SON DAKİKA ORHAN GENCEBAY HABERLERİ

Son Dakika Orhan Gencebay Haberleri


ORHAN GENCEBAY

Türk besteci, ses sanatçısı, şair, enstrümanist, aranjör, müzik yapımcısı, müzik direktörü ve aktördür.
Arabesk müzik olarak adlandırılan, fakat kendisinin bu terimi "yanlıştır ve eksiktir" gerekçesiyle reddedip Serbest Türk Müziği, Özgür Türk Müziği, Serbest Çalışmalar ve Gencebay Müziği gibi... Devamı

11:22
Tarkan, Zeki Müren Albümünde Yer Almayı Reddetti Bir süredir kendi albümü üzerine yoğunlaşan Tarkan, büyük sanatçıları onurlandırmak adına çıkarılan saygı albümlerinde yer almayı reddetti.
Tarkan, Zeki Müren Albümünde Yer Almayı Reddetti
16:35
Evsizler, Kara Kışı Spor Salonunda Geçiriyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kış şartlarının ağırlaşmasıyla birlikte sokakta yaşayan 600 evsiz vatandaşı, Zeytinburnu Spor Salonu'nda misafir ediyor.
08:27
Orhan Gencebay: Hülya Benden Dayak Yemeye Bayılır Yılbaşında Hülya Avşar'ı dinlemeye giden Gencebay, Avşar kızını poposundan tokatlamıştı. Bu konuda açıklamada bulunan Gencebay, "Hülya benden dayak yemeye bayılır" dedi.
Orhan Gencebay: Hülya Benden Dayak Yemeye Bayılır
00:12
Çözüm Süreci Nereye Gidiyor" Konferansı Emekli Albay Sarızeybek: "İktidar çözüm sürecini Orhan Gencebay'a, Kadir İnanır'a Hülya Avşar'a yani sanatçı, şarkıcıya soruyor.
16:12
Orhan Gencebay'ın Karısı: Hülya'nın Poposuna Vurmasını Hiç Kıskanmadım Sevim Emre, Orhan Gencebay'ın Hülya Avşar'ın poposuna vurmasıyla ilgili "17 yıldır yaparlar bunu. Hülya gelip Orhan'ın yanağını ısırır, Orhan da Hülya'nın poposuna vurur." dedi.
Orhan Gencebay'ın Karısı: Hülya'nın Poposuna Vurmasını Hiç Kıskanmadım
10:16
Çanakkale Yeni Yılı Bir Gün Sonra Kutladılar Çanakkale'de, merkeze bağlı Kepez Beldesi'nde kötü hava koşulları nedeniyle ertelenen yılbaşı kutlaması, bir gün gecikmeli olarak yapıldı.
Çanakkale Yeni Yılı Bir Gün Sonra Kutladılar
09:54
Feraye Tanyolaç, Hülya'dan Rövanşı Aldı! Hülya Avşar yeni yıla sahne aldığı mekanda ailesiyle, son dönemde sık sık buluştuğu eski eşi Kaya Çilingiroğlu ise geçen yaz boşandığı Feraye Tanyolaç'la girdi.
Feraye Tanyolaç, Hülya'dan Rövanşı Aldı!
09:53
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ı Poposundan Tokatladı Hülya Avşar, yılbaşı gecesinde bir restoranda sahne aldı.
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ı Poposundan Tokatladı
07:52
Çanakkale Yılbaşını 1 Gün Sonra Kutladı Çanakkale'de, hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan yeni yıl kutlaması, 1 Ocak akşamı yapıldı.
Çanakkale Yılbaşını 1 Gün Sonra Kutladı
01:53
Yeni Yılı Bir Gün Sonra Kutladılar Çanakkale'de, merkeze bağlı Kepez Beldesi'nde kötü hava koşulları nedeniyle ertelenen yılbaşı kutlaması, bir gün gecikmeli olarak yapıldı.
Yeni Yılı Bir Gün Sonra Kutladılar
01:15
Yeni Yılı Bir Gün Sonra Kutladılar çanakkale'de, merkeze bağlı Kepez Beldesi'nde kötü hava koşulları nedeniyle ertelenen yılbaşı kutlaması, bir gün gecikmeli olarak yapıldı.
Yeni Yılı Bir Gün Sonra Kutladılar
00:40
Çanakkale'de Yeni Yıl, Bir Gün Sonra Kutlandı Çanakkale'de fırtına ve kar yağışı sebebiyle kutlanamayan yeni yıl kutlaması, bir gün sonra yapıldı.
Çanakkale'de Yeni Yıl, Bir Gün Sonra Kutlandı
23:38
Yılbaşını 1 Gün Sonra Kutladılar Çanakkale'de, hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan yeni yıl kutlaması, 1 Ocak akşamı yapıldı.
Yılbaşını 1 Gün Sonra Kutladılar
16:12
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ın Poposunu Tokatladı Yılbaşı gecesinde sahne aldığı mekanda kendisini dinlemeye gelen Gencebay'ı ısıran Hülya Avşar, yaptığına pişman oldu. Orhan Baba, Avşar Kızı'nın poposunu tokatladı.
