SON DAKİKA ODUNPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Odunpazarı Haberleri

 • 22 Şubat 2017 16:03 AK Parti'den Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması Bilgilendirme Çalışmaları AK Parti'den Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması Bilgilendirme Çalışmaları AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı yöneticileri, 16 Nisan 2016’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylamasında hangi maddelerin değişeceği anlatmak için mahalle teşkilatlarını bilgilendiriyor.
 • 22 Şubat 2017 12:35 Başkan Kurt, Sanayi Sitesi Sakinleri ile Bir Araya Geldi Başkan Kurt, Sanayi Sitesi Sakinleri ile Bir Araya Geldi Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, ‘Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’ kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 22 Şubat 2017 11:55 Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'den Kısa Kısa Tepebaşı ilçesinde, Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı Doğal Yaşam Merkezi'nde düzenli olarak yapılan kısırlaştırma ve sahiplendirme çalışmaları ile sokak hayvanlarının nüfusunun kontrol altına alındığı bildirildi.
 • 21 Şubat 2017 16:08 Eskişehir) Bakan Arslan, Ak Partili Üyelerle Buluştu (ESKİŞEHİR) Bakan Arslan, AK Partili üyelerle buluştu Ulaştırma, Denizcilik, ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: "Bu gömlek bize dar geliyor" "Türkiye'nin büyük hedefleri var" "Paçamızdan asılanlar olmasaydı 2023 hedefini yakalamıştık"ESKİŞEHİR (İHA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme...
 • 21 Şubat 2017 15:09 Odunpazarı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Müzikseverlerle Buluştu Odunpazarı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Müzikseverlerle Buluştu Odunpazarı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde konser programı düzenledi.
 • 21 Şubat 2017 11:02 Soğan, Üreticisinin Soğan, Üreticisinin "Gözlerini Yaşarttı" Kuru soğan üretiminde Türkiye'de üçüncü sırada bulunan Eskişehir'deki çiftçiler, kilogramı 20 kuruşa kadar gerileyen ürünlerine alıcı bulmakta zorlanırken, tüketiciler bazı marketlerde kilogramı 50 kuruşun altına gerileyen bu üründeki fiyat düşüşünden memnun.
 • 20 Şubat 2017 16:14 Odunpazarı Hareketleri Günlerine Geri Dönmeye Başladı Odunpazarı Hareketleri Günlerine Geri Dönmeye Başladı Eskişehir Odunpazarı bölgesi havaların ısınmasıyla birlikte özellikle yerli turistlerin artan ziyaretleri ile kalabalıklaşmaya başladı.
 • 20 Şubat 2017 14:51 İf Kare Eskişehir İf Kare Eskişehir" Odunpazarı'nda Yıl içerisinde birbirinden farklı üç festivale imza atan Odunpazarı Belediyesi, ‘Odunpazarı Tiyatrosu’ ve ‘Başka Sinema’ etkinliği ile tiyatro ve sinemaseverlere hizmet eden belediye, ‘İf Kare Eskişehir’ ile kültür sanat çalışmalarını sürdürüyor.
 • 20 Şubat 2017 13:17 Şahinbey, En Fazla Konut Satışı Yapılan İlçeler Arasında 10. Sırada Yer Aldı Şahinbey, En Fazla Konut Satışı Yapılan İlçeler Arasında 10. Sırada Yer Aldı Gaziantep’in Şahinbey ilçesi, Türkiye genelindeki en çok konut satışı yapılan ilçeler sıralamasında ilk 10’da yer aldı.
 • 20 Şubat 2017 08:41 Dha Yurt Bülteni - 1 Dha Yurt Bülteni - 1 1)BAKAN ÖZHASEKİ: İSTANBUL'DA DEPREM OLURSA FELAKET OLURÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul'da olası bir depremde felaket yaşanabileceği uyarısında bulunarak, "İstanbul'da deprem olursa felaket olur.
 • 19 Şubat 2017 22:30 Bakan Arslan: Yüksek Hızlı Tren'i Bizzat Kendimiz Yapacağız Bakan Arslan: Yüksek Hızlı Tren'i Bizzat Kendimiz Yapacağız ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yüksek Hızlı Tren'in Eskişehir'deki TÜLOMSAŞ Fabrikası'nda üretileceğini belirterek, "Yüksek Hızlı Tren'i bizzat kendimiz yapacağız, ülkemizde kullanmakla yetinmeyeceğiz, dünyanın her yerine ihraç edeceğiz" dedi.
