SON DAKİKA ORHANGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Orhangazi Haberleri

17:53
Yeniden // Dev Projede Sona Yaklaşıldı Orhangazi-izmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmit Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
12:47
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje Havadan GÖRÜNTÜLERLE SONA YAKLAŞILAN DEV PROJE (ek görüntü) Haber: Ali AKSOYER-İlhan PARÇALI/İSTANBUL(DHA) İstanbul -İzmir arasını 3,5 saatte indirecek olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje
12:01
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje İstanbul -İzmir arasını 3,5 saatte indirecek olan Gebze-Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
Havadan Görüntülerle Sona Yaklaşılan Dev Proje
11:35
İzmir Otoyolu Körfez Geçiş Köprüsü'nde Sona Yaklaşıldı Orhangazi-İzmir otoyol projesinin en önemli bölümü İzmir Körfez Geçiş Köprüsü inşaatında köprü ayaklarını oluşturan deniz üzerinde yükselen kuleler tamamlandı.
İzmir Otoyolu Körfez Geçiş Köprüsü'nde Sona Yaklaşıldı
16:05
Orhangazi Belediyesi'nden Esnaf Envanteri Bursa’nın Orhangazi Belediyesi esnafı kayıt altına alıyor.
Orhangazi Belediyesi'nden Esnaf Envanteri
11:53
Orhangazi'de Kardan Semazen Yaptılar Bursa'nın Orhangazi ilçesinde bir grup genç, kardan semazen yaptı.
Orhangazi'de Kardan Semazen Yaptılar
16:45
Kar ve Tipide Elektrik Kesintileri Sebebiyle Vatandaşlar Zor Anlar Yaşıyor Bursa genelinde devam eden yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle oluşan elektrik kesintileri sebebiyle vatandaşlar zor anlar yaşıyor.
Kar ve Tipide Elektrik Kesintileri Sebebiyle Vatandaşlar Zor Anlar Yaşıyor
10:35
Neşet Çağlayan 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde Orhangazi’de yayın yapan gazetelerin çalışanları ile yemekte bir araya geldi.
Neşet Çağlayan 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı
16:41
İznik'te Sağlık Kadrosu Değişti Bursa’nın İznik ilçesinde, Devlet Hastanesi’nde yeni dönem başladı.
İznik'te Sağlık Kadrosu Değişti
23:08
Düzce Belediyesi Ocak Ayı 2. Birleşimi Düzce Belediye Meclisi Ocak ayında 2. kez bir araya geldi.
Düzce Belediyesi Ocak Ayı 2. Birleşimi
13:17
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Orhangazi Belediyesi Başkanı Neşet Çağlayan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda tüm medya çalışanlarının gazeteciler gününü kutladı.
12:11
Bursa'da 'Beyaz Esaret' Son Buluyor Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar kalınlığının yer yer 2 metreyi bulduğu İnegöl ilçesi Sultaniye Mahallesine giden yolu güçlükle açtı.
Bursa'da 'Beyaz Esaret' Son Buluyor
09:47
Öğrenciler 2 Gün Tatilden Sonra Karda ve Buzda Okula Gittiler Bursa’da 2 günlük tatilin ardından öğrenciler ve servis araçları, karlı ve buzlu yollarda a gittiler.
Öğrenciler 2 Gün Tatilden Sonra Karda ve Buzda Okula Gittiler
23:53
Eğitime Kar Engeli Kocaeli, Denizli, Kars, Van, Muş, Elazığ, Bursa, Yozgat, Diyarbakır ve Siirt'te kar yağışı, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
22:09
Bursa'da Eğitime Kar Engeli Bursa'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime verilen ara bir gün daha uzatıldı.
Bursa'da Eğitime Kar Engeli
19:05
Orhangazi'de Okullar Cuma Günü de Tatil Bursa Orhangazi ilçesinde birer gün olarak verilen kar tatili yarın da (cuma) devam ediyor.
Orhangazi'de Okullar Cuma Günü de Tatil
17:35
İzmir'deki Taş Ocağı Eylemi Yöre sakinlerinin avukatı Mercan: "Tesisin kurulması için dayandırılan ÇED kapsam dışı kararının iptali için İzmir 5. İdare Mahkemesi'nde dün davamızı açtık" Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Oray: "Bu tesis kurulduğunda ilçemizin yıllık 90 bin ton olan kiraz üretim kapasitesi olumsuz etkilenecektir"
14:18
Bursa?da 121 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı Bursa'da 121 köy yolu ulaşıma açıldı (2) ANKARA YOLUNDA TIR'LARIN GEÇİŞİNE İZİN VERİLDİ Kar ve buzlanma nedeniyle Bursa-Ankara yolunun Mezitler bölümünde gidiş yönünde 3 günden bekletilen TIR'ların geçişine izin verildi.
