01:3200
SON DAKİKA OKUL HABERLERİ

Son Dakika Okul Haberleri

   

  Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı

  Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (3) "İsrail'in Gazze'ye başlattığı barbarca katliam tüm hızıyla devam ediyor. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Güneşi Beklerken Final Bölüm Fragmanı İzle - Güneşi Beklerken Son Kez Ekrana Geliyor

  Güneşi Beklerken Final Bölüm Fragmanı İzle - Güneşi Beklerken Son Kez Ekrana Geliyor

  Özellikle Zeyker fanatiklerinin merakla beklediği Güneşi Beklerken 54. bölümüyle final yapacak. Güneşi Beklerken final bölümünde heyecan dolu gelişmeler yaşanacak. Ayrıca Güneşi Beklerken dizisinin takipçilerinin soruları da cevap bulacak. Güneşi Beklerken final bölümü fragmanını haberimizde sizlerle paylaştık. Bunun yanında Güneşi Beklerken 54. bölüm hakkında merak ettikleriniz de haberimizde bulunmaktadır. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Soma'ya 4 Yeni Okul Yapılacak

  Soma'ya 4 Yeni Okul Yapılacak

  Maden faciasının yaşandığı Manisa'nın Soma'da, Demirören Şirketler Grubunun 3, İstanbul Ticaret Borsasının da 1 okul yaptırmak için kaymakamlığa başvurduğu öğrenildi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi

  Sakarya ve Çankırı'da, saldırılarda hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı, Zonguldak'ta imza kampanyası başlatıldı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma Kaymakamı Bahattin Atçı, kamu kurumu temsilcileri, daire amirleri ile bir araya gelerek faciasının ardından yapılmak istenilen yardımları değerlendirmek ve Soma'nın önceliklerini belirlemek amacıyla toplantı yaptı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Atak Koleji'nin 63 Öğrencisi Üniversiteye Yerleşti

  Bölgenin en başarılı özel okullarından birisi olan Atak Koleji'nin, bu yıl LYS'yi kazanan 63 öğrencisi üniversiteye yerleşme başarısını gösterdi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ege'de 8 Yeni Batık Bulundu

  Ege'de 8 Yeni Batık Bulundu

  Türkiye'deki balık envanterini çıkarmak amacıyla Muğla'nın Datça Yarımadası ile Antalya arasında STS Bodrum Okul Gemisi'yle araştırmalar yapan Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknoloji Enstitüsü ekibi, çalışmalarını sonlandırdı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 01:32:21. #1.12#