12:2600
SON DAKİKA ORHAN GENCEBAY HABERLERİ

Son Dakika Orhan Gencebay Haberleri


ORHAN GENCEBAY

Türk besteci, ses sanatçısı, şair, enstrümanist, aranjör, müzik yapımcısı, müzik direktörü ve aktördür.
Arabesk müzik olarak adlandırılan, fakat kendisinin bu terimi "yanlıştır ve eksiktir" gerekçesiyle reddedip Serbest Türk Müziği, Özgür Türk Müziği, Serbest Çalışmalar ve Gencebay Müziği gibi... Devamı

  Sarıkamış Şehitleri Anıldı

  Sarıkamış Şehitleri Anıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü’nün düzenlediği programla Sarıkamış şehitleri anıldı. (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Sarıkamış Şehitleri İstanbul'da Anıldı

  Sarıkamış Şehitleri İstanbul'da Anıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlediği özel bir programla Sarıkamış şehitlerini andı. (18 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  İBB Kültür Müdürlüğü Sarıkamış Şehitlerini Andı

  İBB Kültür Müdürlüğü Sarıkamış Şehitlerini Andı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü'nün düzenlediği programla Sarıkamış şehitleri anıldı. (17 Ocak 2014 Cuma )

   

  Sarıkamış Şehitleri 'Kar'a Yazılan Türkülerle' Anılıyor

  Sarıkamış Şehitleri "Kar'a Yazılan Türkülerle" Anılıyor

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü, Sarıkamış şehitleri anısına “Kar’a Yazılan Türkülerle Sarıkamış Şehitleri” programı düzenliyor. (16 Ocak 2014 Perşembe )

   

 

  Yeni Cicilerimi Sizin İçin Giymek İstiyorum'

  Yeni Cicilerimi Sizin İçin Giymek İstiyorum'

  Funda Arar, önceki gün Günay Restaurant'da sahneye çıktı. (13 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Daha Şahane Bir Dünya İçin; 'Batsın Bu Dünya'

  Daha Şahane Bir Dünya İçin; "Batsın Bu Dünya"

  17 Ocak'ta vizyona girecek olan, başrollerini Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu'nun paylaştığı "Kadın İşi Banka Soygunu"nda "Batsın Bu Dünya" sürprizi! (10 Ocak 2014 Cuma )

   

  Yunus Emre - Aşkın Sesi' Filminin İstanbul Galası Yapıldı

  Yunus Emre - Aşkın Sesi" Filminin İstanbul Galası Yapıldı

  Büyük düşünür ve halk ozanı Yunus Emre'yi ve onun ilahi aşkını anlatan "Yunus Emre Aşkın Sesi" filminin İstanbul galası yapıldı İstanbul Valisi Mutlu: "Bu büyük insanı, inşallah bu film vesilesiyle bir kez daha yakinen tanımış olacağız" Eskişehir Valisi Tuna: "8 asır önce yükselen manevi mimarımızın. (09 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Torunlarını Sevindirecek

  Torunlarını Sevindirecek

  Orhan Gencebay, önceki gün eşi Sevim Emre ile birlikte Akmerkez'de alışveriş yaparken görüntülendi. (08 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Yeni Yıl Manzaraları

  Yeni Yıl Manzaraları

  Ünlülerin yılbaşı coşkusu. (02 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Albüm Başarısı Okulla Taçlandı

  Albüm Başarısı Okulla Taçlandı

  Geçtiğimiz yılın en çok satan albümü olan 'Orhan Gencebay ile Bir Ömür'den elde edilen gelirle, Manisa'da okul yaptırıldı. (01 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Orhan Gencebay Cd'si Çalan Zanlı Tutuklandı

  Orhan Gencebay Cd'si Çalan Zanlı Tutuklandı

  Samsun’da bir alışveriş merkezinde Orhan Gencebay CD’si çalarken görevlilerce farkedilen zanlı yakalandı. (31 Aralık 2013 Salı )

   

  Orhan Gencebay'ın Cd'sini Çalan Şahıs Tutuklandı

  Orhan Gencebay'ın Cd'sini Çalan Şahıs Tutuklandı

  Ankara'dan geldiği Samsun'da bir alışveriş merkezindeki mağazadan Orhan Gencebay'ın CD'si ile mont ve ayakkabı çaldığı iddia edilen şahıs, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. (31 Aralık 2013 Salı )

   

  Orhan Gencebay Cd'si Çalan Şüpheli Tutuklandı

  Samsun'da bir marketten mont, ayakkabı ve Orhan Gencebay'ın şarkılarının bulunduğu CD çaldığı öne sürülen 35 yaşındaki Ferit Gürler, polis tarafından yakalandı. (31 Aralık 2013 Salı )

   

  Bilecik'te 2013 Böyle Geçti

  İçişleri Bakanlığınca Aralık ayında görevinden alınan eski Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, tutuklandı Osmaneli ilçesinde, otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu 10 kişi yaralandı Bilecik'te 112 Acil Servis Başhekimi Dr. Ali Kaya, muayene ettiği epilepsi hastası olduğu iddia edilen kişinin fiziki saldırısına uğradı Bozüyük ilçesinde yolcu otobüsünün fabrika duvarına çarpması sonucu 33 kişi yaralandı Osmaneli ilçesinde, aralarında husumet bulunan kişiyi otomobiliyle ezdiği iddia (31 Aralık 2013 Salı )

