SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ

Son Dakika Ödemiş Haberleri

17:48
AK Parti Manisa 5. Olağan İl Kongresi Başbakan Davutoğlu: (1) "Muhtar bile olamaz dedikleri Genel Başkanımız, ülkemizin cumhurbaşkanı olarak geçen hafta muhtarları makamında ağırladı.
16:25
Davutoğlu: "Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun"- "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
Davutoğlu: 'Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri'
16:22
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun" "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
15:34
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi - Binali Yıldırım AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Anayasa değişikliği vaadi verdik, onun için de her türlü gayreti gösterdik ama uzlaşamadık.
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi - Binali Yıldırım
15:25
Ödemiş'te Cinayet: 1 Ölü Ödemiş’in 15 kilometre uzağındaki Kaymakçı mahallesinde (belde) bir kişi silahla öldürüldü.
Ödemiş'te Cinayet: 1 Ölü
15:22
Tabancalı Saldırıda Hayatını Kaybetti Erol ŞEN/ ÖDEMİŞ (İzmir),DHA)- İZMİR'in Ödemiş İlçesi'nde 35 yaşındaki Şahin Ceyhan, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin tabancalı saldırısında hayatını kaybetti.
Tabancalı Saldırıda Hayatını Kaybetti
14:39
CHP İzmir Gençleri Bölge Toplantılarına Başladı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş Gençlik Kolları Başkanlığı, ilçedeki bölge toplantılarına başladı.
CHP İzmir Gençleri Bölge Toplantılarına Başladı
13:31
AK Parti İzmir 5. Olağan İl Kongresi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Anayasa değişikliği vaadi verdik, onun için de her türlü gayreti gösterdik ama uzlaşamadık.
09:51
Trafik Kazasında Engelli Kalan Kadın, Akülü Sandalye İstiyor İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde geçirdiği trafik kazası sonrası belden aşağısı yüzde 78 engelli kalan 59 yaşındaki Emine Dönmez, günlük işlerini yapmakta güçlük çektiğini, akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyduğunu belirterek hayırseverlerden yardım istedi.
Trafik Kazasında Engelli Kalan Kadın, Akülü Sandalye İstiyor
14:40
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "2015 yılını sulama tesislerinde hamle yılı ilan ettik" "Bu yıl 2 milyon dekar münbit zirai araziyi suya kavuşturacağız. Böylece ülkemizde ekonomik olarak sulanabilir 85 milyon dekar zirai alanın 63 milyon dekarı sulamaya açılmış olacak"
14:26
İzmir Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde, çift omurilikli olarak dünyaya gelen ve 13 yıl önce ameliyatla iki omuriliği birleştirilen, ancak tam olarak sağlığına kavuşması için doktorların bir dizi ameliyat daha olması gerektiğini belirttiği lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir, bir aşama daha kaydetti.
İzmir Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak
13:14
Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde 13 yıl önce omurilik ameliyatı olan, ancak tam olarak sağlığına kavuşması için doktorların bir dizi ameliyat daha olması gerektiğini belirttiği lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir, bir aşama daha kaydetti.
Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak
12:18
Birgi ve Çevresi Organik Tarım Projesinin Sonuna Gelindi Ödemiş İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve kapanan Birgi Belediyesi ortaklığında 2012 yılında başlatılan, Birgi ve köylerinde organik tarımı yaygınlaştırma ve geliştirme projesinin sonuna gelindi.
Birgi ve Çevresi Organik Tarım Projesinin Sonuna Gelindi
09:29
Ali Bozkan'dan Başkan Badem'e Ziyaret Ödemiş Çiftçi Malları Koruma Başkanı ve beraberindeki heyet, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem’i ziyaret ederek, hedeflenen çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ali Bozkan'dan Başkan Badem'e Ziyaret
15:40
27 Yıllık Başkan Yeniden Aday 1988 yılından buyana Manisa Ziraat Odası Başkanlığı görevini yürüten ve Şehzadeler Ziraat Odasının kurucu başkanı olan Nuri Sorman 1 Şubat Pazar Günü yapılacak olan genel kurulda başkanlık için yeniden aday olduğunu açıkladı.
