SON DAKİKA NURDAĞI HABERLERİ

Son Dakika Nurdağı Haberleri

 • 13:19Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin AçıklamasıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin AçıklamasıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye’de bulunan ve bugüne kadar turizme açısından pek öne çıkmayan Hızır Yaylası’nı turizme kazandırmak istediklerini söyledi.
 • 12:36Hızır Yaylası Turizme KazandırılacakGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye ilçesinde bulunan ve bugüne kadar turizm açısından pek öne çıkmayan Hızır Yaylası'nı turizme kazandırmak istediklerini bildirdi.
 • 16:35Gaziantep Yaralı Kedi Tedavi EdilecekGaziantep Yaralı Kedi Tedavi EdilecekYaralı kedi tedavi edilecekGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, otomobilin çarpmasıyla yaralanan sokak kedisi, veterinerin ilk müdahalesinin ardından hayvan barınağına gönderildi.
 • 16:19Aracın Çarptığı Kedi, Rehabilitasyon Merkezine GönderildiAracın Çarptığı Kedi, Rehabilitasyon Merkezine GönderildiGaziantep’in İslahiye ilçesinde aracın çarptığı sokak kedisini belediye çalışanı kurtardı.
 • 23:56Saklambaç Oynarken, Çöken Tavan Arasından Düşen Çocuk ÖldüKahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'nde, kuzenleriyle saklambaç oynarken gizlendiği tavan arasında bastığı tahtaların çökmesi sonucu düşen 10 yaşındaki Burak Şen yaşamını yitirdi.
 • 23:11Oyun Oynarken Çatıdan Düşen Çocuk Hayatını KaybettiOyun Oynarken Çatıdan Düşen Çocuk Hayatını KaybettiKahramanmaraş’ta bir çocuk oyun oynarken çatıdan düşerek hayatını kaybetti.
 • 12:30Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden İnanç Turizmine DestekGaziantep Büyükşehir Belediyesi, inanç turizminin alt yapısını oluşturmak amacıyla merkez ilçeler ile Araban, İslahiye, Nurdağı, Oğuzeli, Nizip, Yavuzeli'nde bulunan inanç turizmine yönelik bölgeleri tadilat ve restorasyon yaparak turizme kazandırıyor.
 • 11:40İnanç Turizmine Büyük Destekİnanç Turizmine Büyük DestekGaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından, inanç turizminin alt yapısını oluşturmak amacıyla merkez ilçeler ile Araban, İslahiye, Nurdağı, Oğuzeli, Nizip, Yavuzeli’nde bulunan tarihi bölgeler tadilat ve restore ediliyor.
 • 12:39Gaziantep Üniversitesi'nde Mezuniyet SevinciGaziantep Üniversitesi'nde Mezuniyet SevinciGaziantep Üniversitesi (GAÜN) Fakülte, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarının 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nda mezun olan öğrencileri, kep atıp, mezuniyet coşkusu yaşadı.
 • 12:24Gaziantep 61 Yaşında Üniversite Mezunu OlduGaziantep 61 Yaşında Üniversite Mezunu Oldu61 yaşında üniversite mezunu olduGAZİANTEP Üniversitesi'nde eğitim gören 61 yaşındaki Recep Ekici, 2 çocuğunun ardından dün düzenlenen törenle 7 bin 127 öğrenci ile birlikte mezun olarak kep attı.
 • 11:50Azmin ZaferiAzmin ZaferiGAZİANTEP (İHA) – Kazandığı 2 yıllık Gaziantep Üniversitesi Nurdağı Meslek Yüksekokulu Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü’nü dereceyle bitiren 61 yaşındaki Recep Ekinci, Yüksek Şeref Belgesi ile ödüllendirildi.
 • 11:4661 Yaşında Üniversite Mezunu Oldu61 Yaşında Üniversite Mezunu Oldu– GAZİANTEP Üniversitesi'nde eğitim gören 61 yaşındaki Recep Ekici, 2 çocuğunun ardından dün düzenlenen törenle 7 bin 127 öğrenci ile birlikte mezun olarak kep attı.
