SON DAKİKA NURAY YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Nuray Yılmaz Haberleri

13:36
Bursagaz, Sobadan Zehirlenen Aileleri Ziyaret Etti Bursagaz yetkilileri, geçmiş dönemde Bursa’da sobadan sızan karbonmonoksit gazıyla zehirlenen 17 aileyi ziyaret etti.
Bursagaz, Sobadan Zehirlenen Aileleri Ziyaret Etti
13:11
Bursagaz Sobadan Zehirlenen Aileleri Ziyaret Etti Bursagaz yetkilileri, geçmiş dönemlerde Bursa’da sobadan sızan karbonmonoksit gazındana zehirlenen 17 aileyi ziyaret etti.
Bursagaz Sobadan Zehirlenen Aileleri Ziyaret Etti
12:31
Küçük Çocuk Hayvanların Su İçtiği Yere Düştü Samsun'un Alaçam ilçesinde, hayvanların su içtiği küçük havuza düşen ve boğulma tehlikesi geçiren çocuk, Fatsa'da özel bir hastaneye sevk edildi.
16:48
Hafta Sonunda Rekreasyon Alanları, Parklar Ankaralılarla Doldu Taştı Başkent'in dev rekreasyon alanları ve parkları hafta sonlarında Ankaralıların akınına uğruyor.
12:30
Burhaniye'de Kursiyer Dayanışması Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, müftülüğün açtığı Kuran Kursu sayısı 25’e ulaşırken, kursiyerler arasında da büyük bir dayanışma örneği yaşanıyor.
Burhaniye'de Kursiyer Dayanışması
14:35
Trafik Polisleri, Yaya ve Yolcu Eğitimi Verdi Yavuzeli İlçe Emniyet Amirliği Trafik Tescil ve Denetleme personellerinden Bayram Sağlam ve Ali Morca tarafından Şehit İbrahim Solak İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencilerine ‘Sürücü, Yaya ve Yolcu Eğitimi’ verildi.
Trafik Polisleri, Yaya ve Yolcu Eğitimi Verdi
12:14
"Gelenekten Modernliğe" Dokuma Sergisi ve Paneli Düzenleniyor Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Kepez Belediyesi ve Döşemealtı Halı-Kilim Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin işbirliği ile "Gelenekten Modernliğe" Dokuma Sergisi ve Paneli düzenleniyor.
Etkinliğin 7- 26 Ocak 2014 tarihleri...
'Gelenekten Modernliğe' Dokuma Sergisi ve Paneli Düzenleniyor
16:27
Saü Vakfı Anadolu Lisesinde Okul Aile Birliği Seçimi Yapıldı Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Vakfı Okul aile Birliği Başkanlık seçimleri yoğun bir katılımla Sakarya Üniversitesi Vakfı Salonunda gerçekleşti.
Saü Vakfı Anadolu Lisesinde Okul Aile Birliği Seçimi Yapıldı
14:58
Hakimden Sanıklara "Hoşgörü" Nasihati Barış ve Demokrasi Partisi'nin Kocaeli il binasını yaktıkları iddiasıyla yargılanan 3 sanık, bir yıl üçer ay hapis cezasına çarptırıldı.
16:40
Kırklareli'den Kısa Kısa TRT ekranlarında yayınlanan "Gezelim Görelim"in ekibi, Vize'de çekim yaptı.
14:08
Müsiad'dan ' Kişisel ve Profesyonel Başarı' Semineri Genç MÜSİAD sponsorluğunda Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Öğrenci Konseyi ve Genç Girişimciler Topluluğunun işbirliği ile Kişisel ve Profesyonel Başarı Semineri düzenlendi.
Müsiad'dan ' Kişisel ve Profesyonel Başarı' Semineri
11:58
Gezelim Görelim Kulada Çekimleri Tamamladı TRT Ekranlarında 27 yıldır süren ve Nuray Yılmaz'ın hazırlayıp sunduğu 'Gezelim Görelim' ekibi, Kula'daki çekimlerini tamamladı.
Gezelim Görelim Kulada Çekimleri Tamamladı
13:26
Üzerinden Römorklu Traktör Geçti, Hiç Bir Şey Olmadı Bursa'nın İnegöl İlçesinde 6 yaşındaki Enes Yılmaz'a, yol kenarında anahtarı üzerinde bırakılan ve arkadaşı tarafından çalıştırılan, traktör çarptı.
