SON DAKİKA OSMAN SINAV HABERLERİ

Son Dakika Osman Sınav Haberleri

 • 09:39Türkan Şoray'dan, Yeşilçam'a Yakışır Görkemli Gala!Türkan Şoray'dan, Yeşilçam'a Yakışır Görkemli Gala!Türkan Şoray imzalı 'Uzaklarda Arama' filmi, Yeşilçam'a yakışır bir gala yaptı. Fuaye alanı, ışıltılı bir şekilde dekore edildi. Galaya çok sayıda ünlü isim katıldı.
 • 10:12Avukatlıktan Oyunculuğa Geçen Can Yaman: Çok ŞanslıyımAvukatlıktan Oyunculuğa Geçen Can Yaman: Çok ŞanslıyımAvukatlık yaparken Bodrum'da tesadüf sonucu oyuncu olan ve 1 yıl içerisinde 'Gönül İşleri' ve ardından 'İnadına Aşk' dizisinde oynayan Yaman, kendisi için "Çok şanslıyım" diyor.
 • 00:054. Belgrad Türk Film Festivali Başladı4. Belgrad Türk Film Festivali BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 4. Belgrad Türk Film Festivali- Festival açılışına katılanlar- Osman Sınav ve diğer davetliler- Sergiyi gezenlerden detaylar- Belgrad Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşaviri İsa Yayla'nın açıklaması 4. Belgrad Türk Film Festivali başladı- Beş gün sürecek festival kapsamında, "Uzun Hikaye", "Yozgat Blues", "Can", "Meryem" ve "Sivas" filmleri sinemaseverlerle buluşacak Türk filmlerinin Sırbistan'da tanıtılması amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Belgrad Türk Film Festivali başladı.
 • 22:304. Belgrad Türk Film Festivali BaşladıTürk filmlerinin Sırbistan'da tanıtılması amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Belgrad Türk Film Festivali başladı.
 • 15:51Belgrad Türk Film Festivali BaşlıyorBelgrad Türk Film Festivali BaşlıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye'nin Belgrad Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşaviri İsa Yayla'nın çalışma detayları, - Film festivalinin broşürü, - Yayla'nın açıklamaları, Belgrad Türk Film Festivali başlıyor- Festivalde "Uzun Yol", "Yozgat Blues", "Can", "Meryem" ve "Sivas" filmleri gösterilecek Türk filmlerinin Sırbistan'da tanıtılması amacıyla düzenlenen Belgrad Türk Film Festivali yarın başlayacak.
 • 12:47Belgrad Türk Film Festivali BaşlıyorTürk filmlerinin Sırbistan'da tanıtılması amacıyla düzenlenen Belgrad Türk Film Festivali yarın başlayacak.
 • 15:08Salih Güney'e 50. Sanat Yılında Yaşam Boyu Onur ÖdülüBir döneme damga vuran efsane sinema sanatçısı Salih Güney 50. Sanat Yılı'nda Konya Selçuk Üniversitesi'nde Yaşam Boyu Onur Ödülü'ne layık görüldü.
 • 13:3915. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali Başladı15. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali BaşladıSelçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen ‘KISA-CA Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali ’ yönetmen Ertem Göreç ve usta oyuncu Salih Güney’in onur konuğu olduğu törenle açıldı.
 • 13:3115. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri FestivaliSelçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen "Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali" açılış programıyla başladı.
 • 13:54Kristal Elma Festivali'nde 3 Günlük Maraton BaşladıKristal Elma Festivali'nde 3 Günlük Maraton BaşladıYaratıcı endüstri alanında değer yaratan tüm disiplinlerin buluşma noktası Kristal Elma Festivali, 3 gün boyunca sektör temsilcilerinin buluşma noktası olacak.