 • 00:25Çocuklarından Sonra Üniversite Mezunu OlduÇocuklarından Sonra Üniversite Mezunu OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gaziantep Üniversitesinde (GAÜN) düzenlenen mezuniyet töreni Törene katılanlar Bölümü dereceyle bitirenlere diplomalarının verilmesi GAÜN Rektörü Yavuz Coşkun'un açıklaması Mezun olan 61 yaşındaki Recep Ekici'nin konuşması Kep fırlatılması Gaziantep Üniversitesinde mezun olan 7 bin 127 öğrenci için tören düzenlendi İki çocuğu üniversite mezunu olan 61 yaşındaki Recep Ekici de Nurdağı Meslek Yüksekokulunu tamamlayarak geçlerle kep attı Gaziantep Üniversitesinde (GAÜN), mezun olan öğrenciler için kampüste tören düzendi.
 • 23:39Çocuklarından Sonra Üniversite Mezunu OlduGaziantep Üniversitesinde (GAÜN), mezun olan öğrenciler için kampüste tören düzendi.
 • 21:52Tzob Genel Başkanı Bayraktar: 'Hedefimiz, 150 Milyar Dolarlık Tarımsal Hasılayı, Gayri Safi Mili...Tzob Genel Başkanı Bayraktar: 'Hedefimiz, 150 Milyar Dolarlık Tarımsal Hasılayı, Gayri Safi Mili...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ın gelişi ve vatandaşlarla selamlaşması Şemsi Bayraktar'ın protokol tepkisi Şemsi Bayraktar'ın konuşması Ziraat Odası binasının açılışı Açılış sonrası bina incelemesi TZOB Genel Başkanı Bayraktar: "Hedefimiz, 150 milyar dolarlık tarımsal hasılayı, gayri safi mili hasılaya katmaktır" "Aile şirketlerini ne kadar fazla desteklersek, biz bu ülkenin tarımının geleceğini kurtarmış oluruz" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarım sektörünün enerji ile dünyada çok önem kazandığını belirterek, "Hedefimiz, 150 milyar dolarlık tarımsal hasılayı, gayri safi mili hasılaya katmaktır.
 • 17:59Tzob Genel Başkanı Bayraktar AçıklamasıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarım sektörünün enerji ile dünyada çok önem kazandığını belirterek, "Hedefimiz, 150 milyar dolarlık tarımsal hasılayı, gayri safi mili hasılaya katmaktır.
 • 18:19Sanko Park'ta Sodes Sergisi AçıldıSanko Park'ta Sodes Sergisi AçıldıGeleceğin sanatçılarını yetiştirmek amacıyla SODES Projesi kapsamında, Gaziantep Sanko Park’ta sergi açıldı.
 • 12:08Gaziantep Büyükşehir'den Köylere HizmetGaziantep Büyükşehir'den Köylere HizmetŞehir merkezindeki yol ve imar çalışmalarının yanında taşra ilçelerinde de çalışmalarını sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, son 2 yıl içinde yaklaşık 350 köyde yol, asfalt, mıcırlıma ve yeni arazi yolu çalışması yaptı.
 • 11:29Büyükşehir'den Köylere Hizmet AtağıBüyükşehir'den Köylere Hizmet AtağıŞehir merkezindeki yol ve imar çalışmalarının yanında taşra ilçelerinde de çalışmalarını sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, son 2 yıl içinde yaklaşık 350 köyde yol, asfalt, mıcırlama ve yeni arazi yol çalışması yaptı.
 • 10:19Büyükşehirden Kırsal Mahallelere Hizmet AtağıŞehir merkezindeki yol ve imar çalışmalarının yanı sıra ilçelerde de çalışma yürüten Gaziantep Büyükşehir Belediyesince son 2 yılda yaklaşık 350 mahallede yol, asfalt, mucurlama ve yeni arazi yolu yapıldı.
 • 17:13Şehit Jandarma Astsubay Tıraş Son Yolculuğuna UğurlandıVan'ın Çaldıran ilçesinde PKK'lı teröristlerin yola döşediği patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş, Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde toprağa verildi.
 • 15:09Gaziantep Şehit Astsubay Son Yolculuğuna 7 Bin Kişi UğurlandıGaziantep Şehit Astsubay Son Yolculuğuna 7 Bin Kişi UğurlandıŞehit astsubay son yolculuğuna 7 bin kişi uğurlandıMetin Faruk TAMER- Ramazan TUNCER/NURDAĞI (Gaziantep), (DHA) - VAN'ın Çaldıran İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin yola döşediği patlayıcıyı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirmesiyle 5 silah arkadaşıyla şehit düşen 26 yaşındaki Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş, memleketi Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde 7 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:28Van'daki Terör SaldırısıVan'ın Çaldıran ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola döşediği patlayıcının zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş (25), memleketi Gaziantep'te toprağa verildi.
