21:1200
SON DAKİKA OKTAY VURAL HABERLERİ

Son Dakika Oktay Vural Haberleri


OKTAY VURAL

Oktay Vural, 9 Şubat 1956'da Diyarbakır'da doğdu. Baba adı Hasan anne adı Harbiye'dir. Hukukçu ve İktisatçı; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde, iktisat doktorasını Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tamamladı. ABD... Devamı

  MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması

  "Cumhuriyetin kuruluş yıl dönümünde içinde PKK'lıların da olduğu Peşmergeye Türk askerinin eskortluk ettiğine şahit olduk. Bu tarihin kasıtlı olarak seçildiği açık ve net" "(Ermenek'teki maden kazası) Faruk Çelik, kimlerin araya girdiğini açıklamak zorunda. (Dün 15:00)

   

  Oktay Vural Duygulandı, Gözleri Doldu

  Oktay Vural Duygulandı, Gözleri Doldu

  Karaman'daki maden kazasında eşi yerin 350 metre altında olan bir kadının feryatlarını tablet bilgisayarından gazetecileri dinleten MHP'li Vural'ın gözleri doldu. (Dün 14:17)

   

  Tavşanlı'da Yakılarak Şehit Edilen 17 Köylü İçin Anıt Yaptırıldı

  Tavşanlı'da Yakılarak Şehit Edilen 17 Köylü İçin Anıt Yaptırıldı

  Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi Derbent Köyünde, 18 Temmuz 1922'de Yunan işgali sırasında bir evde yakılarak şehit edilen 17 kişi anısına yaptırılan anıt, ziyarete açıldı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Yakılarak Şehit Edilen 17 Köylü İçin Anıt Yaptırıldı

  Kurtuluş Savaşı'nda, Tavşanlı ilçesi Derbent köyünde şehit edilen 17 kişi için inşa ettirilen anıtın ziyarete açılması dolayısıyla tören gerçekleştirildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Tavşanlı İHL Pansiyonu Açıldı

  Tavşanlı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci pansiyonu, düzenlenen törenle açıldı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Oktay Vural: 'Paralel' Deniyor ya İşte Paralel Hükümet Bu

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, basında yer alan bir habere göre hükümetin Meclis’e sunduğu son yargı paketinin Çankaya Köşkü’nde hazırlandığı yönündeki iddialar için “Başbakanın haberi olmadan ‘paralel’ bir başbakan tarafından yasa teklifleri Meclis’e götürülüyor. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 21:12:31. #1.12#