SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ

Son Dakika Ödemiş Haberleri

 • 19:17Uç Uca Eklense, Madrid'e Yol Olurİzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen ova yolu asfaltlama çalışmalarında 4 bin kilometre sınırı aşılıyor.
 • 17:09İzmir'de Servis Sürücülerinden 'S Plaka' Tepkisiİzmir'de Servis Sürücülerinden 'S Plaka' Tepkisiİzmir’in Ödemiş ilçesinde ’S’ plaka araçları bulunan 132 servis sürücüsü, metropol dışında olmaları gerekçesiyle araçlarıyla ilçe dışına çıkamadıklarını dile getirerek ruhsat sorununa çözüm bulunmasını istedi.
 • 15:43Tüsoder: Mahalleye Dönüşen Köylerde Su Faturalarına DikkatTüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Hukuk Komisyonu Üyesi avukat İzzet Doğan, büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüşen köylerde su faturalarının iki yıl daha indirimli olması gerektiğine dikkat çekerek, aboneleri faturaları kontrol etmeleri için uyardı.
 • 15:16Sağlık Örgütleri: Ranta ve Talana İzin Vermeyeceğizİstanbul tabip Odası, bazı sivil toplum kuruluşları ve sendikalarla birlikte Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yerleşkesi üzerine yenileme amaçlı çeşitli projelerin tasarlandığı iddialarıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.
 • 15:15Ödemiş OSB'de İş Makineleri Sahaya İndiÖdemiş OSB'de İş Makineleri Sahaya İndiİzmir'in Ödemiş ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesinde yol, su, kanalizasyon ve çevre düzenlemeleri için çalışma başlatıldı.
 • 15:12Sağlık Örgütleri: Ranta ve Talana İzin VermeyeceğizSağlık Örgütleri: Ranta ve Talana İzin Vermeyeceğiz"Biz süredir Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yerleşkesi üzerinde yenilenme adı altında çeşitli projelerin tasarlandığı duyumları alınmaktaydı" "Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde ranta ve talana izin vermeyeceğiz" Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: İdris TİFTİKCİ/ İstanbul DHA İstanbul Tabip Odası, bazı sivil toplum kuruluşları ve sendikalarla birlikte, Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yerleşkesi üzerine yenileme amaçlı çeşitli projelerin tasarlandığı iddialarıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.
 • 14:35Büyükşehir'den Kırsal Kalkınmaya Bir Destek DahaBüyükşehir'den Kırsal Kalkınmaya Bir Destek DahaBaşkan Altepe, tüm bölge üreticilerini ve hayvan yetiştiricilerini destekleyen, Türkiye'de örnek bir projenin temellerinin atıldığını kaydetti.
 • 11:50Büyükşehirden Kırsal Kalkınmaya Bir Destek DahaBüyükşehirden Kırsal Kalkınmaya Bir Destek DahaBüyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret Borsası iş birliğiyle Badırga’ya bünyesinde mezbaha ve canlı hayvan borsasının da olacağı dev bir tesis kuruyor.
 • 22:03Ödemiş'te Açılmak İstenen Altın MadeniÖdemiş'te Açılmak İstenen Altın MadeniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ödemiş'te açılmak istenen altın madeni- Kamil Okyay Sındır'ın konuşması- CHP İzmir Milletvekilli Musa Çam'ın konuşması Ödemiş'te açılmak istenen altın madeni- Küçükmenderes'te Tarih ve Doğa Katliamına Hayır Platformu, altın madenine karşı eylem yaptı Küçükmenderes'te Tarih ve Doğa Katliamına Hayır Platformu üyeleri, Ödemiş ilçesinde açılmak istenen altın madenine karşı eylem yaptı.
 • 19:07Ödemiş'ten Ödemiş'ten "Altına Hayır" Sesleriİzmir'in Ödemiş İlçesi Bozdağ'da açılmak istenen altın ve gümüş madeni için 4'üncü kez Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Toplantısı yapılmasını isteyen firma, çevreciler tarafından protesto edildi.
 • 18:25Sığınmacılara Dikenli TelSığınmacılara Dikenli TelBinlerce sığınmacı Macaristan üzerinden Avrupa'ya ulaşmaya çalışıyor.
 • 18:09Ankara'da Kurulamayan Koalisyon İzmir'de KurulduAnkara'da Kurulamayan Koalisyon İzmir'de Kurulduİzmir’in Ödemiş ilçesinde, altın ve gümüş madeni açılmasını istemeyen AK Parti, MHP, CHP’liler ve sivil toplum kuruşları bir araya gelerek, ilçede ocağın açılmasına ’hayır’ dedi.
