SON DAKİKA ORHAN YAVUZ HABERLERİ

Son Dakika Orhan Yavuz Haberleri


... Devamı

18:29
Elazığ'da 'Gönül Elçileri Projesi' Toplantısı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinin eşlerinin katıldığı 'Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi ve Koruyucu Aile' konulu toplantının ikincisi yapıldı.
Elazığ'da 'Gönül Elçileri Projesi' Toplantısı
17:19
"Gönül Elçileri Projesi" Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen "Gönül Elçileri Projesi" kapsamında ikinci bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
13:30
"Çocukların Sağlıklı Gelişmeleri İçin Sıcak Bir Aile Ortamı Son Derece Önemli" Sosyal Hizmet Uzmanı Suzan Çakı, çocukların sağlıklı gelişmeleri için sıcak bir aile ortamının son derece önemli olduğunu söyledi.
'Çocukların Sağlıklı Gelişmeleri İçin Sıcak Bir Aile Ortamı Son Derece Önemli'
11:48
Elazığ'da Gönül Elçileri ve Koruyucu Aile Toplantısı Yapıldı Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri eşlerinin katıldığı "Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi ve Koruyucu Aile" konulu toplantı yapıldı.
Elazığ'da Gönül Elçileri ve Koruyucu Aile Toplantısı Yapıldı
15:22
Elazığ'da "Toplum Kalkınmasına Gönül Elçileri Projesi ve Koruyucu Aile" Toplantısı Elazığ'da, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından "Toplum Kalkınmasına Gönül Elçileri Projesi ve Koruyucu Aile" konulu toplantı yapıldı.
19:02
Cide Loç Vadisi'ndeki Hes Davasına Devam Edildi Kastamonu'nun Cide İlçesi'ndeki Loç Vadisi bölgesi sakinleri ile vadiye 2009 yılında Hidroelektrik Santral (HES) kurmak isteyen enerji şirketinin karşı karşıya geldiği ve 84 kişinin yargılandığı davanın ikinci duruşması yapıldı.
Cide Loç Vadisi'ndeki Hes Davasına Devam Edildi
16:53
Fü'de Sodes Tanıtım Toplantısı Yapıldı Elazığ'da "Kimsesiz Çocuklar ve Zihinsel Engelli Çocukların Sporla Hayatı Paylaşımı" proje tanıtım toplantısı yapıldı.
Fü'de Sodes Tanıtım Toplantısı Yapıldı
14:45
Elazığ'da Zihinsel Engelliler Sportif Etkinliklerle Topluma Kazandırılacak Elazığ Valiliği Koordinasyonunda, Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından yürütülen ve Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen 'Kimsesiz Çocuklar ve Zihinsel Engelli Çocukların Sporla Hayatı Paylaşımı' Sosyal Destek...
Elazığ'da Zihinsel Engelliler Sportif Etkinliklerle Topluma Kazandırılacak
13:57
Şarköy Kent Konseyi Kuruldu Trakya bölgesinde bir çok il ve ilçede bulunan kent konseyi, Şarköy ilçesinde de ilk genel kurulunu yaparak başkanını seçti.
Şarköy Kent Konseyi Kuruldu
11:24
Şarköy'de 115 İş Yeri Açıldı Şarköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası kayıtlarına göre, 2012 yılında 115 yeni iş yeri açılışı yapılırken, 44 iş yeri de kapanış verdi.
Şarköy'de 115 İş Yeri Açıldı
23:00
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelliler için eğlence programı düzenledi.
17:20
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Elazığ'da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi.
16:48
Elazığ Belediyesi'nden Bir İlk Daha "Engellilerimizin toplu taşıma aracı hayırlı olsun"
Elazığ Belediyesi'nden Bir İlk Daha
10:21
Elazığ'da "Özel Yeni Yaşam Bakım Merkezi' Açıldı. Elazığ'da zihinsel ve ruhsal engellilere yönelik özel yeni yaşam bakım merkezi hizmete açıldı.
16:19
Oğlum Bak Git 19 Ekim'de Sinemalarda `Oğlum Bak Git` videosundan yola çıkılarak aynı isimle çekilen filmin son sahneleri, önceki gün Beykoz kundura fabrikasında tamamlandı.
Oğlum Bak Git 19 Ekim'de Sinemalarda
16:09
Adliye'nin Kapanmasına İstifalı Tepki Muğla'nın Dalaman ilçesinde adliyesinin kapanarak, davaların Ortaca ilçesine verilmesine tepkiler devam ediyor.
