SON DAKİKA ÖNDER SAV HABERLERİ

Son Dakika Önder Sav Haberleri


ÖNDER SAV

Türk siyasetçi. Cumhuriyet Halk Partisi genel sekreteri.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Ankara Barosu ve 28 Mayıs 1989 - 31 Ekim 1995 tarihleri arasında Türkiye Barolar Birliği Başkanlıkları, 4. (XV), 5. (XVI), XX., XXII. ve XXIII. Dönem Ankara Milletvekiliği ile Çalışma... Devamı

12:24
Sami Ağca, CHP'nin Hatalarını Sıraladı ANAPARTİ Genel Başkan Yardımcısı Sami Ağca, CHP'de değişen hiçbir şeyin olmadığını söyleyerek, "CHP'de Deniz Baykal, Adnan Keskin ve Önder Sav hala duruyor." dedi.
Sami Ağca, CHP'nin Hatalarını Sıraladı
14:35
Tuncay Özkan Narlıdere'de Konferans Verdi 'DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLERDE TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR' konulu konferansa CHP Parti Meclisi üyesi ve gazeteci-yazar Tuncay Özkan konuşmacı olarak katıldı.
22:54
Arınç, İkinci Vip Torpil Listesini Yalanlamadı: İstisnai Kadrolar Hep Vardı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, CHP tarafından iki kez açıklanan KPSS sınavı olmaksızın kamuya atanan 'VİP torpil' listesini "İstisnasi kadro Türkiye kurulduğundan beri var" şeklinde savundu.
21:06
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "(CHP Genel Başkan Yardımcısı Koç'un iddiaları) Sizin sadece çocuğu, oğlu değil, gelini de Meclis'te olanlar var. Şimdi ben bunları teşhir mi edeyim? Bunları teşhir etmemek için zamanında Önder Sav'a da Sayın Baykal'a da rica etmiştim, 'Beni mecbur etmeyin' diye. Çünkü onların bir kabahati yok varsa babalarının etik bir noksanlığı var" "1993 ile 2002 yılları arasında yani AK Parti'nin iktidar olmadığı dönemlerde istisnai kadrodan atananların
20:59
Listede Fethullah Gülen Var Mı' Sorusuna Cevap Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenledi.
Listede Fethullah Gülen Var Mı' Sorusuna Cevap
20:12
"İnfial Duymaya Gerek Yok, Türkiye Bu Süreçlerden İlk Defa Geçmedi" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 14 Aralık Soruşturmasına yönelik, "Bir infial duymaya gerek yok, Türkiye bu süreçlerden ilk defa geçmedi, umarız bu son olsun." dedi.
23:27
Arınç: (Kpss İddiaları) Hepsi Yalandır Diyemem, Bir Kısmı Doğrudur Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, KPSS sınavına girmeden bazı kadrolara AK Partililer tarafından atama yapıldığı iddialarını "kısmen" doğruladı.
Arınç: (Kpss İddiaları) Hepsi Yalandır Diyemem, Bir Kısmı Doğrudur
08:52
Kılıçdaroğlu: Yumruk Masaya İnecek, Yollar Ayrılacak Kurultayda genel başkanlık için Muharrem İnce ile yarışacak Kılıçdaroğlu "Yumruk masaya inecek. Toplum tabanı da bunu istiyor. Mikrofonu bulan çıkıp konuşmasın" dedi.
Kılıçdaroğlu: Yumruk Masaya İnecek, Yollar Ayrılacak
17:19
"Sayın Genel Başkanını, 2010'daki Kılıçdaroğlu Olmaya Davet Ediyorum" CHP Genel Başkan adaylığını açıklayan, Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu, 2010'daki Kılıçdaroğlu olmaya çağırarak, "2010'da benim gibi düşünüyordu." dedi.
