SON DAKİKA NUSAYBİN HABERLERİ

Son Dakika Nusaybin Haberleri

13:43
Midyat, Teog'da En Başarılı İlçe Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında Mardin ilçeleri arasında birinci olduklarını açıkladı.
21:43
Yetim 18 Çocuk Sünnet Ettiriliyor Mardin'de yetim çocuklara yönelik düzenlenen Samimi-Yet projesi kapsamında 18 çocuk sünnet ettirilecek.
Yetim 18 Çocuk Sünnet Ettiriliyor
18:30
Mardin'de Yetim Çocuklar Sünnet Ettiriliyor Mardin’de Samimi-Yet Projesi kapsamında yetim çocuklar sünnet ettiriliyor.
Mardin'de Yetim Çocuklar Sünnet Ettiriliyor
17:18
Mardin'de Uyuşturucu Operasyonu Nusaybin ilçesinde sentetik uyuşturucu sattığı gerekçesiyle Suriye uyruklu bir kişi tutuklandı.
20:55
Mardin'in Teog Sınavındaki Başarısı - Vali Taşkesen Mardin'in TEOG sınavındaki başarısı- Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, "Mardin'de 2014-2015 eğitim öğretim yılı birinci dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında geçen eğitim öğretim dönemine nazaran yüzde 3,26'lık bir yükselme başarısı kaydedildi" dedi.
Mardin'in Teog Sınavındaki Başarısı - Vali Taşkesen
13:15
Mardin'de İki Araç Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü, 4 Yaralı Nusaybin ilçesinde otomobil ve kamyonetin şarampole yuvarlandığı kazada bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Mardin'de İki Araç Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü, 4 Yaralı
12:50
Mardin' de İlginç Kaza Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrilen otomobilden fırlayan Fuat Özdemir, olay yerinde yaşamını yitirdi.
Mardin' de İlginç Kaza
12:28
Sürücü, Yoldaki Cesede Çarpmamak İçin Şarampole Yuvarlandı: 4 Yaralı Mardin'de kaza yapan aracın sürücüsü araçtan fırlayarak öldü. O sırada karşı yönden gelen sürücü de yoldaki cesede çarpmamak için direksiyonu kırınca şarampole yuvarlandı.
Sürücü, Yoldaki Cesede Çarpmamak İçin Şarampole Yuvarlandı: 4 Yaralı
11:07
Yoldaki Cesede Çarpmamak İçin Kamyoneti Devirdi: 4 Yaralı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde kontrolden çıkıp devrilen otomobilin sürücüsü Fuat Özdemir, araçtan fırlayarak olay yerinde yaşamını yitirdi.
Yoldaki Cesede Çarpmamak İçin Kamyoneti Devirdi: 4 Yaralı
23:11
Kızıltepe'de Kobani Kutlamaları YPG güçleri ve Peşmergenin, terör örgütü IŞİD'i Kobani'den püskürttüğü haberleri üzerine Mardin Kızıltepe'de kutlama yapıldı.
Kızıltepe'de Kobani Kutlamaları
19:22
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Başhekim Açan IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar sırasında evinin önünde oynarken silahla yaralanan 5 yaşındaki çocuk tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi- İl Emniyet Müdürlüğü olayın fail ya da faillerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü açıkladı Nusaybin'de IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar esnasında evinin önünde oynarken
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Başhekim Açan
19:00
Kobani Kutlamasında Yaralanan Çocuk Taburcu Edildi Mardin’de Kobani kutlamaları sırasında ateşli silahla yaralanan 5 yaşındaki çocuk taburcu edildi.
Kobani Kutlamasında Yaralanan Çocuk Taburcu Edildi
18:53
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar sırasında evinin önünde oynarken silahla yaralanan 5 yaşındaki çocuk tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi İl Emniyet Müdürlüğü olayın fail ya da faillerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü açıkladı.
12:12
Mardin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı Mardin’de Kobani kutlamaları sırasında 5 yaşındaki bir çocuk, nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla yaralandı.
