00:1300
SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ

Son Dakika Ödemiş Haberleri

 

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Nesrin Avşar Çelik Şehit Aileleri ve Gazilerle...

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Nesrin Avşar Çelik Şehit Aileleri ve Gazilerle...

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından şehit aileler ve gaziler onuruna düzenlenen Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Programı’nda konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Nesrin Avşar Çelik, “Acılarınız emin olun hepimizin acısıdır. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ödemiş'te İlk Kurşun Sergisi

  Ödemiş'te İlk Kurşun Sergisi

  İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde Kurtuluş Savaşı sonrası Yunanlılardan kalan mızıka takımları ile işgalden sonrası kente asılan ilk Türk bayraklardan biri ziyarete açıldı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Müsiad Başkanı Olpak Açıklaması

  "Terörün, anlamı barış olan bir dinin ismi ile anılmasını kabul etmemiz mümkün değildir, terör, hangi din, ideoloji ve felsefe, kurum veya devletten gelirse gelsin, yanlıştır, yok edilmelidir" (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Fenerbahçe İçin Şok İddia!

  Fenerbahçe’nin Nijeryalı yıldızı Emmanuel Emenike ile ilgili şok bir iddia gündeme geldi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kocaoğlu İlçe Başkanını Köylünün Arazisini Almaktan Vazgeçirdi

  Kocaoğlu İlçe Başkanını Köylünün Arazisini Almaktan Vazgeçirdi

  Tire Belediyesi tarafından yaptırılan Kent Müzesi ve Gölet Restoran’ın açılışına katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Köylünün ekip biçtiği malları satmayacağız." sözünün arkasında olduklarını belirterek, Gökçen’de 45 dönüm araziyi alan CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Birlik’i vazgeçirdiğini açıkladı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Tire'de Köylünün Kullandığı Arazinin Satıldığı İddiası

  Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Köylünün kullandığı, ektiği, biçtiği, geçimini sağladığı büyükşehir belediyesine geçen malları, satmayacağız" (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Ödemiş'ten Kongre Startı

  AK Parti Ödemiş'ten Kongre Startı

  AK Parti’nin 15 Eylül’de başlayan 5. Olağan Kongre takvimi kapsamında 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında ilçe kongresini gerçekleştirecek olan AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı, basın toplantısı düzenleyerek kongre sürecini değerlendirdi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Ödemiş'te Vergi Dairesi ve Odalardan Torba Yasa İşbirliği

  Ödemiş'te Vergi Dairesi ve Odalardan Torba Yasa İşbirliği

  Torba Yasa olarak da bilinen 6552 sayılı Vergi Borçlarının Yapılandırılması Hakkındaki Kanun’la ilgili Ödemiş’teki oda başkanlarıyla bir araya gelen Vergi Dairesi Müdürü Hamza Cihaner, oda üyesi esnafların yasadan en iyi şekilde yararlanması için Ödemiş’teki tüm odaların üyelerine yasayı anlatmasını ve yardımcı olmasını istedi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Badem: 'Hedefimiz İnsanları Yaşadıkları Yerde Mutlu Etmek'

  Başkan Badem: "Hedefimiz İnsanları Yaşadıkları Yerde Mutlu Etmek"

  Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, 6360 sayılı yasadan sonra Ödemiş’in hizmet alanının genişlemesiyle en büyük hedefinin insanları yaşadıkları yerde mutlu etmek olduğu söyledi. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başkan Badem'e Meslektaş Konuğundan Övgü

  Başkan Badem'e Meslektaş Konuğundan Övgü

  Türk Telekom İzmir Batı-1 Bölge Müdürlüğüne atanan İsmail Uzel, ilk ziyaretini Ödemiş’e yaptı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Salihli'deki Hırsızlık Olaylarının Şüphelisi Torbalı'da Yakalandı

  Manisa’nın Salihli ilçesinde, 22 Eylül gecesi iki iş yerinde gerçekleştirilen hırsızlık olaylarının şüphelisi olarak aranan S.E., İzmir’in Torbalı ilçesinde yakalandı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ödemiş Kaymakamı Ateşoğlu, Süs Bitkisi Üreticileriyle Buluştu

  Ödemiş Kaymakamı Ateşoğlu, Süs Bitkisi Üreticileriyle Buluştu

  Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Ödemiş'teki süs bitkileri sektörünün temsilcileriyle tanışma kahvaltısında bir araya gelerek sergi hazırlıkları hakkında bilgi aldı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Engin Berber Öykam'dan Ayrılma Kararı Aldı