'Sayın Genel Başkanını, 2010'daki Kılıçdaroğlu Olmaya Davet Ediyorum'
14:19
Muharrem İnce 300 Delegeyi Buldu Köşk seçimleri sonrası Kılıçdaroğlu'nun istifasını isteyip genel başkanlık için adaylığını açıklayan İnce, aday olması için yeterli sayı olan 300 delegeyi buldu.
Muharrem İnce 300 Delegeyi Buldu
09:12
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vazgeçemediği İsim: Gürsel Tekin Kılıçdaroğlu, CHP'ye genel başkan olduktan sonra 6 kez değiştirdiği parti vitrinine bugüne kadar 162 ismi taşıdı. Vitrinin vazgeçilmezi Gürsel Tekin oldu.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Vazgeçemediği İsim: Gürsel Tekin
15:19
Ak Partili Kapusuz'dan Kılıçdaroğlu'na Seçim Eleştirisi: 13 Parti Birleştiniz Yüzde 38 Oy Aldınız AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, CHP'ye yönelik eleştirililerde bulunarak, "Kılıçdaroğlu, 5 seçim kaybetmesine rağmen "Anlamlı bir oy kaybı olursa bırakırım' diyor.
13:05
Daşdemir: "Günü Kurtarmak Diye Bir Şey Yoktur" Optimar Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Daşdemir, “Erdoğan ve Davutoğlu, günü kurtarmaktan öteye geçemeyen liderler arasında daha birçok başarılı seçim geçireceklerdir” diyerek CHP ve MHP liderlerine yüklendi.
Daşdemir: 'Günü Kurtarmak Diye Bir Şey Yoktur'
01:03
Şahin Mengü: Baykal ve Sav Muharrem İnce'ye Sıcak Bakıyor CHP'li eski vekil Şahin Mengü katıldığı canlı yayında "Deniz Baykal ve Önder Sav Muharrem İnce'ye sıcak bakıyorlar" dedi.
Şahin Mengü: Baykal ve Sav Muharrem İnce'ye Sıcak Bakıyor
00:12
Muharrem İnce: Başbakan Olmak İstiyorum Yalova Milletvekili ve Genel Başkan Adayı Muharrem İnce: "Başbakan olmak istiyorum bu ülkede. AKP'yi yenmek istiyorum. CHP'lilerin artık ağlamasını istemiyorum."
Muharrem İnce: Başbakan Olmak İstiyorum
15:36
İnce: Tüzüğe 2 Seçimde Birinci Olamayan Başkan İstifa Eder Hükmü Koyacağım CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, partisinin grup başkanvekilliğinden istifa ettiğini açıklayarak 5-6 Eylül’de yapılacak kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı.
İnce: Tüzüğe 2 Seçimde Birinci Olamayan Başkan İstifa Eder Hükmü Koyacağım
15:02
İnce CHP Genel Başkanlığı'na Aday Muharrem İnce: "Grup Başkanvekilliği görevimden istifa ettim. Kurultayda Genel Başkanlığa aday olacağım" "Kurultay tarihinin kısa zamana sığdırılmasını, baskın kurultay yapılmasını, seyircisiz salon tutulmasını anlıyorum, bu korkuları hissediyorum" "Partide demokrasi vadeden Kılıçdaroğlu gitti, yerine.
İnce CHP Genel Başkanlığı'na Aday
07:47
CHP'de Kılıçdaroğlu'nun Karşısına Çıkacak 3 Aday Köşk seçimleri sonrası CHP'de yaşanan krizde Kılıçdaroğlu'nun karşısına ilk çıkacak adayların İnce, Tarhan ve Feyzioğlu'nun olacağı söyleniyor.
CHP'de Kılıçdaroğlu'nun Karşısına Çıkacak 3 Aday
19:57
CHP'de 18. Olağanüstü Kurultaya Doğru CHP, çatı aday olarak gösterilen Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanı seçilememesinin ardından, 18. olağanüstü kurultaya gidiyor.