Mardin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı
22:13
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar esnasında evinin önünde oynayan 5 yaşındaki çocuk, silahla yaralandı İl Emniyet Müdürlüğü, kutlama amaçlı ateşlenen silahlardan çıkan mermi ile meydana geldiği değerlendirilen ateşli silahla yaralanma olayı ile ilgili çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
22:05
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3) Batman'da AK PARTİ FLAMALARI İNDİRİLDİ Batman'da DBP il binası ile belediye binasının bulunduğu Cumhuriyet Caddesi üzerinde toplanan kalabalık, havai fişekler atıp, PKK ve YPG flamaları ile Abdullah Öcalan posterleri açtı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3)
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:32
Nusaybin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı Suriye'nin kuzeyinde bulunan Kobani kasabasının YPG tarafından kontrol altına alınması birçok ilde olduğu gibi Mardin'de de kutlandı.
Nusaybin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı
21:10
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2) Kutlamalar BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2)
19:53
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması 26 Ocak Dünya Gümrük Günü, Şırnak’ın Silopi ilçesinde çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması
19:48
Kamışlı'da Kobani Kutlaması Kobani’nin Kürt güçlerinin eline geçtiği yolundaki haberler, Kamışlı’da havaya sıkılan kurşunlarla kutlandı.
Kamışlı'da Kobani Kutlaması
19:28
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi Peşmerge ve YPG'nin IŞİD'i Kobani'den temizlemesi Diyarbakır, İstanbul ve Hakkari gibi çeşitli illerde büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar halay çekerek kutlama yaptı.
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi
18:06
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde Küçük Sanayi sitesinde park halindeki bir Vinç ve bir kamyon dün gece kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kundaklanarak yakıldı.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı
15:59
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "8 Ocak 2015 tarihi itibariyle 6 bin 994 Yezidi barınma merkezine yerleştirilmiştir"
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması
15:37
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Yakıldı Mardin'in Nusaybin ilçesinde park halindeki iki araç ateşe verildi.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Yakıldı
14:52
Nusaybin'de İki Araç Ateşe Verildi Mardin'in Nusaybin ilçesinde park halindeki iki araç ateşe verildi.
Nusaybin'de İki Araç Ateşe Verildi
12:11
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde Küçük Sanayi sitesinde park halindeki bir vinç ve bir kamyon dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kundaklandı.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı
11:44
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin’in Nusaybin ilçesinde park halindeki vinç ve kamyon kundaklandı.
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı
11:10
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin’in Nusaybin ilçesinde park halindeki vinç ve kamyon kundaklandı.
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı
17:22
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi DEDAŞ, Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede MARSU'ya ait tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine son verdi Mardin Artuklu Belediyesi ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde "altyapı çalışması" gerekçesiyle açtığı çukur da kapatıldı.
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
17:11
Dedaş Hizmet Binasının Önüne Açılan Çukur Kapatıldı Mardin'de MARSU'ya ait tesislerin elektriğinin kesilmesi- DEDAŞ, Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede MARSU'ya ait tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine son verdi- Mardin Artuklu Belediyesi ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde "altyapı çalışması" gerekçesiyle açtığı çukur da kapatıldı Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (DEDAŞ), Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede Mardin
Dedaş Hizmet Binasının Önüne Açılan Çukur Kapatıldı
19:15
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'nin (DEDAŞ), borcu bulunduğu gerekçesiyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine (MARSU) ait içme suyu sağlayan pompaların elektriğini kesmesinin ardından belediye ekiplerince, DEDAŞ hizmet binası önünde başlatılan kazı çalışması devam ediyor.
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
17:43
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, DEDAŞ'ın MARSU'ya ait bazı tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine ilişkin "ihtiyati tedbir" kararı verdi Artuklu Belediye Başkanı Irmak: "DEDAŞ binası kaçak statüsündedir.
