SON DAKİKA OKTAY VURAL HABERLERİ

Son Dakika Oktay Vural Haberleri

 • 06 Ocak 2017 11:46Oktay Vural İzmir Şehitlerinin Cenaze Töreninde AğladıOktay Vural İzmir Şehitlerinin Cenaze Töreninde Ağladıİzmir'de adliye önündeki terör saldırısında şehit olan polis Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can'ın cenaze töreninde MHP milletvekili Oktay Vural göz yaşlarını tutamadı.
 • 11 Ekim 2016 12:38Oktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta SeçildiOktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta SeçildiOktay Vural'dan boşalan koltuğa Erhan Usta seçildi(Tür: Ankara)
 • 11 Ekim 2016 12:27Oktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta SeçildiOktay Vural'dan Boşalan Koltuğa Erhan Usta SeçildiMHP'de Oktay Vural'dan boşalan grup başkanvekili koltuğuna oy çokluğuyla Samsun Milletvekili Erhan Usta seçildi.
 • 01 Temmuz 2016 11:19Vural: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye SeviniyorlarVural: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye SeviniyorlarMhp İzmir Milletvekili Oktay Vural, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısında açık bir zafiyet olduğunu söyledi.
 • 01 Temmuz 2016 11:03Oktay Vural'dan İsrail ve Rusya Yorumu: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye SeviniyorlarOktay Vural'dan İsrail ve Rusya Yorumu: Eşeği Kaçırıp Sonra Bulduk Diye SeviniyorlarMHP'deki görevinden ayrılan Oktay Vural, İsrail ve Rusya ilişkileriyle ilgili, "Eşeği kaçırıp ondan sonra 'eşeği bulduk' diye sevinmeye benziyor bu" diyerek manidar bir yorum yaptı.
 • 01 Temmuz 2016 07:14İzmir MHP'li Vural, Rusya'dan Yazıyla Özür Diliyorsun da İsrail'den Neden Yazılı Özür İstemiyorsunİzmir MHP'li Vural, Rusya'dan Yazıyla Özür Diliyorsun da İsrail'den Neden Yazılı Özür İstemiyorsunMilliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Oktay Vural, partisinin Balçova ilçe teşkilatının düzenlediği iftarda "Rusya'dan yazıyla özür diliyorsun da, İsrail'den Netanyahu'dan neden yazılı özür istemiyorsun. Gazze'nin ablukasını resmen kabul etmiş bir Türkiye ile karşı karşıyayız. Dün Mavi Marmara'da 'Gitme onayını ben verdim' diyenler, bugün 'O günün başbakanından izin mi aldın' diyorsa oynanan oyunları herkes görmelidir" dedi.
 • 28 Haziran 2016 12:56Bahçeli: Yargısal Süreçler 10 Temmuz'daki Kurultayımızı İmkansız Kılmaktadır (2)'kurultay İÇİN YSK'NIN KARARINI BEKLİYORUZ'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin 10 Temmuz'da kurultayı gerçekleştirebilmesi için Yüksek Seçim Kurulu'nun vereceği kararı beklediklerini söyleyerek, "Yasal yönden kurultayımızın yapılmasına engel teşkil etmiyorsa davullu zurnalı bayram gibi bir kurultayı Arena Kapalı Spor Salonu'nda yapacağız. Eğer buna müsaade edilmiyorsa 9 Ekim'den itibaren ilçe ve il kongre sürecimiz, 18 Mart 2018 tarihinde 12'nci Olağan Kongremiz yapılacaktır.
 • 28 Haziran 2016 12:12Bahçeli: 10 Temmuz Olmazsa 18 Mart 2018'de Kurultayımızı YaparızMHP Lideri Devlet Bahçeli, "Yargısal süreç devam ederse davullu zurnalı bayram gibi kurultayı yapacağız. Kurultay yapılamaz deniyorsa 18 Mart 2018'de kurultay yapılacaktır.
 • 24 Haziran 2016 16:24Özgür Özel'den Vural'a: Üzerine mi Alındın?CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'a, "Oktay Bey ses tonuyla, vücut diliyle bir özgüvene işaret etse de içerik açısından zıngır zıngır sallanıyor.
 • 24 Haziran 2016 16:22CHP'li Özel'den Oktay Vural'a Yanıt: Neden Cevap Vermiş, Üzerine mi Alınmış?Chp Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP'den AK Parti'ye milletvekili transfer edileceğini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Oktay Vural'a cevap verdi.
