleriyle yazılmış ilk türkçe ilmihal kitabı olarak bilinen... Devamı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cezayir'de

  Erdoğan, şehitler abidesine çelenk koydu. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir'e Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Cezayir'in başkenti Cezayir'e gitti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Of'un Yaraları Ankara'da Sarılıyor

  Of'un Yaraları Ankara'da Sarılıyor

  Trabzon’un Of ilçesinde 19 Eylül tarihinde meydana gelen ve yaklaşık 17.5 milyon liralık maddi hasara sebep olan sel felaketinin yaralarını sarmak için Ankara’ya gelen Of Belediye Başkanı Salim Sarıalioğlu, zararın tazmini konusunda İstanbul Milletvekili Oktay Saral ile bir araya geldi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cezayir'e Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin bugün 39 Afrika ülkesinde büyükelçiliğinin bulunduğunu ve 30’u aşkın Afrika ülkesinin de Ankara’da büyükelçiliğinin bulunduğunu belirterek, “Sahraaltı Afrika ülkeleriyle ticaret hacmi son on yılda on kat arttı” dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cezayir'e Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 10.55'te Cezayir'e gitti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan, Ceyazir ve Ekvator Ginesi'ne Gidiyor

  Erdoğan, Ceyazir ve Ekvator Ginesi'ne Gidiyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti ile II. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi vesilesiyle Ekvator Ginesi’ni ziyaret edecek. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kurtulmuş, Önder Heyetini Kabul Etti

  Kurtulmuş, Önder Heyetini Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un kabulleri-Kurtulmuş, ÖNDER, Kastamonu ve Hak-İş heyetlerini kabul etti-Numan Kurtulmuş: -"Türkiye'de ne zaman demokraside geriye gittiysek, ne zaman darbeler dönemi, demokrasinin önünün kesildiği dönemler yaşadıysak o dönemlerde imam hatip liseleri geriye doğru gitmiştir ama hiçbir koşul altında Türk halkı imam hatip liselerini hiç bırakmamıştır"ANKARA (AA) - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kastamonu, Hak-İş ve İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Kurtulmuş, Kastamonu ve Hak-İş Heyetlerini Kabul Etti

  Kurtulmuş, Kastamonu ve Hak-İş Heyetlerini Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un kabulleri-Kurtulmuş, Kastamonu ve Hak-İş heyetlerini kabul etti ANKARA (AA) - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı yöneticilerinin de aralarında bulunduğu Kastamonu heyeti ile Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan'ı kabul etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un Kabulleri

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un Kabulleri

  Kurtulmuş, ÖNDER, Kastamonu ve Hak İş heyetlerini kabul etti Numan Kurtulmuş: "Türkiye'de ne zaman demokraside geriye gittiysek, ne zaman darbeler dönemi, demokrasinin önünün kesildiği dönemler yaşadıysak o dönemlerde imam hatip liseleri geriye doğru gitmiştir ama hiçbir koşul altında Türk halkı imam. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, ABD Büyükelçisi Bass'ı Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ABD’nin Ankara Büyükelçisi John Bass’ı kabul etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Erdoğan ve Fidan'dan 'Yasa Dışı Dinleme' Şikayeti

  Erdoğan ve Fidan'dan 'Yasa Dışı Dinleme' Şikayeti

  Selam Örgütü Soruşturması'nda telefonları dolaylı olarak dinlenen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MİT Müşteşarı Fidan soruşturmayı yürütenler hakkında şikayetçi oldu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Kurtulmuş, ABD'nin Ankara Büyükelçisi Bass'ı Kabul Etti

  Kurtulmuş, ABD'nin Ankara Büyükelçisi Bass'ı Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Bass'a, Türkiye'deki çalışmalarında başarılar dileyerek, bütün konularda karşılıklı görüş alışverişine açık olduklarını belirtti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Cezayir, Erdoğan'ı Bekliyor

  Cezayir, Erdoğan'ı Bekliyor

  Cezayir Cumhurbaşkanı Buteflika ve Başbakan Sellal ile bir araya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a aralarında bakanların da bulunduğu kalabalık bir heyet eşlik edecek. (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 23:28:11. #1.13#