 • 13:19Şehidin Hamile Eşi: 'Beni Bırakıp Nereye Gidiyorsun' Diye Feryat EttiŞehidin Hamile Eşi: 'Beni Bırakıp Nereye Gidiyorsun' Diye Feryat EttiŞehit Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş için düzenlenen cenaze töreni düzenledi. Şehidin hamile eşi, "İbrahim beni bırakıp nereye gidiyorsun" diye feryat etti.
 • 10:24Van'daki Terör SaldırısıÇaldıran ilçesindeki terör saldırısında şehit olan 6 askerden 3'ü için tören düzenlendi.
 • 10:09Çaldıran'da Şehit Olan 6 Askerden 3'ü İçin TörenÇaldıran'da Şehit Olan 6 Askerden 3'ü İçin TörenGörüntü Dökümü: Şehit cenazelerinin tören alanına getirilmesi Şehit yakınlarının gözyaşı dökülmesi Şehitler için saygı duruşu Şehitler için dua Şehitlerin uğurlanışı Van'daki terör saldırısı Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarının yola döşediği patlayıcının, zırhlı aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 6 askerden 3'ünün cenazesi memleketlerine uğurlandı Çaldıran'daki terör saldırısında şehit olan 6 askerden 3'ü için tören düzenlendi.
 • 08:32Çaldıran Şehitleri, Ailelerini de Türkiye'yi de YaktıÇaldıran Şehitleri, Ailelerini de Türkiye'yi de YaktıVan'ın Çaldıran ilçesinde yapılan hain saldırı sonrası beş ocağa şehit ateşi düştü.
 • 01:13Van'daki Terör SaldırısıVan'daki Terör SaldırısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehidin baba evinin bulunduğu soka belediye ekipleri tarafından Türk bayrağı asılması Ev önünde bekleyenler Kuran okunması Ailenin acılı feryatları Van'daki terör saldırısı Çaldıran ilçesindeki terör saldırısında şehit olan Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş'ın Gaziantep'in Nurdağı ilçesindeki babaevine acı haber ulaştı Van'ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK üyelerinin yola döşediği patlayıcının zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş'ın (25) babaevine acı haber ulaştı.
 • 00:19Van'daki Terör SaldırısıVan'ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK üyelerinin yola döşediği patlayıcının zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş'ın (25) babaevine acı haber ulaştı.
 • 23:366 Şehire Şehit Ateşi Düştü6 Şehire Şehit Ateşi DüştüVan'ın Çaldıran ilçesinde yapılan hain saldırı sonrası Şehit Binbaşı Kıvanç Cesur'un Muğla'daki baba ocağına ve 5 şehire şehit ateşi düştü.
 • 23:14Şehit Ateşi Gaziantep'e DüştüŞehit Ateşi Gaziantep'e DüştüVan’ın Çaldıran ilçesinde zırhlı aracın geçişi sırasında PKK’lıların tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay İbrahim Tıraş’ın Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 22:09Gaziantep - Nurdağı'na Şehit Ateşi DüştüGaziantep - Nurdağı'na Şehit Ateşi DüştüNurdağı'na şehit ateşi düştüVAN'da, askeri araca PKK'lı teröristlerce düzenlenen bombalı ve roket atarlı saldırıda 5 silah arkadaşı ile şehit olan astsubay İbrahim Tıraş'ın şehadet haberi Gaziantep'in Nurdağı ilçesindeki yakınlarını yasa boğdu.
 • 17:20Gaziantep Mimarlar Odası Başkanı Hasan Özgür Girişken AçıklamasıGaziantep Mimarlar Odası Başkanı Hasan Özgür Girişken AçıklamasıMimarlar odası başkanı Hasan Özgür Girişken kent gündemine ilişkin konuları değerlendirdi.
 • 18:06Polis Aracı Kaza Yaptı: 3 YaralıPolis Aracı Kaza Yaptı: 3 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yerde ters dönen sivil polis aracı Sağlık ekiplerinin yaralılara müdahale etmesi İtfaiye ekibinin gelişi Yaralıların ambulansa konulması Gaziantep'te polis aracı kaza yaptı: 3 yaralı Gaziantep'in İslahiye ilçesinde polis aracıyla, hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2'si polis, 3 kişi yaralandı.
