05:5400
SON DAKİKA ODTÜ HABERLERİ

Son Dakika ODTÜ Haberleri

  Eymir'de Ağaçların Kesildiği İddiası

  ODTÜ: "İddia edildiği gibi yeni bir tesis yapılması amacıyla yapılan bir ağaç kesimi asla söz konusu değildir" "Eymir Gölü'nde budanan ve kesilen ağaçlar için Orman İşletme Müdürlüğünden izin alınmıştır" (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Korsan 'Eymir Gölü' Pankartı Polisi Alarma Geçirdi

  Korsan 'Eymir Gölü' Pankartı Polisi Alarma Geçirdi

  Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) önündeki üst geçide Öğrenci Kolektifleri tarafından asılan, ‘3100 hektarlık ormanımızda ve Eymir Gölü’müzde her canlıya yer var; AKP’ye yer yok!’ pankartı Ankara polisini harekete geçirdi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Eymir'de Ağaçların Kesildiği İddiası

  Eymir'de ağaçların kesildiği iddiası-Eymir Gölü civarında ve ormanlık alanda ağaçların kesilmesi, Kent Konseyi üyeleri bir grup tarafından protesto edildiANKARA (AA) - Eymir Gölü civarında ve ormanlık alanda ağaçların kesilmesi, Kent Konseyi üyeleri bir grup tarafından protesto edildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Eski İzsu Genel Müdürü Vekilinin 'Dolandırıcılık' Davası

  Eski İzsu Genel Müdürü Vekilinin "Dolandırıcılık" Davası

  Üniversite diplomasının sahte olduğu iddia edilen eski İZSU Genel Müdür Vekili Gültekin Avkıran, ''kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık'' suçundan 1 yıl 11 ay 10 gün hapis cezasına çarptırıldı, 222 bin 200 lira adli para cezasına çevrilen ceza için "hükmün açıklanmasının geri bırakılması" kararı verildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  ODTÜ'de Ağaç Gerginliği

  ODTÜ'de Ağaç Gerginliği

  ODTÜ'de ağaç katliamı yapıldığını iddia eden Ankara Kent Konseyi üyeleri ve bazı vatandaşlar, olayın yaşandığı Eymir Gölü kıyısında protesto gösterisi düzenledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Belediye ve ODTÜ Bu Sefer de Eymir İçin Karşı Karşıya Geldi

  Geçtiğimiz yıl üniversite arazisinden geçen yol nedeniyle karşı karşıya gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ yönetimi bu kez Eymir için karşı karşıya geldi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 05:54:47. #1.11#