SON DAKİKA ORGANIZE SANAYI HABERLERİ

Son Dakika Organıze Sanayı Haberleri

19:02
Kırıkkale'de Uyuşturucu Operasyonu Kırıkkale’de uyuştucu satıcılarına yönelik operasyonda gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı.
19:01
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de Bakan Işık: "İmalat sanayisine yönelik de yakında bir paket açıklayacağız. İmalat sanayisinin hem finansman olarak desteklenmesi hem de daha güçlü bir konuma gelmesi için bir sanayi paketi önümüzdeki süreçte açıklanacak"
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de
18:54
Fındığın Kilogramı 20 Liraya Çıktı Fındığın kilogramı 20 liraya çıktı- Ordu'da sezon başı 10 liradan alıcı bulan kabuklu fındığın kilogramı, serbest piyasada yüzde yüz artış göstererek 20 liraya kadar çıktı- OTSO Fındık Komitesi Başkanı Enginyurt: "Hayaldi gerçek oldu, olmaz denilen fındık fiyatı 20 lira oldu" Ordu'da sezon başı 10 liradan alıcı bulan kabuklu fındığın kilogramı, serbest piyasada yüzde yüz artış göstererek 20 liraya kadar yükseldi.
Fındığın Kilogramı 20 Liraya Çıktı
18:49
Işık: "Bizi En Çok Eleştirenler, 'Devrim' Otomobilini Boğan Zihniyete Sahip Olanlar" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de: - "İlk defa Türkiye'de artık 'yerli markayı yerli arabayı biz üreteceğiz' diyen bir iktidar var. İnşallah yakında Türkiye kendi markasıyla kendi arabasını üretecektir"- "Şu anda AK Parti iktidarını en çok eleştirenler, 'Devrim' otomobilini boğan zihniyete sahip olanlar"- "Tek amacımız var, Türkiye yerli üretimini artırsın, Türkiye'nin üretimi, yenilikçi üretim olsun" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "İlk defa Türkiye'de artık
Işık: 'Bizi En Çok Eleştirenler, 'Devrim' Otomobilini Boğan Zihniyete Sahip Olanlar'
18:43
Sanayi Makinelerine Artık Plaka Verilecek Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, her makineye otomobil gibi plaka vererek teminat olarak gösterilebilmesini istediklerini belirterek "Bundan sonra sanayicimiz makinesini teminat olarak kullanabilecek" dedi.
Sanayi Makinelerine Artık Plaka Verilecek
18:32
Dtso 5 Yıldızlı Hizmet Alanı Sertifikası Aldı Geçen yıl çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 10. dönem 39 oda/borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 1, 2, 5 ve 7. dönemden 54 oda ile borsa, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katılımıyla düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
Dtso 5 Yıldızlı Hizmet Alanı Sertifikası Aldı
18:31
Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de Bakan Işık: "İmalat sanayisine yönelik de yakında bir paket açıklayacağız. İmalat sanayisinin hem finansman olarak desteklenmesi hem de daha güçlü bir konuma gelmesi için bir sanayi paketi önümüzdeki süreçte açıklanacak"
18:21
Bursa'yı 2023 Hedeflerine Yüksek Teknoloji Osb Taşıyacak Bursa’yı yüksek teknolojili yatırımların merkezi haline getirecek olan yeni organize sanayi bölgesi (OSB) Kent Konseyi’nde masaya yatırıldı.
Bursa'yı 2023 Hedeflerine Yüksek Teknoloji Osb Taşıyacak
18:21
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Metin, Gaziantep'te Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İpekyolu Bölge Müdürlüğü’ne tahsis edilmek üzere alınan yeni araçların teslim töreni yapıldı.
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Metin, Gaziantep'te
18:17
Mardinliler Taksim Yürüyüşüne Hazırlanıyor Mardin Valiliği, Mardin Dernekler Federasyonu (MARFED) ve Mardin Eğitim Vakfı (MAREV) işbirliğiyle İstanbul Feshane’de düzenlenecek Mardin Tanıtım Günleri öncesi Taksim yürüyüşünün düzenleyecek.
