SON DAKİKA NUSAYBİN HABERLERİ

Son Dakika Nusaybin Haberleri

22:13
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Mardin'in Nusaybin ilçesinde IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine yapılan kutlamalar esnasında evinin önünde oynayan 5 yaşındaki çocuk, silahla yaralandı İl Emniyet Müdürlüğü, kutlama amaçlı ateşlenen silahlardan çıkan mermi ile meydana geldiği değerlendirilen ateşli silahla yaralanma olayı ile ilgili çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
22:05
Batman - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Batman - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3) Batman'da AK PARTİ FLAMALARI İNDİRİLDİ Batman'da DBP il binası ile belediye binasının bulunduğu Cumhuriyet Caddesi üzerinde toplanan kalabalık, havai fişekler atıp, PKK ve YPG flamaları ile Abdullah Öcalan posterleri açtı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3)
21:55
Cizre - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Cizre - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Nusaybin - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Nusaybin - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Siirt - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Siirt - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Şırnak - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Şırnak - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:32
Nusaybin'de Kobani Kutlamasında Bir Çocuk Yaralandı Suriye'nin kuzeyinde bulunan Kobani kasabasının YPG tarafından kontrol altına alınması birçok ilde olduğu gibi Mardin'de de kutlandı.
21:10
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2) Kutlamalar BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2)
19:53
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması 26 Ocak Dünya Gümrük Günü, Şırnak’ın Silopi ilçesinde çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması
19:48
Kamışlı'da Kobani Kutlaması Kobani’nin Kürt güçlerinin eline geçtiği yolundaki haberler, Kamışlı’da havaya sıkılan kurşunlarla kutlandı.
Kamışlı'da Kobani Kutlaması
19:28
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi Peşmerge ve YPG'nin IŞİD'i Kobani'den temizlemesi Diyarbakır, İstanbul ve Hakkari gibi çeşitli illerde büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar halay çekerek kutlama yaptı.
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi
18:06
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde Küçük Sanayi sitesinde park halindeki bir Vinç ve bir kamyon dün gece kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kundaklanarak yakıldı.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı
15:59
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "8 Ocak 2015 tarihi itibariyle 6 bin 994 Yezidi barınma merkezine yerleştirilmiştir"
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması
15:37
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Yakıldı Mardin'in Nusaybin ilçesinde park halindeki iki araç ateşe verildi.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Yakıldı
14:52
Nusaybin'de İki Araç Ateşe Verildi Mardin'in Nusaybin ilçesinde park halindeki iki araç ateşe verildi.
Nusaybin'de İki Araç Ateşe Verildi
12:11
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde Küçük Sanayi sitesinde park halindeki bir vinç ve bir kamyon dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kundaklandı.
Nusaybin'de Vinç ve Kamyon Kundaklandı
11:44
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin’in Nusaybin ilçesinde park halindeki vinç ve kamyon kundaklandı.
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı
11:10
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı Mardin’in Nusaybin ilçesinde park halindeki vinç ve kamyon kundaklandı.
Nusaybin'de Park Halindeki Vinç ve Kamyon Kundaklandı
17:22
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi DEDAŞ, Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede MARSU'ya ait tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine son verdi Mardin Artuklu Belediyesi ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde "altyapı çalışması" gerekçesiyle açtığı çukur da kapatıldı.
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
17:11
Dedaş Hizmet Binasının Önüne Açılan Çukur Kapatıldı Mardin'de MARSU'ya ait tesislerin elektriğinin kesilmesi- DEDAŞ, Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede MARSU'ya ait tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine son verdi- Mardin Artuklu Belediyesi ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde "altyapı çalışması" gerekçesiyle açtığı çukur da kapatıldı Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (DEDAŞ), Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesinin "ihtiyati tedbir" kararının ardından kent merkezi ve 9 ilçede Mardin
Dedaş Hizmet Binasının Önüne Açılan Çukur Kapatıldı
19:15
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'nin (DEDAŞ), borcu bulunduğu gerekçesiyle Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine (MARSU) ait içme suyu sağlayan pompaların elektriğini kesmesinin ardından belediye ekiplerince, DEDAŞ hizmet binası önünde başlatılan kazı çalışması devam ediyor.
Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
17:43
Mardin'de Marsu'ya Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Mardin 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, DEDAŞ'ın MARSU'ya ait bazı tesislerde uyguladığı elektrik kesintisine ilişkin "ihtiyati tedbir" kararı verdi Artuklu Belediye Başkanı Irmak: "DEDAŞ binası kaçak statüsündedir.
17:24
Mardin'de Belediyeden, Dedaş'a Kaçak Bina Misillemesi (3) Mahkeme MARDİN'DE ELEKTRİKLERİN KESİLMESİNİ DURDURDU Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdares'nin (MARSU) DEDAŞ'ın elektrik kesintileri için Mardin 2'inci Hukuk Mahkemesi'nde açtığı davada mahkeme elektrik kesme uygulamasının durdurulmasına karar verdi.
17:01
Marsu, Dedaş'a Açtığı Davayı Kazandı Mardin Büyük şehir Belediyesi MARSU Genel Müdürlüğü’nün DEDAŞ aleyhinde açtığı davada, elektrik kesintisine tedbiren son verilmesine kararı verildi.
18:05
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi Mardin'in Nusaybin ilçesinde HDP ve DBP öncülüğünde Abdullah Öcalan'a özgürlük mitingi düzenlendi.
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi
17:51
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde HDP ve DBP öncülüğünde Abdullah Öcalan'a özgürlük mitingi düzenlendi.
Nusaybin'de Öcalan'a Özgürlük Mitingi
17:44
Öcalan'a Özgürlük ve Cizre Halkıyla Dayanışma Mitinglerinin Startı Nusaybin'de Verildi Mardin’in Nusaybin ilçesinde, DBP ve HDP ilçe örgütü tarafından Abdullah Öcalan’ın özgürlük, Cizre halkıyla dayanışmak ve son dönemlerde yaşanan tutuklamalara dikkat çekmek amacıyla bölgede yapılacak mitinglerin startı verildi.
Öcalan'a Özgürlük ve Cizre Halkıyla Dayanışma Mitinglerinin Startı Nusaybin'de Verildi
16:25
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 6 kişinin öldüğü olaylar sırasında PKK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik- Hareketi (YDG-H) üyelerinin mahallelerde kazadığı hendekler dururken, bazı sokaklara Abdullah Öcalan posterleri ile PKK flamalarının asıldığı görüldü.
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı
13:31
Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Macit, Göreve Başladı Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Erkan Macit görevine başladı.
19:19
Nusaybin'de Çocukların Okul Önüne Bıraktığı Mayın Korkuttu Mardin'in Nusaybin ilçesinde çocukların Suriye sınırında bulup bir ilkokulun önüne bıraktığı mayın kısa süreli paniğe neden oldu.
Nusaybin'de Çocukların Okul Önüne Bıraktığı Mayın Korkuttu
18:48
Çocukların Okul Önüne Bıraktığı Mayın Korkuttu Mardin'in Nusaybin ilçesinde çocukların Suriye sınırında bulup bir ilkokulun önüne bıraktığı mayın kısa süreli paniğe neden oldu.
18:31
Depsaş Elektriği Kesti, Mardin Susuz Kaldı Elektrik borcu olduğu gerekçesi ile Mardin il ve ilçelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş. (DEPSAŞ) tarafından kesilmesi Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeler tarafından yapılan açıklama ile protesto edildi.
18:18
Nusaybin'de Çocuklar Buldukları Mayını Hurdacıya Satmaya Kalkıştı Mardin'in Nusaybin ilçesi ile Suriye'nin Kamışlı kenti arasındaki sınır hattında mayın bulan çocuklar bunu hurdacıya satamayınca, okulun arkasındaki molozlara attı.
Nusaybin'de Çocuklar Buldukları Mayını Hurdacıya Satmaya Kalkıştı
18:14
Çocuklar Buldukları Mayını Okulun Yakınına Bıraktı Mardin’in Nusaybin ilçesinde çocuklar, Suriye sınırından çıkardıkları mayını bir ilkokulun yakınına bıraktı.
Çocuklar Buldukları Mayını Okulun Yakınına Bıraktı
17:47
İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, elektrik kesintisini protesto etti- Mardin Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, Mardin merkez ve ilçelere içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi MARSU Müdürlüğü su kuyularına ait pompaların elektriğinin DEPSAŞ tarafından kesilmesini protesto etti.