27 Yıllık Başkan Yeniden Aday
13:51
Ege Üniversitesi "60. Yıl Ormanı" Kuruyor Ege Üniversitesi, 60. yılı olan 2015 yılında 60 bin fidan hedefi ile "Ege Üniversitesi 60. Yıl Ormanı"nı oluşturmak için çalışmalara başladı.
13:49
Dünyada Transfere Harcanan Ücret 4 Milyar Doları Geçti FIFA'nın raporuna göre dünyadaki futbol kulüpleri, 2014 yılında transfere 4 milyar dolar harcadı.
Dünyada Transfere Harcanan Ücret 4 Milyar Doları Geçti
13:11
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı İnsanları daha yakından tanımak ve dünyayı bisikletiyle dolaşmak için dört ay önce Fransa'dan yola çıkan 24 yaşındaki Clement Thiepel, Türkiye'ye ulaştı.
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı
12:09
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı İnsanları daha yakından tanımak ve dünyayı bisikletiyle dolaşmak için dört ay önce Fransa’dan yola çıkan 24 yaşındaki Clement Thiepel, Türkiye’ye ulaştı.
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı
11:10
İzmir'e Son 24 Saatte 27 Kilogram Yağış Düştü Hafta sonundan bu yana yağışlı havanın hakim olduğu İzmir'de, son 24 saate 27 kilogram yağış kaydedildi.
15:18
İSKİ'nin Kademeli Fiyatlandırma Uygulaması Yargıya Taşındı * Tüketici Güvenliği Derneği Başkanı Murat Köse, "İSKİ yüzde 83.68'lik kesime yüzde 30 zam yapmıştır" "TÜİK 2015 verilerine göre tüketici fiyat endeksi 8.17 iken, suya yüzde 30.75 ve yüzde 91.20 oranında kademeli zam yapılması kamu vicdanını yaralamaktadır" Haber-Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İSTANBUL DHA Tüketici Güvenliği Derneği (TGDER), İSKİ'nin "Kademeli tarife uygulaması"nın tüketicilerin su maliyetlerini büyük oranda artırdığını öne sürerek, uygulamanın iptali için İstanbul 7. İdare
İSKİ'nin Kademeli Fiyatlandırma Uygulaması Yargıya Taşındı
15:15
İSKİ'nin ?kademeli Fiyatlandırma Uygulaması? Yargıya Taşındı * Tüketici Güvenliği Derneği Başkanı Murat Köse, "İSKİ yüzde 83.68'lik kesime yüzde 30 zam yapmıştır" "TÜİK 2015 verilerine göre tüketici fiyat endeksi 8.17 iken, suya yüzde 30.75 ve yüzde 91.20 oranında kademeli zam yapılması kamu vicdanını yaralamaktadır" Haber-Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İSTANBUL DHA Tüketici Güvenliği Derneği (TGDER), İSKİ'nin "Kademeli tarife uygulaması"nın tüketicilerin su maliyetlerini büyük oranda artırdığını öne sürerek, uygulamanın iptali için İstanbul 7. İdare
İSKİ'nin ?kademeli Fiyatlandırma Uygulaması? Yargıya Taşındı
14:45
İSKİ'nin "Kademeli Fiyatlandırma Uygulaması" Yargıya Taşındı Tüketici güvenliği Derneği (TGDER), İSKİ'nin "Kademeli tarife uygulaması"nın tüketicilerin su maliyetlerini büyük oranda artırdığını öne sürerek, uygulamanın iptali için İstanbul 7. İdare Mahkemesine başvurdu.
İSKİ'nin 'Kademeli Fiyatlandırma Uygulaması' Yargıya Taşındı
12:31
Kazada Ölen Hafızlar Son Yolculuklarına Birlikte Uğurlandı Aydın’dan Manisa’nın Akhisar ilçesine cenazeye giderken geçirdikleri kazada hayatlarını kaybeden iki hafız, son yolculuklarına da birlikte uğurlandı.