Mardinliler Taksim Yürüyüşüne Hazırlanıyor
18:09
Eskişehir'de Valilik Çatısında İş Güvenliğine Uyulmadı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın ziyareti öncesinde Eskişehir Valiliği binası çatısındaki 2 işçinin iş güvenliklerini almadan çalışması kameralara yansıdı.
Eskişehir'de Valilik Çatısında İş Güvenliğine Uyulmadı
18:08
Fındığın Kilogramı 20 Liraya Çıktı Ordu'da sezon başı 10 liradan alıcı bulan kabuklu fındığın kilogramı, serbest piyasada yüzde yüz artış göstererek 20 liraya kadar çıktı OTSO Fındık Komitesi Başkanı Enginyurt: "Hayaldi gerçek oldu, olmaz denilen fındık fiyatı 20 lira oldu"
18:08
Malatya'da Tarihi Eser Operasyonu Malatya’da gerçekleştirilen tarihi eser operasyonunda eski dönemlere ait çok sayıda eser ele geçirildi.
Malatya'da Tarihi Eser Operasyonu
18:07
28 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Malatya’da bir nakliye kamyonunda yapılan aramalarda 28 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
17:53
Erzurum'da Uyuşturucu Operasyonu Erzurum'da yapılan yol uygulamasında 12 kilo 633 gram eroin ele geçirildi.
17:52
İyi Bir Yarı Yıl Tatilinin Sırrı: Denge! Çeşitli şehirlerde yoğun kar yağışı nedeniyle bazı günleri evde geçirmiş olsalar da öğrenciler yarıyıl tatilini iple çekiyor. Çoğu öğrencinin hayali, karnesini aldıktan sonra doya doya eğlenmek.
17:46
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Metin, Gaziantep'te Metin: "Müteşebbis ruhun hakim olduğu Gaziantep'in ihracatçılarıyla birlikte mevcut ekonomi hacminin çok daha yukarılara çekilebileceğine inanıyoruz"
17:46
Torun: "Hedeflerimize Sanayicilerimizin Desteğiyle Yürüyeceğiz" MÜSİAD Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Torun: 'Hedeflerimize Sanayicilerimizin Desteğiyle Yürüyeceğiz'
17:45
Türkiye'de İhracatın İthalatı Karşılama Oranı Arttı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye’de ihracatın ithalatı karşılama oranının yüzde 61’den yüzde 65’e çıktığını açıkladı.
Türkiye'de İhracatın İthalatı Karşılama Oranı Arttı
17:44
New York Borsası Büyüme Verisinin Ardından Düşüşte Beklentilerin altında kalan büyüme verisi sonrası New York Borsası güne düşüşle başladı.
17:44
Bakan Işık: "Bir Taraftan Büyürken, Bir Taraftan da İhracatımızı Artıracağız" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de: - "2014 yılı başında yürürlüğe koyduğumuz makro ihtiyati tedbirler olumlu sonuçlar vermeye başladı.
Bakan Işık: 'Bir Taraftan Büyürken, Bir Taraftan da İhracatımızı Artıracağız'
17:37
Pursaklar Kayağın Keyfini Çıkarttı Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, düzenlediği geziler kapsamında ilçe sakinlerinden yaklaşık bin kişiyi Elmadağ Kayak Merkezi’ne götürdü.
17:37
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de Açıklaması "İlk defa Türkiye'de artık 'yerli markayı yerli arabayı biz üreteceğiz' diyen bir iktidar var. İnşallah yakında Türkiye kendi markasıyla kendi arabasını üretecektir" "Şu anda AK Parti iktidarını en çok eleştirenler, 'Devrim' otomobilini boğan zihniyete sahip olanlar" "Tek amacımız var, Türkiye yerli.