Orhan Gencebay, Hülya Avşar'ın Poposunu Tokatladı
09:45
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide Magazinci Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. yıl dönümü için özel bir sergiye imza atıyor.
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide
08:49
Yeşilçam'ın 100. Yılına Özel Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam'ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.
23:37
Orhan Gencebay Çözüm Süreci İçin Yeni Şarkı Yaptı: Canım Türkiyem Akil İnsanlar Heyeti'nden sağlık sorunları nedeniyle ayrılan Orhan Gencebay, çözüm süreci için "Canım Türkiyem" isimli yeni bir beste yaptığını söyledi.
Orhan Gencebay Çözüm Süreci İçin Yeni Şarkı Yaptı: Canım Türkiyem
11:10
Şarkıcı Yusuf Güney "Baba"ları Taklit Etti Zeytinburnu Belediyesi, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde ünlü sanatçılarla müzikseverleri buluşturmaya devam ediyor.
15:48
Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler'
15:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Ülkede Doğum Kontrolü İhaneti Yaptılar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu Ülkede Doğum Kontrolü İhaneti Yaptılar'
14:25
Orhan Gencebay, 'Akil İnsan' Heyetinden Ayrıldığını Açıkladı Hükümet tarafından çözüm süreci kapsamında oluşturulan Âkil İnsanlar Heyeti'nde yer alan sanatçı Orhan Gencebay, artık bu heyette yer almayacağını açıkladı.
Orhan Gencebay, 'Akil İnsan' Heyetinden Ayrıldığını Açıkladı
12:43
Orhan Gencebay, Akil İnsanlık'ı Bıraktı Sağlık sorunları yaşadığını belirten Orhan Gencebay, 'akil insan' heyetinden ayrıldığını açıkladı.
Orhan Gencebay, Akil İnsanlık'ı Bıraktı
08:39
BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi Erkek giyimin öncü firması Bisse'nin veliahtı Ahmet Onur Kefeli, Cansu (Pişirgen) Kefeli ile dünya evine girdi.
BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi
09:51
Sazlı Sözlü Çay Evi Samsun’da bir çay evinde müşteriler çaylarını bağlama ve türkü eşliğinde yudumluyor.
Sazlı Sözlü Çay Evi
16:39
Hayat Ağacı Projesi Tanıtıldı Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: "Evlatlarımızı uyuşturucu girdabından çekip kurtaran güçlü bir el olmaya karar verdik" "Proje kapsamında '444 84 98' numaralı 'Alo Hayat Ağacı Hattı'nı bugün devreye sokacağız"
15:10
Orhan Gencebay Öldü İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü Usta sanatçının keyifli başlayan gecesi kâbusa döndü. Akşam yemeği için gittiği mekânda ikram edilen buzlu bademlerden yiyen Gencebay, boğulma tehlikesi atlattı.
Orhan Gencebay Öldü İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü
12:24
Orhan Gencebay Ölümden Döndü Usta sanatçının keyifli başlayan gecesi kâbusa döndü. Akşam yemeği için gittiği mekânda ikram edilen buzlu bademlerden yiyen Gencebay, boğulma tehlikesi atlattı.
Orhan Gencebay Ölümden Döndü
17:03
"İnsanlar Karakolu Gördüğünde Karşı Kaldırıma Geçerdi" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Osmanlıcanın sadece saray dili değil, Kapalıçarşı'nın, Üsküdar'ın, Anadolu topraklarının dili olduğunu söyledi.
18:47
Dört Dörtlük Dostluk İş dünyasının duayen ismi Yılmaz Ulusoy, sanat dünyasındaki iki kadim dostu Kadir İnanır ve Orhan gencebay ile birlikte, bir diğer baba Ferhan Şensoy'u izlemeye gitti.
11:06
Murat Çolak'ın Hayali Böyle Gerçek Oldu! Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Yarı Final öncesi 2.Tur heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.
Murat Çolak'ın Hayali Böyle Gerçek Oldu!
15:33
Geniş Haber) - Erdoğan Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'nde Konuştu Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte, KADEM I. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'ne katıldı.
Geniş Haber) - Erdoğan Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'nde Konuştu
13:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Batsın Bu Dünya" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye’de yaşananlara sessiz kalan dünyaya Orhan Gencebay’ın "Batsın bu dünya" şarkısını hatırlatarak tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Batsın Bu Dünya'
08:26
Beylikdüzü Radyocularla Güldü Gönül Dostu Şener, Hop Dedik Ayhan, Erkan Koç, Afrikalı Ali; içinde hem müzik hem de stand up olan radyo tadındaki gösterileri ile eğlencenin dozajını yükseltti.
Beylikdüzü Radyocularla Güldü
15:36
Tekrar) Akbal'dan Akil İnsanlar Heyeti İçin Yeni Öneri Güneydoğu Genç İşadamları Derneği (GÜNGİAD) Başkanı Hakan Akbal, Akil İnsanlar Heyeti’nin Başbakan Davutoğlu başkanlığında yaptığı 10 saatlik toplantının ardından heyetle ilgili yeni bir öneri hazırladı.
