SON DAKİKA ORDU İLİ HABERLERİ

Son Dakika Ordu İli Haberleri

   

  Sultan Abdülaziz'in Planladığı Tünel Bitiyor

  Sultan Abdülaziz'in Planladığı Tünel Bitiyor

  Sultan Abdülaziz döneminde gündeme gelen NATO tarafından yapılması engellenen Ordu-Sivas yolu, sert ve engebeli coğrafyanın zorlu şartlarına rağmen tüm hızıyla sürüyor. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Ordu, EMİTT Fuarında Misafirlerini Ağırladı

  Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılan Ordu, kültürel, turistik ve tarihi zenginliklerini, yerli ve yabancı ziyaretçilere tanıttı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Eğitim Kurumları Yöneticileri Toplantısı

  Eğitim Kurumları Yöneticileri Toplantısı

  Eğitim Kurumları Yönticileri Toplantısında konuşan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, "Ordu’da eğitimi hak ettiği yere getireceğiz" dedi. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  Vali Balkanlıoğlu: 'Çocuklarımıza Vatan Aşkını Verebilirsek, Herkes El Ele Gezer'

  Vali Balkanlıoğlu: "Çocuklarımıza Vatan Aşkını Verebilirsek, Herkes El Ele Gezer"

  Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, "Eğer çocuklarımıza biz vatan millet aşkı, dürüstlük, insan ve hayvan sevgisi, Allah korkusu verebilirsek memlekette herkes el ele gezer” dedi. (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Ordu Organ Naklinde Zirveye İlerliyor

  Ordu Organ Naklinde Zirveye İlerliyor

  Organ ve doku bağışı konusunda başarı gösteren Ordu Devlet Hastanesi’ne, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Murat Küçükoğlu ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından teşekkür belgesi verildi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Ordu'ya 2. OSB Geliyor

  Ordu'ya 2. OSB Geliyor

  Ordu'nun ekonomik yönden gelişmesine, işsizliğin azalmasına büyük bir imkan ve fırsat sağlayacak olan Ordu 2. Organize Sanayi Bölgesinin yer sorunu çözüme kavuşuyor. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Kaya Dernekleri Ziyaret Etti

  Başkan Kaya Dernekleri Ziyaret Etti

  Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Halit Günaydın, Belediye Meclis Üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla beraber İstanbul’daki Kabadüz derneklerine ayrı ayrı ziyaret gerçekleştirdi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Büyükşehir Olmaya Yakın 12 İl

  Büyükşehir Olmaya Yakın 12 İl

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın sinyalini verdiği yeni yasayla, nüfusu 500 bini geçen Sivas, Tokat gibi 12 ilin, büyükşehir statüsüne geçebileceği konuşuluyor. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Orduluya 'Her Yer Ordu'

  Orduluya 'Her Yer Ordu'

  Türkiye İstatistik Kurumu’nun Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre, Ordu dışındaki illerde yaşayan Ordulu sayısı Ordu ili nüfusundan fazla çıktı. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kosgeb'den 5 Yılda 447 İş Yeri

  Kosgeb'den 5 Yılda 447 İş Yeri

  KOSGEB Ordu İl Müdürü Sinan Şahin, hizmete başladıkları 2009 yılından bu yana verdikleri desteklerle 447 yeni iş yerinin açılmasını sağladıklarını söyledi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Ordu'da 'Lojistik Center' Hedefi

  Ordu'da 'Lojistik Center' Hedefi

  Ordu Ticaret Borsası Başkanı Ziver Kahraman, Ordu’nun ekonomik, sosyal, coğrafi ve ulaşım anlamında büyük avantajları olduğunu hatırlatarak, “Ordu, Doğu Karadeniz’in en büyük lojistik merkezi olma fırsatına sahiptir. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Alan Bazlı Gelir Desteği Yaraya Bir Merhemdir'

  Alan Bazlı Gelir Desteği Yaraya Bir Merhemdir"

  Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, Ordu merkezde yapılan koordinasyon kurulu olağanüstü toplantısında bir araya geldiği sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile 2014 alan bazlı desteklerinin 3 yıl daha devam etme yönünde görüş bildirdiklerini ifade etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 08:20:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORDU İLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]