SON DAKİKA NURDAĞI HABERLERİ

Son Dakika Nurdağı Haberleri

19:24
TOKİ Konutlarında Kura Heyecanı Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı işbirliğiyle yapılan alt gelir sahiplerine verilecek 352 konut için kura çekimi yapıldı.
TOKİ Konutlarında Kura Heyecanı
22:31
Gaziantep'te Trafik Kazası: 1 Ölü, 9 Yaralı Gaziantep’te meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.
Gaziantep'te Trafik Kazası: 1 Ölü, 9 Yaralı
19:48
İslahiye'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, 2 otomobilin çarpıştığı kazada 45 yaşındaki Mesude Ekiz öldü, 9 kişi de yaralandı.
İslahiye'de 2 Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı
19:24
Gaziantep'te İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı İslahiye ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı.
17:39
Tohum Desteği Araban ile Yavuzeli'nde Devam Etti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez kuraklıkta etkilenen çiftçilere yönelik başlatılan “sertifikalı tohum” dağıtımı Araban ile Yavuzeli ilçelerinde devam etti.
Tohum Desteği Araban ile Yavuzeli'nde Devam Etti
17:04
Tohum Desteği Araban İle Yavuzeli'nde Devam Etti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk kez kuraklıkta etkilenen çiftçilere yönelik başlatılan "sertifikalı tohum" dağıtımı Araban ile Yavuzeli ilçelerinde devam etti.
Tohum Desteği Araban İle Yavuzeli'nde Devam Etti
09:33
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
13:16
Büyükşehir'in Tohum Dağıtımı İlçelerde de Başladı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk kez başlatılan “sertifikalı tohum desteği” kapsamında İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde kuraklıktan etkilenen 376 çiftçiye buğday tohumu dağıtımı yapıldı.
Büyükşehir'in Tohum Dağıtımı İlçelerde de Başladı
12:08
Büyükşehir'in Tohum Dağıtımı İlçelerde Başladı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk kez başlatılan "sertifikalı tohum desteği" kapsamında İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde kuraklıktan etkilenen 376 çiftçiye buğday tohumu dağıtımı yapıldı.
16:45
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Toplu Açılış Törenine Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gezi, 17 Aralık ve Kobani olaylarıyla önlerinin kesilmeye çalışıldığını belirterek, "Bize çok oldunuz diyorlar.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Toplu Açılış Törenine Katıldı
15:01
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Siz çatlasanız da patlasanız da milletin seçtiği Cumhurbaşkanı, milletin alın teriyle yapılan o binada oturacak" "Şu projelerden birini geçmişte herhangi bir iktidar yapsaydı, davul zurnayla 40 yıl anlatırdı.
15:02
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri Gaziantep Büyükşehri Belediyesi, merkez ve ilçelerde yeşil alan sayısını artırmak için park yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri
14:10
Büyükşehir'den Tarıma "BÜYÜK" Destek Belediye, bünyesinde Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığını kurarak çiftçilere sertifikalı tohum yardımında bulundu.
09:24
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
12:19
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri Gaziantep Büyükşehri Belediyesi, merkez ve ilçelerde yeşil alan sayısını artırmak için park yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Büyükşehir'den İlçelere Yeni Park Projeleri
08:37
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanacak.
Kara Yollarında Durum
17:20
Kahramanmaraş'ın Ulaştırma Yatırımlarına "Sıkı Takip" AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, kentin ulaştırma yatırımlarına "sıkı takip" yapıldığını bildirdi.
16:05
Ünal: Ulaştırma Yatırımları Sıkı Takipte AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ın daveti üzerine geçtiğimiz ay Kahramanmaraş’a gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile düzenlenen II. Ulaştırma Çalıştayının Karayolları ayağında gündeme gelen konular, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı.
Ünal: Ulaştırma Yatırımları Sıkı Takipte
16:19
Türkiye'nin Minik Bilimcileri Gaziantep'te Yetişecek Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gezegenevi ve Bilim Merkezi tarafından ilköğretim öğrencilerine yönelik düzenlenen "Bi Dünya Bilim" adlı proje hayata geçti.
Türkiye'nin Minik Bilimcileri Gaziantep'te Yetişecek
12:33
Çocuklar Bilimle Tanışıyor Gezegenevi ve Bilim Merkezi tarafından düzenlenen "Bi Dünya Bilim" projesi kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileri bilimin eğlenceli yüzüyle tanışacak.
16:36
5. Olağan Kongre Bilgilendirme Toplantısı AK Parti Gaziantep İl Teşkilat Başkanı Fikret Murat Tural, beşinci olağan kongre ile ilgili ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yaptı.
5. Olağan Kongre Bilgilendirme Toplantısı
10:07
Nurdağı'nda Uyuşturucuya 2 Tutuklama Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde jandarma, şüphe üzerine durdurarak aradığı 3 yolcu otobüsünde 10 kilo esrar ele geçirdi.
Nurdağı'nda Uyuşturucuya 2 Tutuklama
08:43
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
20:29
Meteorolojik Uyarı Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'in bazı ilçelerinde kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısı yapıldı.
Meteorolojik Uyarı
13:17
Kliksa, Gaziantep'in Online Alışveriş Haritasını Açıkladı Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Gaziantep’in online alışveriş haritasını açıkladı.
Kliksa, Gaziantep'in Online Alışveriş Haritasını Açıkladı
09:53
Karayollarında Durum Karayollarının yol yapım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
16:27
Polis 35 Kişiyi İş Sahibi Yaptı Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde yapılan 'Geleceğimiz Çocuklarımız 2 Projesi' ile 35 işsiz genç,verilen kurs ile meslek sahibi oldu.
Polis 35 Kişiyi İş Sahibi Yaptı
09:47
Kara Yollarında Durum Kara yollarının asfalt ve yol yapım ile kontrol sistemlerinin yenilenmesi çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
13:39
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Adana Mersin koridorundaki 67 kilometrelik hatta, 3. ve 4. yolun yapımına ilişkin proje çalışmaları tamamlandı, 2017'de bitirilmesini hedefliyoruz.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması
18:35
Kahramanmaraş'a Hızlı Tren Projesi AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "50 yıllık ihmal edilmiş raylı sistemler konusunda Türkiye'yi çağ atlatmış ve bugüne kadar verdiği tüm sözleri tutmuş olan AK Parti, asılsız iddiaların hedefi olamaz"
Kahramanmaraş'a Hızlı Tren Projesi
13:55
Nurdağı'nda 3,8 Büyüklüğünde Deprem Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde, bugün Richter ölçeğine göre 3,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Nurdağı'nda 3,8 Büyüklüğünde Deprem
13:44
Üzüm Yüklü Araç Devrildi: 1 Yaralı Gaziantep’in İslahiye ilçesinde üzüm yüklü aracın devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Üzüm Yüklü Araç Devrildi: 1 Yaralı
13:13
Üzüm Yüklü Kamyonet Devrildi: 2 Yaralı Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, kontrolden çıkan üzüm yüklü kamyonet devrildi.
Üzüm Yüklü Kamyonet Devrildi: 2 Yaralı
12:28
Gaziantep'te Üzüm Yüklü Kamyonet Devrildi: 1 Yaralı Gaziantep'in İslahiye ilçesinde üzüm yüklü kamyonetin devrilmesi sonucu bir kişi yaralandı.
Gaziantep'te Üzüm Yüklü Kamyonet Devrildi: 1 Yaralı
15:42
Nurdağı'nda Kaçak Sigara Operasyonu Nurdağı ilçesinde 30 bin 900 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Nurdağı'nda Kaçak Sigara Operasyonu
09:51
Nurdağı'nda 3,1'lik Deprem Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde, bu sabah Richter ölçeğine göre 3,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Nurdağı'nda 3,1'lik Deprem
20:09
Otomobilde Tabanca ve Esrara 2 Tutuklama Gaziantep'in Nurdağı İlçesi'nde, polisin şüphe üzerine durdurup aradığı ve 2 ruhsatsız tabanca ile 6,5 kilo esrar ele geçirdiği otomobildeki 2 kişi tutuklandı.
