11:1400
SON DAKİKA OKTAY VURAL HABERLERİ

Son Dakika Oktay Vural Haberleri


OKTAY VURAL

Oktay Vural, 9 Şubat 1956'da Diyarbakır'da doğdu. Baba adı Hasan anne adı Harbiye'dir. Hukukçu ve İktisatçı; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde, iktisat doktorasını Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tamamladı. ABD... Devamı

   

  AK Parti'li Vural Kavuncu Açıklaması

  AK Parti'li Vural Kavuncu Açıklaması

  AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Genel Kurul da milletvekillerine seslenerek, Sağlık Bakanlığı’nın 2015 bütçesi görüşmelerinde, yapılan çalışmaları değerlendirdi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Vural: Diziden Sonra Meteoroloji Haberlerinden de 'Terör Örgütü' Çıkartabilirler

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, basına yönelik operasyon sonrasında Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın tutuklanmasına tepki göstererek “Gerçek terör örgütü ile görüşenler, bunu masum görenler, bir dizi ve senaryodan terör örgütü çıkartıyor. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti'li Domaç: "Türkiye, dünyada ilk kez kare barkod üzerinden ilaç takip sistemi kurarak ilacın üretim hattından başlayarak eczaneden hastaya ulaşana kadar tüm süreçte takibini sağladı" AK Parti'li Hamzaoğulları: "Sağlıkta Dönüşüm Programı ile devasa bir dönüşüm gerçekleştirilmiş, artan sağlık hizmeti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  "17 25 Aralık'ta yaşadıklarımız rüşvet ve yolsuzluktur" "O günden bugüne devlete ve millete rahat yok" (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural Açıklaması

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural Açıklaması

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, “İstinap Mahkemeleri kurmak suretiyle Yargıtay’ın iş yükünü azaltacağız’ diyeceksiniz, ondan sonra Yargıtay’da üye sayısını arttıracaksınız” dedi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Tavşanlı'nın Tunçbilek Beldesi Atv'de Tanıtılacak

  ATV Televizyonu Tavşanlı’ya bağlı Tunçbilek Beldesinde çekimler yaptı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  "Başbakanlık makamı vesayet altında yürümez. Türkiye, paralel Bakanlar Kurulu ile yönetilemez" "Anlaşılıyor ki Cumhurbaşkanı, kendisine paralel bir yapılanma kurmaya çalışıyor. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Vural: Algı Oluşturmak Suçsa, Yolsuzluğu Darbeye Dönüştürenler Sorgulanacaktır

  Vural: Algı Oluşturmak Suçsa, Yolsuzluğu Darbeye Dönüştürenler Sorgulanacaktır

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 14 Aralık'ta gözaltına alınanlara yönelik, 'Algı oluşturma çabasında bulundunuz mu?' sorusunun yöneltilmesini eleştirerek, "Bir algı oluşturma çalışması bir suç olarak kullanılıyorsa, yolsuzluk ve rüşvet girişimi çabalarını ve bunun soruşturmasını bir darbeye dönüştüren algı çalışmasının da muhakkak sorgulanacağını herkes bilmelidir. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Cemaat'e Operasyon Meclis'in Gündemine Damgasını Vurdu

  Cemaat'e Operasyon Meclis'in Gündemine Damgasını Vurdu

  Bu sabah Zaman gazetesi ve Samanyolu TV'ye yönelik başlatılan operasyon, TBMM Genel Kurulu'na damgasını vurdu. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 11:14:51. #1.13#