SON DAKİKA OSMAN BAYDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Osman Baydemir Haberleri

 • 25 Eylül 2016 12:46Demirtaş'tan 'Kürtçe Bilmiyor' Eleştirilerine Yanıt: Benim Değil Devletin AyıbıDemirtaş'tan 'Kürtçe Bilmiyor' Eleştirilerine Yanıt: Benim Değil Devletin AyıbıHDP Eş Genel Başkanı Demirtaş kendisine yöneltilen, "Kürt partinin lideri ama Kürtçe bilmiyor" eleştirilerine "Evet ayıp ama, benim değil devletin ayıbı" yanıtını verdi.
 • 05 Eylül 2016 12:40Mahkeme, HDP'li 8 Milletvekili İçin Zorla Getirme Kararı VerdiMahkeme, HDP'li 8 Milletvekili İçin Zorla Getirme Kararı VerdiDiyarbakır'da görülen KCK ana davasının ilk duruşmasında mahkeme, davada yargılanan HDP'li 8 milletvekili için, duruşmaya zorla getirilme müzakeresi yazılmasına karar verdi.
 • 20 Ağustos 2016 15:55Hdp Heyeti Güney Afrika'ya GidiyorHALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) lideri Selahattin Demirtaş ve beraberindeki heyet, bu ay içerisinde Güney Afrika'nın başkenti Cape Town'a giderek, çeşitli temaslarda bulunacak.
 • 20 Ağustos 2016 14:17Hdp'den Güney Afrika Cumhuriyeti'ne ZiyaretHdp'den Güney Afrika Cumhuriyeti'ne ZiyaretEş Genel Başkan Selahattin Demirtaş başkanlığındaki HDP heyeti, 21-28 Ağustos günleri arasında Güney Afrika Cumhuriyeti'nin başkenti Cape Town'da çeşitli temaslarda bulunacak.
 • 18 Ağustos 2016 14:43Osman Baydemir, Meclis Kürsüsünde Cemil Bayık'ın Sözlerini Referans AldıOsman Baydemir, Meclis Kürsüsünde Cemil Bayık'ın Sözlerini Referans AldıHDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir'in PKK elebaşılarından Cemil Bayık'ın sö;zlerini referans alması Meclis'te tansiyonu yü;kseltti.... Ayrıntılar: http://beyazgazete.com/video/webtv/siyaset-3/osman-baydemir-meclis-kursusunde-cemil-bayik-in-sozlerini-referans-aldi-451411.html.
 • 17 Ağustos 2016 20:59TBMM Genel Kurulu'ndan GerginlikTBMM Genel Kurulu'ndan GerginlikANKARA (İHA) – TBMM Genel Kurulu’nda HDP’nin Ceylanpınar’da iki polisin şehit edilmesine ilişkin verdiği grup önerisinin görüşmeleri sırasında gerginlik yaşandı.
 • 17 Ağustos 2016 16:59TBMM Genel KuruluHDP'nin, 22 Temmuz 2015 tarihinde Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde meydana gelen, iki polis memurunun şehit edildiği saldırıyla ilgili araştırma önergesinin gündeme alınması önerisi kabul edilmedi.
 • 16 Ağustos 2016 19:41Torba Kanun Tasarısı TBMM Genel KurulundaMHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "AKP hükümeti torba sevdasından bir türlü vazgeçmemektedir.
 • 13 Ağustos 2016 18:12HDP'li Baydemir: Çatışma İstemiyorsanız Öcalan'ın Tecridine Son VerinHDP'li Baydemir: Çatışma İstemiyorsanız Öcalan'ın Tecridine Son VerinŞanlıurfa'da HDP miting alanının değiştirimesine tepki gösteren Osman Baydemir, "Çatışmalar krizler yaşanmasın isteniliyorsa, bir an önce Öcalan üzerindeki tecride son verilmeli." dedi.
 • 06 Ağustos 2016 23:00Siirt'te Siirt'te "Her Türlü Darbeye Karşı Çözüm Radikal Demokrasi" MitingiDBP Eş Genel Başkanı Sabahat Tuncer, DTK Eş Genel Başkanı Leyla Güven, HDP milletvekilleri Osman Baydemir ve Pervin Buldan, Siirt’te düzenlenen "Her türlü darbeye karşı çözüm radikal demokrasi" mitingine katıldı.
 • 30 Temmuz 2016 20:10Hdp Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir AçıklamasıHdp Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir AçıklamasıHalkların Demokratik Partisi(HDP) Antalya İl Örgütü tarafından organize edilen basın açıklamasında konuşan HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, her türlü darbeye karşı olduklarını ve bugün yaşanan bütün sorunların 1980 darbesinden miras kaldığını söyledi.
 • 13 Temmuz 2016 13:17Baydemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Tazminat ÖdeyecekHDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, geçen yıl yaptığı bir konuşmada hakaret içeren ifadeler kullandığı gerekçesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, 5 bin lira tazminat ödemeye mahkum edildi.
