SON DAKİKA ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Orman Genel Müdürlüğü Haberleri

18:09
Prof. Dr. Görmez: Tabiat Sevgisiyle İbadet Sevgisi Karşıya Gelmez Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, İstanbul'un Üsküdar ilçesindeki Validebağ Korusu'na cami yapılması girişimi ve çevrecilerin tepkisini, "Sevgiler üzerinden öfkelerimizi göstermek bize yakışmıyor.
16:50
Mehmet Görmez : Tabiat Sevgisiyle, İbadet Sevgisi Asla Karşı Karşıya Getirilemez Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, çevre bilincini artırmak amacıyla, Türkiye Diyanet Vakfı, Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (KAGEM) ve Orman Genel Müdürlüğü'nün ortaklaşa başlattığı '81 ilde KAGEM Orman Projesi' kapsamında ağaç dikme merasimine katıldı.
Mehmet Görmez : Tabiat Sevgisiyle, İbadet Sevgisi Asla Karşı Karşıya Getirilemez
13:58
Aydın'dan Kısa Kısa Çine'de şoförler "yeni mevzuat" konusunda bilgilendirildi.
09:57
Ormancılara Mersin'de Eğitim Semineri Orman Genel Müdürlüğü Toprak Muhafaza ve Havza Islahı Daire Başkanlığı ile Ağaçlandırma Daire Başkanlığı Mersin’de ortaklaşa eğitim semineri düzenledi.
Ormancılara Mersin'de Eğitim Semineri
16:55
Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Eruslu Açıklaması "Orman Genel Müdürlüğü'nden devir aldığımız Termal Rehabilitasyon Merkezi'ni Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu yapacağız"
16:44
Sarıkamış Hareketi'nin 100. Yıl Etkinlikleri Kars’ın Sarıkamış ilçesinde Sarıkamış Hareketinde şehit olan 90 bin askerin anısına 90 bin fidan dikildi.
Sarıkamış Hareketi'nin 100. Yıl Etkinlikleri
15:31
Ege'deki Ormanların Kadastro Çalışmaları Başlıyor Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yurt genelindeki ormanların kadastro işlemlerinin tamamlanması için başlatılan çalışmada pilot bölge olarak seçilen İzmir, Manisa ve Aydın'da eğitim programı düzenlendi.
13:57
2015 Yılı Bütçe Maratonu Takvimi Belli Oldu TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2013 Yılı Merkezi Yönetim Kesinhesap Kanunu Tasarısı'nın görüşmelerine, 23 Ekim Perşembe günü, Maliye Bakanı Şimşek'in sunuş konuşmasıyla başlanacak Komisyonda kurum, kuruluş ve bakanlıkların bütçelerinin görüşülmesi Kasım ayı sonuna kadar sürecek.
10:59
Kamuya 8 Bin 417 Yeni Araç Alınacak Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı'na göre, gelecek yıl kamuya 8 bin 417 taşıt alınacak Taşıtların 7 bin 458'i genel bütçeli kuruluşlar, 941'i özel bütçeli idareler, 18'i ise düzenleyici ve denetleyici kurumlar tarafından kullanılacak Emniyet Genel Müdürlüğü, bin 534 taşıtla gelecek yıl en fazla taşıt alımı gerçekleştirecek kamu idaresi olacak.
13:51
Sayıştay: Orman Köylüsüne Verilmesi Gereken İşler Şirketlere İhalesiz Yaptırıldı Sayıştay, Orman Genel Müdürlüğü’nün orman köylülerine yaptırılması gereken işlerin şirketlere ve işletmelere ihalesiz olarak yaptırıldığını belirledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:52:59. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]