SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ

Son Dakika Ödemiş Haberleri

 • 09:18Aydınspor 1923 Bayramdan Sonra Top Başı YapacakAydınspor 1923 Bayramdan Sonra Top Başı YapacakSpor toto 2. Lig takımlarından Aydınspor 1923’te, teknik direktörlük koltuğuna Muharrem uğur oturmasının ardından bayramdan sonra ilk kampına başlayacağı öğrenildi.
 • 14:41Ödemiş Emniyetinden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Yardım EliÖdemiş Emniyetinden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Yardım EliÖdemiş ilçe Emniyet Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalye dağıtmaya devam ediyor.
 • 14:30Ödemiş'teki Çed Toplantısı Üçüncü Kez İptal EdildiÖdemiş'teki Çed Toplantısı Üçüncü Kez İptal Edildiİzmir’in Ödemiş ilçesinde, altın ve gümüş madeni kurulmasına ilişkin yankılar devam ederken, iki kez engellenen ve üçüncü kez tarih verilen Çevre Etkileşim Değerlendirme (ÇED) toplantısı yine iptal edildi.
 • 11:37Altay'da Transfer ÇıkmazıAltay'da transfer yasağı borcunun gün geçtikçe artması, yönetimin elini kolunu bağladı.
 • 22:40Ödemiş - Altın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal EdildiÖdemiş - Altın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal EdildiAltın ve gümüş madeni için yapılacak ÇED toplantısı iptal edildi İzmir'in Ödemiş İlçesi Bozdağ'da açılmak istenen altın ve gümüş madeni için 7 Temmuz 2015'te yapılacağı açıklanan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısının iptal edildiği duyuruldu.
 • 22:09Tren Buğday Yüklü Tır'la ÇarpıştıTren Buğday Yüklü Tır'la Çarpıştıİzmir- Ödemiş seferini yapan yolcu treni, hemzemin geçitten geçmeye çalışırken buğday yüklü TIR'la çarpıştı.
 • 20:01Altın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal EdildiAltın ve Gümüş Madeni İçin Yapılacak Çed Toplantısı İptal Edildiİzmir'in Ödemiş İlçesi Bozdağ'da açılmak istenen altın ve gümüş madeni için 7 Temmuz 2015'te yapılacağı açıklanan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısının iptal edildiği duyuruldu.
 • 18:50İzmir'de Hemzemin Geçitte Kazaİzmir-Ödemiş seferini yapan trenin hemzemin geçitten kontrolsüz geçiş yapmaya çalışan kamyona çarpması sonucu tren ve kamyonda hasar meydana geldi.
 • 18:20İzmir'de Yolcu Treni Kamyonla Çarpıştıİzmir'de Yolcu Treni Kamyonla Çarpıştıİzmir’in Bayındır ilçesinde yolcu treni, hemzemin geçitte buğday yüklü kamyona çarptı.
 • 15:23Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Eker;Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Eker;Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Eker, Niğde’de 6 ay içerisinde esnafa 20 milyon kredi kullandırıldığını yıl sonuna kadar bu rakamı 40 milyona çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.
 • 13:03TRT Ekibi Birgi'nin Tarihi Mekanlarını GörüntülediTRT Ekibi Birgi'nin Tarihi Mekanlarını GörüntülediTRT’nin 12 kişilik Ankara ekibi, 13 bölümlük ‘Değişen Şehirler’ isimli yeni bir belgesel için İzmir’in Ödemiş ilçesinde çekimler yapmaya başladı.
 • 10:45Ombudsman Sayesinde Tedavi Masrafını Geri AldıTrafik kazasında yaralanan ve sağlık güvencesi olmadığı gerekçesiyle tedavi giderleri kendinden tahsil edilen şikayetçi Kamu Denetçiliği Kurumu aracılığıyla ödediği ücreti geri aldı.
 • 10:08Kamu Denetçiliği Kurumu'nun Arabuluculuğu Çözüm GetirdiŞikâyetçi, araç dışı trafik kazası geçirdiğini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin acil servisine kaldırıldığını, taburcu olduktan sonra sosyal güvenlik kaydı ve sağlık güvencesi olmadığı gerekçesi ile tedavi giderlerinin kendisinden tahsil edildiğini ileri sürdü.