   

  Babası Adına Okul Yaptırdı

  Yapımcı Polat Yağcı, 'Orhan Gencebay'la Bir Ömür' albümünden elde edilen gelirle babası adına Manisa'da okul yaptırdı. (31 Aralık 2013 Salı )

   

  Orhan Gencebay'ın Saz Hocasının Barakası Yakıldı

  Orhan Gencebay'ın Saz Hocasının Barakası Yakıldı

  Orhan Gencebay'ın memleketi Samsun'daki saz hocasının barakası kimliği belirsiz kişiler tarafından yakıldı. (31 Aralık 2013 Salı )

   

  Yılbaşı Ekranı Çok Eğlendirecek

  Yılbaşı Ekranı Çok Eğlendirecek

  Yeni yıla ekran başında girmek isteyenler için televizyon kanalları iddialı programlar hazırladı. (31 Aralık 2013 Salı )

   

  Ünlü Prodüktör Orhan Polat Yağcı: 'Memleketime Bir Eser Kazandırdığım İçin Gururluyum'

  Ünlü Prodüktör Orhan Polat Yağcı: "Memleketime Bir Eser Kazandırdığım İçin Gururluyum"

  “Orhan Gencebay İle Bir Ömür” albümden elde edilen gelirle memleketi Turgutlu’ya 12 derslik bir okul yaptıran ünlü prodüktör ve yapımcısı Orhan Polat Yağcı, “Memleketime bir eser kazandırdığım için gururluyum” dedi. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Erdoğan'ın Okul Açılış Törenine 12 Ünlü İsim Katıldı

  Erdoğan'ın Okul Açılış Törenine 12 Ünlü İsim Katıldı

  Başbakan Erdoğan'ın Manisa Turgutlu'daki yaptığı okul açılışı törenine Orhan Gencebay, Zerrin Özer ve 10 ünlü sanatçı katıldı. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan'ın Okul Açılışında Ünlüler Geçidi

  Başbakan Erdoğan'ın Okul Açılışında Ünlüler Geçidi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Manisa merkezdeki mitinginin ardından Turgutlu’daki okul açılışında ünlüler geçidi yaşandı. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan, Orhan Polat Yağcı İlkokulunu Açtı

  Başbakan Erdoğan, Orhan Polat Yağcı İlkokulunu Açtı

  Başbakan Erdoğan, Manisa merkezdeki toplu açılış töreninin ardından ,Turgutlu'daki Orhan Polat Yağcı İlkokulunun açılış törenine geçti. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  'Türkiye Çok Boyutlu ve Çok Yönlü Saldırı İle Karşı Karşıya'

  "Türkiye Çok Boyutlu ve Çok Yönlü Saldırı İle Karşı Karşıya"

  Başbakan Erdoğan, "IMF'ye 5 milyar dolar borç vereceğiz. Türkiye yolsuzlukların olduğu bir ülke olsaydı borçları ödeyebilir miydi?" dedi. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan Manisa'da Okul Açtı

  Başbakan Erdoğan Manisa'da Okul Açtı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Turgutlu’da Orhan Polat Yağcı İlkokulu’nun açılışını yaptı. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  ''Bunlar İstiyorlar ki Şehit Gelsin de Oradan Prim Yapalım'

  ''Bunlar İstiyorlar ki Şehit Gelsin de Oradan Prim Yapalım"

  Başbakan Erdoğan, "Bunlar istiyorlar ki şehit gelsin de oradan prim yapalım, oradan oy alalım. Böyle bir şey olur mu? Bunlar tam terör çetesi." dedi. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Albümden Elde Ettiği Gelirle Okul Açtı

  Albümden Elde Ettiği Gelirle Okul Açtı

  Ünlü prodüktör ve yapımcı Orhan Polat Yağcı, Manisa Turgutlu Belediyesi’nin desteğiyle okul yaptırdı. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan: ''Marmaray yapıldı, çıldıryorlar' -

  Başbakan Erdoğan: ''Marmaray yapıldı, çıldıryorlar" -

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlar istiyorlar ki şehit gelsin de oradan prim yapalım, oradan oy alalım. Böyle bir şey olur mu? Bunlar tam terör çetesi, bunlar korsan, korsan. Devletin içindeki o paralel yapılanmadan istifade etmek suretiyle maalesef ülkemize adeta bir karabasan gibi çöktüler" dedi. (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan: Terör Örgütü Dediğin Silahlıdır, Bunların Hangisi Silahlı

  Başbakan Erdoğan: Terör Örgütü Dediğin Silahlıdır, Bunların Hangisi Silahlı

  Başbakan Erdoğan, iki yıldır gizli tutukları operasyonu, bir algı planlamasıyla seçimlere 3 ay kala ortaya çıkartıklarını ve üstüne de terör örgütü yaftası yapıştırdıklarını belirterek, "Terör örgütü dediğin silahlıdır, bunların hangisi silahlı. Bunu nasıl söyleyebilirsin? (28 Aralık 2013 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri