13:1800
SON DAKİKA NURETTİN RENÇBER HABERLERİ

Son Dakika Nurettin Rençber Haberleri

  Çukurova'da Kültür Sanat

  Adana'da, Bu Hafta, 'Kısmet', 'Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz', 'Matruşka' ve 'Papağan Kaçtı' Adlı Oyunlar İzleyiciyle Buluşacak (13 Ocak 2011 Perşembe )

   

  'Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nin Her Aşamasında Yer Almak İstiyoruz'

  Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Güneydoğu'dan Göç Eden Ailelerin Çocuklarının Katıldığı Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nden Çok Etkilendiğini Söyledi. (30 Ekim 2010 Cumartesi )

   

  Aldırmaz Öğrencileri Kabul Etti

  Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, 'Sevgiye Uzanan Eller' Sloganıyla Başlatılan Projede Yer Alan Öğrencileri Makamında Kabul Etti (30 Ekim 2010 Cumartesi )

   

  Ülke Tarihinin 'Utanç Müzesi'ne Sayılı Günler Kaldı

  Ülke Tarihinin "Utanç Müzesi"ne Sayılı Günler Kaldı

  BASIN BÜLTENİDİR. (03 Eylül 2010 Cuma )

   

  "12 Eylül Utanç Müzesi" Ankara'da

  Devrimci 78'liler Federasyonu'nun Uzun Süredir Hazırlıklarını Sürdürdüğü "12 Eylül Utanç Müzesi", Çankaya Belediyesi ve Ankara Sanat Tiyatrosu'nun Destek ve Katkılarıyla 3 -15 Eylül Tarihleri Arasında Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde ve Ankara Sanat Tiyatrosu'nda(ast) Gerçekleştirilecek. (02 Eylül 2010 Perşembe )

   

  12 Eylül Utanç Müzesi Yarın Ankara'da Kuruluyor

  Ankara- Devrimci 78'liler Federasyonu'nun Hazırlıklarını Sürdürdüğü '12 Eylül Utanç Müzesi' Yarın Kapılarını Açıyor. (02 Eylül 2010 Perşembe )

   

  Karataş'ta Plaj Futbolu Heyecanı Başlıyor

  İlki Gecen Yıl Düzenlenen Garanti Plaj Futbolu Ligi Karataş Etabı'nın, Bu Yıl 6-8 Ağustos Tarihleri Arasında Gerçekleştirileceği Bildirildi (31 Temmuz 2010 Cumartesi )

   

  Arguvan Türkü Festivali'ne Hazır

  24-25 Temmuz 2010 Tarihlerinde Düzenlenecek Olan 8. Arguvan Türkü Festivali Bu Yıl Uluslararası Alanda da Adından Sözettirecek. Festival'e Yunanistan, Azerbeycan, Ermenistan ve Hindistan Halk Müziği Ekipleri Katılacak. Yunanistan, Azerbeycan, Ermenistan ve Hindistan'dan Gelecek Halk Müziği Ekipleri Türkü Festivaline Renk Katacak. (20 Temmuz 2010 Salı )

   

  8. Arguvan Türkü Festivali Uluslar Arası Olacak

  8. Arguvan Türkü Festivali'ne Bu Yıl Yunanistan, Azerbeycan, Ermenistan ve Hindistan Halk Müziği Ekipleri Katılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da Davet Edileceği ve Bir Değişiklik Olmadığı Takdirde Malatya'ya Geleceği Öğrenildi. 8. (14 Haziran 2010 Pazartesi )

   

  Tunceli Üniversitesi´Nde Gerginlik

  Tunceli Üniversitesi´Nde Gerginlik

  Tunceli Üniversitesi'nin Düzenlediği Bahar Şenlikleri'nde Bazı Öğrenciler Kampus Alanına Özel Harekat Polislerinin Girip Havaya Ateş Açarak, Bir Öğrencinin Başına Silah Dayadığı İddiaları Üzerine Oturma Eylemi Yaptı. Öğrencileri Sakinleştirmek İsteyen Rektör Prof.dr. Durmuş Boztuğ'a Saldırı Girişiminde Bulunan Öğrenciler, Yanındaki Öğretim Görevlilerini Dövdü. (30 Mayıs 2010 Pazar )

   

  Açlık Grevine 5 İşçi Daha Katıldı

  Türk -İş Genel Merkezi Çevresinde 2 Ay Boyunca Eylem Yapan Tekel İşçilerine Ziyaretler Sürüyor. (12 Şubat 2010 Cuma )

   