Bursa?da 121 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı
14:12
Süpürgelik'te Kar Alarmı Süpürgelik'te kar alarmıKar yağışının aralıksız devam ettiği Bursa-Yalova yolunun Süpürgelik mevkiinde, trafik akışının düzenli devam edebilmesi için Karayolları ekipleri aralıksız kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor.
Süpürgelik'te Kar Alarmı
14:04
Süpürgelik'te Karla Mücadele Sürüyor Karayolları ekipleri Yalova-Bursa yolunun Süpürgelik mevkiinin kapanmaması için çalışmalarını sürdürüyor.
Süpürgelik'te Karla Mücadele Sürüyor
12:54
Bursa'da 121 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı Kar ve buzlanma nedeniyle Bursa-Ankara yolunun Mezitler bölümünde 3 gündür bekletilen tırların geçişine izin verildi.
Bursa'da 121 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı
12:22
Bursa İstanbul Karayolu'nda Kar Alarmı Bursa İstanbul karayolunda trafik ve karayolları ekipleri karla yoğun mücadele yapıyor.
Bursa İstanbul Karayolu'nda Kar Alarmı
10:06
Bursasporlulardan Kardan Timsah Orhangazi'nin Paşapınar Mahallesi'nde yaşayan Bursaspor taraftarı gençler, kardan timsah yaptı.
Bursasporlulardan Kardan Timsah
12:16
İznik Gölünde 1,5 Metrelik Yayın Yakalandı Bursa'nın Orhangazi ilçesinde balıkçılar, İznik Gölünde 1,5 metre uzunluğunda yayın yakaladı.
İznik Gölünde 1,5 Metrelik Yayın Yakalandı
17:01
Orhangazi'ye Baraj Bursa’nın Orhangazi ilçesine DSİ tarafından yapılması planlanan barajla alakalı çalışmalar hızlandı.
Orhangazi'ye Baraj
16:49
Avda Vurulan Kulüp Başkanı Toprağa Verildi Bursa’nın Orhangazi ilçesinde avlanırken kaza kurşunuyla vurulan eski avcılık kulübü başkanı toprağa verildi.
Avda Vurulan Kulüp Başkanı Toprağa Verildi
10:25
2014 Yılı Bursa Zeytin Üreticisi İçin Kara Yıl Oldu Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, 16 Ocak itibariyle üreticilerin tüm borçlarının ödeneceğini müjdeledi.
2014 Yılı Bursa Zeytin Üreticisi İçin Kara Yıl Oldu
15:58
Domuz Avında Kaza Kurşunuyla Öldü Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde, 5 arkadaşıyla birlikte Karsak Mevkisi'nde domuz avına çıkan 41 yaşındaki Emin Koçer, arkadaşlarının birinin tüfeğinden çıkan kurşunla yaşamını yitirdi.
Domuz Avında Kaza Kurşunuyla Öldü
15:03
Tügva Eskişehir Şubesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Eskişehir İl Temsilciliği, şiddetli kar yağışları nedeniyle yiyecek bulmakta zorluk çeken sokak hayvanlarının yardımına koştu.
Tügva Eskişehir Şubesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
11:49
5 Köy Yeni Yıla Elektriksiz Girdi Bursa’nın İznik ilçesine bağlı 5 köy yeni yıla elektriksiz girdi.
5 Köy Yeni Yıla Elektriksiz Girdi
08:19
Kent Konseyleri Mudanya Sahil Projesini Halkın Önüne Getirdi Bursa Kent Konseyi (BKK) ve Mudanya Kent Konseyi tarafından düzenlenen 'Genel Konsey' toplantısında, Mudanya'da yapılması planlanan sahil projesi, vatandaşlar tarafından enine boyuna konuşuldu.
16:57
Orhangazi "Türkiye Şehitlerine Yürüyor" Programına Katılıyor Sarıkamış harekatının 100. yılı münasebetiyle Sarıkamış’ta bu yıl Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından “Türkiye Şehitlerine Yürüyor” programına Orhangazi’den 40 kişi katılacak.
Orhangazi 'Türkiye Şehitlerine Yürüyor' Programına Katılıyor
14:43
Bursa'da 228 Şişe Sahte Votka Ele Geçirildi Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde, polisin bir araçta yaptığı aramada, İstanbul'a götürülmek istenen 228 şişe sahte votka ele geçirildi, iki kişi gözaltına alnıd. Orhangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı öncesinde yaptığı denetim ve soruşturmalar sonrasında Bursa'dan İstanbul istikametine seyir halinde olan bir araca "Dur" ihtarında bulundu.
Bursa'da 228 Şişe Sahte Votka Ele Geçirildi
12:46
Körfez Köprüsünde Ayak Yüksekliği 252 Metreye Ulaştı Gebze- Orhangazi- İzmir Otoyolu Projesinin en önemli geçiş noktası olan Körfez Köprüsünde ayak yüksekliği planlandığı gibi yıl sonu itibarıyla 252 metreye ulaştı.