Tekrar) Akbal'dan Akil İnsanlar Heyeti İçin Yeni Öneri
12:35
Güngiad'dan Akil İnsanlar Heyeti İçin Yeni Öneri Toplumsal çözüm önerileri konusunda sık sık kamuoyunun gündemine gelen GÜNGİAD, Akil İnsanlar Heyeti’nin başbakan Davutoğlu başkanlığında yaptığı 10 saatlik toplantının ardından heyetle ilgili yeni bir bakış ile öneriler hazırladı.
10:24
Orhan Gencebay: Fazıl Say Saçmalamış Orhan Gencebay katıldığı bir canlı yayında, Fazıl Say'ın arabesk müzikle ilgili söylediği sözler için "Olağanüstü yanlış, saçmadır hatta." dedi
Orhan Gencebay: Fazıl Say Saçmalamış
15:14
Kurtulmuş: "Bu Oyunu Bozacağız" Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da- Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
Kurtulmuş: 'Bu Oyunu Bozacağız'
14:24
Kurtulmuş: "Çözüm Sürecinin Gerçekleşmesi İçin Canımızı Bu İşin İçerisine Koyduk" Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da- Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
Kurtulmuş: 'Çözüm Sürecinin Gerçekleşmesi İçin Canımızı Bu İşin İçerisine Koyduk'
13:22
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Batman'da Kurtulmuş: "(Çözüm süreci) Biz ne kadar sürecin hayırlı şekilde sonuçlanması için mücadele ediyorsak, maalesef birileri de provokasyon yaparak, Türkiye'nin ayaklarından geriye çekmeye gayret ediyorlar.
22:50
Numan Kurtulmuş: Kıyamet mi Koptu, Türkiye mi Bölündü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde arkasında bir güç olan kim varsa istediği zulmü icra ediyor." dedi.
Numan Kurtulmuş: Kıyamet mi Koptu, Türkiye mi Bölündü
20:32
"Türkiye Anayasa Yapmak Mecburiyetini Artık Erteleyemez" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde arkasında bir güç olan kim varsa istediği zulmü icra ediyor." dedi.
'Türkiye Anayasa Yapmak Mecburiyetini Artık Erteleyemez'
09:15
"Akil İnsanlar"dan Süreç İçin 10 Öneri Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde bir araya gelen Akil İnsanlar Heyeti, sürece ilişkin taleplerini 10 maddede sıraladı.
'Akil İnsanlar'dan Süreç İçin 10 Öneri
15:52
Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı Davutoğlu'nun Akil İnsanlar toplantısında istifa eden Baskın Oran, Murat Belge, Kürşat Bümin'in yanı sıra Yılmaz Erdoğan ve Orhan Gencebay gibi isimler de yoktu.
Başbakan'ın Akil İnsanlar Toplantısına Kimler Katılmadı
15:35
İşte Toplantıya Katılan İsimler Başbakan ahmet Davutoğlu Akil İnsanlar Heyeti üyeleriyle bir araya geldi.
15:14
İşte Kritik Toplantıya Katılanlar Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Akil İnsanlar heyeti ile yaptığı toplantıya hükümet neredeyse tam kadro katıldı.
10:14
Orhan Baba'ya Özel Emniyet Şeridi Kartı Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, kalbindeki ritm bozukluğu nedeniyle sık sık hastaneye giderken trafiğe takılmamak için Valilik'ten özel geçiş kartı aldı.
Orhan Baba'ya Özel Emniyet Şeridi Kartı
01:22
Megastar Tarkan Harbiye'yi Salladı Açıkhava konserlerinin 5. gününde sahneye çıkan Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki binlerce seveniyle buluştu.
Megastar Tarkan Harbiye'yi Salladı
00:49
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali - ödül yeniden tasarlandı - 51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde verilecek ödül, 1964'te "Gurbet Kuşları" filmiyle Altın Portakal alan ilk yönetmen Halit Refiğ'e verilen ödülden yola çıkarak tekrar tasarlandı.
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali - ödül yeniden tasarlandı -
00:26
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Festivalde verilecek ödül, 1964'te "Gurbet Kuşları" filmiyle Altın Portakal alan ilk yönetmen Halit Refiğ'e verilen ödülden yola çıkarak yeniden tasarlandı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: "İlk günkü ödüle benzeyecek bir ödül olması düşüncesiyle bugün yeniden ödül, modern sinemanın da izlerini taşıyan ve gelenektekini geleceğe taşıyan bir şekle dönüştürüldü" Urart firmasının sahibi Sağmanlı: "Antalya'nın sevgilisi haline gelen festival ödülünü, venüs heykeliyle ilk ödüle sadık
51. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali
12:17
Yeşilçam'ın Ünlülerini Afişlerde Saklıyor Kordonlu Ali lakaplı koleksiyoncu, 1950 2000 dönemine damga vuran Ayhan Işık, Türkan Şoray, Ediz Hun, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın, Yılmaz Güney gibi unutulmaz isimlerin binlerce film afişini topladı.
Yeşilçam'ın Ünlülerini Afişlerde Saklıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:30:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORHAN GENCEBAY HABERLERİ
[Hata Bildir]