SON DAKİKA NURETTİN RENÇBER HABERLERİ

Son Dakika Nurettin Rençber Haberleri

18:21
Konserde Elektrik Akımına Kapılarak Yaralandı Adıyaman'da, konser sırasında elektrik akımına kapılan elektrik ustası ağır yaralandı.
20:00
Adıyaman Üniversitesi Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu Hizmete Açıldı Adıyaman Üniversitesi Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu törenle açıldı.
18:21
Sanatçı Nurettin Rençber, Başhekim İnan'ı Makamında Ziyaret Etti Sanatçı Nurettin Rençber, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.
11:17
Kültürde İkinci Dev Adım Sultanbeyli, Kültür-Sanatta Her Geçen Gün Bir Adım Daha İleri Gidiyor.
Kültürde İkinci Dev Adım
12:17
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri Sanatçı Nurettin Rençber, Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Servisi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri Kapsamında Nevşehir'de Konser Verecek
11:31
Ünlü Türkücü Nurettin Rençber Hayranları ile Buluşacak Türk Halk Müziğinin Kendine Has Yorumu ve Sesi ile Ün Yapan Nurettin Rençber, Nevşehir Belediyesi'nin Davetlisi Olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliklerine Katılacak
Ünlü Türkücü Nurettin Rençber Hayranları ile Buluşacak
13:46
Sanatçı Nurettin Rençber, Adıyaman Üniversitesini Ziyaret Etti Adıyaman Üniversitesini Ziyaret Eden Ünlü Sanatçı Nurettin Rençber, Rektör Prof
13:46
Çukurova'da Kültür Sanat Adana'da, Bu Hafta, 'Kısmet', 'Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz', 'Matruşka' ve 'Papağan Kaçtı' Adlı Oyunlar İzleyiciyle Buluşacak
16:38
'Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nin Her Aşamasında Yer Almak İstiyoruz' Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Güneydoğu'dan Göç Eden Ailelerin Çocuklarının Katıldığı Sevgiye Uzanan Eller Projesi'nden Çok Etkilendiğini Söyledi.
13:08
Aldırmaz Öğrencileri Kabul Etti Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, 'Sevgiye Uzanan Eller' Sloganıyla Başlatılan Projede Yer Alan Öğrencileri Makamında Kabul Etti
11:37
"12 Eylül Utanç Müzesi" Ankara'da Devrimci 78'liler Federasyonu'nun Uzun Süredir Hazırlıklarını Sürdürdüğü "12 Eylül Utanç Müzesi", Çankaya Belediyesi ve Ankara Sanat Tiyatrosu'nun Destek ve Katkılarıyla 3 -15 Eylül Tarihleri Arasında Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde ve Ankara Sanat Tiyatrosu'nda(ast) Gerçekleştirilecek.
11:18
12 Eylül Utanç Müzesi Yarın Ankara'da Kuruluyor Ankara- Devrimci 78'liler Federasyonu'nun Hazırlıklarını Sürdürdüğü '12 Eylül Utanç Müzesi' Yarın Kapılarını Açıyor.
10:52
Karataş'ta Plaj Futbolu Heyecanı Başlıyor İlki Gecen Yıl Düzenlenen Garanti Plaj Futbolu Ligi Karataş Etabı'nın, Bu Yıl 6-8 Ağustos Tarihleri Arasında Gerçekleştirileceği Bildirildi
18:27
Arguvan Türkü Festivali'ne Hazır 24-25 Temmuz 2010 Tarihlerinde Düzenlenecek Olan 8. Arguvan Türkü Festivali Bu Yıl Uluslararası Alanda da Adından Sözettirecek. Festival'e Yunanistan, Azerbeycan, Ermenistan ve Hindistan Halk Müziği Ekipleri Katılacak. Yunanistan, Azerbeycan, Ermenistan ve Hindistan'dan Gelecek Halk Müziği Ekipleri Türkü Festivaline Renk Katacak.
16:09
8. Arguvan Türkü Festivali Uluslar Arası Olacak 8. Arguvan Türkü Festivali'ne Bu Yıl Yunanistan, Azerbeycan, Ermenistan ve Hindistan Halk Müziği Ekipleri Katılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da Davet Edileceği ve Bir Değişiklik Olmadığı Takdirde Malatya'ya Geleceği Öğrenildi. 8.
00:54
Tunceli Üniversitesi´Nde Gerginlik Tunceli Üniversitesi'nin Düzenlediği Bahar Şenlikleri'nde Bazı Öğrenciler Kampus Alanına Özel Harekat Polislerinin Girip Havaya Ateş Açarak, Bir Öğrencinin Başına Silah Dayadığı İddiaları Üzerine Oturma Eylemi Yaptı. Öğrencileri Sakinleştirmek İsteyen Rektör Prof.dr. Durmuş Boztuğ'a Saldırı Girişiminde Bulunan Öğrenciler, Yanındaki Öğretim Görevlilerini Dövdü.
Tunceli Üniversitesi´Nde Gerginlik
13:46
Açlık Grevine 5 İşçi Daha Katıldı Türk -İş Genel Merkezi Çevresinde 2 Ay Boyunca Eylem Yapan Tekel İşçilerine Ziyaretler Sürüyor.
