SON DAKİKA ODUNPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Odunpazarı Haberleri

 • 10 Aralık 2016 00:15Türkiye'de "Huzur" OperasyonuTürkiye genelinde gerçekleştirilen "Huzur" operasyonu kapsamında, Eskişehir'de 800 polisin katılımıyla uygulama ve denetim yapıldı.
 • 09 Aralık 2016 18:24Eskişehir'den Kısa KısaÖzel Çağfen Okulları'nın Anaokulu ve İlkokul öğrencileri Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası'nın genel provasını izledi.
 • 09 Aralık 2016 15:27Halep İçin Eskişehir'den 3 Tır Un Yola ÇıktıHalep İçin Eskişehir'den 3 Tır Un Yola ÇıktıEskişehir’de Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından toplanan 3 TIR dolusu un yardımı, Halep için yola çıktı.
 • 09 Aralık 2016 15:15Başkan Kurt'un 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü MesajıBaşkan Kurt'un 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü MesajıEskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 09 Aralık 2016 15:10Eskişehirli Şair ve Ozanlardan Eskişehir Valisi Azmi Çelik'e ZiyaretEskişehirli Şair ve Ozanlardan Eskişehir Valisi Azmi Çelik'e ZiyaretEskişehir Şairler, Yazarlar, Ozanlar Derneği (EŞYODER)’e üye şairler ve ozanlar, Eskişehir Valisi Azmi Çelik’i makamında ziyaret ettiler.
 • 09 Aralık 2016 15:05Başkan Kurt, İlçe Emniyet Müdürü Dönmez'i Ziyaret EttiBaşkan Kurt, İlçe Emniyet Müdürü Dönmez'i Ziyaret EttiOdunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Özgür Nihat Dönmez’i ziyaret etti.
 • 09 Aralık 2016 12:23Eskişehir Kent Konseyi'nden Eskişehir Kent Konseyi'nden "Kentimizi Tanıyoruz-Tanıtıyoruz" ÇalışmasıEskişehir Kent Konseyi Kültür Sanat alışma Grubu üyeleri, başlattıkları “Kentimizi Tanıyoruz-Tanıtıyoruz” çalışması kapsamında, ilk olarak tarihi Odunpazarı Evlerinde bulunan Kurtuluş Müzesini ziyaret ettiler.
 • 09 Aralık 2016 11:20Osmanlı Ocakları'ndan Anlamlı ZiyaretOsmanlı Ocakları'ndan Anlamlı ZiyaretEskişehir Osmanlı Ocakları Odunpazarı İlçe Başkanı Serkan Tez, Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Kabal ve ekibi, Ahmet Yesevi İşitme Engelliler İlköğretim Okuluna anlamlı bir ziyarette bulundu.
 • 08 Aralık 2016 17:49Eskişehir'den Kısa KısaVali Azmi Çelik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında İl Müdürü Hüseyin Aksoy'dan bilgi aldı.
 • 08 Aralık 2016 15:25Başkanlar Vanlıları Yalnız BırakmadıBaşkanlar Vanlıları Yalnız BırakmadıOdunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ve Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Vanlılar ve Ercişliler gecesine katıldı.
 • 08 Aralık 2016 15:10Başkan Kurt Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç'i Ziyaret EttiBaşkan Kurt Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç'i Ziyaret EttiOdunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, İl Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Eskişehir’e atanan Eskişehir’in yeni İl Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ziyaret etti.
 • 08 Aralık 2016 13:01Odunpazarı Kaymakamı ve Eskişehir Vali Yardımcılarından Rektör Gönen'e Veda ZiyaretiOdunpazarı Kaymakamı ve Eskişehir Vali Yardımcılarından Rektör Gönen'e Veda ZiyaretiGeçtiğimiz hafta yayımlanan “Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesi” gereğince görev yerleri değişen Odunpazarı Kaymakamı Abdullah Selim Parlar ile Eskişehir Vali Yardımcıları İsmail Küreci, Günhan Yazar ve Hamdi Bilge Aktaş, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörü Prof. Dr.
 • 08 Aralık 2016 11:57Tayini Çıkan Vali Yardımcıları Rektör Gündoğan'ı Ziyaret EttiTayini Çıkan Vali Yardımcıları Rektör Gündoğan'ı Ziyaret EttiTayini çıkan Eskişehir Vali Yardımcıları Hamdi Bilge Aktaş, Günhan Yazar, İsmail Kürekçi ve Odunpazarı Kaymakamı Selim Parlar, Anadolu Üniversitesi Rektörlük Ofisi’nde Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan’a veda ziyaretinde bulundu.