14:40
Kemal Anadol ve Diğer Eski CHP'li Vekiller Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırdı CHP eski Grup Başkanvekili Kemal Anadol, aralarında eski milletvekilleri Bülent Baratalı, Şahin Mengü, Zekeriya Akıncı, Tuncay Ercenk, Ergün Aydoğan'ın da bulunduğu 9 eski milletvekiliyle birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifasını istedi.
Kemal Anadol ve Diğer Eski CHP'li Vekiller Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırdı
14:37
CHP'li eski vekiller Kılıçdaroğlu'nun istifasını istedi - CHP'li eski 50 milletvekili, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifasını istedi.
CHP'li eski vekiller Kılıçdaroğlu'nun istifasını istedi -
14:16
CHP'li Eski Vekiller Yayınladıkları Bildiriyle Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırdı CHP'li eski 50 milletvekili yayınladıkları bildiriyle CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağırdı.
CHP'li Eski Vekiller Yayınladıkları Bildiriyle Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırdı
13:24
CHP'li Eski Vekiller Kılıçdaroğlu'nun İstifasını İstedi Eski CHP Grup Başkanvekili Anadol, CHP'li eski 50 milletvekilinin imzasıyla hazırlanan bildiriyi okuyarak Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun istifasını istedi.
CHP'li Eski Vekiller Kılıçdaroğlu'nun İstifasını İstedi
08:01
Kılıçdaroğlu'nun Tasfiye Planı Kurultay tartışmasının yaşandığı CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun sonbaharda olağanüstü kurultaya gitmeyi ve muhalif isimleri tasfiye etmeyi planladığı öğrenildi.
Kılıçdaroğlu'nun Tasfiye Planı
22:44
Kılıçdaroğlu'nun Muhalifleri Tasfiye Planı Köşk seçiminin ardından kurultay tartışmasının yaşandığı CHP'de Kılıçdaroğlu'nun olağanüstü kurultaya gitmeyi ve muhalif isimleri tasfiye etmeyi planladığı öğrenildi.
Kılıçdaroğlu'nun Muhalifleri Tasfiye Planı
16:59
CHP'de Tüzük Değişikliği Hazırlığı CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, tüzükte resmen yer almamasına rağmen üç milletvekilini genel sekreter yardımcılığına getirmesi partide tüzük değişikliği beklentisini artırdı.
CHP'de Tüzük Değişikliği Hazırlığı
07:52
Yenilenen CHP, Sarıgül İçin Harekete Geçti Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve Genel Sekreter Gürsel Tekin, partideki Sarıgül etkisini silmek için kolları sıvadı.
Yenilenen CHP, Sarıgül İçin Harekete Geçti
12:09
Kılıçdaroğlu, Gürsel Tekin ve Faik Öztrak'tan Vazgeçemiyor CHP'de parti vitrininde yapılan değişiklikle Gürsel Tekin ve Faik Öztrak, Kılıçdaroğlu'nun vazgeçemediği 2 isim olarak dikkat çekti.
Kılıçdaroğlu, Gürsel Tekin ve Faik Öztrak'tan Vazgeçemiyor
09:04
Sarıgül'ün Faturası Adnan Keskin'e Kesildi CHP'deki vitrin değişikliği ile parti içerisinde Mustafa Sarıgül'e en yakın isimlerden biri olan Adnan Keskin koltuğunu kaybetti.
Sarıgül'ün Faturası Adnan Keskin'e Kesildi
12:52
Arap-Arami Birliği, Sam ve Sav'ı Özür Dilemeye Davet Etti Beyt-Nahreyn Arab-Arami Birliği, Arap halkını hedef alan nefret söylemi nedeniyle Leman Sam'ı özür dilemediği sürece konserlerini boykot çağrısı yaptı
Arap-Arami Birliği, Sam ve Sav'ı Özür Dilemeye Davet Etti
18:09
CHP Milletvekili Ağbaba'dan Çifte Standart Tepkisi CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, eski AB Bakanı Egemen Bağış’ın Bakara Suresi’yle ilgili sözleri için “Bakara suresine makara diyor.