Kazada Ölen Hafızlar Son Yolculuklarına Birlikte Uğurlandı
08:36
Kaçak Elektrik Bedeli İadesinde Muhatap Yok! Ödedikleri kaçak elektrik tüketimini öğrenmek isteyen vatandaşlar, TEDAŞ ve elektrik dağıtım şirketleri arasında günlerdir mekik dokuyor.
Kaçak Elektrik Bedeli İadesinde Muhatap Yok!
11:49
Uğur Mumcu Bakırköy'de Anıldı Gazeteci Yazar Uğur Mumcu katledilişinin 22. yılında Bakırköy'de dün akşam düzenlenen etkinlikle anıldı.
Uğur Mumcu Bakırköy'de Anıldı
10:11
Add Ödemiş'te Yeni Dönem Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi olağanüstü genel kurulunun sonucunda, Mustafa Abacı tarafından hazırlanan liste seçimi kazandı.
Add Ödemiş'te Yeni Dönem
10:04
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Fethiye’de Rum köyü olarak bilinen Kayaköy’ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu düzenlenen konferansla belgelerle anlatıldı.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
21:18
Tire MHP'de Kan Değişimi Büyük bir çekişmeye sahne olan MHP Tire İlçe Kongresi’nde zafer Atakan Duran’ın oldu.
Tire MHP'de Kan Değişimi
20:05
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Kayaköy'ün Türk köyü olduğu belgelerle anlatıldı- Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen "Osmanlı Arşivleri ve Belgeler Işığında Kayı Köyü Tarihi" konulu panelde, Rum köyü olarak bilinen Kayaköy'ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu belgeleriyle anlatıldı- SDÜ Yeni ve Yakın Çağ Tarihi Uzmanı Doç.Dr. Karaca: - "Osmanlı belgelerinde Rumların yaşadığı yer Elviz olarak geçiyor.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
17:41
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Fethiye'de Rum köyü olarak bilinen Kayaköy'ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu belgeleriyle anlatıldı.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
12:03
Uzun Süreli Fruktoz Tüketimi "Psikiyatrik Bozukluğa" Yol Açıyor Türk bilim adamları tarafından yürütülen çalışmada, uzun süre kullanım sonucunda fruktozun, beyinde iltihaplanmaya yol açarak, psikiyatrik bozukluklara neden olduğu belirlendi Yrd. Doç. Dr. Erbaş: "Çalışmamızda rafine yani endüstriyel şekerlerin uzun dönem kullanımının vücutta iltihaba neden olduğunu.
14:21
İzmir - - Ödemiş'teki Hava Kirlliğini Bakan Yıldız'a Anlattı Ödemiş'teki hava kirlliğini Bakan Yıldız'a anlattı İZMİR'in Ödemiş İlçesi'nin AK Partili Belediye Başkanı Mahmut Badem, ilçede özellikle soğuk kış aylarında soba ve kaloriferlerin yakılmasıyla artan hava kirliliğiyle ilgili hazırladığı dosyayı Ankara'ya giderek Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a sundu.
İzmir - - Ödemiş'teki Hava Kirlliğini Bakan Yıldız'a Anlattı
12:45
Uğur Mumcu Ödemiş'te Anıldı Ankara’da, bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden gazeteci ve yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22. yıl dönümünde İzmir’in Ödemiş ilçesinde anıldı.
Uğur Mumcu Ödemiş'te Anıldı
09:40
Aydın'dan Judoda Türkiye Derecesi Aydınlı sporcu İhsan Atanır, Okullar Arası Judo Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2'incisi oldu.
Aydın'dan Judoda Türkiye Derecesi
12:21
Ödemiş'te Motosiklet Traktöre Çarptı: 1 Ağır Yaralı İzmir'in Ödemiş ilçesinde, meydana gelen kazada 1 kişi ağır yaralandı.
Ödemiş'te Motosiklet Traktöre Çarptı: 1 Ağır Yaralı
10:40
En Büyük Eksikleri Barış Umudu Savaştan kaçıp İzmir’e sığınan Suriyeli seksen aile, İzmir’de boş buldukları araziyi naylon çadırla çevirip zor koşullarda yaşıyor.