 • 11:59Meşhur Ödemiş Karpuzu Pazarlardaki Yerini AldıMeşhur Ödemiş Karpuzu Pazarlardaki Yerini Aldıİzmir’in Ödemiş ilçesinde, uzun süre etkili olan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle geçmiş yıllara göre gelişimi geciken karpuz, yavaş yavaş pazarlardaki yerini almaya başladı.
 • 11:03Kocaoğlu, 17 İlçeyi İftarda BuluşturduKocaoğlu, 17 İlçeyi İftarda Buluşturduİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geleneksel iftar buluşmalarında bu kez kentin güney aksındaki 17 ilçeden 716 muhtar ve aileleriyle bir araya geldi.
 • 09:0993 yaşındaki Ayşe Nine iftarda duygulu anlar yaşattı:İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geleneksel iftar buluşmalarında bu kez kentin güney aksındaki 17 ilçeden 716 muhtar ve aileleriyle bir araya geldi.
 • 18:38Jandarma Soyguncuları Çaldıkları Sigaralardan Yakaladıİzmir'in Ödemiş ilçesinde bir akaryakıt istasyonunun marketini yüzlerini maskeyle kapatarak silah zoruyla soyan 3 zanlı, jandarmanın titiz çalışmasıyla yakalandı.
 • 16:25Yağmacılar, Kullandıkları Sigaranın Seri Numarasından Yakalandıİzmir'in Ödemiş ilçesinde bir petrol istasyonunu yağmalayarak bıçak ve pompalı tüfek kullanıp gasp eden 3 kişi, 3 bin 600 lira nakit ve 600 lira değerinde sigara ile kaçtı.
 • 15:532014 Yılı Kurumlar Vergisi RekortmenleriTürkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, geçen yıl ödedikleri 1 milyar 589 milyon 48 bin 906 liralık verginin, kendileri açısından gurur kaynağı olduğunu belirtti.
 • 14:30Ödemiş Futbolda Tarihini ArıyorÖdemiş Futbolda Tarihini ArıyorAltınova, Ödemiş Gençlikspor, Yıldırımspor gibi bölgesel bazda Ödemiş’i başarıyla temsil eden kulüplerden günümüze uzanan izlerin çoğalabileceğine inandığını belirten Ödemişli Prof. Dr. Veli Sevin, Cumhuriyet ile yaşıt kulüplere ait bilgi, belge ve objelerin mutlaka bir araya getirilmesi ve korunması gerektiğini söyledi.
 • 14:14Ödemiş Osb'de 21 Yıl Sonra Kontak ÇevrilecekÖdemiş Osb'de 21 Yıl Sonra Kontak ÇevrilecekÖdemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, "Ödemiş’in 21 yıllık hayali" olarak adlandırdığı Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi’nde (Ödemiş OSB) kanalizasyon, yol ve çevre düzenlemelerini kapsayan altyapı ihalesininin dün Ankara’da yapıldığını söyledi.
 • 14:06Akaryakıt İstasyonunda Silahlı Soyguna 3 GözaltıAkaryakıt İstasyonunda Silahlı Soyguna 3 Gözaltıİzmir'in Ödemiş İlçesi'ndeki bir akaryakıt istasyonunda geçen salı günü gerçekleşen silahlı soygunla ilgili olarak 3 kişi, jandarma tarafından yakalandı.
 • 13:52Ramazan Sokağı'ndan Mehteran Geçti Ödemiş Belediyesi'nin bu yıl ilk kez kurduğu Ramazan Sokağı'nda geçtiğimiz akşam Ödemiş Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Mehteran Takımı'nın konseri yapıldı.
 • 13:35Ödemiş'teki Kahvehaneler Sahura Kadar Açık Kalamayacakİzmir’in Ödemiş ilçesinde, Ramazan ayı boyunca kahvehane işletmelerinin gece saat 03:00’e kadar açık kalmasına ilişkin talep, Ödemiş Belediyesi’nin encümen kararınca reddedildi.
 • 13:23R' Harfi Yağmacıları YakalattıR' Harfi Yağmacıları Yakalattıİzmir’in Ödemiş ilçesinde, bir petrol istasyonuna bıçak ve pompalı tüfekle girerek 3 bin 600 lira ve 600 lira değerinde sigara gasp eden 3 şüpheli yakalandı.
 • 10:08İzmir'den Kısa KısaYeni sezonda iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Spor Toto 3. Lig temsilcisi Tire 1922, prensip anlaşmalarına vardığı oyunculara imza attırmak istiyor.