 • 19 Şubat 2017 22:21 Eskişehir Bakan Arslan Yüksek Hızlı Tren'i Bizzat Kendimiz Yapacağız Eskişehir Bakan Arslan Yüksek Hızlı Tren'i Bizzat Kendimiz Yapacağız Bakan Arslan Yüksek Hızlı Tren'i bizzat kendimiz yapacağızULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yüksek Hızlı Tren'in Eskişehir'deki TÜLOMSAŞ Fabrikası'nda üretileceğini belirterek, Yüksek Hızlı Tren'i bizzat kendimiz yapacağız, ülkemizde kullanmakla yetinmeyeceğiz, dünyanın...
 • 19 Şubat 2017 22:14 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan - Eskişehir Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan - Eskişehir Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bu gömlek bize dar geliyor.
 • 19 Şubat 2017 21:12 Dha Yurt Bülteni-14 Dha Yurt Bülteni-14 Bakan Eroğlu: CHP'li kardeşlerimizi 'evet' vermeleri için ikna edeceğiz (EK)"ATATÜRK BAŞKANLIK SİSTEMİ İSTEDİĞİNİ İFADE ETMİŞTİR"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Balkan Savaşı'nda şehit olan dedesi topçu asker Hacı Hasan'ın Edirne Şehitliği'ndeki mezarını ziyaret edip,...
 • 19 Şubat 2017 20:26 Bakan Arslan: Yüksek Hızlı Tren'i Bizzat Kendimiz Yapacağız Bakan Arslan: Yüksek Hızlı Tren'i Bizzat Kendimiz Yapacağız ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Yüksek Hızlı Tren'in Eskişehir'deki TÜLOMSAŞ Fabrikası'nda üretileceğini belirterek, "Yüksek Hızlı Tren'i bizzat kendimiz yapacağız, ülkemizde kullanmakla yetinmeyeceğiz, dünyanın her yerine ihraç edeceğiz" dedi.
 • 19 Şubat 2017 19:25 Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bu gömlek bize dar geliyor.
 • 19 Şubat 2017 19:01 Paçamızdan Asılanlar Olmasaydı 2023 Hedeflerini Bugün Yakalamıştık Paçamızdan Asılanlar Olmasaydı 2023 Hedeflerini Bugün Yakalamıştık" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Vesayet odakları, paçamızdan asılanlar olmasaydı, biz Recep Tayyip Erdoğan'ın aklındaki hız ile iş yapmış olsaydık 2023 hedeflerini bugün yakalamış olacaktı" dedi.
 • 19 Şubat 2017 18:49 Bakan Arslan, Ak Partili Üyelerle Buluştu Bakan Arslan, Ak Partili Üyelerle Buluştu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Allah selamet versin Cumhurbaşkanımız bir dönem daha seçildi.
 • 19 Şubat 2017 13:24 Odunpazarında Taşeron İşçiler Nefes Alacak Odunpazarında Taşeron İşçiler Nefes Alacak Odunpazarı Belediyesinde taşeron çalışan işçilerin Yüksek Hakem Kurulu ve Kamu İşverenleri Sendikası aracılığı olmadan doğrudan sendika ile işveren firma arasında Türkiye’deki ilk toplu iş sözleşmesine imza atıldı.
 • 19 Şubat 2017 13:11 Odunpazarından 'Arabaşı' Etkinliği Odunpazarından 'Arabaşı' Etkinliği Odunpazarı Belediyesi, kültürel değerleri yaşatmaya devam ediyor.
 • 18 Şubat 2017 14:22 AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı Sistemini Anlattı AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı Sistemini Anlattı Eskişehir-Odunpazarı AK Parti ilçe teşkilatı, Sevinç, Çavlum, Ağapınar, Kireç, Türkmentokat, İmişehir ve 4 mahalleye daha Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.
 • 18 Şubat 2017 14:17 Anayasa Değişikliği Referandumuna Doğru AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı mahalle teşkilatlarına Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında eğitim verdi.
 • 18 Şubat 2017 12:20 Odunpazarı Hayvansever Öğrencilerle El Ele Odunpazarı Hayvansever Öğrencilerle El Ele Hayvan dostu uygulamaları ile dikkatleri üzerine çeken Odunpazarı Belediyesi, sokakta yaşayan hayvanlar için çalışmalarına devam ediyor.
 • 18 Şubat 2017 12:16 Odunpazarı'nda İşaret Dili Kursları Devam Ediyor Odunpazarı'nda İşaret Dili Kursları Devam Ediyor Odunpazarı Belediyesi tarafından Halk Merkezleri ve Gençlik Merkezleri’nde verilen İşaret Dili Kursları devam ediyor.
 • 17 Şubat 2017 16:46 İkinci Bahar Yaşlı Merkezi Açıldı İkinci Bahar Yaşlı Merkezi Açıldı Sosyal demokrat belediyecilik anlayışını benimseyen Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, insan odaklı çalışmalarına devam ediyor.