00:1900
SON DAKİKA ORGANIZE SANAYI HABERLERİ

Son Dakika Organıze Sanayı Haberleri

   

  CHP'lilerden Termik Santral Eylemi

  CHP'lilerden Termik Santral Eylemi

  CHP Bursa Osmangazi ilçe teşkilatı, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılması planlanan termik santrale karşı çıkarak, bölgeye hastane yapılmasını istedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Antalyaspor Kulüp Başkanı Gencer

  Antalyaspor Kulüp Başkanı Gencer

  Teknik direktör Korukır'ın Antalyaspor ile yollarının ayrılmasıAntalyaspor Kulüp Başkanı Gencer: - "Bir kişi beni kovdular. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Demiröz: Besob Sitesi Krizlere Gebe

  CHP'li Demiröz: Besob Sitesi Krizlere Gebe

  CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, Bursalıların tüm itirazları ve yargı kararlarına rağmen yapımına başlanan Kestel’deki BESOB Sanayi Sitesi’nin yapım sürecinin de sancılar ve yeni krizlere gebe olduğunu söyledi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  ABD'liler Türkiye İnovasyon Haftası'na Hayran Kaldı"

  TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Stanford Üniversitesi hocaları, 'İnovasyon Haftası tarzında bir organizasyon dünyada yok. Bunu Dünya İnovasyon Haftası gibi de düşünür ve organize ederseniz, bizler de katılır destek veririz' dediler" (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Home&tex İstanbul Kapılarını Açtı

  Ev tekstili ve dekorasyon sektörünün ihracatını artırmak amacıyla CNR Holding, Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde KOSGEB desteğinde ikinci kez organize edilen Home&Tex İstanbul Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını açtı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Antalya'da Fabrikadaki Patlama - Vali Türker

  Antalya'da Fabrikadaki Patlama - Vali Türker

  Antalya'da fabrikada meydana gelen patlama- Antalya Valisi Türker: - "Kazanın nedeni, ilk anda aldığımız bilgilerle buhar kazanının patlaması. Nedeni konusunda ilgili bakanlıklarla OSB yetkilileri çalışıyorlar"- MMO Antalya Şubesi Başkanı Büyükeşmeli: - "İlgili kazanı ocak ayında periyodik kontrolden geçirdik. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Dinar'da OSB Toplantısı Düzenlendi

  Dinar'da Organize Sanayi Bölgesi toplantısı düzenlendi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 00:19:08. #1.13#