17:32
Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de: "İlk defa Türkiye'de artık 'yerli markayı yerli arabayı biz üreteceğiz' diyen bir iktidar var. İnşallah yakında Türkiye kendi markasıyla kendi arabasını üretecektir"
17:31
Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Işık, Eskişehir'de: "2014 yılı başında yürürlüğe koyduğumuz makro ihtiyati tedbirler olumlu sonuçlar vermeye başladı. Bunların da rakamlara yansımasını yıllık bazda görmüş olduk"
17:27
Manisa'da Yaş Üzüm İhracatında Tarihi Rekor Manisa'da yaş üzüm ihracatında rekor kırıldı.
Manisa'da Yaş Üzüm İhracatında Tarihi Rekor
17:26
Bakan Işık'ın "Devrim" Sitemi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 1961 yılında Türkiye’nin ilk yerli otomobili olarak Eskişehir’de üretimi yapılan, ama seri üretimi gerçekleşmeyen Devrim Otomobili’ni hatırlatarak, “Maalesef o dönemin siyasi zihniyeti Devrim Otomobili’ni boğdu ve Devrim Otomobili seri üretime geçemedi” dedi.
Bakan Işık'ın 'Devrim' Sitemi
17:25
Alman Ekonomisi Tsipras'dan Korkmuyor Almanya'da gözler Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras'ta.
Alman Ekonomisi Tsipras'dan Korkmuyor
17:23
Düzce'de Torbacı Operasyonu 11 Gözaltı Düzce'de, sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 11 kişi gözaltına alınırken, 42 uyuşturucu hap ile 846 gram esrar ele geçirildi.
Düzce'de Torbacı Operasyonu 11 Gözaltı
17:20
Düzce Polisinden Uyuşturucuya Geçit Yok Düzce’de polisin gerçekleştirdiği operasyonlarda 15 adet uyuşturucu hap, bir miktar esrar, bir miktar cannabinioid maddesi ve 846 gram esrar ele geçirildi.
17:20
Milli Savunma Komisyonu Başkanı Köksal'dan Mpt Açıklaması Kırıkkale Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, Milli Piyade Tüfeği’nin (MPT), savunma sanayii için çok önemli olduğunu söyledi.
Milli Savunma Komisyonu Başkanı Köksal'dan Mpt Açıklaması
17:17
Mersin'de Uyuşturucu Operasyonu Mersin’de yol kontrolü yapan ekipler, yolcu otobüsünde bir yolcuya ait bagajda 39 bin 542 adet ecstasy hap ele geçirdi.
17:17
Çka'nın 2015 Yılı Mali Destek Programı Açıklandı Adana Valisi Mustafa Büyük, Çukurova Kalkınma Ajansı'nın (ÇKA) bölgesel kalkınmada önemli bir rolü ifa etmeye çalıştığını söyledi.
17:17
Van'da Toprağa Gömülü 4 Kalaşnikof Silah Bulundu Van'da polis ekipleri, toprağa gömülü olarak PKK'ya ait olduğu belirtilen 4 Kalaşnikof marka uzun namlulu silah, bu silahlara ait şarjör ve mermiler ele geçirdi.
17:16
Ali Ağaoğlu: (17 Aralık Süreci) Kendimi Olayların İçinde Buldum Ağaoğlu şirketler Grubu'nun en büyük projesi olan Maslak 1453'te 2 kulenin sahibi olan Abduljawad Holding, 24 ülkede 89 merkezde yer alan ve dünyanın en önemli uluslararası residence markası The Ascott Limited ile anlaştı.
Ali Ağaoğlu: (17 Aralık Süreci) Kendimi Olayların İçinde Buldum
17:04
Malatya'da Tarihi Eser Operasyonu Malatya'da düzenlenen operasyonda, farklı dönemlere ait 83 tarihi eser ele geçirildi.