Körfez Köprüsünde Ayak Yüksekliği 252 Metreye Ulaştı
12:38
İstanbul-İzmir Arasını 3,5 Saate İndirecek Köprüde Sona Doğru Dünyanın 4. büyük asma köprüsü olacak olan ve İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3,5 saate indirecek Körfez Köprüsü'nde ayak yüksekliği 252 metreye ulaştı.
İstanbul-İzmir Arasını 3,5 Saate İndirecek Köprüde Sona Doğru
11:11
Mehmet Akif Ersoy Orhangazi'de Anıldı Orhangazi Belediyesi, Mehmet Akif Ersoy’u vefatının 78. yıldönümünde düzenlediği konferans ile andı.
Mehmet Akif Ersoy Orhangazi'de Anıldı
12:33
Yalova'da Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı Yalova-Bursa Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında, kamyonun çarptığı otomobil hurdaya döndü.
Yalova'da Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı
12:30
Marmarabirlik Yılı 41,7 Milyon Lira Kar ile Kapatıyor Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Asa: "Marmarabirlik, 2010 yılı öncesinde zarar eden bir kurum halindeyken ilk yıl 7,8 milyon, ikinci yıl 17 milyon, üçüncü yıl 23 milyon lira ve bu yıl itibarıyla '41 kere maşallah diyorum', 41 milyon 700 bin lira kar eden bir kuruluş haline geldi" "2010 yılında 18 ülkeye.
11:34
Yalova'da Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı Yalova-Bursa Karayolu'nda kamyonun çarptığı otomobil hurdaya döndü. Kazada otomobilin arka koltuğunda oturan Sevda Uysal hayatını kaybetti.
Yalova'da Kaza: 1 Ölü 2 Yaralı
04:13
İhh Genel Başkanı Bülent Yıldırım Açıklaması Milli Eğitimciler Birliği Derneği’in (MEBDER) Sakarya’da düzenlediği “İslam Dünyasında Yaşananlar” isimli konferansta konuşan İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, "İkinci Mavi Marmara için bize 1 milyon kişi başvurdu" dedi.
İhh Genel Başkanı Bülent Yıldırım Açıklaması
23:21
İslam Dünyasında Yaşananlar Konferansı İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Yıldırım: "İslam dünyasını uyuşturmaya çalışıyorlar, akıllarını kullandırmamak için"
14:32
Orhangazi Belediyesi'nden İşçilere Kahvaltı Orhangazi Belediyesi, sabah vardiyasına giden işçilere poğaça, simit ve çay ikram ediyor.
Orhangazi Belediyesi'nden İşçilere Kahvaltı
12:12
Genç Girişimciler Sandığa Gitti Bursa’nın Orhangazi ilçesinde genç girişimciler sandık başına gitti.
Genç Girişimciler Sandığa Gitti
09:47
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti CHP'de 22 il başkanı milletvekili adayı olabilmek için görevini bıraktı. İstanbul'da 11, İzmir'de 5, Ankara'da 4 olmak üzere onlarca ilçe başkanı da vekillik için sırada.
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti
15:11
AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı Mahalle Danışma Meclisleri AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Doğan: "Mahalle Danışma Meclisleri'nin teşkilat ile mahalleler arasında bir köprü. Birlik ve beraberlik içerisinde bir çalışma yürüterek en kısa sürede mahallelerde sandık yönetim kurullarını oluşturacağız"
AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı Mahalle Danışma Meclisleri
14:55
İstanbul Merkezli 25 Aralık Soruşturması Kocaeli'nde İHSD üyeleri soruşturmayı protesto etti.
14:52
Bu Turşucu "Yeşilçam" Kokuyor İstanbul'un birbirinden güzel semtlerinden Cihangir'de bulunan "Neşeli Günler" filminin de çekildiği Asri Turşucusu'ndan lezzet dolu bir haberle karşınızdayız…
Bu Turşucu 'Yeşilçam' Kokuyor
14:09
Ünlü Oyuncu Ragıp Savaş Merinos Akkm'yi Gezdi Geçtiğimiz günlerde kendi adını taşıyan sanat akademisinin Bursa şubesini hizmete açan ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Ragıp Savaş, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’ni (Merinos AKKM) ziyaret etti.
Ünlü Oyuncu Ragıp Savaş Merinos Akkm'yi Gezdi
13:37
CHP Bursa İl Başkanı Çelik İstifa Etti Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Metin Çelik, milletvekilliği aday adaylığı için başkanlık görevinden istifa etti.
CHP Bursa İl Başkanı Çelik İstifa Etti
13:37
Otomobilin Çarpması Sonucu Dereye Uçan Yaya Yaşamını Yitirdi Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde, 3 gün önce yolun karşısına geçerken otomobilin çarpması sonucu dereye düşerek ağır yaralanan Seyfi Dalgıç yaşamını yitirdi.
Otomobilin Çarpması Sonucu Dereye Uçan Yaya Yaşamını Yitirdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:15:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORHANGAZİ HABERLERİ
[Hata Bildir]