SON DAKİKA ÖMSS HABERLERİ

Son Dakika Ömss Haberleri

12:53
Down Sendromlu Genç Yazara Fahri Doktora Diploması İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi down sendromlu 24 yaşındaki yazar Pelin Atakan’a fahri doktora diploması verecek.
Down Sendromlu Genç Yazara Fahri Doktora Diploması
19:19
EKPSS kuraları çekildi - ÖSYM tarafından 234 devlet memurluğu kadrosu için ilkokul ve ortaokul mezunu engellilerin noter huzurunda kura çekilişi yapıldı.
EKPSS kuraları çekildi -
15:21
Ekpss Kuraları Çekildi ÖSYM tarafından 234 devlet memurluğu kadrosu için ilkokul ve ortaokul mezunu engellilerin noter huzurunda kura çekilişi yapıldı ÖSYM Başkanı Demir: "ÖSYM'nin tek amacı sadece ve sadece hak ve adaletin tesisi. Bunun dışındaki tüm yorumların gerçek dışı olduğunu, doğru olmadığını bir kez daha tekrar etmek.
Ekpss Kuraları Çekildi
13:04
126 Bin Özürlü Kadro Bekliyor Kamu kuruluşlarında işe yerleştirilmesi için için başvuru yapan engelli sayısının 126 bin 175 olduğu belirtildi.
12:48
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması "Kamuda engellilere tahsis edilmesi gereken 57 bin 697 kadrodan 32 bin 781'i dolu" "Kura ve ÖMSS usulüne göre başvuru yapan toplam engelli aday sayısı 126 bin 175"
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması
17:31
Valilik Aday Memurları Yemin Ederek Asil Devlet Memurluğuna Başladılar İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünce 2012 ve 2013 yıllarında yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) nda başarılı olarak Manisa Valiliği’nde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve Hizmetli unvanlarında göreve başlayan Gökmen Balım, Ergün Tan, Abdullah Atsızatar ve Turgay Okumuş yemin ederek asaleten göreve başladılar.
Valilik Aday Memurları Yemin Ederek Asil Devlet Memurluğuna Başladılar
10:22
Engelliler Memur Olmak İçin Ter Döküyor 2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (2014-EKPSS) 81 il merkezinde yapılıyor.
Engelliler Memur Olmak İçin Ter Döküyor
15:20
Engelliler İçin Düzenlenen Ücretsiz Ekpss Kursu Tamamlandı Malatya Kent Konseyi tarafından ücretsiz düzenlenen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (EKPSS) hazırlık kursu tamamlandı.
Engelliler İçin Düzenlenen Ücretsiz Ekpss Kursu Tamamlandı
13:55
Malatya'da Engellilere EKPSS Kursu Verildi Malatya'da Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Kursu, 4 aylık bir dönemden sonra sona erdi.
Malatya'da Engellilere EKPSS Kursu Verildi
13:24
Engelli Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 200 engelli öğretmen kadrosu için yapılan yerleştirme sonuçlarını açıkladı.
13:06
Engelli okçuların hedefi milli forma - Tokat'ta okçuluğa ilgi duyan bedensel engelli 3 sporcu, haziran ayında yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olarak milli takım kadrosuna girmeyi hedefliyor.
12:08
Tokatlı Engelli Okçuların Hedefi Milli Forma Kentte okçulukla uğraşan bedensel engelli 3 sporcu, haziran ayında yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda başarılı olarak milli takım kadrosuna girmeyi hedefliyor Sporculardan Osman Avcı: "Hayatı 12'den vurduğum gibi hedefi 12'den vurmaya çalışacağım. Hedefim büyük. Türkiye birincisi olmak istiyorum"
12:07
Engelli Öğretmen Atama Başvuruları Yarın Sona Eriyor Milli Eğitim Bakanlığına (MEB), 200 engelli öğretmen kadrosu için başvuru işlemleri yarın sona eriyor.
Engelli Öğretmen Atama Başvuruları Yarın Sona Eriyor
12:15
Engelli Öğretmen Alımı Başvuruları Başladı Milli Eğitim Bakanlığı, 200 engelli öğretmen kadrosu için başvuru kabul etmeye başladı.