16:58
80 Kilo Uyuşturucu Üreteceklerdi Bursa Emniyet Müdürlüğü tarafından üdzenlenen uyuşturucu operasyonunda, 80 kilo sentetik uyuşturucu madde yapılabilen 780 gram uyuşturucu hammeddesi ele geçirildi.
80 Kilo Uyuşturucu Üreteceklerdi
16:54
Bursa'da Uyuşturucu Operasyonu: 2 Tutuklama Bursa'da uyuşturucu operasyonunda, 5 bin ecstasy uyuşturucu hap ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı.
16:49
Van'da Silah ve Uyuşturucu Operasyonu Van'da, polisler, toprağa gömülü halde, PKK'ya ait olduğu belirtilen 4 Kalaşnikof marka uzun namlulu silah, bu silahlara ait şarjör ve mermiler ele geçirdi.
16:46
Kaza Yapan Otomobilden Kaçak Cep Telefonu Çıktı Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde kaza yapan otomobilin içerisinde 505 kaçak cep telefonu ele geçirildi.
Kaza Yapan Otomobilden Kaçak Cep Telefonu Çıktı
16:36
Ağaoğlu Maslak 1453'te İlk İmzalar Atıldı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ağaoğlu: "Abduljawad Holding, Türkiye'de Gezi olaylarının yaşandığı kaos döneminde bize, Türkiye'ye güvendi ve Maslak 1453 projesinde 200 milyon dolarlık yatırım yaptı.
16:32
Bakan Işık: "2002'den Beri Türkiye Hiç Durmadan Büyüyor" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, bir ülkenin kalkınmasında önemli olan faktörleri anlatarak, yerli üretimin önemine dikkat çekti.
Bakan Işık: '2002'den Beri Türkiye Hiç Durmadan Büyüyor'
16:22
Fındık Kendi Rekorunu Kırdı Ordu’da sezon başı 10 liradan alıcı bulan kabuklu fındığın kilogramı, serbest piyasada 20 liraya kadar çıktı.
Fındık Kendi Rekorunu Kırdı
16:22
"Maslak 1453'te Cadde'ye Yoğun Talep Var" Yerli ve yabancı, dünyanın seçkin markalarına ev sahipliği yapacak olan Ağaoğlu Maslak 1453'te ilk imzalar atıldı.
16:17
Sivas'ta Uyuşturucuyla Mücadele Kangal ve Gürün ilçelerinde 116 kilogram esrar ele geçirildi.
16:13
CHP Manisa Milletvekili Öz Açıklaması "(İktidar olmaları durumunda) Mevcut asgari ücret öncelikle yüzde 100 artırılacak.
16:04
Atilla Kart: Hükümet Haksız ve Yasa Dışı Geliri Himaye Etmektedir CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Yargıtay Hukuk Genel Kurulu'nun, 21 Mayıs 2014 tarihinde, elektrikte kayıp-kaçak bedellerinin, borcunu ödeyen ve kurallara uyan abonelerden tahsil edilmesinin, hukuk devleti ve adalet kavramıyla bağdaşmayacağını ortaya koyduğunu hatırlattı.
16:00
Doğuş Otomotiv, Treyler'deki Paylarını Devretti Doğuş Otomotiv, Krone Doğuş Treyler'daki hisselerinin satışına dair sözleşmeyi imzaladı.
Doğuş Otomotiv, Treyler'deki Paylarını Devretti
15:55
Bitlis Tso Taşımacılık Yapanlara Belge Verebilecek Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Davut Tezcan, il merkezi ve ilçelerinde taşımacılık yapanlara verilen K1, K2, K3 ve K1 özel yetki belgelerini artık oda olarak verebileceklerini söyledi.
15:54
Yörük ve Türkmenler Mersin'de Toplanıyor Çukurova Yörük Türkmen Dernekleri 3. İstişare Toplantısı Pazar günü Mersin Kongre Merkezi’nde saat 13’te gerçekleştirilecek.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:02:36. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORGANIZE SANAYI HABERLERİ
[Hata Bildir]