 • 24 Haziran 2016 16:03CHP Grup Başkanvekili Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözlerine ilişkin, "Dün MHP'nin Grup Başkanvekilliğinden kopmuş birisinin üslubu, tarzı, kullandığı kelimeler, en hafif deyimiyle kendisine de bu görevleri yürütmüş olan birine de yakışmamıştır.
 • 24 Haziran 2016 15:57MHP İzmir Milletvekili Vural'a Cevap, CHP Grup Başkanvekili Özel'den GeldiCumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Oktay bey kulislerdeki bir takım duyumların doğru bulmadığını söylüyor.
 • 24 Haziran 2016 15:38CHP'li Özel'den Oktay Vural'a Yanıt; Neden Cevap Vermiş, Üzerine mi AlınmışCHP'li Özel'den Oktay Vural'a Yanıt; Neden Cevap Vermiş, Üzerine mi AlınmışDha Ankara - CHP'li Özel'den Oktay Vural'a yanıt Neden cevap vermiş, üzerine mi alınmışCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP'den milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceğini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Oktay Vural'a cevap verdi.
 • 24 Haziran 2016 15:26Vural: MHP Tarihinde Güneş Motel Sicili OlmamıştırCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "MHP'den 15 milletvekilinin istifa ederek AK Partiye 'ye geçebileceği" yönündeki iddiasına MHP'deki Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural'dan tepki geldi.
 • 24 Haziran 2016 15:24MHP İzmir Milletvekili Vural AçıklamasıMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "AK Parti'nin MHP'den milletvekili transfer edeceği" yönündeki iddiasına ilişkin, "MHP milletvekillerini MİT'le, bu tip tehditlerle, şantajla korkutmak, sindirmek bir Sayın Genel Başkana düşmez. Bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapının, unsurun olmadığını da herkes bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 14:14Oktay Vural'dan Kılıçdaroğlu'na CevapANKARA (İHA) – MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, “Hiçbir tutum, hiçbir tercih, hiçbir politikanın MHP’de bir kırılganlığa, bir kopuşa doğru sürüklenmesine zemin oluşturması, yol açması mümkün değildir” dedi.
 • 24 Haziran 2016 14:07Oktay Vural: MHP Milletvekillerini 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana DüşmezMhp İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, "MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 14:06Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 3Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 3Oktay Vural; MHP milletvekilleri 'MİT' diyerek şantajla korkutmak bir genel başkana düşmez 3(Tür: Ankara)
 • 24 Haziran 2016 13:54Oktay Vural MHP Milletvekillerini 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 1-Oktay Vural MHP Milletvekillerini 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 1-Dha Ankara - Oktay Vural MHP milletvekillerini 'MİT' diyerek şantajla korkutmak bir genel başkana düşmezMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 13:54Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 2Oktay Vural; MHP Milletvekilleri 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana Düşmez 2Dha Ankara - Oktay Vural MHP milletvekillerini 'MİT' diyerek şantajla korkutmak bir genel başkana düşmezMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir.
 • 24 Haziran 2016 12:46Oktay Vural, Kılıçdaroğlu'na Tepki GösterdiOktay Vural, Kılıçdaroğlu'na Tepki GösterdiMHP Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural, Meclis'te yaptığı basın toplantısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı.
 • 23 Haziran 2016 19:07Oktay Vural, Görevinden Ayrıldığını Genel Kurul'da AçıkladıANKARA (İHA) – MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, Grup Başkanvekili olarak son konuşmasını yaptı ve istifasını Genel Kurul’a açıkladı.
 • 23 Haziran 2016 16:17MHP İzmir Milletvekili Vural'dan AçıklamaMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Milletvekili Oktay Vural, “MHP’nin yenilenmeye, atılıma ve silkinişe ihtiyaç olduğu ve bunun karşılanması gerektiği açıktır” dedi.
 • 23 Haziran 2016 15:53MHP İzmir Milletvekili Vural AçıklamasıMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, "MHP'de bir yenilenmeye, atılıma ve silkinişe ihtiyaç olduğu ve bunun karşılanması gerektiği açıktır.
 • 23 Haziran 2016 15:46MHP'li Vural: MHP'nin Yenilenmeye İhtiyacı VarMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural, istifa gerekçelerini açıkladı.