  BBP'liler, Antalya'da CHP'li Belediyelerin İcraatlarını Mercek Altına Aldı

  BBP'liler, Antalya'da CHP'li Belediyelerin İcraatlarını Mercek Altına Aldı

  Büyük Birlik Partisi(bbp), Başta Antalya Büyükşehir Belediyesi Olmak Üzere CHP'li Belediyelerin Yapacağı İcraatları Mercek Altına Alacak. Ülke Gündemi ve Partiye Katılımlarla İlgili BBP Manavgat İlçe Başkanlığı'nda Basın Toplantısı Düzenleyen BBP Antalya İl Başkanı Rasim Küçük, Başta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. (03 Ekim 2009 Cumartesi )

   

  Babasının Sanatçı Olma Hayalini Oğlu Gerçekleştirecek

  Babasının Sanatçı Olma Hayalini Oğlu Gerçekleştirecek

  Küçüklüğünden Beri Sanatçı Olmak Hayaliyle Çalmadık Kapı Bırakmayan Ancak İmkansızlıklar Yüzünden Bir Türlü Hedefine Ulaşamayan Talip Bulut'un Hayallerini Şimdi Oğlu Gerçekleştirmek İçin Çaba Sarf Ediyor. (14 Ağustos 2009 Cuma )

   

  Hacıbektaş Buluşması 15 Ağustos'ta

  Ünlü Halk Düşünürü Hacıbektaş -I Veli, Nevşehir'in Hacıbektaş İlçesinde 16 -19 Ağustos 2009 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek "Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür ve Sanat Etkinlikleri" ile Anılacak. Etkinliklere Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de Katılacak. (14 Ağustos 2009 Cuma )

   

  Ulukışla Festivali 4 - 5 Temmuz Tarihlerinde Yapılacak

  Niğde'nin Ulukışla İlçesi Belediyesi Tarafından Geleneksel Hale Getirilen Ulukışla Toroslar Kültür ve Sanat Festivali, 4 - 5 Temmuz Tarihlerinde Yapılacak. (27 Haziran 2009 Cumartesi )

   

  Ortopedik Engelliler Hayal Kırıklığına Uğradı

  Ortopedik Engelliler Hayal Kırıklığına Uğradı

  Güneydoğu Ortopedik Engelliler Tarafından Düzenlenen Açık Hava Konserine İlginin Az Olması, Ortopedik Engellileri Hayal Kırıklığına Uğrattı. (10 Haziran 2008 Salı )

   

  Sanatçılar Ortopedik Engelliler İçin Sahne Aldı

  Sanatçılar Ortopedik Engelliler İçin Sahne Aldı

  Güneydoğu Engelliler Derneği'ne Gelir Sağlamak İçin Gelen Adıyaman'a Gelen Sanatçılar Kendilerini İzlemeye Gelenlere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı. (09 Haziran 2008 Pazartesi )

   

  Barıştırmak İsterken Kör Oldu

  Bursa Osmangazi'de, Bir İşyerinde Çalışan Mustafa Akman ve Dilek Kalın Arasındaki Tartışma Çıktı. Akman, Kalın'a Tokat Atınca, Patronun Oğlu Kurtuluş Güneş (31) Tarafları Barıştırmak İstedi. (01 Mayıs 2008 Perşembe )

   

 

  Gözne'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kültür Şenlikleri

  Gözne'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kültür Şenlikleri

  Mersin'in Gözne Beldesinde Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Kültür Şenlikleri'nde Bu Yıl İlkay Akkaya, Grup Kızılırmak ve Nurettin Rençber Sahne Aldı. (31 Ağustos 2007 Cuma )

   

  Gençler Rençber'le Coştu

  Gençler Rençber'le Coştu

  Artvin'de Düzenlenen Konserde Sahne Alan Nurettin Rençber Gençleri Coşturdu. (07 Haziran 2007 Perşembe )

   

  "Radyo Umut" Yayında

  Bir Süredir Test Yayını Yapan Radyo Umut, Programlı Yayınlarına Başlıyor. Ankara'da Yayın Yapan Radyolara Alternatif Olmayı Hedefleyen Radyo Umut, Ağırlıklı Olarak Türkü Yayınlayacak. (15 Ocak 2007 Pazartesi )

   

  Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da

  Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da

  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, AK Parti Ağrı Milletvekili Halil Özyolucu'nun Davetlisi Olarak Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde, Masrafları Milletvekili Halil Özyolcu Tarafından Karşılanan 500 Kimsesiz ve Yardıma Muhtaç Çocuğun Toplu Sünnet Törenine Katıldı. Kirvelik de Yapan Bakan Güler, Sanatcı Nurettin Rençber ile Servet Kocakaya'nın Konserini de Bir Süre İzledi. (14 Eylül 2006 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.08.2014 13:18:07. #1.13#