21:2900
SON DAKİKA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ HABERLERİ

Son Dakika Organize Sanayi Bölgesi Haberleri

   

  Ramazan Bayramı

  Ramazan Bayramı dolayısıyla Mersin'de bazı milletvekilleri ve dernek başkanları kutlama mesajı yayımladı. (Bugün 11:38)

   

  Kaza Deresi

  Kaza Deresi

  Bursa’nın merkez Nilüfer ilçesinde, ışıklandırma olmayan Bülent Ecevit Caddesi'nde bir ayda 5 araç dereye uçtu. (Bugün 06:35)

   

  Etso'dan İftar Yemeği

  Etso'dan İftar Yemeği

  Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar yemeğinde kent protokolü ve işadamları bir araya geldi. (Dün 14:43)

   

  Kosbi, Güneş Enerji Santrali Kurdu

  Kosbi, Güneş Enerji Santrali Kurdu

  Türkiye’nin dev sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan ve 25 bine yakın kişiye istihdam sağlayan Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi, (KOSBİ) yenilebilir enerjidede örnek oldu. (Dün 14:40)

   

  Polisi Görünce, Çelik Kasayı Bırakıp Kaçtılar

  Polisi Görünce, Çelik Kasayı Bırakıp Kaçtılar

  Aydın'da iş adamı Nurettin Özfidan'ın evine giren hırsızlar, evden çıkarken devriye gezen polisleri görünce ellerindeki yaklaşık 200 kiloluk çelik kasayı bırakıp kaçtı. (Dün 12:03)

   

  Mersin'den Ramazan Bayramı Mesajları

  Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları Fazıl Türk ile Yüksel Mutlu, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Şerafettin Aşut, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve AK Parti Mersin Milletvekili Nebi Bozkurt, yayınladıkları mesajlarla Ramazan Bayramı'nı kutladılar. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırıları

  ASO 1. OSB Başkanı Kaya: "Sanayiciler olarak İsrail’in insanlık dışı saldırılarını kınıyor, Gazze’ye uygulanan ekonomik ambargonun kaldırılmasını istiyoruz" (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  OSB Başkanı Nakıboğlu'ndan Bayram Mesajı

  OSB Başkanı Nakıboğlu'ndan Bayram Mesajı

  Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nakıboğlu, ramazan bayramının bütün insanlığa başarı, mutluluk, sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulundu. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Demirtaş: Kardeşlik Bin Çankaya'dan Daha Değerlidir

  Demirtaş: Kardeşlik Bin Çankaya'dan Daha Değerlidir

  Hdp'nun cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, koltuk hasreti için aday olmadığını söyleyerek, "İşçi, Kürt-Türk kardeşlerimiz, kadını, genci, emekçisi ile bu yolda yürürken kardeşliğin taşlarını düzüyoruz. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş: 'Halkın Çıkarlarını Koruyacak Bir Başkan Yok'

  Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş: "Halkın Çıkarlarını Koruyacak Bir Başkan Yok"

  10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında Tekirdağ'a gelen Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, halkın çıkarlarını koruyacak bir başkanın olmadığını söyledi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 21:29:52. #1.13#