CHP Milletvekili Ağbaba'dan Çifte Standart Tepkisi
18:02
CHP'nin Hesaplarında "Usulsüzlük" Davası Eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Anayasa Mahkemesince, 2008'de, "CHP'nin hesaplarında usulsüzlük olduğu" iddiasıyla yapılan suç duyurusu üzerine açılan davadan beraat etti.
CHP'nin Hesaplarında 'Usulsüzlük' Davası
12:08
CHP'den Ayrılan Küskünler, DSP Çatısında Birleşiyor CHP'de aday gösterilmeyen küskünlerin Metin Feyzioğlu'nun başkanlığında, DSP çatısı altında yeni bir oluşum içine gireceği konuşuluyor.
CHP'den Ayrılan Küskünler, DSP Çatısında Birleşiyor
23:17
Bozdağ'dan Baykal Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, internette yer alan ses kayıtları ile ilgili tepkisini dile getirirken, "2010 yılında yapılan Anayasa değişikliği sırasında parlamentoda son oylama yapılıyordu.
Bozdağ'dan Baykal Açıklaması
21:38
Bozdağ: Başbakan Baykal'ın Görüntüleri İçin Talimat Verdi Adalet Bakanı Bozdağ, "Baykal'ın görüntüleriyle ilgili Başbakan'ın Binali Yıldırım'a gereğini yapması konusunda talimat verdiğinin şahidiyim." dedi.
Bozdağ: Başbakan Baykal'ın Görüntüleri İçin Talimat Verdi
09:42
CHP'de Liderlik İçin Feyzioğlu'nun İsmi Gündeme Geldi Ergenekon ve Balyoz davalarına ilişkin yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken Metin Feyzioğlu'nun ismi CHP Genel Başkanlığı için geçiyor.
CHP'de Liderlik İçin Feyzioğlu'nun İsmi Gündeme Geldi
12:48
Bozdağ: Mısır'daki Katliama Sessiz Kalanlar Tarih Önünde Mesuldür Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Mısır'daki katliam karşısında uluslararası toplumun sessiz kalmasının en az katliam kadar düşündürücü olduğunu söyledi.
Bozdağ: Mısır'daki Katliama Sessiz Kalanlar Tarih Önünde Mesuldür
12:46
Başbakan Yardımcısı Bozdağ Soruları Yanıtladı "Mısır'da yaşanan zulüm ve katliam karşısında sessiz kalanlar, seyirci kalanlar, buradaki yaşanan zulümden, katliamdan dolayı mesuldürler" "AK Parti ile milletimiz arasındaki sevgi bağlarını koparmak isteyenler var. Cemaatle, AK Parti arasını bozmak için çok uğraş verenler, gayret, mesai sarf edenler var. Kendilerince oradan, buradan bir şey uyduranlar var. Bunları biz gayet iyi biliyoruz. Ben cemaatin de çok çok iyi tanıdığını biliyorum, tahmin ediyorum. "(CHP milletvekillerinin
17:12
Önder Sav: İktidarın İş Tutuş Tarzı Karmaşık ve İç Karartıcı CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav, Türkiye'nin kritik bir süreçten geçtiğini belirtti.
Önder Sav: İktidarın İş Tutuş Tarzı Karmaşık ve İç Karartıcı
16:46
Önder Sav'dan CHP'ye Nezaket Ziyaret CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav, bir düğüne katılmak için geldiği Adana'da CHP İl Örgütü'nü ziyaret etti.
Önder Sav'dan CHP'ye Nezaket Ziyaret
16:30
Çerkesler Nazım'da Bir Araya Geldi Yenimahalle Belediyesi ve Ankara Çerkes Dernekleri tarafından düzenlenen etkinlikle Ankaralı Çerkesler Nazım Hikmet Sanat ve Kongre Merkezi'nde bir araya geldi.