Engelli Öğretmen Alımı Başvuruları Başladı
11:34
2012 Ömss ile 200 Engelli Öğretmen Alınacak 2012 yılında yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı´na (ÖMSS) katılan adaylar arasından puan üstünlüğüne göre, 200 engelli öğretmen alımı yapılacak.
2012 Ömss ile 200 Engelli Öğretmen Alınacak
11:10
MEB, 200 Engelli Öğretmen Alacak 2012 yılında yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavına katılan adaylar arasından puan üstünlüğüne göre 200 engelli öğretmen alımı yapılacak.
MEB, 200 Engelli Öğretmen Alacak
12:45
Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Başvuruları Başladı Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yılmaz: "Özürlülük ölçütü, sınıflandırılması ve özürlülere verilecek Sağlık Kurulu raporları hakkında yönetmelik hükümlerine uygun alınmış yüzde 40 ve üzeri Engelli Sağlık Kurulu Raporu olan tüm başvurular kabul edilecektir"
Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Başvuruları Başladı
10:03
Asp'den Ekpss Açıklaması Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) Hakkari İl Müdürlüğü Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
12:06
Tek isteği saçlarını tarayabilmek - Gaziantep'te elektrik akımına kapılarak iki kolunu kaybeden Mehmet Dişli, Özürlü Memur Seçme Sınavı'nı (ÖMSS) kazanarak girdiği Kilis'in Polateli ilçesindeki okulda yaşama tutunmaya çalışıyor.
Tek isteği saçlarını tarayabilmek -
12:03
Tek İsteği Saçlarını Tarayabilmek Gaziantep'te elektrik akımına kapılarak iki kolunu kaybeden Mehmet Dişli, ÖMSS'yi kazanarak girdiği Kilis'in Polateli ilçesindeki okulda yaşama tutunmaya çalışıyor Takılan protez kollarla ihtiyaçlarını kısıtlı olarak giderebilen Dişli, tek başına yaşamını sürdürebileceği biyonik kol için yardımseverlerden destek bekliyor Dişli: "Hayatta en çok istediğim şey araba kullanmak ve saçımı taramak.
14:06
AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan Engelliler Derneğini Ziyaret Etti AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, İç Anadolu Ortopedik Engelliler tarafından düzenlenen Yozgat Lisesi’nde düzenlenen ÖMSS Kursu’na katılan engellileri ziyaret etti.
AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan Engelliler Derneğini Ziyaret Etti
13:26
Ömss Yerleştirme Sonuçlarına Göre 4 Kadro Boş Kaldı 2014 Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) ile engelli memur yerleştirme sonuçları açıklandı.
13:10
Engelli Memur Yerleştirme Sonuçları Açıklandı 2014 ÖMSS İile Engelli Memur Yerleştirme sonuçları ÖSYM'nin internet sitesinden öğrenilebilecek Kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim kadrolarına 426, önlisans kadrolarına 384, lisans kadrolarına 806 engelli memur yerleştirme işlemi yapıldı.
Engelli Memur Yerleştirme Sonuçları Açıklandı
12:24
Engelli Memur Kadroları İçin Başvurular Bugün Sona Erecek Bin 620 engelli memur kadroları için başvurular bugün sona erecek.
Engelli Memur Kadroları İçin Başvurular Bugün Sona Erecek
16:15
Manisa'dan Kısa Kısa Manisa'nın işsizliğin en düşük olduğu 3'üncü kent olduğu belirtildi.
12:13
Manisalı Engelliler, Sınava Halk Eğitim Kursuyla Hazırlanacak Manisa’da yaşayan engeliler, Özürlü Memur Seçme Sınavı’na Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kursla hazırlanacak.
Manisalı Engelliler, Sınava Halk Eğitim Kursuyla Hazırlanacak
14:50
Anadolu Engeliler Derneği'nden Ömss Yardımı Anadolu Engeliler Derneği Alaplı Şube Başkanı İsmail Korkut, Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonrası tercih yapmak isteyen engellilere yardımcı olmak için evlerine kadar gittiklerini bildirdi.
