18:2300
SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ

Son Dakika Ödemiş Haberleri

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması

  "Sergilenen şiddet, vandalizm ve yağmacılıkla, devletimiz en etkin şekilde, demokrasi ve hukuk içinde mücadele edecektir" "Türkiye, huzurumuza, istikrara, güven ortamına, özellikle de kardeşliğimize yönelik hiç bir tuzağa asla müsaade etmeyecektir" "Sahnelenen bu oyunun, Çözüm Süreci'ni ve kadim kardeşliğimizi sabote etme amacını taşıdığı, Doğu ve Güneydoğu’daki huzur ortamını hedef aldığı da açıktır" "Bu eylemler karşısında siyasi partilerimizin de son derece dikkatli ve sorumlu davranmaları (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Erdoğan: Eylemlerin Kobani ile Uzaktan Yakından İlgisi Olmadığı Açık

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı şehirlerde sahnelenen şiddet eylemleriyle ilgili açıklama yaptı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sağduyu Çağrısı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kobani’ye yönelik saldırılar bahane edilerek Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde sahnelenen şiddet eylemleri ve yaşanan can kayıplarının büyük üzüntü kaynağı olduğunu belirterek, “Bütün milletimizin, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımızın sağduyularını muhafaza edeceklerinin bilinciyle, özellikle anne ve babaların çocuklarının bu şiddet sarmalına kapılmamaları için azami özen göstereceklerine inanıyorum. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tüketici Hakem Heyetlerinin Sistemi Banka Başvurularıyla Tıkandı

  Tüketici Hakem Heyetlerinin Sistemi Banka Başvurularıyla Tıkandı

  Kredi kartı aidatı, kredi dosya masrafı, ekspertiz, ipotek fek ücreti gibi bedelleri alabilmek için Tüketici Hakem Heyetlerine gidenlere bir yıl sonrasına gün veriliyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Özel Derse Yeni Adres

  DerseGo, özel ders almak ve vermek isteyenleri internette buluşturuyor! (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Lüks Ceplerde "Ucuzluk" Vakti

  Eğer malikanenizin masrafları belinizi büktüyse, şimdilik bu "ucuz" lüks ceple idare edebilirsiniz! (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Beş Yıllık Yol Haritası Hazır İzsu'dan '2019' Fotoğrafı

  Beş Yıllık Yol Haritası Hazır İzsu'dan "2019" Fotoğrafı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün 2015-2019 Stratejik Planı’nda 6,7 milyar liralık yeni yatırım programı da yer alıyor. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Eroğlu: "Güçlü Olmazsak, Bu Coğrafyada Ayakta Kalamayız

  - Bakan Eroğlu: - "Musul'daki konsolos ve yanındaki kardeşlerimizin oradan burnu bile kanamadan alınıp getirilmesi ancak çok büyük devletin yapacağı bir iştir"- "Dışarıdan davulun sesi hoş gelir. İktidar olunca, iktidar muhalefet gibi olmaz. İktidarda olmak gerçekten çok çalışmayı gerektiriyor. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da

  Bakan Eroğlu: "Musul'daki konsolos ve yanındaki kardeşlerimizin oradan burnu bile kanamadan alınıp getirilmesi ancak çok büyük devletin yapacağı bir iştir" "Dışarıdan davulun sesi hoş gelir. İktidar olunca, iktidar muhalefet gibi olmaz. İktidarda olmak gerçekten çok çalışmayı gerektiriyor. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Hatay'da Bayramlaşma

  Hatay'da, Kurban Bayramı nedeniyle halkla bayramlaşma etkinliği düzenlendi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ebso Başkanı Yorgancılar: TOKİ Fabrika Yapsın

  Ebso Başkanı Yorgancılar: TOKİ Fabrika Yapsın

  Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar, sanayicinin finansman sorununun çözümü için TOKİ'nin konut yerine fabrika yapmasını önerdi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  İzmir'de İhtiyaç Sahibi Ailelere Erzak Yardımı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi 30 bin aileye erzak paketi dağıtımı başlattı. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Erzaklar Büyükşehir'den

  Erzaklar Büyükşehir'den

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi 30 bin aileye erzak paketi dağıtımına başladı. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Trabzonspor Üzgün Ama Umutlu

  Trabzonspor Üzgün Ama Umutlu

  Legia Varşova karşılaşmasında sayısız gol fırsatlarını değerlendiremeyince müsabakadan 1–0 yenik ayrılan Trabzonspor, ikinci yarıdaki futboluyla umut verdi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tekerlekli Sandalye İçin 100 Çuval Plastik Kapak

  Tekerlekli Sandalye İçin 100 Çuval Plastik Kapak

  Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nin tekerlekli sandalye alımı için başlattığı kapak kampanyası 100 çuvala ulaştı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  BDDK Yönetmeliği ile Banka Ücretleri Yasallaştı'

  BDDK Yönetmeliği ile Banka Ücretleri Yasallaştı"

  Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) Resmi Gazete'de yayımlanan yönetmeliğiyle, banka ücretlerinin "yasallaştığını" söyledi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ödemiş Kurban Bayramına Hazır

  Ödemiş Kurban Bayramına Hazır

  Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem Ödemiş, şehrin 99 mahallesinde bayram için önlemleri aldıklarını, her belediye biriminden nöbetçi ekiplerin bayram boyu Ödemişlilere hizmet vereceğini söyledi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ödemiş'te Bayram Telaşı Trafiğe Yansıdı

  Ödemiş'te Bayram Telaşı Trafiğe Yansıdı

  Kurban Bayramı öncesi Ödemiş genelinde alışveriş hareketliliği ile birlikte trafik yoğunluğu da artış gösterdi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Liseli Ömür Sağlığına Kavuşmayı Beklıyor

  Liseli Ömür Sağlığına Kavuşmayı Beklıyor

  İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde, çift omurilikli olarak dünyaya gelen ve 13 yıl önce ameliyatla iki omuriliği birleştirilen lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir'in tam olarak sağlığına kavuşması için doktorlar, bir operasyona daha ihtiyaç olduğunu söyledi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başkan Badem: 'Köylümün İstemediği Hiçbir Satışı Yapmam'

  Başkan Badem: "Köylümün İstemediği Hiçbir Satışı Yapmam"

  Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, mahalle muhtarlarının katılımıyla düzenlediği toplantıda belediyenin borç durumu, köy ve beldelerden belediyeye geçen bazı taşınmazların satışı hakkında bilgiler verdi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Özel Ders Almak ve Vermek İsteyenleri Buluşturan Site: Dersego

  Özel Ders Almak ve Vermek İsteyenleri Buluşturan Site: Dersego

  Yeni girişim fikirleri ve tecrübe sahibi girişimciler İnternet ekonomisinin gelişimine katkı sağlarken insanların hayatını da kolaylaştırmaya devam ediyorlar. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ödemiş TDP Bayram Öncesi Mesaisinde

  Ödemiş TDP Bayram Öncesi Mesaisinde

  Ödemiş Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği, Kurban Bayramı öncesi Ödemiş'te bazı tedbirler aldı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 18:23:14. #1.12#