11:29
Türkiye Barolar Birliği'nin Yeni Yönetiminden Anıtkabir'e Ziyaret Türkiye Barolar Birliği'nin 32.Olağan Genel Kurulu'nda seçilen Başkan Avukat Metin Feyzioğlu, yönetim, disiplin ve denetim kurulu üyeleri Anıtkabir'i ziyaret etti.
Türkiye Barolar Birliği'nin Yeni Yönetiminden Anıtkabir'e Ziyaret
11:14
Türkiye Barolar Birliği, Anıtkabir ve İnönü'yü Ziyaret Etti Türkiye Barolar Birliği'nin (TBB) yeni seçilen yönetimi Anıtkabir'i, ardından İsmet İnönü'nün mezarını ziyaret etti.
Türkiye Barolar Birliği, Anıtkabir ve İnönü'yü Ziyaret Etti
18:00
TBB Başkanı Coşar: İktidar, ?hikmet-İ Hükümet' Anlayışı İçinde İş Görür Durumda Türkiye Barolar Birliği Başkanı Vedat Ahsen Coşar, "Türkiye'de yönetime keyfilik egemen olduğu için hukuki güvenlik yoktur Türkiye Barolar Birliği Başkanı Vedat Ahsen Coşar, "Türkiye'de yönetime keyfilik egemen olduğu için hukuki güvenlik yoktur.
TBB Başkanı Coşar: İktidar, ?hikmet-İ Hükümet' Anlayışı İçinde İş Görür Durumda
15:54
Baro Seçimlerinde Akillere 'Tatlı Su Aygırları' Benzetmesi Türkiye Barolar Biriliği (TBB) 32.Olağan Genel Kurulu'nda Ankara Barosu adına söz alan Avukat Sami Kahraman, "İktidar politikalarını, iktidarın sağladığı imkanlarla halka benimsetmeyi görev sayan, kendilerini akil diye isimlendiren tatlı su"...
Baro Seçimlerinde Akillere 'Tatlı Su Aygırları' Benzetmesi
13:38
Türkiye Barolar Birliği Seçiminde 3 Aday Yarışıyor Türkiye Barolar Biriliği (TBB) 32.Olağan Genel Kurulu 79 barodan 447 delegenin katılımı ile Ankara'da toplandı.
Türkiye Barolar Birliği Seçiminde 3 Aday Yarışıyor
18:19
TBMM Genel Kurulu CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in, AK Parti'nin Kırklareli eski il Başkanı'nın, Hz."Bizim camiamızda ferdi yanlışları kurcalarsanız sizin kurumsal yanlışlarınız o kadar fazla ki, milletin yüzüne bakamazsınız" diye karşılık verdi.
15:11
Yargıtay Başsavcılığı da CHP'li Sav'ı Dinleme Davasında 'Beraat' Dedi Cumhuriyet Halk Parti'li (CHP) Önder Sav ile Merkez Valisi Ali Serindağ'ın görüşmesini haberleştiren Gazeteci Aslan Değirmenci ve Serdar Arseven'e verilen beraat kararına itiraz Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ret edildi.
12:31
TBMM Yasa Dışı Dinlemeleri Araştırma Komisyonu TBMM Yasa Dışı Dinlemeleri Araştırma Komisyonu üyesi AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "Yasa dışı dinlemeler konusunda toplumun her kesiminde, siyasetçisinde, bürokratında, kamu dairesinde bile bir tedirginlik var" dedi.
TBMM Yasa Dışı Dinlemeleri Araştırma Komisyonu
17:03
CHP'li Güler'in Sözlerine Tepkiler Sağlık-Sen Şırnak Şube Başkanı Hakan Usal, CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler'in açıklammasına ilişkin olarak, "CHP Genel Merkezi ve Güler bu sözlerden ötürü tüm Müslüman Türk-Kürt halklarından özür dilemelidir" dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖNDER SAV HABERLERİ
[Hata Bildir]