11:2200
SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ

Son Dakika Ödemiş Haberleri

   

  Ödemiş'in Tanıtımına 'Yeşil Deniz' Dizisi Katkısı

  Ödemiş'in Tanıtımına 'Yeşil Deniz' Dizisi Katkısı

  İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde çekilen 'Yeşil Deniz' dizisi, reyting kurbanı olarak yayından kalkan birçok dizinin aksine, izleyici kitlesi ile yapımcılarının yüzünü güldürdü. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Anlı: Diyarbakır Barosu Onur ve Değer Yarattı

  Anlı: Diyarbakır Barosu Onur ve Değer Yarattı

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Fırat Anlı son genel kurulda yeniden Baro Başkanı seçilen Tahir Elçi ve yeni yönetime tebrik ziyaretinde bulundu. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Eskişehir'de Kent Meydanı Tartışmaları

  Ak Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in, mevcut stadyum arazisiyle ilgili önceki gün yaptığı açıklamaya cevap verdi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bayındır Tavla Turnuvası ile Uyuşturucuya 'Hayır' Dedi

  Bayındır Tavla Turnuvası ile Uyuşturucuya "Hayır" Dedi

  Çiçeğin başkenti Bayındır bir ilke daha imza attı. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Galatasaray Eski Basın Sözcüsü Şükrü Ergün'ün Acı Günü

  Galatasaray Eski Basın Sözcüsü Şükrü Ergün'ün Acı Günü

  Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, virajda mıcır nedeniyle kontrolden çıkarak takla atan cipteki 3 kişiden 81 yaşındaki Nurten Kılıçoğlu, olay yerinde yaşamını yitirdi. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ödemiş'in Güçlü Bir Zeybek Ekibine İhtiyacı Var'

  Ödemiş'in Güçlü Bir Zeybek Ekibine İhtiyacı Var"

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Ödemiş İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’’Küçükmenderes Bölgesi Efesini Arıyor’’ yarışmasında birinci olan Ödemişli İbrahim Özbek, 27 yaşında olduğunu ve 7 yaşından bu yana aktif olarak halk oyunları oynadığını belirtti. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Küçük Menderes Nehir Yatağı Düzenlemesinde Son 4 Ay

  Küçük Menderes Nehir Yatağı Düzenlemesinde Son 4 Ay

  Ödemiş Ovası’na hayat veren Küçük Menderes nehrinde DSİ 2. Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan ıslah çalışmaları çerçevesinde 11 kilometrelik çift taraflı istifli taş tahkimatı tamamlandı. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Boşnak Dernekleri Turgutlu'da Buluştu

  Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu (TBHKDF) Yönetim Kurulu, Turgutlu Bosna Hersek Türkleri Kültür Yardımlaşma Derneği'nin ev sahipliğinde bir araya geldi. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ödemiş 153 Proje Arasından Başarı Sağladı

  Ödemiş 153 Proje Arasından Başarı Sağladı

  İzmir Kalkınma Ajansı’nın mesleki eğitime yönelik olarak kullanılan atölye, laboratuvar, sınıf gibi eğitim ortamlarının teçhizat açısından geliştirilmesi ve mesleki eğitimde yenilikçi yöntemlerin eğitim sürecine adapte edilmesi kapsamında yüzde 90 mali hibe destekli açmış olduğu proje yarışmasında Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi başarı elde etti. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ekmek İsrafına Miniklerden Duyarlılık

  Ekmek İsrafına Miniklerden Duyarlılık

  Türkiye’de ekmek israfının önlenmesine yönelik tedbirlerin ivedilikle alınması amacıyla başlatılan “Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası” ile ilgili Başbakanlık Genelgesi’nin, Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından oluşturulmaya çalışılan duyarlılık çevresindeki çabalar devam ediyor. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yaş Kararları ile TSK'dan 11 Yılda 199 Askeri Personelin İlişiği Kesildi'