 • 17:05Ödemiş'te Açılmak İstenen Altın MadeniKüçükmenderes'te Tarih ve Doğa Katliamına Hayır Platformu üyeleri, Ödemiş ilçesinde açılmak istenen altın madenine karşı eylem yaptı.
 • 15:00Küçükmenderes'li Vosvoscular Manavgat'taki Şenliğe KatıldıKüçükmenderes'li Vosvoscular Manavgat'taki Şenliğe KatıldıAntalya’nın Manavgat ilçesinde, bu yıl 6.’sı düzenlenen Vostalya Geleneksel Yaz Şenliği, Türkiye’nin dört bir yanından Vosvos tutkunlarını bir araya getirdi.
 • 14:16Ödemiş'ten Yassıcaada'ya 250 KişiÖdemiş'ten Yassıcaada'ya 250 Kişiİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Ödemiş’ten Yassıcaada’ya düzenlediği ücretsiz geziyle 250 kişi günübirlik deniz keyfi yaşadı.
 • 09:24Aydınspor 1923, Hazırlık Maçında Buca'ya KaybettiAydınspor 1923, Hazırlık Maçında Buca'ya KaybettiSpor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923, sezon öncesi Bucaspor’la oynadığı hazırlık maçında iyi futbol ortaya koymasına rağmen sahadan 2-0 boynu bükük ayrıldı.
 • 09:23Samancıların Izdırabı Yazılacak Gibi DeğilSamancıların Izdırabı Yazılacak Gibi DeğilTürkiye’nin en önemli besi ve süt hayvancılığının yapıldığı Aydın’da yılın her mevsimi ve her gün açık olan saman pazarının sakinlerinin ızdırabı yazılacak gibi değil. Başçayır-Ödemiş yolu üzerinde bulunan Saman Pazarına yıllardır bir tuvalet kurulmadığını belirten samancılar, “Sancısı tutan ihtiyaç giderebilmek için ya şehre iniyor ya da bir yerleşim yerine gidip uzun süre ihtiyaç giderebilecek tuvalet arıyor.
 • 17:24Magider, Öğrenciler İçin Cbü Vakfı ile El Ele VerecekMagider, Öğrenciler İçin Cbü Vakfı ile El Ele VerecekManisa Girişimci İş Adamları Derneği (MAGİDER), Celal Bayar Üniversitesi’nde (CBÜ) öğrenim gören öğrencilere yönelik hazırlanacak projelerde CBÜ Yüksek Öğrenim Vakfı ile iş birliği yapacak.
 • 16:45Büfeci, İçki Sattığı İçin Polisin Kendisini ve Eşini Dövdüğünü SöylediBüfeci, İçki Sattığı İçin Polisin Kendisini ve Eşini Dövdüğünü SöylediKocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde büfe işleten Güler Sezgin, bir polis memurunun, içki satışı yasağını deldiğini söyleyerek kendisini ve eşini dövdüğünü iddia etti.
 • 16:36Kocaeli Büfe İşletmecisi, İçki Sattığı İçin Polisin Kendisini Dövdüğünü İleri SürdüKocaeli Büfe İşletmecisi, İçki Sattığı İçin Polisin Kendisini Dövdüğünü İleri SürdüBüfe işletmecisi, içki sattığı için polisin kendisini dövdüğünü ileri sürdü Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde alkollü içki satışı yapılan büfe işleten Güler Sezgin, büfesine gelen bir polis memurunun, içki satışı yasağı başladığı saatten sonra satış yaptığını söyleyerek kendisini ve eşini dövüp dükkanını dağıttığını iddia etti.
 • 12:46Ödemiş'te Orman İçi Sulara AlabalıkÖdemiş'te Orman İçi Sulara AlabalıkÖdemiş Avcılık, Atıcılık, Amatör Balıkçılık ve Gençlik Spor Kulübü ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle Ödemiş ve çevresindeki dağlarda orman içi derelerin ıslahı ve alabalıklara doğal üreme ortamı sağlanması için çalışma başlatıldı.
 • 12:45Ödemiş'teki Altın Madeni İçin Dördüncü Çed ToplantısıÖdemiş'teki Altın Madeni İçin Dördüncü Çed Toplantısıİzmir’in Ödemiş ilçesinde, altın ve gümüş maden ocağı projesi için daha önce üç kez ertelenen Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısının dördüncü adresi belli oldu.
 • 11:20Büfe İşletmecisi, İçki Sattığı İçin Polisin Kendisini Dövdüğünü İleri SürdüBüfe İşletmecisi, İçki Sattığı İçin Polisin Kendisini Dövdüğünü İleri SürdüKocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde alkollü içki satışı yapılan büfe işleten Güler Sezgin, büfesine gelen bir polis memurunun, içki satışı yasağı başladığı saatten sonra satış yaptığını söyleyerek kendisini ve eşini dövüp dükkanını dağıttığını iddia etti.
