SON DAKİKA OKMEYDANI HABERLERİ

Son Dakika Okmeydanı Haberleri

17:24
Çan Devlet Hastanesi'ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Çanakkale’nin Çan ilçesi Devlet Hastanesi’nde, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Dr. Damla İnce Barboros göreve başladı.
14:44
Ek Bilgilerle Yeniden) - Erdoğan: Birileri Yazıyor; Vahdettin Köşkü'nü Niçin Yaptınız? Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Topkapı Sarayı'nda restore edilen Zülüflü Baltacılar Ocağı, Harem Hünkar Sofası ve Müzik Odası, Kara Ağalar Mescidi ve Harem Kadınlar Mescidi'nin açılışını yaptı.
Ek Bilgilerle Yeniden) - Erdoğan: Birileri Yazıyor; Vahdettin Köşkü'nü Niçin Yaptınız?
11:58
Topkapı Müzesinde Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Bizim için milletimiz için herhangi bir tarihi eser olmanın ötesinde anlamlar ifade eden Topkapı Sarayı'nı tabii ki çok iyi korumak durumundayız. Bu bizim için tarihi bir sorumluluktur, vecibedir" "Topkapı Sarayı her ne kadar uzun süredir müze olarak kullanılıyor ise de pek çok bölümü uzun süredir ziyarete kapalı bulunuyordu.
Topkapı Müzesinde Açılış Töreni
01:24
İstanbul'da Şüpheli Paket Alarmı İstanbul'da birbiri ardına gelen 'bomba' ihbarları polis ekiplerini alarma geçirdi.
İstanbul'da Şüpheli Paket Alarmı
01:21
İstanbul'da Şüpheli Paket Alarmı İstanbul'da peş peşe bırakılan 3 şüpheli paket ve patlayan ses bombası nedeniyle hareketli dakikalar yaşandı.
İstanbul'da Şüpheli Paket Alarmı
00:31
İstanbul'da Şüpheli Paket Alarmı Okmeydanı Örnektepe metrobüs üst geçidine asılan bir pankart nedeniyle E-5 karayolu Edirne istikametine kapatıldı.
16:27
Kar Öğrencileri Sevindirdi 3 dereceyi gösterdi.
Kar Öğrencileri Sevindirdi
16:19
Kar Tatili Öğrencileri Sevindirdi * İstanbul'da etkili olan kar yağışı sırasında sokaktaki termometreler -3 dereceyi gösterdi.
Kar Tatili Öğrencileri Sevindirdi
15:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü’nün temel atma ve Bilkent Sağlık Temel Bilimler binasının açılış töreninde ‘kampüs’ ifadesi yerine ‘külliye’ ifadesinin daha isabetli olacağını belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi
15:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü’nün temel atma ve Bilkent Sağlık Temel Bilimler binasının açılış töreninde ‘kampüs’ ifadesi yerine ‘külliye’ ifadesinin daha isabetli olacağını belirterek, “Mahalle mi koysak, yoksa benim aklıma tarihimize gitmek, dönmek geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi
10:39
Canlı Bombanın İsmi Okmeydanı'ndaki Pankartta Okmeydanı'nda bomba paniği yaşatan piknik tüpünün üzerindeki pankartta Sultanahmet'teki dünkü hain saldırıyı düzenleyen canlı bombanın isminin yazdığı görüldü.
Canlı Bombanın İsmi Okmeydanı'ndaki Pankartta
09:38
Okmeydanı'nda Piknik Tüpü Alarmı 100 Karayolu Okmeydanı ayrımında yol kenarına asılan ve ucunda piknik tüpü bulunan pankart, polis ekiplerini harekete geçirdi.
Okmeydanı'nda Piknik Tüpü Alarmı
09:30
Okmeydanı'nda "Tüplü" Pankart Okmeydanı'nda bariyerlere asılı pankartın ucuna bağlı piknik tüpü, bomba imha uzmanlarınca fünye ile patlatıldı.
09:24
Okmeydanı'nda "Tüplü" Pankart Okmeydanı'nda bariyerlere asılı pankartın ucuna bağlı piknik tüpü, bomba imha uzmanlarınca fünye ile patlatıldı.
Okmeydanı'nda 'Tüplü' Pankart
09:06
Okmeydanı E-5'te Bomba Paniği Okmeydanı E-5 Kara Yolunda yol kenarına bırakılan ve üzerinde pankart olan piknik tüpü, bomba paniği yaşanmasına neden oldu.
Okmeydanı E-5'te Bomba Paniği
09:01
Okmeydanı E-5'te Bomba Paniği Okmeydanı E-5 Kara Yolunda yol kenarına bırakılan ve üzerinde pankart olan piknik tüpü, bomba paniği yaşanmasına neden oldu.
08:51
Okmeydanı'nda Bomba Süsü Verilmiş Tüp Paniği 5 Karayolu Okmeydanı yol ayrımına bırakılan bomba süsü verilmiş piknik tüpü paniğe sebep oldu.
Okmeydanı'nda Bomba Süsü Verilmiş Tüp Paniği
08:06
Okmeydanı'nda Bomba Paniği Okmeydanı E-5 Kara Yolu yol ayrımına bırakılan piknik tüpü paniğe sebep oldu.
Okmeydanı'nda Bomba Paniği
07:59
Okmeydanı'nda Piknik Tüpüne Bağlı Pankart Alarmı (1) 100 Karayolu Okmeydanı ayrımında yol kenarına asılan ve ucunda piknik tüpü bulunan pankart, polis ekiplerini harekete geçirdi.
Okmeydanı'nda Piknik Tüpüne Bağlı Pankart Alarmı (1)
07:45
Okmeydanı'nda Piknik Tüpüne Bağlı Pankart Alarmı D-100 Karayolu Okmeydanı ayrımında yol kenarına asılan ve ucunda piknik tüpü bulunan pankart ekipleri harekete geçirdi.
Okmeydanı'nda Piknik Tüpüne Bağlı Pankart Alarmı
19:19
Berkin Elvan?ın Doğum Günü Nedeniyle Düzenlenen Yürüyüş Sonrası Olay Çıktı Dha İSTANBUL - (geniş haber) - BERKİN ELVAN'IN DOĞUM GÜNÜ NEDENİYLE DÜZENLENEN YÜRÜYÜŞ SONRASI OLAY ÇIKTI -Polis, mezarlıktan çıktıktan sonra molotof kokteyli atan gruba biber gazıyla müdahale etti.
Berkin Elvan?ın Doğum Günü Nedeniyle Düzenlenen Yürüyüş Sonrası Olay Çıktı
19:11
Berkin Elvan'ın Doğum Günü Nedeniyle Düzenlenen Yürüyüş Sonrası Olay Çıktı Gezi olayları sırasında polisin attığı gaz kapsülünün başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın doğum günü nedeniyle düzenlenen yürüyüş sırasında olaylar çıktı.
Berkin Elvan'ın Doğum Günü Nedeniyle Düzenlenen Yürüyüş Sonrası Olay Çıktı
18:11
Berkin Elvan Yürüyüşünde Olay... Haber-Kamera Özgür EREN İstanbul DHA Gezi Parkı olayları sırasında başına isabet eden gaz fişeğiyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 269 gün yaşam mücadelesi verdikten sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın doğum günü nedeniyle çeşitli gruplar tarafından düzenlenen yürüyüşün sonunda olaylar çıktı.
Berkin Elvan Yürüyüşünde Olay...
18:09
Berkin Elvan'ın Doğum Günü İçin Yürüdüler İstanbul'da Gezi olayları sırasında Okmeydanı'nda hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın doğum günü nedeniyle yürüyüş düzenlendi.
18:09
Berkin Elvan Doğum Gününde Anıldı Gezi Parkı odaklı olaylarda yaralanmasının ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan, doğum gününde anıldı.
18:04
Berkin Elvan Yürüyüşünde Müdahale Okmeydanı’nda Berkin Elvan’ın doğumgünü için düzenlenen yürüyüş sonrası bir grup polise molotof kokteyli attı.
17:45
Berkin Elvan Yürüyüşünde Gerginlik Gezi olayları sırasında Okmeydanı'nda hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın doğumgünü nedeniyle yürüyüş düzenlendi.
Berkin Elvan Yürüyüşünde Gerginlik
16:25
Belhaber Belediye Oscarları Sahiplerini Buldu 2014 Yılının Belediye ve Yerel Yönetim Projeleri Ödülleri Kazlıçeşme Kültür merkezinde düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.
Belhaber Belediye Oscarları Sahiplerini Buldu
14:30
Alev Alan Otomobile, Yangın Tüplü Müdahale! Okmeydanı’nda seyir halindeki LPG'li otomobil bir anda alev aldı.
Alev Alan Otomobile, Yangın Tüplü Müdahale!
13:53
Alev Alan Otomobile, Sürücülerden Yangın Tüplü Müdahale Okmeydanı’nda seyir halindeki LPG’li otomobil bir anda alev aldı.
14:30
2014 Yılının "En İyi Kent Konseyi" Bursa Kent Konseyi Seçildi Bu yıl sekizincisi düzenlenen 'Belediye Oscarları' ve 'Yılın Belediye Ve Yerel Yönetim Projeleri' ödül töreninde, 2014 yılının en iyi kent konseyi' ödülü Bursa Kent Konseyi'ne (BKK) verildi.
15:46
Uğur Kurt Davasında Duruşma Tarihi Belli Oldu Okmeydanı’nda çıkan olaylarda başından vurularak hayatını kaybeden Uğur Kurt’la ilgili açılan davanın ilk duruşması 20 Mart’ta görülmeye başlanacak.
14:53
Okmeydanı Cem Evi'nde Başına İsabet Eden Polis Kurşunu ile Hayatını Kaybeden Uğur Kurt'un Ölümüne... IHAAW142034-ASA/31-12-2014 - Okmeydanı Cem Evi’nde başına isabet eden polis kurşunu ile hayatını kaybeden Uğur Kurt’un ölümüne ilişkin duruşma tarihi belli oldu.
14:30
Freni Patlayan Kamyon Binaya Çarptı Kağıthane'de freninin patlaması sonucu binaya çarpan kamyondaki 3 kişi yaralandı.
16:30
Beyoğlu'nda Sertifikalı Anne Adayları Beyoğlu Belediyesi, sağlıklı nesil için anne adaylarını eğitime aldı.
22:42
Berkin Elvan'ın Adli Tıp Raporu Soruşturma Dosyasında Gezi olayları sırasında başından yaralanan ve 269 gün sonra yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın Adli Tıp raporu soruşturma dosyasına konuldu.
Berkin Elvan'ın Adli Tıp Raporu Soruşturma Dosyasında
17:43
Cesedi Hastane Önüne Bırakılan Kadının Esrarı Çözüldü Haber Ali AKSOYER İstanbul DHA Gaziosmanpaşa'da 10 gün önce tabancayla vurulduktan sonra özel bir hastanenin önüne bırakılan kadın cesedinin esrarı çözüldü.
Cesedi Hastane Önüne Bırakılan Kadının Esrarı Çözüldü
17:00
Cesedi Hastane Önüne Bırakılan Kadının Esrarı Çözüldü Gaziosmanpaşa'da tabancayla vurulduktan sonra özel bir hastanenin önüne bırakılan kadın cesedinin esrarı çözüldü.
Cesedi Hastane Önüne Bırakılan Kadının Esrarı Çözüldü
16:38
Berkin Elvan Soruşturmasında Adli Tıp Raporu Dosyaya Konuldu Gezi olayları sırasında başından yaralanan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden 14 yaşındaki Berkin Elvan ile ilgili Adli Tıp Kurumu tarafından hazırlanan rapor soruşturma dosyasına konuldu.
Berkin Elvan Soruşturmasında Adli Tıp Raporu Dosyaya Konuldu
12:13
Berkin Elvan'a Hakaret Ettiği İddia Edilen Polis Yargılanıyor Berkin Elvan’a, hayatını kaybetmesinin ardından sosyal paylaşım sitesi üzerinden hakaret ettiği ve meslektaşlarını övdüğü iddia edilen polis memurunun yargılanmasına başlandı.