 • 13:30Kristal Elma Festivali'nde 3 Günlük Maraton BaşladıKristal Elma Festivali'nde 3 Günlük Maraton BaşladıReklamcılar Derneği Başkanı Kayhan Şardan: “Üç gün boyunca yaratıcı endüstrilerin temsilcileri olarak işimizi hakkıyla yapıp, yaralarımızı sarıp, yola devam edeceğiz”.Yaratıcı endüstri alanında değer yaratan tüm disiplinlerin buluşma noktası Kristal Elma Festivali, 14-15-16 Ekim tarihlerinde düzenleniyor.
 • 09:54Başkan Kılıç'tan Dizi Setine SürprizBaşkan Kılıç'tan Dizi Setine Sürprizİlçenin kapılarını sanata ve dünya kültürlerine açan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, çekimleri Maltepe’de gerçekleştirilen “İnadına Aşk” dizisinin setine konuk oldu.
 • 12:50Beyoğlu Kışa Sinema ile Giriyor"Uluslararası Sütlüce Açık Hava Sinema Günleri için geri sayım başladı.
 • 01:52Arnavutluk'ta Arnavutluk'ta "Türk Filmleri Festivali" DüzenlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Osman Sınav'ın AA'ya açıklamaları Arnavutluk'ta "Türk Filmleri Festivali" düzenlendi- Festivalin kapanış filmi "Uzun Hikaye"nin gösterimine filmin yönetmeni Osman Sınav da katıldı Arnavutluk'un kuzeyindeki İşkodra kentinde "1. İşkodra Türk Filmleri Festivali" düzenlendi.
 • 01:05Arnavutluk'ta "Türk Filmleri Festivali" DüzenlendiArnavutluk'un kuzeyindeki İşkodra kentinde "1. İşkodra Türk Filmleri Festivali" düzenlendi.
 • 11:59İnadına Aşk Dizisinin Başrol Oyuncuları Aşk Yaşamaya Başladıİnadına Aşk Dizisinin Başrol Oyuncuları Aşk Yaşamaya BaşladıSevilen dizinin başrol oyuncuları Açelya Topaloğlu ve Can Yaman arasında başlayan aşk, set çalışanlarından gizlenmeye çalışılıyor.
 • 07:09Yunus Emre Enstitüsü Yaz Okulu EtkinlikleriYunus Emre Enstitüsü Kültür Merkezleri Koordinatörü Doç. Dr. Mustafa Balcı, yaz okulunun adeta kuramsal ve uygulamalı şekilde gerçekleştiğini kaydederek, "Eski Türk Edebiyatı dersi gören öğrenci, Divan Edebiyatı Müzesi'ni de görebildi" dedi.
 • 23:54Osman Sınav, Türkoloji Öğrencileriyle BuluştuYapımcı, yönetmen ve senarist Osman Sınav, Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen etkinlikte Uluslararası Türkoloji Yaz Okulu öğrencileriyle bir araya geldi.
 • 09:33Erdoğan Konuklarıyla Tek Tek İlgilendi, Ezanı Mustafa Ceceli OkuduErdoğan Konuklarıyla Tek Tek İlgilendi, Ezanı Mustafa Ceceli Okudu* Erdoğan'ın iftarından detay görüntüler Erdoğan konuklarıyla tek tek ilgilendi, sohbet etti.
 • 23:58Erdoğan: Biz Birlikte Olursak, Biz İri, Diri, Kardeş Olursak, Hep Birlikte Türkiye Olursak, O Zaman...Erdoğan: Biz Birlikte Olursak, Biz İri, Diri, Kardeş Olursak, Hep Birlikte Türkiye Olursak, O Zaman...* Erdoğan: "Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığında bütünleşmeye mecburuz, orada bir olmaya mecburuz, orada beraber olmaya mecburuz" "Benim bir Cumhurbaşkanı olarak hep arzum, isteğim şu: Diyorum ki, biz birlikte olursak, biz iri, diri, kardeş olursak hep birlikte Türkiye olursak, o zaman bizi kimse yıkamayacaktır.
 • 23:58Erdoğan: Biz Birlikte Olursak, Biz İri, Diri, Kardeş Olursak, Hep Birlikte Türkiye Olursak, O Zaman...Erdoğan: Biz Birlikte Olursak, Biz İri, Diri, Kardeş Olursak, Hep Birlikte Türkiye Olursak, O Zaman...* Erdoğan: "Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığında bütünleşmeye mecburuz, orada bir olmaya mecburuz, orada beraber olmaya mecburuz" "Benim bir Cumhurbaşkanı olarak hep arzum, isteğim şu: Diyorum ki, biz birlikte olursak, biz iri, diri, kardeş olursak hep birlikte Türkiye olursak, o zaman bizi kimse yıkamayacaktır.
 • 23:56Erdoğan: Biz Birlikte Olursak, Biz İri, Diri, Kardeş Olursak, Hep Birlikte Türkiye Olursak, O Zaman...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nün bahçesinde sanatçılara ve sporculara iftar yemeği verdi.
 • 08:57Hadis Filmleri Can Suyu OlacakHadis Filmleri Can Suyu OlacakYönetmen Muhammed Benek, Hz. Muhammed'in hayatımıza ışık tutan sözlerini, davranışlarını ve tavırlarını özgün senaryolar ile hikâyeleştirip, kısa filmler halinde getirdi.
 • 17:03Mehmet KurtuluşMehmet KurtuluşFatih Akın ile beraber çalıştığı projelerle tanınan Mehmet Kurtuluş, Kısa ve Acısız filmiyle üne kavuşur.
 • 13:56Ünlü Yapımcı ve Yönetmen Mustafa Şevki Doğan, Samimi AçıklamalarÜnlü Yapımcı ve Yönetmen Mustafa Şevki Doğan, Samimi AçıklamalarÜnlü Yapımcı ve Yönetmen Mustafa Şevki Doğan, 'Güzel Köylü' dizisinden amacına ulaştı mı? sorusuna verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.
 • 13:58Tuğçe KarabacakTuğçe KarabacakUçurum ve Çıplak Gerçek dizilerinde küçük roller alan genç oyuncu Tuğçe Karabacak, başarılı oyunculuğuyla yapımcıların dikkatini çeker ve kısa bir süre sonra beyazperdeye transfer olur.
 • 15:59Sanko Üniversitesi'nde "Sanko Unifest1" Coşkusu YaşandıYönetmen ve yapımcı Osman Sınav, Tük milletinin hayal kurabilen ve hayalini gerçekleştirebilen bir toplum olduğunu belirterek, “Bu yüzden de hayal kurma meselesine çok önem veriyorum” dedi.
 • 13:43Selen SeyvenSelen SeyvenMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü okuyan Selen Seyven’i, Genco dizisiyle tanınırız. Daha sonra Osman Sınav 'ın yönetmenliğini yaptığı Doludizgin Yıllar dizisinde rol alır. Dizi sektörünün aranan isimlerinden Selen Seyven, bir aile komedisi...
 • 15:04Osman Sınav'ın Acı GünüÜnlü Yönetmen Osman Sınav’ın babası Ömer Sınav, Düden köyünde toprağa verildi.
 • 15:35Kutlu Doğum ve Kutlu Doğum ve "1 Hadis 1 Film" Yarışması Gönülleri FethettiKonya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından Mevlana Kültür Merkezi’nde Kutlu Doğum Anma Gecesi düzenlendi.
 • 13:081 Hadis 1 Film1 Hadis 1 Film" Kısa Film Yarışmasında Final Heyecanı YaşanıyorKonya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “1 Hadis 1 Film” kısa film yarışmasında final heyecanı yaşanıyor.
 • 12:23Saraybosna Türk Film Festivali BaşlıyorSaraybosna Türk Film Festivali BaşlıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Saraybosna Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşaviri Soner Şahin, röportaj görüntüleri Saraybosna Türk Film Festivali başlıyor- 7. Saraybosna Türk Film Festivali, "Son Mektup" filminin gösterimiyle yarın başlayacak- Bu yıl Saraybosna'nın yanı sıra Zenitsa'da da düzenlenecek festivalde ayrıca "Mucize", "Kelebeğin Rüyası", "Bir Zamanlar Anadolu'da", "Aşk Tesadüfleri Sever" ve "Fetih 1453" filmleri de gösterilecek Bu yıl 7'ncisi düzenlenen Saraybosna Türk Film Festivali, "Son Mektup" filminin gösterimiyle yarın başlayacak.