 • 07 Temmuz 2016 12:50Diyarbakır - Hdp'li Baydemir: Elçi Cinayeti Bir Dönemin Kapanması, Yeni Bir Dönemin Açılmasının...Diyarbakır - Hdp'li Baydemir: Elçi Cinayeti Bir Dönemin Kapanması, Yeni Bir Dönemin Açılmasının...Hdp'li Baydemir: Elçi cinayeti bir dönemin kapanması, yeni bir dönemin açılmasının mesajıydıCİNAYETE kurban giden Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi'nin mezarı başında düzenlenen anma programında konuşan HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, "Katiller o kadar alçak ki, onun arkasındaki siyasi saik o kadar alçak ki, çıkıp işlediği cinayeti dahi üstlenmiyor.
 • 07 Temmuz 2016 12:32Hdp'li Baydemir: Elçi Cinayeti Bir Dönemin Kapanması, Yeni Bir Dönemin Açılmasının MesajıydıHdp'li Baydemir: Elçi Cinayeti Bir Dönemin Kapanması, Yeni Bir Dönemin Açılmasının MesajıydıCinayete kurban giden Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi'nin mezarı başında düzenlenen anma programında konuşan HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, "Katiller o kadar alçak ki, onun arkasındaki siyasi saik o kadar alçak ki, çıkıp işlediği cinayeti dahi üstlenmiyor.
 • 07 Temmuz 2016 12:26Tahir Elçi Mezarı Başında AnıldıTahir Elçi Mezarı Başında AnıldıDiyarbakır’ın Sur ilçesindeki tarihi Dört Ayaklı Minare’de çıkan silahlı çatışmada başından vurularak, hayatını kaybeden Baro Başkanı Tahir Elçi, Ramazan Bayramı’nın son gününde mezarı başında anıldı.
 • 01 Temmuz 2016 13:47Hdp'li 8 Milletvekilinin Fezlekesi MahkemedeTerör örgütü PKK'nın üst yapılanması KCK ana davasının sanığı 8 milletvekili hakkında hazırlanan fezleke mahkemeye ulaştı.
 • 01 Temmuz 2016 11:22Kck Ana Davasındaki 8 Milletvekilinin Fezlekesi MahkemedeTerör örgütü PKK'nın üst yapılanması KCK ana davası sanıklarından aralarında HDP milletvekilleri Osman Baydemir ve Selma Irmak'ın da bulunduğu 8 milletvekili hakkında hazırlanan fezleke mahkemeye ulaştı.
 • 28 Haziran 2016 09:49Hdp'den İftar ProgramıHdp'den İftar ProgramıHalkların Demokratik Partisi (HDP) Muş İl Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi.
 • 21 Mayıs 2016 18:19Şanlıurfa - Hdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan KaldırılıyorŞanlıurfa - Hdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan KaldırılıyorHdp'li Baydemir: Bir arada yaşama zemini ortadan kaldırılıyorHDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, dokunulmazlıkların kaldırılmasının bir arada yaşama zeminini de ortadan kaldırdığı iddiasında bulundu.
 • 21 Mayıs 2016 17:51Hdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan KaldırılıyorHdp'li Baydemir: Bir Arada Yaşama Zemini Ortadan Kaldırılıyor– HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, dokunulmazlıkların kaldırılmasının bir arada yaşama zeminini de ortadan kaldırdığı iddiasında bulundu.
 • 10 Mayıs 2016 23:53AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir’in ülkenin bölünmesi gerektiğine yönelik sözlerine ilişkin, “Özerklik de, öz yönetim de ham hayaldir.
 • 10 Mayıs 2016 22:18Diyarbakır'daki Terör SaldırısıEkonomi Bakanı Mustafa Elitaş, HDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir'in açıklamalarına ve Diyarbakır'daki terör saldırısına ilişkin "'Bir olalım, beraber olalım istedik ama olmuyor.
 • 10 Mayıs 2016 22:14AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Osman Baydemir, sana ve senin zihniyetini taşıyan tüm hayalperestlere söylüyorum, Türkiye'yi bölemeyeceksiniz.
 • 09 Mayıs 2016 16:49Baydemir: Bir Evde Birlikte Yaşayamıyorsak, Komşu Olalım Daha İyidirBaydemir: Bir Evde Birlikte Yaşayamıyorsak, Komşu Olalım Daha İyidirHdp Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, Ankara'daki parlamentonun Kürtlerin, Türklerin, Arapların, Farsların ve ne kadar halk varsa hepsinin parlamentosunun olmasını istediklerini ancak Kürtlere parlamento kapısının kapatıldığını ileri sürerek, "Biz şimdiye kadar aynı evde, aynı çatı altında bir yaşam sürdürelim istedik.
 • 09 Mayıs 2016 13:53Baydemir: Biz Gözyaşı Döküyoruz, Batı 'Oh Olsun' DiyorBaydemir: Biz Gözyaşı Döküyoruz, Batı 'Oh Olsun' DiyorOperasyonların durdurulması için sonuna kadar mücadele edeceklerini belirten HDP'li Baydemir, "Biz gözyaşı dökerken, batının yüzde 50-60'ı yaşananlar için 'Oh olsun' diyor" şeklinde konuştu.