 • 07 Aralık 2016 16:21Dünya Şampiyonundan Öğrencilere Kick Boks EğitimiDünya Şampiyonundan Öğrencilere Kick Boks EğitimiTekvando ve kick boks branşlarında Dünya, Avrupa ve Türkiye şampiyonluğu bulunan Eskişehirli sporcu Seda Duygu Aygün üniversiteli kız öğrencilerle ders veriyor.
 • 07 Aralık 2016 15:05Odunpazarı'nda Halk BuluşmasıOdunpazarı'nda Halk BuluşmasıOdunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Tarihi Kurşunlu Külliyesi’nde düzenlenen “Halk Buluşması”nda OHAL kapsamında çıkarılan kanun hükmünde kararnameler ve son günlerde çok tartışılan başkanlık sistemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 • 07 Aralık 2016 14:14Ak Partili Kadınlardan Ak Partili Kadınlardan "Onlarla Aynı Yaştayız" ProjesiAk Parti Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanlığı üyeleri, "Onlarla Aynı Yaştayız" projesi ile her gün farklı mahallede yaşlıların evlerine misafir oluyor.
 • 06 Aralık 2016 23:04Eskişehirsporlu Taraftarlar Destek İçin ToplandıEskişehirsporlu Taraftarlar Destek İçin ToplandıTürkiye 1'inci Futbol Ligi takımlarından Eskişehirspor'da yaşanan ekonomik sıkıntı üzerine 2 bine yakın taraftar bir alışveriş merkezi önünde toplandı.
 • 06 Aralık 2016 22:51Eskişehirsporlu Taraftarlar Destek Için ToplandıEskişehirsporlu Taraftarlar Destek Için ToplandıEskişehirsporlu taraftarlar destek için toplandıTürkiye 1'inci Futbol Ligi takımlarından Eskişehirspor'da yaşanan ekonomik sıkıntı üzerine 2 bine yakın taraftar bir alışveriş merkezi önünde toplandı.
 • 06 Aralık 2016 22:30Eskişehirsporlu Taraftarlar Destek İçin ToplandıEskişehirsporlu Taraftarlar Destek İçin ToplandıTürkiye 1'inci Futbol Ligi takımlarından Eskişehirspor'da yaşanan ekonomik sıkıntı üzerine 2 bine yakın taraftar bir alışveriş merkezi önünde toplandı.
 • 06 Aralık 2016 22:05Eskişehirspor Taraftarları Ayağa KalktıEskişehirspor Taraftarları Ayağa KalktıTÜRKİYE 1'inci Futbol Ligi takımlarından Eskişehirspor'da yaşanan ekonomik sıkıntı üzerine 2 bine yakın taraftar, bir alışveriş merkezi önünde toplandı.
 • 06 Aralık 2016 16:51Eskişehir'den Kısa KısaEskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezi ve ilçelerde bulunan şehitliklerin bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.
 • 06 Aralık 2016 14:29Camilerde Bakım ve Onarım Çalışmaları YapılıyorCamilerde Bakım ve Onarım Çalışmaları YapılıyorOdunpazarı Belediyesi, camilerin avlusundaki yıpranan asfalt ve boyaları yeniliyor.
 • 06 Aralık 2016 14:29Odunpazarı'ndan Halk BuluşmasıOdunpazarı'ndan Halk BuluşmasıOdunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı’nda bulunan kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 06 Aralık 2016 13:53Bahçeli'nin Öngörüsüne GüveniyoruzBahçeli'nin Öngörüsüne GüveniyoruzAnayasa değişiklik çalışmalarını değerlendiren Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı İbrahim Vatansever, Devlet Bahçeli’nin bu zamana kadar hep haklı çıktığını, bundan sonra da öngörüsüne güvendiklerini söyledi.
 • 06 Aralık 2016 12:02Eskişehirspor KurumsallaşmalıEskişehirspor KurumsallaşmalıEskişehirspor’da yaşanan maddi sıkıntılarla ilgili gelişmeleri değerlendiren Odunpazarı Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı Nilüfer Kurumehmetoğlu, tüm şehri kenetlenmeye ve ES ES’e sahip çıkmaya davet etti.