Adliye'nin Kapanmasına İstifalı Tepki
16:40
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yavuz, Basın Mensupları ile Biraraya Geldi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Yavuz, basın mensupları ile tanıştı.
15:47
Duyma ve Konuşma Engelli Usta İşyeri Açmak İstiyor Zonguldak'ın Alaplı ilçesine bağlı Onurlu Köyünde ikamet eden doğuştan duyma ve konuşma engelli Şeref Yavuz (36)kendine ait işyeri açmak için bürokratik engelin aşılmasını bekliyor.
Duyma ve Konuşma Engelli Usta İşyeri Açmak İstiyor
09:46
Şarköyspor'un Yeni Yönetimi Belli Oldu Tekirdağ Süper Amatör Lig'te oynayan Şarköyspor'un yapılan olağan genel kurulunda, yeni yönetim belli oldu.
Şarköyspor'un Yeni Yönetimi Belli Oldu
09:48
Erzurum'da "Deprem Hasar Tahmini" Konferansı Atatürk Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen "Deprem Hasar Tahmini" konulu konferansta konuşan Norveç Bergen Üniversitesi Jeodinamik Enstitüsü öğretim üyesi Doç.Dr.Mathilde Sörensen, "Erzurum'da alüvyon üzerindeki yapılaşma"...
Erzurum'da 'Deprem Hasar Tahmini' Konferansı
17:48
'İstanbul Depremi Vahim Sonuçlar Doğurur, Binalar Dayanıklı Hale Getirilmeli' Bergen Üniversitesi Jeodinamik Enstitüsü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Mathilde Sörensen, İstanbul'da yaşanacak olası bir depremin vahim sonuçlar doğuracağını söyledi.
'İstanbul Depremi Vahim Sonuçlar Doğurur, Binalar Dayanıklı Hale Getirilmeli'
17:14
Norveçli Deprem Uzmanından Erzurum'da Deprem Hasar Tahmini Konferansı Norveç Bergen Üniversitesi'nden gelen Doç.Dr.Mathilde B.Sörensen, deprem hasar tahmini üzerinde Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde konferans verdi.Doç.Dr B.Sörensen verdiği konferansta, "1999'dan sonra Marmara'da gerilim söz konusu bu da Marmara"...
13:16
Orhan Yavuz'a Ziyaret Tüm İşçi Emeklileri Koruma Derneği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Yavuz'u makamında ziyaret etti.
18:02
Ülkemizde Yaşlı Nüfus Giderek Artıyor 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle bir açıklama yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Yavuz, Türkiye'de yaşlı nüfusun giderek arttığını belirtti.
15:44
Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Yavuz'dan Başkan Vekili Birici'ye Ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Yavuz ve beraberindeki heyet Elazığ Belediye Başkan Vekili Atik Birici'yi makamında ziyaret ettiler.
14:06
Simav'dan Kısa Kısa Simav'da, geçen yıl meydana gelen depremde minaresi yıkılan Otogar Camisine, çelik konstrüksiyonlu malzemeden yapılan minare monta edildi.
16:49
CHP 16'ncı Olağanüstü Kurultayı CHP 16'ncı Olağanüstü Kurultayı Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda yapılıyor.
CHP 16'ncı Olağanüstü Kurultayı
17:04
Elazığ Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne Orhan Yavuz Atandı Elazığ Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Orhan Yavuz atandı.
16:58
Türk Ocakları'nın Yeniden Diriliş Yılı "100. yıl Türk Ocakları'nın yeniden diriliş yılı olmalıdır"
Türk Ocakları'nın Yeniden Diriliş Yılı
16:38
Türk Ocakları Ankara Şubesi Başkanlığı'na Yeniden Türkan Hacaloğlu Seçildi Türk Ocakları Ankara Şubesi Başkanlığı'na yeniden Türkan Hacaloğlu seçildi.
Türk Ocakları Ankara Şubesi Başkanlığı'na Yeniden Türkan Hacaloğlu Seçildi
14:34
Uğur Mumcu, Edirne'de de Anıldı Gazeteci- yazar Uğur Mumcu, ölümünün 19'ncu yıl dönümünde Edirne'de de sivil toplum örgütleri ve siyasi parti temsilcileri tarafından düzenlenen törenle anıldı.
Uğur Mumcu, Edirne'de de Anıldı
15:21
Simav'da Fenerium Tırına İlgi Fenerbahçe Spor Kulübü'nün lisanslı ürünlerinin satıldığı Fenerium tırı, Simav'a geldi.
11:01
Hanönü'nde Konferans Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde Hanönü Toplum Sağlığı Merkezi doktorları tarafından Hanönü Lisesi ve Yatılı Bölge Okulu öğrencilerine 'gribal enfeksiyon' konulu konferans verildi.
11:01
İnternet ve Cepte Kullanılan Kısaltmalar Türkçe'yi Tehdit Ediyor Msn, facebook, twitter gibi sosyal paylaşım siteleri ile cep telefonu mesajlarında kullanılan "ok", "tmm", "slm", "mrb", "kib", "aeo", "bye" gibi kısaltmaların Türk dilinin geleceğini tehdit ettiği bildirildi.
10:28
"Uyduruk" Dil Türkçe'yi Tehdit Ediyor "ok", "tmm", "slm", "mrb", "kib", "aeo", "bye" gibi kısaltmalar Türk dilinin geleceğini tehdit ediyor.
'Uyduruk' Dil Türkçe'yi Tehdit Ediyor
21:20
Emekli Polis Memuru Evinde Ölü Bulundu Adana'nın Kozan İlçesi'nde kendisinden 3 gündür haber alınamayan emekli polis memuru, evinde ölü bulundu.
Emekli Polis Memuru Evinde Ölü Bulundu
21:00
Kozan'da Şüpheli Ölüm Kozan'da malulen emekli polis memuru evinde ölü bulundu.
13:28
Usta Ama Okuma Yazma Bilmediği İçin Dükkan Açamıyor Doğuştan duyma ve konuşma özürlü Şeref Yavuz, geliştirdiği el becerelire sayesinde sacdan yaptığı soba, kuzine, mangal, yufka sacı, kerpiçten mangallarla Alaplı ilçe merkezi ve köylerden büyük talep görüyor.
Usta Ama Okuma Yazma Bilmediği İçin Dükkan Açamıyor
18:20
Beyaz Yunus Derneği, Bakım Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti Manisa'nın Akhisar ilçesinde 3 yıl önce kurulan Beyaz Yunus Derneği Başkanı Orhan Yavuz Ejder ve yönetim kurulu üyeleri ile işadamları, Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
13:33
Nusaybin'de Trafik Kazası: 2 Yaralı Mardin'in Nusaybin ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
17:15
Sinop MHP Milletvekili Adayı Fındık : "4b'li, 4c'li Çalışanların Tamamı Kadroya Alınacak" MHP Sinop milletvekili adayı Metin Oktay Fındık, iktidar olmaları halinde 4C VE 4B'li çalışanların tamamının kadroyu alınacağını söyledi.
10:11
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Kocaeli Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
10:10
Kırşehir, Kocaeli Kesin Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
17:52
Thk Şarköy Şube Başkanlığı'na Yeniden Recep Gök Seçildi Türk Hava Kurumu, (THK) Şarköy Şubesi Başkanlığı'na yeniden Recep Gök seçildi.
22:08
Rektörlük Makamına Kardelen Hancı Oturdu Gazikent Üniversitesi'nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Kapsamında Rektörlük Makamına Kardelen Hancı Oturdu.
Rektörlük Makamına Kardelen Hancı Oturdu
10:54
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Kocaeli Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
15:40
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması Hak ve Eşitlik Partisi (Hepar) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Ekonomisi, İç Siyaseti, Adaleti ve Güvenliği, Palamarları Çözülmüş Tekneye Benziyor" Dedi.
16:32
Camili Yöresi Köylüleri ile İstişare Toplantısı Yapıldı Artvin Orman Bölge Müdürlüğünce Borçka İlçesi Uğur Köyü Sınırları İçerisinde Kalan Doğal Bal Ormanına Yol Yapılmasıyla İlgili Camili Köyünde Toplantı Yapıldı
10:31
Yavuz: 'Beşiktaş Karşılaşması, Çıkış Maçımız Olacak' Çankaya Belediyesi Anka Antrenörü Yavuz: 'Beşiktaş Karşılaşması, Çıkış Maçımız Olacak'
18:38
Olaylı İstanbul Büyükşehir Belediyespor 3'ü Tutuklu 10 Sanığın, 5 ile 339 Yıl Arasında Değişen Hapis Cezası İstemiyle Yargılandığı Davada, Tutuklu Sanıklardan Mehmet Alkan Tahliye Edildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:03:29. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORHAN YAVUZ HABERLERİ
[Hata Bildir]