  Engin Berber Öykam'dan Ayrılma Kararı Aldı

  2012 yılından bu yana Ödemiş ve Küçük Menderes havzasının tarihine ve kültürüne ışık tutan Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi’nin (ÖYKAM) kurucu müdürü Prof. Dr. Engin Berber görevinden ayrılma kararı aldığını açıkladı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ödemiş'te Anlamlı Yardım

  Ödemiş'te Anlamlı Yardım

  Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, ilçede yeni göreve başlayan Kaymakam Celil Ateşoğlu ile birlikte Kaymakçı ve Orhangazi mahallelerinde ziyaretlerde bulundu. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması

  "Sergilenen şiddet, vandalizm ve yağmacılıkla, devletimiz en etkin şekilde, demokrasi ve hukuk içinde mücadele edecektir" "Türkiye, huzurumuza, istikrara, güven ortamına, özellikle de kardeşliğimize yönelik hiç bir tuzağa asla müsaade etmeyecektir" "Sahnelenen bu oyunun, Çözüm Süreci'ni ve kadim kardeşliğimizi sabote etme amacını taşıdığı, Doğu ve Güneydoğu’daki huzur ortamını hedef aldığı da açıktır" "Bu eylemler karşısında siyasi partilerimizin de son derece dikkatli ve sorumlu davranmaları (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Eylemlerin Kobani ile Uzaktan Yakından İlgisi Olmadığı Açık

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı şehirlerde sahnelenen şiddet eylemleriyle ilgili açıklama yaptı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sağduyu Çağrısı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kobani’ye yönelik saldırılar bahane edilerek Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde sahnelenen şiddet eylemleri ve yaşanan can kayıplarının büyük üzüntü kaynağı olduğunu belirterek, “Bütün milletimizin, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımızın sağduyularını muhafaza edeceklerinin bilinciyle, özellikle anne ve babaların çocuklarının bu şiddet sarmalına kapılmamaları için azami özen göstereceklerine inanıyorum. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şiddet Eylemlerinin Kobani Meselesi ile Uzaktan Yakından Bir İlgisinin...

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı şehirlerde meydana gelen şiddet eylemlerine ilişkin bir açıklama yaptı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bayramda Trenler Dolu Gitti, Dolu Geldi

  Bayramda Trenler Dolu Gitti, Dolu Geldi

  Kurban Bayramında en büyük yoğunluk yine demiryollarında yaşandı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İnternetten 400 Lira Ödeyip Oyun Almak İstedi, Ama Dolandırıldı

  Bursa'da, polis merkezine müracaat eden bir kişi, internetten 410 lira para ödeyerek satın aldığı oyunu oynayamadığını ve kendisinin dolandırıldığını söyledi. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Tüketici Hakem Heyetlerinin Sistemi Banka Başvurularıyla Tıkandı

  Tüketici Hakem Heyetlerinin Sistemi Banka Başvurularıyla Tıkandı

  Bankaların tüketicilerden tahsil etmiş oldukları, kredi kartı aidatı, kredi dosya masrafı, ekspertiz, ipotek fek ücreti gibi bedelleri 10 yıl geriye dönük iadesi yönünde karar almak için Tüketici Hakem Heyetlerine giden tüketicilere bir yıl sonrasına gün veriliyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Özel Derse Yeni Adres

  DerseGo, özel ders almak ve vermek isteyenleri internette buluşturuyor! (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Lüks Ceplerde "Ucuzluk" Vakti

  Eğer malikanenizin masrafları belinizi büktüyse, şimdilik bu "ucuz" lüks ceple idare edebilirsiniz! (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Beş Yıllık Yol Haritası Hazır İzsu'dan '2019' Fotoğrafı

  Beş Yıllık Yol Haritası Hazır İzsu'dan "2019" Fotoğrafı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün 2015-2019 Stratejik Planı’nda 6,7 milyar liralık yeni yatırım programı da yer alıyor. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eroğlu: "Güçlü Olmazsak, Bu Coğrafyada Ayakta Kalamayız

  - Bakan Eroğlu: - "Musul'daki konsolos ve yanındaki kardeşlerimizin oradan burnu bile kanamadan alınıp getirilmesi ancak çok büyük devletin yapacağı bir iştir"- "Dışarıdan davulun sesi hoş gelir. İktidar olunca, iktidar muhalefet gibi olmaz. İktidarda olmak gerçekten çok çalışmayı gerektiriyor. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 00:13:13. #1.12#