01:04
Engelli Memur Yerleştirme Başvuruları Başlıyor Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, 2012 yılında gerçekleştirilen ÖMSS (Engelli Memur Seçme Sınavı) sonuçları çerçevesinde yapılacak üçüncü yerleştirme işlemleri için başvurular 3 Şubat 2014 tarihine kadar ÖSYM internet sitesinden yapılacağını açıkladı.
Engelli Memur Yerleştirme Başvuruları Başlıyor
15:10
Ömss Yerleştirme Tercihleri 27 Ocak'tan İtibaren Yapılacak Engelli memur adaylarından bazı kurum ve kuruluşlarının kadrolarına yerleştirme yapmak için 27 Ocak'tan itibaren tercih alınmaya başlanacak.
Ömss Yerleştirme Tercihleri 27 Ocak'tan İtibaren Yapılacak
16:15
Sungurlu Hem'de 98 Ayrı Kurs'ta 2 Bin 350 Kişi Kurs Görüyor Çorum’un Sungurlu ilçesi Halk Eğitim Merkezi tarafından istihdama yönelik kursların yanı sıra işbirliği, meslek edindirme, sosyal ve kültürel, okuma yazma, SBS ve ÖSS kursları da düzenleniyor.
Sungurlu Hem'de 98 Ayrı Kurs'ta 2 Bin 350 Kişi Kurs Görüyor
11:10
Engellileri Memuriyete Hazırlıyorlar Özürlü Memur Seçme Sınavı'na (ÖMSS) hazırlanmak isteyen engelliler, halk eğitim merkezinin açtığı kursla memurluk için çalışıyor.
14:30
Konyaaltı Belediyesi Engelliler İçin Ömss Kursu Açıyor Konyaaltı Belediyesi tarafından engellilere yönelik Özürlü Memur Seçme Sınavı'na hazırlık kursu açılacak.
Konyaaltı Belediyesi Engelliler İçin Ömss Kursu Açıyor
14:16
Konyaaltı Belediyesi'nden Ömss Hazırlık Kursu Konyaaltı Belediyesi engelli bireylere yönelik Özürlü Memur Seçme Sınavı’na (ÖMSS) hazırlık kursu açıyor.
Konyaaltı Belediyesi'nden Ömss Hazırlık Kursu
17:59
Engelliler Konfederasyonu Genel Başkanı İçli Açıklaması "Bakan Çelik'le yaptığımız görüşme sonucunda 27 Nisan 2014 tarihinde yapılacak ÖMSS'nin ileri bir tarihe alınması ve 2014 yılının ilk aylarında yeni bir atama yapılmasında anlaştık"
Engelliler Konfederasyonu Genel Başkanı İçli Açıklaması
13:09
-Engelliler Konfederasyonu Başkanı İçli Açıklaması "2014 yılı engelli memur seçme sınavından önce yeni bir atama yapılmasını talep ediyoruz"
-Engelliler Konfederasyonu Başkanı İçli Açıklaması
15:54
Türk Sağlık-Sen: Kamuda Engelli Kadrosunun Yüzde 42'si Hala Boş Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, engelli kadrolarının yüzde 42'sinin hala boş olmasının kamuya yakışmadığını vurgulayarak, "2013 yılında Özürlü Memur Seçme Sınavı'na başvuran engelli sayısı 126 bin."
Türk Sağlık-Sen: Kamuda Engelli Kadrosunun Yüzde 42'si Hala Boş
15:42
SAÜ'de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği Düzenlendi Sakarya Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' dolayısıyla bir etkinlik düzenlendi.
SAÜ'de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği Düzenlendi
15:07
3 Aralık Dünya Engelliler Günü AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Çimen: "Engellilerin hayatını kolaylaştırmak adına hem ülke genelinde hem de Gümüşhane yerelinde her ne yapılması gerekiyorsa onu yapmak için uğraş veriy...