Üzerinden Römorklu Traktör Geçti, Hiç Bir Şey Olmadı
12:36
Üzerinden Traktör Geçti, Kalkıp Üstünü Silkeledi İnegöl de babasının işyerinin önünde arkadaşıyla oyun oynarken bir çocuğun çalıştırdığı patates yüklü traktör ve arkasındaki römorkun tekerleri Enes Yılmaz'ın üzerinden geçti.
Üzerinden Traktör Geçti, Kalkıp Üstünü Silkeledi
09:15
Bursa Ek Üzerinden Traktör Geçti, Kalkıp Üstünü Silkeledi İnegöl de arkadaşıyla oyun oynarken bir çocuğun çalıştırdığı patates yüklü traktör ve arkasındaki römorkun tekerleri 6 yaşındaki Enes Yılmaz'ın üzerinden geçti.
Bursa Ek Üzerinden Traktör Geçti, Kalkıp Üstünü Silkeledi
07:23
Üzerinden Traktör Geçen Çocuk Mucizesi İnegöl'de patates yüklü traktör ve arkasındaki römorkun tekerleri 6 yaşındaki Enes Yılmaz'ın üzerinden geçti.
Üzerinden Traktör Geçen Çocuk Mucizesi
16:47
Kürtçe Filme Avusturya'dan Ödül Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Sedat Cereci'nin çekmiş olduğu Kürtçe belgesel film 'Demek ji Dema', 154 film arasından en iyi belgesel ödülünü aldı.
Kürtçe Filme Avusturya'dan Ödül
14:47
CHP Adana İl Yönetim Kurulunda Görev Dağılımı CHP Adana İl Yönetim Kurulu, Başkan Orhan Sümer başkanlığında toplanarak görev dağılımı yaptı.
11:06
Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Cereci Fransa'da Cinemed Festivali'nde Akademisyen ve film yönetmeni Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Sedat Cereci, 2011 yılında Kürtçe olarak çektiği ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin kültürel tarihini konu edinen "Demek ji Dema" adlı filmle 26 Ekim 3 Kasım...
Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Cereci Fransa'da Cinemed Festivali'nde
11:39
Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Dekenı Prof. Cereci Kürtçe Belgeseliyle İsveç'te Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Dekanı Prof.Dr.Sedat Cereci 2011 yılında Kürtçe olarak çektiği ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin kültürel tarihini konu edinen belgesel filmle 22-28 Ekim tarihleri arasında İsveç'in Uppsala kentinde düzenlenecek...
Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Dekenı Prof. Cereci Kürtçe Belgeseliyle İsveç'te
17:06
Prof. Cereci Kürtçe Tarih Belgeseliyle Hırvatistan'da İletişim ve Güzel Sanatlar dalındaki akademik çalışmalarının yanında film çalışmalarıyla da uluslararası alanda tanınan Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi dekanı Prof.Dr.Sedat Cereci, Kürtçe olarak çektiği belgesel filmle Temmuz ayında...
Prof. Cereci Kürtçe Tarih Belgeseliyle Hırvatistan'da
18:29
Kürtçe Belgesel Film Yunanistan'da Bir akademisyen tarafından çekilen ilk Kürtçe belgesel film olan "Demek ji Dema" (Zamanın İçinden) adlı film, Almanya, Avusturya ve İspanya'nın ardından Temmuz ayındaki film festivalinde gösterilmek üzere Yunanistan'a gönderildi.
Kürtçe Belgesel Film Yunanistan'da
14:42
Tarihi 400 Yıllık Geçmişe Dayanan Yarışma Tekrar Canlandı Kastamonu'da geçmişi 400 yıla dayanan karda kızak yarışı yeniden canlandırılıyor.
Tarihi 400 Yıllık Geçmişe Dayanan Yarışma Tekrar Canlandı
14:46
'Demek Ji Dema' Bilbao Film Festivali'nde Kürtçe tarih belgeseli olarak anılan "Demek ji Dema" adlı film, İspanya'nın Bilbao kentinde kasım ayında düzenlenecek olan 54. Bilbao Kısa Film ve Belgesel Film Festivali'nde gösterilmek üzere İspanya'ya gönderildi.
13:25
"Gezelim Görelim" Ekibi Yenice Beldesi'nde TRT'nin "Gezelim Görelim" programı ekibi Emet'in Yenice beldesi Tahtalı piknik ve mesire alanında çekimler yaptı.
'Gezelim Görelim' Ekibi Yenice Beldesi'nde
11:46
Emet'ten Kısa Kısa Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, ilçeye bağlı Samrık köyünde jeotermal enerji sondajı yapılacağını bildirdi.
