SON DAKİKA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ HABERLERİ

Son Dakika Organize Sanayi Bölgesi Haberleri

17:34
Kütahya Ekonomisi, Kutso'da Tartışıldı Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Ocak ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı İsmet Özotraç başkanlığında, KUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Kütahya Ekonomisi, Kutso'da Tartışıldı
17:28
Bor Osb'ye Trafo Merkezi Kurulacak Bor Karma Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) trafo merkezi kurulacağı belirtildi.
17:13
Türkonfed: 40 Kentimiz Orta Gelir Tuzağı Riskiyle Karşı Karşıya Çözüm Süreci’nin iktisadi kısmında somut adım atma amacıyla Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) ile Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından hayata geçirilen Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGEP) tanıtıldı.
Türkonfed: 40 Kentimiz Orta Gelir Tuzağı Riskiyle Karşı Karşıya
16:36
Adanalı Yatırımcılara Hong Kong Daveti Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi (HKTDC) İstanbul Temsilcisi Perran Ersu Özçaldıran, Türkiye ile Hong Kong arasındaki ithalatın son 5 yılda yüzde 27, ihracatın ise yüzde 111 artmasına rağmen toplam ticaret hacminin hala 1.2 milyar Dolar olduğunu belirterek, yatırımcıları Hong Kong’a davet etti.
Adanalı Yatırımcılara Hong Kong Daveti
14:00
Manavgat MYO Öğrencileri Antalya OSB'ye Teknik Gezi Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu muhasebe programcılığı öğrencileri Antalya Organize Sanayi Bölgesine teknik gezi düzenledi.
Manavgat MYO Öğrencileri Antalya OSB'ye Teknik Gezi
13:20
Büyükşehir İtfaiyesinden Kurtarma Tatbikatı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde Olay Komuta Sistemi (OKS) kapsamında yangın ve kurtarma tatbikatı yaptı.
12:40
KÜKAB Encümen Toplantısı Tavşanlı'da Yapıldı Katı Atık Bertaraf Tesisleri Yapma ve İşletme Birliğinin ocak ayı Encümen Toplantısı, Belediye Başkanı Kütahya Kamil Saraçoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
KÜKAB Encümen Toplantısı Tavşanlı'da Yapıldı
12:32
Alaplı'da Belediyeden Osb'ye Arsa Desteği Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 72 dönümlük arsayı Islah Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için hazineye devrettiklerini bildirdi.
11:35
Büyükşehir İtfaiyesi'nden Kurtarma Tatbikatı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, 4. Organize Sanayi Bölgesi'nde Olay Komuta Sistemi (OKS) kapsamında yangın ve kurtarma tatbikatı yaptı.
10:43
Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi 2 Bin Kişiye İstihdam Sağlayacak Beyşehir Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapan firmalar, üretime geçtiğinde 2 bin kişiye istihdam sağlayacak.
10:40
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu Açıklaması "Manda sütü geleceğin 'beyaz altını' olacak"
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu Açıklaması
10:31
Lise Öğrencilerine Silah ve Bakım Eğitimi Geliyor AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, Türkiye’de ilk kez Beyşehir merkez, Huğlu ve Üzümlü mahallelerinde bulunan endüstri meslek ve çok programlı liselerine silah eğitimi ve bakımı uygulama bölümlerinin açılacağını söyledi.
Lise Öğrencilerine Silah ve Bakım Eğitimi Geliyor
10:18
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkiyatı Aksaray’da, jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu otobüsün bagajında, plastik kovalar içinde gümrük kaçağı 13 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkiyatı
09:41
Gümüşhane OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı Gümüşhane Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı, Vali Yücel Yavuz başkanlığında yapıldı.
Gümüşhane OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
09:38
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkıyatı Aksaray’da, jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu otobüsün bagajında, plastik kovalar içinde gümrük kaçağı 13 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkıyatı
21:37
Umut Yıldızlarına Sertifika Töreni Düzenlendi Diyarbakır'da 'Çocukların Mutlu Geleceği İçin Umut Yıldızı Projesi' kapsamında sertifika töreni düzenlendi.
Umut Yıldızlarına Sertifika Töreni Düzenlendi
17:30
İstanbul'da Kaçakçılık Operasyonları Çin'den getirilen ünlü markaların taklidi olan 34 bin 268 kol saati ile 17 bin 620 gözlüğü satmak istediği iddia edilen 2 şüpheli Başakşehir'de gözaltına alındı Araçlarda akaryakıt olarak kullanımı yasak olan ve kamuoyunda ''10 numara yağ'' olarak bilinen 25 ton 660 kilogram kimyasal maddeyi piyasaya sürmek istedikleri öne sürülen 3 kişi Tuzla'da yakalandı.