14:55
3 Aralık Dünya Engelliler Günü TBMM KİT Komisyonu Başkanı Kinay, bir mesaj yayımladı
13:54
Kamuda Engelli Kadrosunun Yüzde 42'si Hala Boş Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz Kamudaki engelli kadrolarının yüzde 42'sinin hala boş olduğunu bildirdi.
Kamuda toplam engelli memur kontenjanının 55 bin 334 olmasına rağmen kamuda istihdam edilen engelli sayısının 32 bin...
Kamuda Engelli Kadrosunun Yüzde 42'si Hala Boş
12:44
Engelliler Yaşam Merkezi Hayata Geçirilecek Samsun'un Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü'nde engellilere müjde vererek, Engelliler Yaşam Merkezini hayata geçireceklerini söyledi.Şahin açıklamasında, engelli vatandaşların sosyal devletin gereği...
Engelliler Yaşam Merkezi Hayata Geçirilecek
12:37
Milletvekili Kinay'dan 'Engelliler Günü' Mesajı TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, 'Dünya Engelliler Günü' dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Milletvekili Kinay'dan 'Engelliler Günü' Mesajı
12:06
"Milli Eğitim Bakanlığı'nda 15 Bin 45 Engelli Kadrosu Boş Duruyor" Türk Sağlık Sendikası Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, kamuda engelli kadrosunun yüzde 42'sinin hala boş olduğunu, en çok boş kadronun Milli Eğitim Bakanlığı'nda bulunduğunu söyledi. Korkmaz, yaptığı açıklamada, kamuda toplam engelli...
'Milli Eğitim Bakanlığı'nda 15 Bin 45 Engelli Kadrosu Boş Duruyor'
11:04
Bu kafeteryada çaylar down sendromlu çocuklardan Bursa'da bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezine bağlı kafeteryada çalışan down sendromlu ve hafif zihinsel engelli çocuklar, vatandaşlarla bire bir ilişki kurarak toplumsal yaşama adapte olu...
Bu kafeteryada çaylar down sendromlu çocuklardan
10:38
Bu Kafeteryada Çaylar Down Sendromlu Çocuklardan Bursa'daki Nilüfer Özel Eğitim Meslek Eğitim Merkezinin down sendromlu ve hafif zihinsel engelli öğrencileri, merkeze bağlı kafeteryada çalışıyor Merkezin müdür yardımcısı Uzun: "Kafede tüm ...
Bu Kafeteryada Çaylar Down Sendromlu Çocuklardan
17:45
Başarılı Engelli Kursiyerlere Umre Yolculuğu Yozgat'ta, engellilere yönelik ücretsiz açılan ÖMSS Kursuna katılan 100 kursiyerden başarılı olanların Umre'ye gönderilmesi planlanıyor.
Başarılı Engelli Kursiyerlere Umre Yolculuğu
16:17
Malatya'da Ücretsiz Ömss Kursu Malatya Kent Konseyi, ücretsiz Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) kursu açtı.
15:27
Engellilere Ücretsiz Ömss Kursu Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi, Özürlü Memur Seçme Sınavı'na (ÖMSS) katılacak engelliler için ücretsiz kurs hizmetini başlattı.Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Eğitim Öğretim Grubu,...
Engellilere Ücretsiz Ömss Kursu
12:35
Engeliler Park Levhalarındaki Özürlü İfadesinin Kaldırılmasını İstiyor Ankara'nın Polatlı ilçesindeki engelli vatandaşlar, araç park yerlerini gösteren tabelalarda yer alan, 'özürlü park yeri' ifadesinin 'engelli park yeri' olarak değiştirilmesini istiyor.Anayasa'da yapılan değişiklikle, 'sakat, çürük ve...
Engeliler Park Levhalarındaki Özürlü İfadesinin Kaldırılmasını İstiyor
12:56
Engelliler Kamu Personel Sınavı 24 Nisan'da Yapılacak 2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'nı (2014-EKPSS) 27 Nisan 2014'te yapılacak.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, dünyada ilk engelli memur seçme...
Engelliler Kamu Personel Sınavı 24 Nisan'da Yapılacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:39:14. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖMSS HABERLERİ
[Hata Bildir]