20:00
Kozan'daki Baraj Kapağının Patlaması Adana'nın Kozan ilçesindeki barajın tünel kapağının açılması sonucu kaybolan işçilerin ailelerinin bekleyişi sürüyor.
Kozan'daki Baraj Kapağının Patlaması
18:32
Ailelerin Bekleyişi Sürüyor Adana'nın Kozan ilçesindeki Gökdere Köprü Barajı Derivasyon Tünel kapağının açılması sonucu suya kapılarak kaybolan işçilerin ailelerinin bekleyişi sürüyor.
Ailelerin Bekleyişi Sürüyor
16:00
Devrek Devlet Hastanesi Diş Polikliniği Yeni Yerine Taşındı AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Devlet Hastanesi Diş Polikliniğinin yeni yerine taşındığını bildirdi.
17:26
Kürtçe Tarih Belgeseli Almanya'da Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgelerinin tarihini ve kültürel değerlerini, canlı tarih görüşmeleriyle Kürtçe olarak belgeleyen "Geçmişe Doğru" adlı belgesel film, Almanya'da gösterilecek.
Kürtçe Tarih Belgeseli Almanya'da
16:59
Eskader, 28 Dalda Verdiği Kültür Sanat Ödüllerini Kazananları Açıkladı Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER) ödüllerini kazananlar açıklandı.
Eskader, 28 Dalda Verdiği Kültür Sanat Ödüllerini Kazananları Açıkladı
10:41
Gezelim Görelim Sultanhisar'da Çekim Yaptı TRT'de yayınlanan Gezelim Görelim ekibi, Sultanhisar'ın Kavaklı köyünde çekim yaptı.
15:20
Denize Taş Atarken Keşfedilen Özge, İdmanlarını da Düğün Salonunda Yapmış Denize taş atarken hocası Servet Kural tarafından keşfedilen Özge Yılmaz, 11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'nda Türkiye'ye ilk madalyayı kazandırmanın gururunu yaşıyor.
Denize Taş Atarken Keşfedilen Özge, İdmanlarını da Düğün Salonunda Yapmış
10:13
Nuray Yılmaz Karasu İlçesi'nde Duayen Gazeteci ve Televizyoncu Nuray Yılmaz Karasu İlçesi'nde…
Nuray Yılmaz Karasu İlçesi'nde
15:40
Samsunspor'da 2 İmza Daha Samsunspor, Kayserisporlu Armağan Kuş'la Fransa 1'inci Ligi takımlarından Sochaux'dan 1 yıllığına kiraladığı 19 yaşındaki Serdar Güler'le sözleşme imzaladı.
Samsunspor'da 2 İmza Daha
07:25
Aa "En İyi Haber Ajansı" Seçildi Uluslararası Radyocular Birliği (IRU) tarafından düzenlenen "3. Alkışı Hak Edenler Ödülleri" sahiplerine verildi.
12:42
Avrupa İşletmeler Ağı Edirne İrtibat Bürosu Uzmanı Yılmaz Açıklaması Avrupa İşletmeler Ağı Edirne İrtibat Bürosu Uzmanı Nuray Yılmaz, "Firmaları geliştirmek için belirli aralıklarla dış ticaret eğitim programları düzenliyoruz" dedi.
10:35
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Samsun Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
17:34
Ysk, Milletvekili Geçici Aday Listesini Açıkladı Yüksek Seçim Kurulu Antalya'da milletvekili geçici aday listesini yayınladı.
12:02
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -İstanbul 2. Bölge Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
12:02
Milletvekili Geçici Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
10:52
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -İzmir 1. Bölge Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
09:38
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Elazığ Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
09:36
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Bursa Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
09:34
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Antalya Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
09:34
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Ankara 2. Bölge Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
09:34
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Ankara 1. Bölge Yüksek Seçim Kurulunun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
11:51
Bayan Güreş Takımı Sporcuları Bulgaristan'dan 10 Madalya ile Döndü İzmir Büyükşehir Belediyesinin bayan güreşçilerinin Bulgaristan'da yapılan turnuvada ay-yıldızlı forma altında 10 madalya kazandığı bildirildi.
Bayan Güreş Takımı Sporcuları Bulgaristan'dan 10 Madalya ile Döndü
19:40
CHP'nin Tam Aday Listesi CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.
CHP'nin Tam Aday Listesi
19:30
Mhp Milletvekili Aday Listesi(3) MHP'nin 12 Haziran genel seçimleri için aday listesi şöyle.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:24:37. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NURAY YILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]