 • 20:32Şehitlere Saygı Yürüyüşü DüzenlendiŞehitlere Saygı Yürüyüşü DüzenlendiSamsun’un Bafra ilçesinde Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi.
 • 19:531 Yıldır Aranan Traktör Hırsızı YakalandıİZMİR (İHA) – Ege Bölgesi’nde birçok traktör hırsızlığı suçundan aranan şahıs, İzmir’in Ödemiş ilçesinde yakalandı.
 • 19:44Aydınlatma Direğindeki Kaçak Efe'yi Canından EdiyorduAydınlatma Direğindeki Kaçak Efe'yi Canından Ediyorduİzmir'in Ödemiş İlçesi'nde, kaldırımdaki elektrik kaçağı olan aydınlatma direğine dokunan 7 yaşındaki Efe Özer, akıma kapılarak, hastanelik oldu.
 • 17:24Motosiklet Dereye Uçtu: İki YaralıMotosiklet Dereye Uçtu: İki YaralıBozdağ yaylasında, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği motosiklet dereye uçunca iki kişi ağır yaralandı.
 • 13:53CHP'li Vekilden Soma İşçilerinin Ödenmeyen Kıdem Tazminatları İçin Soru ÖnergesiCHP'li Vekilden Soma İşçilerinin Ödenmeyen Kıdem Tazminatları İçin Soru ÖnergesiCHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Soma faciasının meydana geldiği ocağı işleten Soma Kömürleri A.Ş.’den çıkarılan 2 bin 831 maden işçisinin ödenmeyen kıdem tazminatları için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in cevaplandırması talebiyle TBMM’ye soru önergesi verdi.
 • 13:46Nazilli ve Kuyucak'tan 2 Traktör Çaldı Ödemiş'te YakalandıNazilli ve Kuyucak'tan 2 Traktör Çaldı Ödemiş'te YakalandıAydın'ın Nazilli ile Kuyucak ilçesinden iki traktörü çalıp, sattığı öne sürülen 55 yaşındaki T.A. İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde yakalanıp, gözaltına alındı.
 • 11:14Yunan Heyeti Ayvalık Belediyesini Ziyaret EttiYunan Heyeti Ayvalık Belediyesini Ziyaret EttiYunanistan’ın Midilli Adası’ndan Ayvalık’a gelen 50 kişilik Yunan ticaret heyeti Ayvalık Belediyesini ziyaret etti.
 • 11:08Yunan Heyeti Ayvalık Belediyesini Ziyaret Etti.Yunanistan'ın Midilli Adası'ndan Ayvalık'a gelen 50 kişilik Yunan ticaret heyeti Ayvalık Belediyesini ziyaret etti.
 • 13:15Midilli Adası'na Turistler Değil Kaçak Göçmenler Akın EdiyorMidilli Adası'na Turistler Değil Kaçak Göçmenler Akın EdiyorEge Denizi'ndeki Yunan adaları kaçak göçmenlerin akınına uğruyor.
 • 15:2915 Yaşındaki Engelli Kız İçin Liseye Asansör Yapılıyor15 Yaşındaki Engelli Kız İçin Liseye Asansör Yapılıyorİzmir'de 15 yaşındaki engelli kız için yeni eğitim öğretim döneminde Ödemiş Anadolu Lisesi'nde asansör yapılıyor.
 • 13:04Kaymakçı Tepedeki Restoran Harabeye DönebilirKaymakçı Tepedeki Restoran Harabeye DönebilirYeni yasa ile mahalleye dönüşen Ödemiş’in Kaymakçı beldesindeki Gökçen Efe anıtının hemen yanında yer alan restoran binası yeniden değerlendirileceği günü bekliyor.
 • 12:53Bozdağ Kayak Merkezi İçin En Yüksek Teklif 515 Bin!Bozdağ Kayak Merkezi İçin En Yüksek Teklif 515 Bin!Ödemiş’te 2013 yılındaki çığ felaketi sonrası kapalı kalan Bozdağ Kayak Merkezi’nin 29 yıllığına kiralanması için salı günü Bayındır’da düzenlenen ihalede verilen en yüksek teklif yıllık 515 bin lira oldu.
 • 10:03Boyabat'ta Yaz Kuran KurslarıBoyabat ilçesinde 2015 yaz Kuran kurslarının bitmesi nedeni ile Merkez Yıldız Camisi'nde program düzenlendi.
