16:2200
SON DAKİKA ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Orman Genel Müdürlüğü Haberleri

   

  İzmir'de Orman Yangını Tatbikatı

  İzmir'de Orman Yangını Tatbikatı

  İzmir Orman Bölge Müdürlüğü, 2014 yılı orman yangınlarıyla mücadele hazırlıkları kapsamında tatbikat yaptı Orman Bölge Müdür Aydın: Akdeniz kıyısındaki ülkelerle kıyasladığımızda orman yangınlarıyla mücadelede en başarılı ülke konumuna geldik. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Bakanlıklara Çok Sayıda Atama Yapıldı

  Bakanlıklara Çok Sayıda Atama Yapıldı

  Bazı bakanlıklara yapılan çok sayıda atama kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Başbakanlık Müşavirliğine Ahmet Minder Atandı

  Başbakanlık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Başbakanlık ve Bakanlıklara Ait Atama Kararları

  Başbakanlık ve Bakanlıklara Ait Atama Kararları

  Başbakanlık ve bakanlıklara ait çok sayıda atama kararı Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Sakarya Orman Bölge Müdürü Değişti

  Sakarya Orman Bölge Müdürü Değişti

  Sakarya Orman Bölge Müdürü olarak atanan Okan Kurşun, Hasan Türkyılmaz'dan görevi devralarak yeni görevine başladı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Beyşehir'de Yangın Personeline 'Müdahale' Kursu

  Beyşehir'de Yangın Personeline "Müdahale" Kursu

  Konya’nın Beyşehir ve Seydişehir ilçelerinde görev yapan yangın personeline “orman ve kırsal alan yangınlarına müdahale” konusunda açılan eş zamanlı kurs kapsamında yangına müdahale ve iş güvenliği konularında eğitimler verildi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Orman Personeline Odüh Semineri Verildi

  Orman Personeline Odüh Semineri Verildi

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Ömer Naci Kaya, Türkiye’nin Odun Dışı Ürünler bakımından son derece zengin olduğunu belirterek, bu zenginliğin ön plana çıkarılması gerektiğini kaydetti. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Orman Genel Müdürlüğü'nün Kuruluşunun 175. Yıl Dönümü

  Erzurum Orman Bölge Müdürü Çetiner: "Envanterlere göre, 1970'li yıllarda 20,2 milyon hektar olan orman varlığımız, gayretli çalışmalar sonucu 2010'lu yıllarda 21,7 milyon hektara ulaşmıştır" (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Ülkenin ve Erzurum'un Orman Varlığı Artıyor'

  Ülkenin ve Erzurum'un Orman Varlığı Artıyor"

  Erzurum Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, ülkenin ve Erzurum'un orman varlığı sayısında artış yaşandığını açıkladı. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Orman Genel Müdürlüğü 175 Yaşında

  Orman Genel Müdürlüğü 175 Yaşında

  Orman Genel Müdürlüğünün kuruluşunun 175. yılı, Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlanmaya başlandı. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 16:22:07. #1.11#