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 2003-2014 yılları arasında 199 askeri personelin Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nden (TSK) ilişiğinin kesildiğini açıkladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ödemiş'te Fener Alaylı Cumhuriyet Kutlaması

  Ödemiş'te Fener Alaylı Cumhuriyet Kutlaması

  Cumhuriyetin 91. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Ödemiş Belediyesi fener alayı düzenledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Şehzadeler'den, Gördes'e Uzanan Yardım Eli

  Şehzadeler'den, Gördes'e Uzanan Yardım Eli

  Ali Rıza Çevik İlköğretim Kurumları öğrenci ve velileri, Gördes’te bulunan bir aileye yardım eli uzattı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Büyükşehir Belediyesi, Kirazlı Üreticilerin Yüzünü Güldürüyor

  Büyükşehir Belediyesi, Kirazlı Üreticilerin Yüzünü Güldürüyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, daha önce Tire, Bayındır, Ödemiş ve Urla ilçelerinde uyguladığı sözleşmeli üretim modeline Kiraz'ı da dahil ederek İğdeli Tarımsal Kooperatifi'nden 2 milyon 134 bin liralık alım gerçekleştirdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Buca'da Cumhuriyet Coşkusu Bir Başka

  Buca'da Cumhuriyet Coşkusu Bir Başka

  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 91. yıldönümünü ilçede düzenlediği etkinliklerle hemşehrileri ile birlikte çoşku ile kutladı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Tavşanlı'da Yakılarak Şehit Edilen 17 Köylü İçin Anıt Yaptırıldı

  Tavşanlı'da Yakılarak Şehit Edilen 17 Köylü İçin Anıt Yaptırıldı

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Derbent Köyünde, 18 Temmuz 1922'de Yunan işgali sırasında bir evde yakılarak şehit edilen 17 kişi anısına yaptırılan anıt, ziyarete açıldı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Yakılarak Şehit Edilen 17 Köylü İçin Anıt Yaptırıldı

  Kurtuluş Savaşı'nda, Tavşanlı ilçesi Derbent köyünde şehit edilen 17 kişi için inşa ettirilen anıtın ziyarete açılması dolayısıyla tören gerçekleştirildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkiye Futsal Şampiyonası

  Özel Sporcular Türkiye Futsal Şampiyonası'nda, bayanlarda Uşak Engelsiz Yaşam Merkezi Spor Kulübü, erkeklerde ise İzmir Ödemiş Efe Spor Kulübü şampiyon oldu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Büyükşehir'in Hizmetini Ödemiş Belediyesi Veriyor

  Büyükşehir'in Hizmetini Ödemiş Belediyesi Veriyor

  6360 Sayılı Büyükşehir Yasasına göre İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanan mezarlık hizmetlerinin Ödemiş’te yetersiz kalması nedeniyle, mezarlıkların bakım ve onarımının büyük bir bölümü Ödemiş Belediyesi ekiplerince yapılıyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı (1)- Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi- Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: -"Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: "Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Efeler Kenti Ödemiş Dizi Platosu Oldu

  Efeler Kenti Ödemiş Dizi Platosu Oldu

  Çekimleri Ödemiş’te yapılan TRT’nin yeni dizisi Yeşil Deniz’de Belediye Başkanı rolünde yer alan Renan Bilek, Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem ile birlikte izlediği diziyi “Biz belediye başkanları olarak diziyi beğendik, yorumu izleyicilerin takdirine bırakıyoruz” dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

  Ücretsiz Dilekçeleri Satarak 500 Bin Lira Vergi Ödediler"

  TÜSODER Başkanı Ağaoğlu: "Kredi kart merkezi, tüketici hukuku birliği gibi farklı isimler altında tüketicileri arayan dolandırıcılar, dosya masrafları ve kredi kartı aidatlarının geri alınması için tüketici hakem heyetlerine verilen ücretsiz dilekçeleri 700 liraya varan bedellerle satıyor" "İstanbul'da polis, benim şikayetim üzerine tüketiciyi aldatarak haksız kazanç sağlayan sözde firmaya baskın yaptı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Orkestra Şefi Gürer Aykal Bulgaristan'da