 • 16:45Ödemiş'te Ramazan Bir Başka GüzelÖdemiş'te Ramazan Bir Başka GüzelRamazan ayında vatandaşların iftar sonrası bir arada olarak, kaynaşmanın sağlanması amacıyla kurulan Ramazan Sokağı her akşam renkli görüntülere sahne oluyor.
 • 15:49Ödemiş Anaokulunda Oyun EviÖdemiş Anaokulunda Oyun Evi2014-2015 eğitim öğretim yılının bitmesi öğrencilerin yaz tatillerine başlaması ile birlikte Ödemiş Anaokulu bahçesine ahşap oyun evi kuruldu.
 • 15:19Ödemiş'te Hint Keneviri Operasyonuİzmir’in Ödemiş ilçesinde, jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, 493 kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • 15:13İzmir'de Merdivenden Düşen İnşaat İşçisi Öldüİzmir'de Merdivenden Düşen İnşaat İşçisi Öldüİzmir’in Ödemiş ilçesinde fabrika inşaatında çalışan bir işçi, merdivenden düşerek hayatını kaybetti.
 • 10:37Kaybolmak Üzere Olan Mezar Taşları Gün Yüzüne ÇıktıBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Umurbey Camii Haziresi'nde yapılan çalışma ile kaybolmak üzere olan mezar taşları tekrar düzenlendi.
 • 10:15Manevi Şahsiyetlerin Mezarları Restore EdildiManevi Şahsiyetlerin Mezarları Restore EdildiBursa’nın manevi kimliğini oluşturan önemli şahsiyetlerin mezar taşlarının restore edildiği çalışmalar kapsamında Umurbey Camii Haziresi düzenlenerek, orijinal güzelliğine kavuştu.
 • 10:04Bursa'nın Hazireleri Ayağa KaldırılıyorBursa'nın Hazireleri Ayağa KaldırılıyorBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bursa’nın manevi kimliğini oluşturan önemli şahsiyetlerin mezar taşlarının restore edildiği çalışmalar kapsamında Umurbey Camii Haziresi düzenlenerek, orijinal güzelliğine kavuştu.
 • 09:51Bursa'nın Hazireleri Ayağa KaldırılıyorBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bursa'nın manevi kimliğini oluşturan önemli şahsiyetlerin mezar taşlarının restore edildiği çalışmalar kapsamında Umurbey Camii Haziresi düzenlenerek, orijinal güzelliğine kavuştu.
 • 13:28Ramazan Sokağı'nda Ney Dinletisi ve Sema GösterisiÖdemiş Belediyesi'nin Ramazan Sokağı etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz akşam ney dinletisi ve sema gösterisi düzenlendi.
 • 12:54Patates Fiyatları Yeniden Yükselişe GeçtiPatates Fiyatları Yeniden Yükselişe GeçtiTürkiye’nin önemli patates üretim merkezi Ödemiş’te geçen haftalarda kilosu 40 kuruşa inen patateste fiyatlar 70-80 kuruşa çıkarak yeniden yükselişe geçti.
 • 11:32Askeri Lise Öğrencileri Kampta BuluştuAskeri Lise Öğrencileri Kampta BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Öğrencilerin sabah sporu- Mücadele parkuru da öğrencilerin sırayla bisiklet sürmesi, paintball silahlarıyla hedefleri vurması, koşması ve deniz kıyısındaki atlama kulesinden denize atlaması ve kanolara binmesi- Öğrencilerin futbol, basketbol ve paintball oynaması - Kuleli Askeri Lisesi 9. Sınıf Tabur Komutanı Yarbay Turgay Ödemiş ile röportaj Askeri lise öğrencileri kampta buluştu- Kara Kuvvetleri'nin subay adayı askeri lise öğrencileri, eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle İzmir'de yıl sonu kampına girdi- Kampta askerliğin temel esaslarını öğrenen, güç ve dayanıklılık kazanan öğrenciler, liderlik, takım ruhu içinde hareket etme,sorumluluk alma gibi becerileri de kazanıyor- Kuleli Askeri Lisesi 9. Sınıf Tabur Komutanı Yarbay Ödemiş: "Kampın amacı, yoğun akademik eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimizin fiziksel olarak güçlenmelerini sağlamak, mesleğe olansevgilerini artırmak, onları Kara Harp Okulu'na daha hazır hale getirmek" HALİL ŞAHİN - Yoğun bir eğitim-öğretim yılını geride bırakan Maltepe ve Kuleli askeri liselerinin öğrencileri, askerliğin temel esaslarını öğrenmek, güç ve dayanıklılık kazanmak amacıyla İzmir'de kampa girdi.