17:24
Mardin'de Belediyeden, Dedaş'a Kaçak Bina Misillemesi (3) Mahkeme MARDİN'DE ELEKTRİKLERİN KESİLMESİNİ DURDURDU Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdares'nin (MARSU) DEDAŞ'ın elektrik kesintileri için Mardin 2'inci Hukuk Mahkemesi'nde açtığı davada mahkeme elektrik kesme uygulamasının durdurulmasına karar verdi.
17:01
Marsu, Dedaş'a Açtığı Davayı Kazandı Mardin Büyük şehir Belediyesi MARSU Genel Müdürlüğü’nün DEDAŞ aleyhinde açtığı davada, elektrik kesintisine tedbiren son verilmesine kararı verildi.
18:05
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi Mardin'in Nusaybin ilçesinde HDP ve DBP öncülüğünde Abdullah Öcalan'a özgürlük mitingi düzenlendi.
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi
17:51
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde HDP ve DBP öncülüğünde Abdullah Öcalan'a özgürlük mitingi düzenlendi.
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi
17:44
Öcalan'a Özgürlük ve Cizre Halkıyla Dayanışma Mitinglerinin Startı Nusaybin'de Verildi Mardin’in Nusaybin ilçesinde, DBP ve HDP ilçe örgütü tarafından Abdullah Öcalan’ın özgürlük, Cizre halkıyla dayanışmak ve son dönemlerde yaşanan tutuklamalara dikkat çekmek amacıyla bölgede yapılacak mitinglerin startı verildi.
Öcalan'a Özgürlük ve Cizre Halkıyla Dayanışma Mitinglerinin Startı Nusaybin'de Verildi
16:25
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 6 kişinin öldüğü olaylar sırasında PKK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik- Hareketi (YDG-H) üyelerinin mahallelerde kazadığı hendekler dururken, bazı sokaklara Abdullah Öcalan posterleri ile PKK flamalarının asıldığı görüldü.
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı
13:31
Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Macit, Göreve Başladı Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Erkan Macit görevine başladı.
19:19
Nusaybin'de Çocukların Okul Önüne Bıraktığı Mayın Korkuttu Mardin'in Nusaybin ilçesinde çocukların Suriye sınırında bulup bir ilkokulun önüne bıraktığı mayın kısa süreli paniğe neden oldu.
Nusaybin'de Çocukların Okul Önüne Bıraktığı Mayın Korkuttu
18:48
Çocukların Okul Önüne Bıraktığı Mayın Korkuttu Mardin'in Nusaybin ilçesinde çocukların Suriye sınırında bulup bir ilkokulun önüne bıraktığı mayın kısa süreli paniğe neden oldu.
18:31
Depsaş Elektriği Kesti, Mardin Susuz Kaldı Elektrik borcu olduğu gerekçesi ile Mardin il ve ilçelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ) tarafından kesilmesi Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeler tarafından yapılan açıklama ile protesto edildi.
18:18
Nusaybin'de Çocuklar Buldukları Mayını Hurdacıya Satmaya Kalkıştı Mardin'in Nusaybin ilçesi ile Suriye'nin Kamışlı kenti arasındaki sınır hattında mayın bulan çocuklar bunu hurdacıya satamayınca, okulun arkasındaki molozlara attı.
Nusaybin'de Çocuklar Buldukları Mayını Hurdacıya Satmaya Kalkıştı
18:14
Çocuklar Buldukları Mayını Okulun Yakınına Bıraktı Mardin’in Nusaybin ilçesinde çocuklar, Suriye sınırından çıkardıkları mayını bir ilkokulun yakınına bıraktı.
Çocuklar Buldukları Mayını Okulun Yakınına Bıraktı
17:47
İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, elektrik kesintisini protesto etti- Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, Mardin merkez ve ilçelere içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin DEPSAŞ tarafından kesilmesini protesto etti.
İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:34:06. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NUSAYBİN HABERLERİ
[Hata Bildir]