20:45
BBP'liler, Antalya'da CHP'li Belediyelerin İcraatlarını Mercek Altına Aldı Büyük Birlik Partisi(bbp), Başta Antalya Büyükşehir Belediyesi Olmak Üzere CHP'li Belediyelerin Yapacağı İcraatları Mercek Altına Alacak. Ülke Gündemi ve Partiye Katılımlarla İlgili BBP Manavgat İlçe Başkanlığı'nda Basın Toplantısı Düzenleyen BBP Antalya İl Başkanı Rasim Küçük, Başta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr.
BBP'liler, Antalya'da CHP'li Belediyelerin İcraatlarını Mercek Altına Aldı
12:15
Babasının Sanatçı Olma Hayalini Oğlu Gerçekleştirecek Küçüklüğünden Beri Sanatçı Olmak Hayaliyle Çalmadık Kapı Bırakmayan Ancak İmkansızlıklar Yüzünden Bir Türlü Hedefine Ulaşamayan Talip Bulut'un Hayallerini Şimdi Oğlu Gerçekleştirmek İçin Çaba Sarf Ediyor.
Babasının Sanatçı Olma Hayalini Oğlu Gerçekleştirecek
09:11
Hacıbektaş Buluşması 15 Ağustos'ta Ünlü Halk Düşünürü Hacıbektaş -I Veli, Nevşehir'in Hacıbektaş İlçesinde 16 -19 Ağustos 2009 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek "Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür ve Sanat Etkinlikleri" ile Anılacak. Etkinliklere Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de Katılacak.
11:34
Ulukışla Festivali 4 - 5 Temmuz Tarihlerinde Yapılacak Niğde'nin Ulukışla İlçesi Belediyesi Tarafından Geleneksel Hale Getirilen Ulukışla Toroslar Kültür ve Sanat Festivali, 4 - 5 Temmuz Tarihlerinde Yapılacak.
18:24
Ortopedik Engelliler Hayal Kırıklığına Uğradı Güneydoğu Ortopedik Engelliler Tarafından Düzenlenen Açık Hava Konserine İlginin Az Olması, Ortopedik Engellileri Hayal Kırıklığına Uğrattı.
Ortopedik Engelliler Hayal Kırıklığına Uğradı
16:50
Sanatçılar Ortopedik Engelliler İçin Sahne Aldı Güneydoğu Engelliler Derneği'ne Gelir Sağlamak İçin Gelen Adıyaman'a Gelen Sanatçılar Kendilerini İzlemeye Gelenlere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.
Sanatçılar Ortopedik Engelliler İçin Sahne Aldı
03:08
Barıştırmak İsterken Kör Oldu Bursa Osmangazi'de, Bir İşyerinde Çalışan Mustafa Akman ve Dilek Kalın Arasındaki Tartışma Çıktı. Akman, Kalın'a Tokat Atınca, Patronun Oğlu Kurtuluş Güneş (31) Tarafları Barıştırmak İstedi.
10:17
Van'da Nurettin Rençber Coşkusu Türk Halk Müziği Sanatçısı Nurettin Rençber, Van'da Verdiği Konserle Hayranlarını Coşturdu.
Van'da Nurettin Rençber Coşkusu
13:21
Varto'da Şiir ve Müzik Dinletisi Muş'un Varto İlçesinde Bulunan Çaylar Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Yibo) Öğrencileri Tarafından Bir Müzik ve Şiir Dinletisi Düzenlendi.
Varto'da Şiir ve Müzik Dinletisi
16:51
Nurettin Rençber 4 Kasım'da Osmaniye'de Hakkari'de 12 askerin şehit edilmesi sonrasında iptal edilen Nurettin Rençber konserinin 4 Kasım günü gerçekleştirileceği bildirildi.
10:46
Adıyamanlı Gençler Nurettin Rençber'le Coştu Memleketi Adıyaman'da Bir Konser Veren Nurettin Rençber Gençleri Coşturdu.
Adıyamanlı Gençler Nurettin Rençber'le Coştu
15:47
Gözne'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kültür Şenlikleri Mersin'in Gözne Beldesinde Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Kültür Şenlikleri'nde Bu Yıl İlkay Akkaya, Grup Kızılırmak ve Nurettin Rençber Sahne Aldı.
Gözne'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kültür Şenlikleri
10:09
Gençler Rençber'le Coştu Artvin'de Düzenlenen Konserde Sahne Alan Nurettin Rençber Gençleri Coşturdu.
Gençler Rençber'le Coştu
10:45
"Radyo Umut" Yayında Bir Süredir Test Yayını Yapan Radyo Umut, Programlı Yayınlarına Başlıyor. Ankara'da Yayın Yapan Radyolara Alternatif Olmayı Hedefleyen Radyo Umut, Ağırlıklı Olarak Türkü Yayınlayacak.
17:03
Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, AK Parti Ağrı Milletvekili Halil Özyolucu'nun Davetlisi Olarak Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde, Masrafları Milletvekili Halil Özyolcu Tarafından Karşılanan 500 Kimsesiz ve Yardıma Muhtaç Çocuğun Toplu Sünnet Törenine Katıldı. Kirvelik de Yapan Bakan Güler, Sanatcı Nurettin Rençber ile Servet Kocakaya'nın Konserini de Bir Süre İzledi.
Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da
05:38
Engelli yararına konser NARLIDERE Zihinsel Özürlüleri Koruma Derneği, rehabilitasyon merkezi yaptırmak için Neşet Ertaş ve Nurettin Rençber'in katılacağı bir konser düzenledi. Bugün akşam saat 20.00'de Narlıdere Atatü...Organize santrali değişti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:34:00. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NURETTİN RENÇBER HABERLERİ
[Hata Bildir]