En Büyük Eksikleri Barış Umudu
10:14
Ödemiş Müftülüğünde 'Aile ve Dini Rehberlik Bürosu' Ödemiş Müftülüğü, ailenin korunması ve dini rehberlik faaliyetlerine yönelik olarak müftülük bünyesinde oluşturduğu ’Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’nun tanıtılması amacıyla bir seminer düzenledi.
Ödemiş Müftülüğünde 'Aile ve Dini Rehberlik Bürosu'
17:02
İzsu, Yeni İlçeleri "yeniden" Donatıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bütünşehir Yasası ile 30 Mart yerel seçimlerinin ardından sınırlarına bağlanan 9 yeni ilçede kurduğu müdürlüklerle su, kanal ve abone hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İzsu, Yeni İlçeleri 'yeniden' Donatıyor
13:06
Silopi Köy Okulunda Fidan Dikme Şenliği Şırnak’ın Silopi ilçesi Çiftlik Köyü İlkokulu’nda öğretmenler, öğrencileri ile beraber fidan dikme şenliği düzenledi.
Silopi Köy Okulunda Fidan Dikme Şenliği
12:24
İzmir AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor İzmir'in Bergama İlçesi'nde siyanürle altın çıkartılmasına karşı köylülerin verdikleri hukuk mücadelesinde, mahkeme kararları uygulanmayınca Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) başvuran İzmirli avukat Senih Özay, 10 müvekkiline devlet tarafından 3'er bin Euro ödenmesini sağladı.
İzmir AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor
11:16
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Ankara ziyaretinde İzmir ve çevresinde devam eden kamu yatırımları ve bölgenin talepleri ile ilgili temaslarda bulundu.
Başkan Mahmut Badem'den Yatırım Ziyareti
11:10
Turistler, Öykam Müzesine Hayran Kalıyor İzmir’in Ödemiş ilçesindeki Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi, (ÖYKAM) ilçeye ziyarete giden turistlerin dikkatini çekiyor.
Turistler, Öykam Müzesine Hayran Kalıyor
11:00
Güney Koreliler'den Ödemiş'e Çat Kapı Ziyaret İzmir'de bir grup Güney Koreli turist, İzmir Basmane Garından rastgele bindikleri trenle Ödemiş ilçesine gitti.
Güney Koreliler'den Ödemiş'e Çat Kapı Ziyaret
10:16
AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor İzmir'in Bergama İlçesi'nde siyanürle altın çıkartılmasına karşı köylülerin verdikleri hukuk mücadelesinde, mahkeme kararları uygulanmayınca Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) başvuran İzmirli avukat Senih Özay, 10 müvekkiline devlet tarafından 3'er bin Euro ödenmesini sağladı.
AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor
18:19
Ödemiş'te Mahallelerdeki Çalışmalar Sürüyor İzmir’in Ödemiş ilçe sınırlarına dahil edilen noktalarda, belediye ekipleri tarafından yol yapım çalışmaları sürüyor.
Ödemiş'te Mahallelerdeki Çalışmalar Sürüyor
16:36
Futbol Bulgaristan ile karşılaşacak 17 Yaş Altı Milli Takımı'nın aday kadrosu açıklandı.
16:10
U17 Milli Takımının Bulgaristan Maçı Aday Kadrosu Açıklandı U17 Milli Takımının, 29 Ocak Perşembe günü Bulgaristan ile deplasmanda oynayacağı hazırlık maçının aday kadrosu açıklandı.
16:09
Türkiye U17 Milli Takımı'nın Bulgaristan Maçı Aday Kadrosu Açıklandı Türkiye U17 Milli Takımı’nın Bulgaristan maçı aday kadrosu açıklandı.
12:21
Azerbaycan'ın Şehitleri Adana'da Anıldı Rus askerlerinin 20 Ocak 1990 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü kentinde katlettiği, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 150’ye yakın Azerbaycanlı için Adana’da anma etkinliği düzenlendi.
Azerbaycan'ın Şehitleri Adana'da Anıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:11:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]