SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ

Son Dakika Ödemiş Haberleri

21:08
Ödemiş Osb'ye İzka Desteği 21 yıldır çözüme kavuşmamış ve Ödemişliler için adeta kangren haline gelmiş olan Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarına İZKA’dan destek geldi.
Ödemiş Osb'ye İzka Desteği
20:31
Mahsur Kalan Yolculara Kumanya Dağıtıldı manisa'nın Salihli İlçesi'nde, yüksek bölgelerinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücülere Salihli Belediyesi tarafından kumanya dağıtıldı.
Mahsur Kalan Yolculara Kumanya Dağıtıldı
19:52
Yurtta Kış Manisa'da yol açma ve kar temizleme çalışmaları devam ediyor.
19:13
Salihli-Ödemiş Yolunda Yüzlerce Araç Yolda Kaldı Manisa - Manisa'nın yüksek kesimlerinde dün geceden buyana etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Salihli-Ödemiş Yolu'nda yüzlerce araç mahsur kaldı.
Salihli-Ödemiş Yolunda Yüzlerce Araç Yolda Kaldı
14:47
Kar, Ödemiş'te Ulaşımı Aksattı İzmir'in Ödemiş ilçesinin yüksek kesimlerde yer alan, büyükşehir yasasıyla birlikte mahalleye dönüştürülen yedi köy yolu, yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı.
Kar, Ödemiş'te Ulaşımı Aksattı
13:38
Esder Kayseri Şube Başkanı Kemal Erçalık Açıklaması Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Kayseri Şube Başkanı Kemal Erçalık, "Elektrik faturalarındaki kayıp-kaçak bedeli hesaplanarak fatura üzerinden düşülmelidir" dedi.
Esder Kayseri Şube Başkanı Kemal Erçalık Açıklaması
10:47
Yurtta Kış İzmir'in son 50 yılın en soğuk kışını yaşayacağı bildirildi Meteoroloji 2. Bölge Müdürü Şahin: "Son yıllarda görülmüş en soğuk hava kütlelerinden biri. En son 18 Ocak 1964 tarihinde Güzelyalı'da hava sıcaklığı eksi 6,4 ölçülmüştü, bu akşam da eksi 4 dereceye düşmesini bekliyoruz" "Yarından itibaren İzmir'de.
Yurtta Kış
10:14
İzmir Son 50 Yılın En Soğuk Günlerini Yaşıyor Yurdun dört bir yanını etkisini altına alan soğuk ve kar yağışı, İzmir'e son 50 yılın en soğuk günlerini yaşatmaya başladı.
10:06
Yurtta Kış İzmir'in bazı ilçelerinde kar nedeniyle okula ulaşamayan taşımalı sistem öğrencileri için eğitime bir gün ara verildi Manisa'da da 3 ilçede eğitime ara verildi.
17:40
İzmir'de 'Soğuk' Alarmı İzmir Büyükşehir Belediyesi, hava sıcaklıklarındaki anormal düşüşle birlikte sokakta yaşayan kimsesizler için alarma geçti.
İzmir'de 'Soğuk' Alarmı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖDEMİŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]