17:25
26 Ton "On Numara Yağ" Ele Geçirildi İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şubesi ekipleri, Tuzla Organize Sanayi Bölgesindeki bir tankerde, "10 numara yağ" ele geçirdi.
26 Ton 'On Numara Yağ' Ele Geçirildi
17:12
Gyte ve Geposb'daki Hırsızlıkla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde bulunan Gebze Yüksek Teknoloji (GYTE) Kampüsü, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi'ndeki(GEPOSB) bir fabrika ile bir işyerindeki hırsızlık olayıyla ilgili 3 kişi göz altına alındı.
Gyte ve Geposb'daki Hırsızlıkla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı
16:47
Tuzla'da '10 Numara Yağ' Operasyonu Tuzla’daki Organize Sanayi Bölgesi’nde bir araçta yapılan aramada piyasa değeri 100 bin lira olan “10 numara yağ” ele geçirildi.
15:12
Malatya Genç Girişimciler Kurulu Eski Yönetimine Plaket Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Malatya Genç Girişimciler Kurulu eski yönetim kurulu başkanı ve üyelerine plaket verildi.
Malatya Genç Girişimciler Kurulu Eski Yönetimine Plaket
13:20
Üç İlin Ortasında Osbönerisi Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta’da yerel televizyon kanalında konuk olarak katıldığı programda Batı Akdeniz illerinin ortak kullanacağı bölgesel bir organize sanayi bölgesi kurulması gerektiğini söyledi.
Üç İlin Ortasında Osbönerisi
12:58
Cizre'deki Olaylar, Ticaret ve Sosyal Yaşamı Etkiledi Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan olaylar nedeniyle kepenk kapatmak zorunda kalan ve bazen günü siftah yapamadan geçiren esnaf zor günler geçiriyor.
12:48
Genç Girişimcilerden Eski Yönetime Plaket Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Malatya Genç Girişimciler Kurulu eski yönetim kurulu başkanı ve üyelerine düzenlenen törenle plaket verildi.
Genç Girişimcilerden Eski Yönetime Plaket
11:08
Karaman'da Ağaçlandırma Çalışmaları Karaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin genelinde başlatılan ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor.
09:22
Gediz Üniversitesi Organize Sanayi Bölgesinde Yerleşke Kurdu Gediz Üniversitesi, sanayiyle işbirliğinde çıtayı yukarıya taşıdı.
Gediz Üniversitesi Organize Sanayi Bölgesinde Yerleşke Kurdu
22:58
Muratbey'den Uşak Sportif'e 500 Bin TL Türkiye Basketbol Liginde iki sezondur ana sponsoru olmadan ayakta kalmaya çalışan Uşak Sportif ile Muratbey Gıdanın sponsorluk anlaşmasının detayları açıklandı.
Muratbey'den Uşak Sportif'e 500 Bin TL
20:11
Atso Başkanı Budak Açıklaması "Özellikle domates üretimi konusunda Antalya markasının oluşmasında Kumluca'nın önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz"
18:44
Manisa'dan Kısa Kısa Manisa Gümrük Müdürü Nebi Köse Dünya Gümrük Günü dolayısıyla Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.
18:44
Elbistan Osb, "İlçenin İşsizlik Sorununu Çözecek" Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, Elbistan Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB), altyapı çalışmalarına başlanıldığını söyledi.
17:43
Karton Kutu Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB), oluklu mukavva üretimi ve karton kutu imalatı üzerine faaliyet gösteren fabrikanın atık kağıt sıkıştırma ünitesinde, yangın çıktı.
Karton Kutu Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu
17:38
Fabrikada Çıkan Yangın Korkuttu Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB), oluklu mukavva üretimi ve karton kutu imalatı üzerine faaliyet gösteren bir fabrikanın atık kağıt sıkıştırma ünitesinde, ilk belirlemelere göre, elektrik kontağından yangın çıktı.
Fabrikada Çıkan Yangın Korkuttu
17:12
Bilecik'te İl Encümeni Toplantısı Yapıldı Bilecik İl Encümeni Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.
Bilecik'te İl Encümeni Toplantısı Yapıldı
16:44
Balıkesir'de Fabrika Yangını Balıkesir Organize Sanayi Bölgesine bir fabrikada çıkan yangın hareketli dakikalar yaşanmasına sebep oldu.
Balıkesir'de Fabrika Yangını
15:41
İzmir'den Çaldığı Otobüsle Kaçan Cezaevi Firarisi Yakalandı İzmir'de, cezaevinden firar eden bir kişi, otogardan çaldığı otobüsle Eskişehir'e gitmek isterken Kütahya'da yakalandı.