 • 17:40Ödemiş Otogarında Dolmuş Peronları Bakımsız KaldıÖdemiş Otogarında Dolmuş Peronları Bakımsız Kaldıİzmir’in Ödemiş ilçesinde, 1950 yılından bu tarafa hizmet veren Ödemiş Otogarı’ndaki dolmuşların yanaştığı peronlar bakımsızlıktan dökülüyor.
 • 17:15İki Kardeş Tek Motosikletle Yunanistan'dan Çifte Kupayla Döndüİki Kardeş Tek Motosikletle Yunanistan'dan Çifte Kupayla DöndüTürkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Pist Şampiyonası’nın 5. ayağında, tek motosikletle Yunanistan’dan çifte kupayla dönen Aytuğ ve Abdullah Eker kardeşler, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem’i makamında ziyaret etti.
 • 15:10Bucaspor Kadroyu AzaltıyorYeni sezon hazırlıkları kapsamında yarın saat 18.30'da Tarık Almış Tesisleri'nde Manisaspor ile karşılaşacak olan 2'nci Lig Kırmızı Grup ekibi Bucaspor'da teknik direktör Levent Eriş, 30 kişilik kadroyu 28'e indirecek.
 • 14:20Ödemiş'te Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı YapıldıÖdemiş'te Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Yapıldıİzmir’in Ödemiş ilçesinde, ’hayat boyu öğrenme’ toplantılarının ilki Kaymakam Celil Ateşoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 08:30Eker Kardeşlerden Başkan Mahmut Badem'e Teşekkür ZiyaretiEker Kardeşlerden Başkan Mahmut Badem'e Teşekkür ZiyaretiÖdemiş Belediyesi'nin desteği ile Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası 5'inci ayak yarışlarına katılan Abdullah Eker ve Aytuğ Eker Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 17:59Ödemiş-kiraz Yolunda Kaza: 1 Ağır YaralıÖdemiş-kiraz Yolunda Kaza: 1 Ağır YaralıÖdemiş-Kiraz karayolunda meydana gelen trafik kazasında, motosikletin panelvan araç ile çarpışması sonucu motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.
 • 15:00Siyamder Köseler İlkokulu'nu YenileyecekTürkiye genelinde faaliyet gösteren Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER), “Şehirden Çıktım Köye” isimli proje kapsamında İzmir’in Ödemiş ilçesindeki Köseler İlkokulu’nu tepeden tırnağa yenileyecek.
 • 12:58Ödemiş Milli Fuarı 31. Kez Kapılarını AçacakÖdemiş Milli Fuarı 31. Kez Kapılarını AçacakTürkiye’nin tek milli fuarı olma özelliğini taşıyan Ödemiş Milli Fuarı, 3 ile 13 Eylül 2015 tarihleri arasında kapılarını 31. kez açmaya hazırlanıyor.
 • 12:55Ödemiş Thk 85 Bin TL'lik Bağışla İzmir Birincisi OlduÖdemiş Thk 85 Bin TL'lik Bağışla İzmir Birincisi OlduTürk Hava Kurumu (THK) Ödemiş Şubesi, Ramazan ayında dağıttığı 20 bin fitre ve zekat zarfına karşılık elde ettiği 85 bin TL’lik bağışla İzmir’deki şubeler arasında birinci oldu.
 • 11:55Büyükşehir'den Sosyal Projelere DestekMANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı sosyal projelerde kullanılması amacıyla ilçelere tahsis ettiği otobüsler sayesinde, Ahmetli ilçesindeki Barbaros İlkokulu öğrencileri ve aileleri Ödemiş'i gezdi.
 • 00:51İzmir'de Motosiklet Otomobille Çarpıştı: 3 YaralıÖdemiş ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
 • 17:25İzmir Dayanışmasıİzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl yeni bağlanan 9 ilçeyi de dağıtım ağı içine alarak destek verdiği aile sayısını 35 bine çıkarttı.
 • 15:21Sgk'dan Pirim Borcu UyarısıSgk'dan Pirim Borcu UyarısıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Şanlıurfa İl Müdürlüğü, 30 Nisan 2015 tarihi itibariyle 12 ay ve daha fazla süreye ilişkin prim borcu bulunan kişilerin 31 Temmuz 2015 tarihine kadar ödememeleri halinde sigortalılıkların sistem tarafından otomatik olarak durdurulmaya başlandığını duyurdu.
 • 14:36O Taş Ocağı Malzeme Temininden Sonra KapatılacakO Taş Ocağı Malzeme Temininden Sonra KapatılacakÇevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürlüğü, Ödemiş ilçesine bağlı Kaymakçı Mahallesi’ne açılmak istenen taş ocağına ilişkin bir vatandaşın Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ne yaptığı itiraz başvuruna yanıt vererek, ocağın gerekli olan 450 bin metreküp malzemenin alınmasının ardından kapatılacağını açıkladı.