Otomobilde Tabanca ve Esrara 2 Tutuklama
20:08
Gaziantep İslahiye'de Kaza: 1 Yaralı Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, lastiği patlayan ve şerit değiştirdikten sonra kaldırıma çarparak durabilen minibüsün sürücüsü yaralandı.
Gaziantep İslahiye'de Kaza: 1 Yaralı
14:33
Tanıtım Günleri İslahiye MYO'ya Tercihi Artırdı GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu'nda önümüzdeki eğitim-öğretim yılı için 230 kontenjanından 226'sı tercih edilerek doluluk oranı % 99 oldu.
12:30
Hz. Ukkaşe Türbesi'nde Çevre Düzenlemesi Büyükşehir Belediyesince Nurdağı ilçesinde bulunan Hz. Ukkaşe Türbesi'nde çevre düzenlemesi yapıldı.
11:14
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnanç Turizmine De Önem Veriyor Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in görev gelmesinden sonra birçok alanda yaptığı yeniliklerin bir kısmı da inanç turizminde ön plana çıkıyor.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnanç Turizmine De Önem Veriyor
09:32
Hazine Taşınmazı, Bedelsiz Olarak Fatih Belediye Başkanlığı'na Devredilecek İstanbul'un, Fatih ilçesi Hüsambey Mahallesi'nde bulunan ve yenileme alanı olarak kabul edilen mülkiyeti Hazineye ait taşınmazı, bedelsiz olarak Fatih Belediye Başkanlığı'na devredilecek.
09:08
Acele Kamulaştırma Kararları Bakanlar Kurulu, Manisa ve Osmaniye Gaziantep sınırlarında bulunan bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verdi.
Acele Kamulaştırma Kararları
21:09
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Adana'da Erdoğan: (4) "Devlet içinde, devlet olmaz. İşte birileri paralel devlete tevessül etti.
19:45
Erdoğan: "Ulusal Güvenliğimizi Tehdit Edenler Hesabını Verecek" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Tek devlet dedik.
Erdoğan: 'Ulusal Güvenliğimizi Tehdit Edenler Hesabını Verecek'
14:13
Adana'ya 15 Milyar Liralık Yatırım AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı İhsan Şener, Adana'ya 12 yılda 15 milyar liranın üzerinde yatırım ve destek yapıldığını belirtti.
Adana'ya 15 Milyar Liralık Yatırım
13:30
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Şener Açıklaması "Adana'ya 12 yılda pekçok alanda 15 milyar liranın üzerinde yatırım yapıldı"
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Şener Açıklaması
19:53
Gaziantep'te Otomobil Devrildi: 8 Yaralı Kaza, saat 17.30 sıralarında Gaziantep-Nurdağı karayolunun 36'ncı kilometresinde meydana geldi.
Gaziantep'te Otomobil Devrildi: 8 Yaralı
19:07
5 Km Gitmemek İçin 500 M Ters Yönde Giden Araç Şarampole Uçtu: 8 Yaralı Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında, şarampole yuvarlanan araç içerisinde bulunan 8 kişi yaralandı.
5 Km Gitmemek İçin 500 M Ters Yönde Giden Araç Şarampole Uçtu: 8 Yaralı
18:56
Gaziantep'te Otomobil Devrildi: 8 Yaralı Gaziantep'te, iftar davetine katılmak üzere yola çıkanları taşıyan otomobil, kontrolden çıkarak şarampole devrildi.
Gaziantep'te Otomobil Devrildi: 8 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:41:21. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NURDAĞI HABERLERİ
[Hata Bildir]