İzmir'den Çaldığı Otobüsle Kaçan Cezaevi Firarisi Yakalandı
14:22
İzmir'den Çaldığı Otobüsle Kaçan Cezaevi Firarisi Kütahya'da Yakalandı İzmir'de, cezaevinden firar eden bir kişi, otogardan çaldığı otobüsle Eskişehir'e gitmek isterken Kütahya'da yakalandı.
İzmir'den Çaldığı Otobüsle Kaçan Cezaevi Firarisi Kütahya'da Yakalandı
12:11
Mtosb, Agip ile İşbirliği Yapacak Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) ve Akdeniz Girişimcileri Proje Derneği (AGİP) arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Mtosb, Agip ile İşbirliği Yapacak
11:21
Mercedes'in Yıldızı İzmir'de Parlıyor İzmir'de firmaların konsept mağazalarının tasarımlarını yapan ve kurumsal kimlik konusunda birçok büyük firmaya hizmet veren Say Reklam, Mercedes Benz'in Avrupa'nın 3 bin showroom ve servis noktasındaki yenileme ihalesini 20 milyon euro ile kazandı.
Mercedes'in Yıldızı İzmir'de Parlıyor
09:44
Cezaevi Firarisi İzmir'de Terminalden Çaldığı Otobüsle Kütahya'da Yakalandı Cezaevi firarisi olduğu öğrenilen bir kişi İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden çaldığı otobüs ile Kütahya’da yakalandı.
Cezaevi Firarisi İzmir'de Terminalden Çaldığı Otobüsle Kütahya'da Yakalandı
18:48
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
16:45
Bakan Elvan, Çağrı Merkezinin Açılış Törenine Katıldı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Katma değeri yüksek bir alan olan ekonomiye çarpan etkisine baktığımızda büyümeye kendi kapasitesinin yedi katı katkı sağlayan çağrı merkezlerini çok önemsiyoruz.
Bakan Elvan, Çağrı Merkezinin Açılış Törenine Katıldı
16:24
Çorum'da Çağrı Merkezi Açılışı Çorum'da çağrı merkezi açılışı yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "2002 yılında Türkiye'de 170 civarında çağrı merkezi bulunurken bugün 1200 çağrı merkezi hizmet veriyor.
Çorum'da Çağrı Merkezi Açılışı
15:01
Elazığ Osb'de 5. Kısım Tamamlanıyor Elazığ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, 5. kısımda çalışmalarda sona yaklaşıldığını söyledi.
Elazığ Osb'de 5. Kısım Tamamlanıyor
13:39
Cihanbeyli'de Organize Hayvancılık Bölgesi Toplantısı Yapıldı Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde "İl Çevre Düzeni Planı2 için tarım ve hayvancılık organize sanayi bölgelerinin ve kentsel yaşam alanlarının belirlenmesi amacıyla toplantı gerçekleştirildi.
Cihanbeyli'de Organize Hayvancılık Bölgesi Toplantısı Yapıldı
13:28
Bakan Elvan, Çorum'da Çağrı Merkezi Açılışı Yaptı Çorum'da çağrı merkezi açılışı yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "2002 yılında Türkiye'de 170 civarında çağrı merkezi bulunurken bugün 1200 çağrı merkezi hizmet veriyor.
Bakan Elvan, Çorum'da Çağrı Merkezi Açılışı Yaptı
12:39
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Katma değeri yüksek bir alan olan ekonomiye çarpan etkisine baktığımızda büyümeye kendi kapasitesinin yedi katı katkı sağlayan çağrı merkezlerini çok önemsiyoruz.
11:27
Hazine'ye Ait 5 Bin 464 Adet Taşınmazın Bedelsiz Devri Yapıldı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun soru önergesine cevap verdi.
17:16
Elazığ'da 5 Milyon Bütçeli İş Başı Eğitimi Programı Elazığ Organize Sanayi Bölgesi ile Elazığ İş-Kur İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılan İş Başı Eğitim Programı ile işe başlayacak işçilerin maaşları İş-Kur tarafından ödenecek.
Elazığ'da 5 Milyon Bütçeli İş Başı Eğitimi Programı
17:15
Kent Konseyin Gündemi Ulaşım Oldu Gaziantep Kent Konseyi 4. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.
Kent Konseyin Gündemi Ulaşım Oldu
16:01
Genç Yaşta Hayatını Kaybeden Muhasebe Şefi Gözyaşları Arasında Uğurlandı Önceki gün genç yaşında hayatını kaybeden Bilecik 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’nde Muhasebe Şefi Esra Öztuna Yılmaz’ın cenaze töreninde sevenler gözyaşlarına boğuldu.
Genç Yaşta Hayatını Kaybeden Muhasebe Şefi Gözyaşları Arasında Uğurlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:15:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]