16:2600
SON DAKİKA ORGANIZE SANAYI HABERLERİ

Son Dakika Organıze Sanayı Haberleri

   

  Zarar Gören Esnaf İçin 'Acil Destek Kredisi' Talebi

  Zarar Gören Esnaf İçin "Acil Destek Kredisi" Talebi

  DESOB, IŞİD bahanesiyle düzenlenen gösterilerde iş yerleri zarar gören esnafa, KOSGEB'in Reyhanlı'daki bombalı saldırıda zarar gören işletmelere sağladığı "Acil Destek Kredisi" verilmesi için talepte bulunacak DESOB Başkanı Ebedinoğlu: "Sadece Diyarbakır'daki zarar tahmini 10 milyon lira. Reyhanlı'da. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  İş Adamlarından Kırşehir Valisi Şentürk'e Ziyaret

  İş Adamlarından Kırşehir Valisi Şentürk'e Ziyaret

  Şentürk: "İlimizin tüm aktörleri ve iş adamlarımızla birlikte hareket ederek Kırşehir'e yeni yatırımların kazandırılması için çalışacağız" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  İnsan Kaynakları İzmirde Buluştu

  Türkiye İnsan Yönetimi Derneği bu yıl 11'incisini düzenlediği Ege İnsan Yönetimi Zirvesi'nin açılışını renkli bir gösteri ile yaptı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ostim'deki Patlamalarla İlgili Dava

  Ostim'deki Patlamalarla İlgili Dava

  OSTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde 3 Şubat 2011'de 20 kişinin hayatını kaybettiği patlamalarla ilgili 19 kişinin yargılandığı dava dosyasının, esas hakkındaki görüşünü hazırlaması için savcılığa gönderilmesi kararlaştırıldı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Otomotivin Kalbide Çarklar Hızlı Döndü

  Otomotivin Kalbide Çarklar Hızlı Döndü

  Bursa OSB'de, sanayi üretiminde önemli göstergeler olarak kabul edilen doğalgaz, elektrik ve su tüketimi yılın 9 ayında önemli oranlarda arttı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hasyüncü: Otomotiv Sektörünü Kayseri'ye Getirmek İçin Çok Uğraştık

  Hasyüncü: Otomotiv Sektörünü Kayseri'ye Getirmek İçin Çok Uğraştık

  Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü, otomotiv sektörünü Kayseri'ye getirmek için çok uğraşmalarına rağmen, yan sanayi eksikliği nedeniyle başarılı olamadıklarını söyledi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 16:26:33. #1.13#