08:4000
SON DAKİKA ORMAN HABERLERİ

Son Dakika Orman Haberleri

   

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

  7. hafta maçlarının programı açıklandı. (Dün 22:59)

   

  Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'da Açıklaması

  "(Çözüm Süreci) Bu tür süreçlerde başarıyı isteyen aktörler olduğu kadar, başarısızlığa oynayan ve başarısızlığı tahrik eden aktörler de var. Bu tür süreçler de onlarca yıldır birikmiş yaraların konuşulduğu süreçler olduğu için aynı zamanda herkesin soğukkanlı yürütmesi gereken süreçler" "Bizim yapmak istediğimiz şu: Acı varsa hepimizin acısı, yanlış varsa hepimizin yanlışı veya bu yanlış içinde ders alınması gereken hepimizin ortak bir gelecek arayışıdır. (Dün 21:19)

   

  Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'da Açıklaması

  "(Çözüm Süreci) Bu tür süreçlerde başarıyı isteyen aktörler olduğu kadar, başarısızlığa oynayan ve başarısızlığı tahrik eden aktörler de var. Bu tür süreçler de onlarca yıldır birikmiş yaraların konuşulduğu süreçler olduğu için aynı zamanda herkesin soğukkanlı yürütmesi gereken süreçler" "Bizim yapmak istediğimiz şu: Acı varsa hepimizin acısı, yanlış varsa hepimizin yanlışı veya bu yanlış içinde ders alınması gereken hepimizin ortak bir gelecek arayışıdır. (Dün 21:17)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 20:21)

   

  Borsada Endekslerin Değişimi

  Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve ikinci seans kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle: (Dün 20:19)

   

  Mersin'de Karla Mücadele Sürüyor

  Mersin'de Karla Mücadele Sürüyor

  Mersin’in Erdemli ilçesinin yüksek kesimleri kara teslim oldu. (Dün 20:08)

   

  İzmir'de Uyuşturucu Operasyonu

  Esrar, uyuşturucu hap ve bonzai satıp, imalatının yapıldığı iddia edilen bir eve düzenlenen operasyonda aynı aileden 4 kişi gözaltına alındı. (Dün 17:02)

   

  Mimarlar Odası Ankara Şube Yöneticileri: Kapitalizmin Fıtratı Kaçak Saray'ı Gizleyemedi

  Mimarlar Odası Ankara Şube Yöneticileri: Kapitalizmin Fıtratı Kaçak Saray'ı Gizleyemedi

  Mimarlar Odası Ankara Şube yöneticileri, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın "Lüks" olduğunu söyleyerek, "İnternette AOÇ Başbakanlık Hizmet Binası referans yazarsanız, AOÇ'de kaçak saray inşaatının belirli aşamalarında hizmet veren firmalar, referans göstermek adına kaçak saraya ilişkin bilgileri, projenin kesitlerini, fotoğraflarını sunmuşlar. (Dün 17:01)

   

  Antalya'ya Yapılan Kamu Yatırımları

  AK Parti İl Başkanı Köse: "Antalya'nın da içerisinde bulunduğu Batı Akdeniz'in ekonomiye katkısının fazla olmasına karşın yeterli kamu yatırımı yapılmadığı şeklindeki söylemlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisi bulunmamaktadır" (Dün 16:43)

   

  Antalya'ya Yapılan Kamu Yatırımları

  AK Parti İl Başkanı Köse: "Antalya'nın da içerisinde bulunduğu Batı Akdeniz'in ekonomiye katkısının fazla olmasına karşın yeterli kamu yatırımı yapılmadığı şeklindeki söylemlerin gerçekle uzaktan yakından ilgisi bulunmamaktadır" (Dün 16:39)

   

  CHP'li Vekilden Çed Yönetmeliği Değişikliğine Tepki

  CHP'li Vekilden Çed Yönetmeliği Değişikliğine Tepki

  Chp Çanakkale Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu CHP Grup Sözcüsü Serdar Soydan, Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Yönetmeliği'nde yapılan değişikliklere tepki gösterdi. (Dün 16:08)

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Çözüm Süreci'ni kararlılıkla sürdüreceğiz ama Hakkari'den Edirne'ye, Muğla'dan Artvin'e kadar Türkiye'nin her bir köşesinde, kamu düzenini kesinlikle zaafa uğratmayacak her türlü tedbiri de almaya kararlıyız" "Bazı çevreler Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da, ayrıca büyükşehirlerimizde Türkiye'nin demokratik atmosferini istismar ederek vandalizme, şiddete yönelmeye kalktılar. (Dün 16:04)

   

  Gümüşhane'de Kar Yağışı

  Gümüşhane'de Kar Yağışı

  Gümüşhane'de etkili olan kar yağışı nedeniyle Torul ilçesindeki Limni Gölü buz tuttu. (Dün 15:40)

   

  Gümüşhane'de Kar Yağışı

  Gümüşhane'de Kar Yağışı

  Gümüşhane'de etkili olan kar yağışı nedeniyle Torul ilçesindeki Limni Gölü buz tuttu. (Dün 15:22)

   

  Aile Boyu Uyuşturucu İmal Eden Şebekeye Operasyon

  Aile Boyu Uyuşturucu İmal Eden Şebekeye Operasyon

  İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, iki ay sürdürdükleri çalışma sonucunda uyuşturucu madde imalatı ve ticareti yapan bir aileyi operasyonla gözaltına aldı. (Dün 15:08)

   

  Ege'nin En Büyük Badem Bahçesi Bu Yaz İlk Meyvelerini Verecek

  Ege'nin En Büyük Badem Bahçesi Bu Yaz İlk Meyvelerini Verecek

  Doğalca Tarım Ürünleri A.Ş. tarafından Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan Manisa’nın Saruhanlı ilçesinin Gümülceli mahallesinde49 yıllığına kiralanan 3 bin dekarlık özel ağaçlandırma sahasına dikilen 85 bin badem ağacı bu yaz ilk meyvelerini verecek. (Dün 14:38)

   

  Başbakan Davutoğlu, Toplu Açılış Törenine Katılacak

  Başbakan Davutoğlu, Toplu Açılış Törenine Katılacak

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından İzmir’de inşa edilen, toplam yatırım maliyeti yaklaşık 42 milyon TL olan 5 tesis, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun katılımlarıyla, Balıkesir’de Pazar günü düzenlenecek toplu açılış töreniyle hizmete açılacak. (Dün 14:30)

   

  Borsada Birinci Seans Kapanış

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: (Dün 14:10)

   

  Birinci Seansta Endekslerin Değişimi

  Borsa İstanbul endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri, birinci seanstaki değişim oranları ile adet ve hacimleri şöyle: (Dün 14:09)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 08:40:05. #1.13#