İl ve İlçe Belediyeleri, Elektrik Kesintisini Protesto Etti
17:38
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki Mardin’de yolu trafiğe kapatarak basın açıklaması yapan Büyükşehir Belediyesi, Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’nin (DEPSAŞ) içme suyu şebekelerinin elektriğini borç gerekçesiyle kesmesine tepki gösterdi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki
17:13
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Dha YURT - Mardin merkez ve ilçelerine elektrik borcu yüzünden su verilemiyor MARDİN'de Büyükşehir Belediyesi dahil tüm ilçe belediyelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
16:42
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Mardin'de kente içme suyu sağlayan Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
13:32
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü Siverek Belediyesi DEDAŞ'ın yaptığı elektrik kesintilerine misilleme olarak firmanın binasını mühürledi. Diyarbakır'da ise şirket elektrikleri kesince sular da gitti.
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü
20:41
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
Belediyelerin Elektriği Kesildi Güneydoğu Susuz Kaldı
17:18
Belediyelerin Elektriği Kesildi, Güneydoğu Susuz Kaldı Yapılan tüm bilgilendirmelere rağmen elektrik borcu bulunan belediyeler ödeme yapmayınca, Dicle EDAŞ en son çare olarak kesintiye gitti.
20:07
Nusaybin'de Kobani Protestolarına Karışan 5 Kişi Tutuklandı IŞİD'in Kobani'ye saldırısını protestoları sırasında olaylara katıldıkları gerekçesiyle Mardin'in Nusaybin ilçesinde gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.
Nusaybin'de Kobani Protestolarına Karışan 5 Kişi Tutuklandı
19:35
Nusaybin'de 6-7 Ekim Olaylarıyla İlgili 5 Kişi Tutuklandı Mardin'in Nusaybin ilçesinde 6-7 Ekim Kobani protestoları sırasında çıkan olaylara karıştığı gerekçesiyle yakalanan 5 kişi tutuklandı.
Nusaybin'de 6-7 Ekim Olaylarıyla İlgili 5 Kişi Tutuklandı
19:26
Mardin- Nusaybin'de 6-7 Ekim Olaylarıyla İlgili 5 Kişi Tutuklandı Mardin- Nusaybin'de 6-7 Ekim olaylarıyla ilgili 5 kişi tutuklandı (Tür: Yurt)
Mardin- Nusaybin'de 6-7 Ekim Olaylarıyla İlgili 5 Kişi Tutuklandı
19:22
Nusaybin'de 6-7 Ekim Olaylarıyla İlgili 5 Kişi Tutuklandı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde 6-7 Ekim günleri Kobani protestoları sırasında çıkan olaylara karıştığı gerekçesiyle yakalanan 5 kişi tutuklandı.
Nusaybin'de 6-7 Ekim Olaylarıyla İlgili 5 Kişi Tutuklandı
19:14
Kobani Protestoları Sırasında Olaylara Karışan 5 Kişi Tutuklandı IŞİD’in Kobani’ye saldırısını protestoları sırasında olaylara katıldıkları gerekçesiyle Mardin’in Nusaybin ilçesinde gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.
Kobani Protestoları Sırasında Olaylara Karışan 5 Kişi Tutuklandı
19:11
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler - 5 Kişi Tutuklandı IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler Terör örgütü IŞİD'in Suriye'de Kobani'ye (Ayn Al Arap) saldırılarını bahane ederek Nusaybin'de 6-7 Ekim'de eylemlere katıldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler - 5 Kişi Tutuklandı
18:58
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Terör örgütü IŞİD'in Suriye'de Kobani'ye (Ayn Al Arap) saldırılarını bahane ederek Nusaybin'de 6 7 Ekim'de eylemlere katıldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.
14:34
Nusaybin'de Terhisine 15 Gün Kalan Asker İntihar Etti Mardin’in Nusaybin ilçesinde intihar eden askerin kimlik bilgileri açıklandı.
Nusaybin'de Terhisine 15 Gün Kalan Asker İntihar Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:06:41. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NUSAYBİN HABERLERİ
[Hata Bildir]