 • 11:26Askeri Lise Öğrencileri Kampta BuluştuYoğun bir eğitim-öğretim yılını geride bırakan Maltepe ve Kuleli askeri liselerinin öğrencileri, askerliğin temel esaslarını öğrenmek, güç ve dayanıklılık kazanmak amacıyla İzmir'de kampa girdi.
 • 15:59Şampiyon Gençler, Foça'ya Yeni Bir Gurur Yaşattı! Foça Belediye Spor U 19 futbol takımı, play-off maçında Ödemiş Gençlik Spor'u 4-0 yenerek, 1. Amatör Lig'e yükseldi.
 • 13:29Foça'nın Gençleri Şampiyon OlduFoça'nın Gençleri Şampiyon OlduFoça Belediyespor U19 futbol takımı, play-off maçında Ödemiş Gençlikspor’u 4-0 yenerek İzmir 1. Amatör Lig’e yükseldi.
 • 11:02Tarihi Bıçakçı Çeşmesi Restore Edilmeyi BekliyorTarihi Bıçakçı Çeşmesi Restore Edilmeyi Bekliyorİzmir'in Ödemiş İlçesi, Birgi Mahallesi'ndeki bakımsızlıktan tuğladan yapılmış olan köşe silmeleri dökülmeye başlayan 208 yıllık tarihi geçmişe sahip Bıçakçı Çeşmesi (Koca Çeşme) restore edilmeyi bekliyor.
 • 14:42Ödemiş Tapu'da E-haciz DönemiÖdemiş Tapu'da E-haciz DönemiTapu ve Kadastro Müdürlüğünün kuruluş yıl dönümünden buyana hizmete giren e-haciz sistemi Ödemiş Tapu ve Kadastro Müdürlüğünde de uygulanmaya başlandı.
 • 14:37Gölcük Yaylası'nda Sakin PazarÖdemiş’in yaz aylarındaki serin adresi Gölcük Yaylası, Ramazan ayının ilk pazar gününü sakin geçirdi.
 • 13:51Ebso 100 Büyük Firmayı AçıkladıEbso 100 Büyük Firmayı AçıkladıEge Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, üretimden satışlar kriterine göre Ege'nin 100 büyük firmasını açıkladı.
 • 13:19Ödemiş'te Ramazan Akşamları Ramazan Sokağı ile RenkleniyorÖdemiş'te Ramazan Akşamları Ramazan Sokağı ile Renkleniyorİzmir’in Ödemiş ilçesi, Ramazan ayı boyunca farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.
 • 11:27İşsizlik Maaşında Büyük Artış!İşsizlik Maaşında Büyük Artış!Temmuz ayı ile birlikte asgari ücret değişecek ve işsizlik maaşları da artacak. En yüksek işsizlik maaşı bin 18 liraya yükselecek.
 • 11:16Meslek Edindirme Kurslarına Katılanların Sayısı 3 İlçenin Nüfusunu AştıMeslek Edindirme Kurslarına Katılanların Sayısı 3 İlçenin Nüfusunu Aştıİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı Meslek Edindirme ve Beceri Kursları’ndan, bugüne kadar Karaburun, Kınık ve Beydağ’ın toplam nüfusundan daha fazla İzmirli yararlandı.
 • 10:53Yeni Yönetmelik Sigorta Acentelerini Kapatıp, On Binleri İşsiz BırakacakYeni Yönetmelik Sigorta Acentelerini Kapatıp, On Binleri İşsiz BırakacakHazine Müsteşarlığının Sigorta Acenteleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmeliğin yürürlüğe girmesi ile 11 bin 500 iş yeri kapanacak.
 • 16:15Baş: Baş: "Chp'nin Teklifi Fedekarlık Değil Tuzak"MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun koalisyon için MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye ‘Başbakan sen ol’ teklifiyle başlayan tartışmalarda partisine büyük haksızlık yapıldığını söyledi.
 • 13:38Ödemiş Emniyetinden Başarılı Öğrencilere BisikletÖdemiş Emniyetinden Başarılı Öğrencilere BisikletÖdemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü, geçen hafta sonu tatile giren başarılı 30 öğrenciye bisiklet hediye etti.