  Orkestra Şefi Gürer Aykal Bulgaristan'da

  Orkestra Şefi Gürer Aykal Bulgaristan'da- Bulgaristan Ulusal Radyosu Senfoni Orkestrası'nı yöneten Aykal, Sofyalı sanatseverleri büyülediSOFYA (AA) - İHVAN RADOYKOV - Orkestra Şefi Gürer Aykal, Bulgaristan Ulusal Radyosu (BNR) Senfoni Orkestrası'nı yöneterek Sofyalı sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Orkestra Şefi Gürer Aykal Bulgaristan'da

  Bulgaristan Ulusal Radyosu Senfoni Orkestrası'nı yöneten Aykal, Sofyalı sanatseverleri büyüledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sekmen: 'Kent Dokusu ve Kültürel Mirası Koruyacağım'

  Sekmen: "Kent Dokusu ve Kültürel Mirası Koruyacağım"

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kurumun ev sahipliğinde düzenlenen Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, şehirde gerçekleştirilecek olan kentsel dönüşüm projelerinde şehir dokusu ve kültürel mirası koruyacağını ifade etti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ödemiş Osb Yatırımcıları Bekliyor

  Ödemiş Osb Yatırımcıları Bekliyor

  Ödemiş OSB’de 2 milyon TL’lik enerji projesi yardımı için kaynak çalışması devam ediyor. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çalı Üretimine Başladı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, köylüye istihdam olanağı sağlayan ve ülke ekonomisini kalkındıran alım garantili üretimlerine bir yenisini ekledi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad Üyelerini 'Torba Yasa' Hakkında Bilgilendirdi

  Müsiad Üyelerini "Torba Yasa" Hakkında Bilgilendirdi

  SGK İzmir İl Müdürü Bilgili: "İşverenlerimizin, yapılandırma kapsamına giren borçları için en geç 31 Aralık 2014 tarihine kadar birimlerimize başvuruda bulunmaları önem arz etmektedir" (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Hdp'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  Hdp'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, "Sanki çatışma sürüyor, operasyon oluyor gibi operasyon tazminatı almaya devam etmişler, Biz burada çözüm için Meclis'te elimizi taşın altına koyarken, hükümet kendi emrindeki polisine barış döneminde para ödemiş (operasyon tazminatı), bu hükümetin vicdanı yok" dedi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tire'de Otomobilin Çarptığıa Yaya Öldü

  Tire'de Otomobilin Çarptığıa Yaya Öldü

  İzmir'in Tire ilçesine yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı 52 yaşındaki Özcan Şengün, yaşamını yitirdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hasip Kaplan, 29 Ekim Resepsiyonuna Katılmayacak

  Hasip Kaplan, 29 Ekim Resepsiyonuna Katılmayacak

  Hasip Kaplan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vereceği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna Kobani duruşu, dili ve yöntemi nedeniyle katılmayacağını söyledi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  HDP'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  HDP'li Kaplan'dan Sayıştay Raporlarına Sert Eleştiri

  Düzenlediği basın toplantısında Sayıştay raporundaki operasyon tazminatını eleştiren Kaplan "Polisine barış döneminde para ödemiş, bu hükümetin vicdanı yok" dedi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hdp Şırnak Milletvekili Kaplan Açıklaması

  "Bu bütçe bal gibi seçim bütçesi" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ömür İçin 13 Bin Lira Toplandı

  Ömür İçin 13 Bin Lira Toplandı

  İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde çift omurilikli olarak dünyaya gelen ve 13 yıl önce ameliyatla iki omuriliği birleştirilen lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir'in tam olarak sağlığına kavuşması için başlatılan yardım kampanyasına destek sürüyor. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tıp Merkezi İnşaat Alanında Tarihi Eser İncelemesi