 • 17:17Gaziantep Polis Otomobili ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: 2'si Polis 3 YaralıGaziantep Polis Otomobili ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: 2'si Polis 3 YaralıPolis otomobili ile hafif ticari araç çarpıştı: 2'si polis 3 yaralıGAZİANTEP'in İslahiye İlçesi'nde, devriye görevi yapan sivil polis aracı, aniden manevra yapan hafif ticari araca çarptı.
 • 16:45Polis Otomobili ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: 2'si Polis 3 YaralıPolis Otomobili ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı: 2'si Polis 3 YaralıGaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, devriye görevi yapan sivil polis aracı, aniden manevra yapan hafif ticari araca çarptı.
 • 16:04Gaziantep'te Polis Aracı Kaza Yaptı: 3 YaralıGaziantep'in İslahiye ilçesinde polis aracıyla, hafif ticari aracın çarpışması sonucu 2'si polis, 3 kişi yaralandı.
 • 15:33İslahiyede Hacı Adaylarına Seminerİslahiye ilçesinde, Diyanet İşleri Başkanlığı 2016 yılı hac organizasyonu çerçevesinde hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek hacı adayları için seminer düzenlendi.
 • 14:55Nurdağı Doğalgaza KavuşuyorNurdağı ilçesinde doğalgaz hattı yapım çalışmasına başlandı.
 • 15:43Davulcular Hızla ÖrgütleniyorDavulcular Hızla ÖrgütleniyorGenel merkezi Gaziantep’te olan 81 il Davulcu Aşiretler Derneği 3 yeni şubesinin açılını yaptı.
 • 14:01Eğitim Bir-sen Gaziantep Şubesi İl Divan Kurulu Toplantısı YapıldıEğitim Bir-sen Gaziantep Şubesi İl Divan Kurulu Toplantısı YapıldıEğitim Bir-Sen tarafından yapılan il divan kurulu toplantısında Gaziantep’te en çok temsilin Eğitim Bir-Sen’e ait bulunduğu, yüzde 45,3 oranında temsil başarısı yakalandığı belirtildi.
 • 13:06Nurdağı'nda Kaza: 1 Ölü, 4 YaralıGaziantep'in Nurdağı İlçesi'nde, önünde ilerleyen kamyona çarpan otomobildeki 8 yaşındaki çocuk öldü; anne, baba ve 2 kardeşi de yaralandı.
 • 12:48Kamyon Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 4 YaralıKamyon Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 4 YaralıGaziantep’te bir kamyonun otomobile çarpması sonucu 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi de yaralandı.
 • 14:34CHP Hatay Milletvekili Ertem AçıklamasıCHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, "Mazot ve diğer girdiler üzerindeki vergilerin karşılanması için verilen destekleme primleri ile çiftçi ancak sulamadaki elektrik vergilerini karşılayabilmektedir.
 • 11:04Fin Bakan, İslahiye'de Çadır Kenti GezdiFin Bakan, İslahiye'de Çadır Kenti GezdiFinlandiya Sosyal İşler ve Sağlık Bakanı Hanna Mantyla ve beraberindeki heyet, Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde bulunan Suriyeli sığınmacıların barındığı çadır kenti ziyaret etti.
 • 12:08Erikçe Çocuk ve Gençlik Kamp Eğitim Merkezi Sezonu AçtıErikçe Çocuk ve Gençlik Kamp Eğitim Merkezi Sezonu AçtıGaziantep Büyükşehir Belediyesi Erikçe Macera Parkı Çocuk ve Gençlik Kamp Eğitim Merkezi 2016 yılı sezonu açtı.
 • 11:04Erikçe Çocuk ve Gençlik Kamp Eğitim Merkezi, Sezonu AçtıGaziantep Büyükşehir Belediyesi Erikçe Çocuk ve Gençlik Kamp Eğitim Merkezi 2016 yılı sezonu açtı.
 • 11:30Şehir Tanıtım Gezilerine Yoğun İlgiGaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen şehir tanıtım gezileri yoğun ilgi görüyor.
 • 11:11Gaziantep Büyükşehir'in Şehir Tanıtım Gezilerine Yoğun İlgiGaziantep Büyükşehir'in Şehir Tanıtım Gezilerine Yoğun İlgiGaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen şehir tanıtım gezileri yoğun ilgi görüyor.
 • 10:49Büyükşehir'in Şehir Tanıtım Gezilerine Yoğun İlgiBüyükşehir'in Şehir Tanıtım Gezilerine Yoğun İlgiGaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen şehir tanıtım gezileri yoğun ilgi görüyor.