Berkin Elvan'a Hakaret Ettiği İddia Edilen Polis Yargılanıyor
11:53
Berkin Elvan'ı Öldüreni Öven Polisin Davası... Avukat: Sanık Patolojik Bir Vaka Berkin elvan'ın cenazesinin kaldırıldığı gün Facebook hesabından, "Kafana sıkan çeviğin ellerinden öperim" paylaşımında bulunan polis memuru Ufuk Ç., hakkında, "Suçu ve suçluyu övme" suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davaya başlandı.
Berkin Elvan'ı Öldüreni Öven Polisin Davası... Avukat: Sanık Patolojik Bir Vaka
11:08
Eyüp'te Trafik Kazası 1'i Ağır 5 Yaralı Eyüp D-100 Karayolu Ankara istikametinde seyir halindeki bir otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarptı.
Eyüp'te Trafik Kazası 1'i Ağır 5 Yaralı
10:52
Eyüp'te Kaza: 1'i Ağır 5 Yaralı; Yara Almadan Kurtulan Küçük Kız Uzun Süre Ağladı Eyüp D-100 Karayolu Ankara istikametinde seyir halindeki bir otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarptı.
Eyüp'te Kaza: 1'i Ağır 5 Yaralı; Yara Almadan Kurtulan Küçük Kız Uzun Süre Ağladı
15:21
Refakatçi Olarak Gitti Bir Daha Geri Dönmedi Sakarya’da yaşayan 23 yaşındaki Ekrem Kuşoğlu, refakatçi olarak gittiği İstanbul’da bir anda kayboldu.
Refakatçi Olarak Gitti Bir Daha Geri Dönmedi
21:55
Savcı Hasan Yılmaz Hakkında Dikkat Çeken Detay, Hasan Yılmaz Kimdir ? Savcı Hasan Yılmaz Kimdir ? Fethullah Gülen'e 'yakalama kararı' isteyen Savcı Hasan Yılmaz'ın, Cemevi'nde polis kurşunuyla öldürülen Uğur Kurt olayının tartışmalı savcısı olduğu ortaya çıktı.
Savcı Hasan Yılmaz Hakkında Dikkat Çeken Detay, Hasan Yılmaz Kimdir ?
21:54
Savcı Hasan Yılmaz Kimdir ? Gülen'e Yakalama Kararı Çıkartan Savcı Savcı Hasan Yılmaz Kimdir ? Fethullah Gülen'e 'yakalama kararı' isteyen Savcı Hasan Yılmaz'ın, Cemevi'nde polis kurşunuyla öldürülen Uğur Kurt olayının tartışmalı savcısı olduğu ortaya çıktı.
Savcı Hasan Yılmaz Kimdir ? Gülen'e Yakalama Kararı Çıkartan Savcı
20:52
Gülen'e 'Yakalama' İsteyen Savcı, Cemevi'nde Öldürülen Uğur Kurt'un Tartışmalı Savcısı Çıktı Fethullah Gülen'e 'yakalama kararı' isteyen Savcı Hasan Yılmaz'ın, Cemevi'nde polis kurşunuyla öldürülen Uğur Kurt olayının tartışmalı savcısı olduğu ortaya çıktı.
Gülen'e 'Yakalama' İsteyen Savcı, Cemevi'nde Öldürülen Uğur Kurt'un Tartışmalı Savcısı Çıktı
15:55
Anne Adayları, Sağlıklı Nesiller İçin Bilinçlendiriliyor Beyoğlu’nda “sağlıklı nesiller için bilinçli annelik” eğitimleri hız kesmeden devam ediyor.
14:27
Sağlıklı Nesiller İçin Bilinçli Anneler Beyoğlu'nda "sağlıklı nesiller için bilinçli annelik" eğitimleri hız kesmeden devam ediyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:11:32. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OKMEYDANI HABERLERİ
[Hata Bildir]