  Tıp Merkezi İnşaat Alanında Tarihi Eser İncelemesi

  İzmir'in Ödemiş ilçesinde, özel bir tıp merkezinin temel kazısında ortaya çıkan yapı kalıntılarının Roma dönemine ait olduğu öne sürüldü, yetkililer inceleme yaptı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ödemiş'te Süs Bikileri ve Fifancılık Sergisi Açıldı

  Ödemiş'te Süs Bikileri ve Fifancılık Sergisi Açıldı

  10.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’nin açılış töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Biz, İzmir’de ve ülkede tarımın vazgeçilmez olduğunu, temel sektör olduğunu, katma değeri en yüksek üretimin tarımda olduğunu ve Türkiye’nin 2023 yılında varmak istediği 500 milyar dolarlık ihracat rakamına tarımda çok büyük bir ihracat bir hamle yapılmadan ulaşılamayacağına, tarımın mutlaka desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz" dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ödemiş'te 'Tarih Katliamı' İddiası

  Ödemiş'te "Tarih Katliamı" İddiası

  İzmir’in Ödemiş ilçesinde özel tıp merkezi inşaatı alanında bulunan yapı kalıntılarının Roma dönemine ait olduğu öne sürüldü. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  10. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Arzu: "2023 yılı hedefimiz olan 500 milyar dolar ihracat içinde tarımda kendimize 40 milyar dolarlık bir pay biçiyoruz" (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  10.ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi, Törenle Açıldı

  23-26 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen 10.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi, törenle açıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Çulha'dan Esnaflara Aidat Uyarısı

  "Odamıza olan aidat borçlarınızı lütfen ödeyin. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bedelli Askerlik Billboard'ına Red

  Bedelli Askerlik Billboard'ına Red

  Bedelli Askerlik Derneği'nin Esenboğa Havalimanı'nda kiraladığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "1 milyon genç adına" randevu arz ettiği billboard'un asılması engellendi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir Barosunun Başkanlık Seçimi Haftasonu Yapılacak

  İzmir Barosunun Başkanlık Seçimi Haftasonu Yapılacak

  İzmir Barosunun başkanlık seçimi için Çağdaş Avukatlar Grubunun başkan adayı olan mevcut başkan Av. Ercan Demir, Ödemiş'te meslektaşları ile bir araya geldi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Öykam'a Çevre İlçelerden İlgi Büyük

  Öykam'a Çevre İlçelerden İlgi Büyük

  Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi (ÖYKAM) Ödemişli öğrencilerin yanı sıra çevre ilçelerden de öğrenciler ilgi gösteriyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Urla Fotoğraf Grubu Gezilerine Devam Ediyor

  Urla Fotoğraf Grubu Gezilerine Devam Ediyor

  27 kişilik ekipten oluşan (UFG) Urla Fotoğraf Grubu, sezonun ilk gezisini Ege’nin peri bacaları olarak bilinen Kuladokya’ya gerçekleştirdi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Güpe Gündüz Bir Ağıl Koyunu Çalanlar Yakalandı

  Güpe Gündüz Bir Ağıl Koyunu Çalanlar Yakalandı

  Ödemiş’te güpegündüz bir ağıl koyunu çalan hırsızlar, jandarmanın başarılı çalışması ile kısa sürede yakalandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çerkezler Ata Yadigarı Eski Mescidi Derneğe İstiyor

  Çerkezler Ata Yadigarı Eski Mescidi Derneğe İstiyor

  Ödemiş’in Çerkez kökenli vatandaşların yaşadığı Ertuğrul Köyü’nde bulunan eski bir mescidin köy kültürünü yaşatmak isteyen derneğe bağışlanması istendi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 11:22:08. #1.12#