 • 14:231 Hadis 1 Film'de Son Başvuru 10 Nisan1 Hadis 1 Film'de Son Başvuru 10 NisanKonya’nın Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘1 Hadis 1 Film’ Kısa Film Yarışması’na başvurular 10 Nisan’da sona eriyor.
 • 22:39Mandıra Filozofu İstanbulMandıra Filozofu İstanbul" Filminin Galası Yapıldı"Mandıra Filozofu İstanbul" filminin galası yapıldı Müfit Can Saçıntı'nın yönettiği ve başrolünde oynadığı "Mandıra Filozofu İstanbul" filminin galası yapıldı.
 • 22:04Mandıra Filozofu İstanbul" Filminin Galası YapıldıMüfit Can Saçıntı'nın yönettiği ve başrolünde oynadığı "Mandıra Filozofu İstanbul" filminin galası yapıldı.
 • 15:26Selçuklu Belediyesi Selçuklu Belediyesi "1 Hadis 1 Film" Yarışması DüzenliyorKonya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi, Nisan ayında kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası’nda panel, konferans, yarışmalar, konser ve asr-ı saadet dönemini yansıtan görsel programlarla Peygamberimiz (S.A.V) anılacak.
 • 12:39Hülya Avşar Dizide OynayacakHülya Avşar Dizide OynayacakHülya Avşar, Star TV'yle dizi çekmek için prensipte anlaştı. Avşar, müjdeyi "Evet yakında yeni diziyle dönüyorum" diyerek duyurdu.
 • 14:56Yönetmen Sınav ile Hicaz Demiryolu'nda YolculukYönetmen Sınav ile Hicaz Demiryolu'nda YolculukYönetmen Osman Sınav, Sultan 2. Abdülhamid'in perspektifine ihtiyacımız olduğunu ifade ederek, 2. Abdülhamid ve Hicaz Demiryolları üzerine film yapmak istediğini belirtti.
 • 09:31Ürdün'de Ürdün'de "Türkiye Günleri" - "Uzun Hikaye" Film GösterimiÜrdün'de "Türkiye Günleri" kapsamında film yapımcısı, yönetmen, senarist ve reklamcı Osman Sınav ile söyleşi gerçekleştirildi.
 • 01:49Ürdün'de "Türkiye Günleri"Etkinlik kapsamında "Uzun Hikaye" adlı filmin gösterimi yapıldı, yönetmeni Sınav ile söyleşi gerçekleştirildi.
 • 11:53Başkentte Kültür SanatNecip Fazıl Kısakürek'in "Sabırtaşı" oyunu ile modern dans gösterisi olarak sahneye taşınan "Cindirella", Ankaralı sanatseverlerle ilk kez buluşacak Dünyanın en iyi keman virtüözlerinden, Tu¨rkiye'de "kemanı agˆlatan adam" olarak bilinen Farid Ferjad, konser verecek.
 • 13:59On Parmağında On MarifetOn Parmağında On Marifet"Kibirli, egolu işlerden, ilişkilerden ve insanlardan haz etmiyorum." diyen On parmağında on marifet Kadir Çöpdemir ile MAG Kasım sayısına özel röportaj gerçekleştirdi.
 • 08:566 Ünlü İsim Kürtçe Öğrenmek İçin Kursa Gidiyor6 Ünlü İsim Kürtçe Öğrenmek İçin Kursa GidiyorSanatın popüler alanlarında Kürtçe'nin yaygınlaşması sonrası Deniz Çakır, Vildan Atasever, Nesrin Cavadzade gibi isimler rolleri gereği Kürtçe öğrenmek için çabalıyor.
 • 13:38Osman Sınav Açıkladı: Kızılelma Dizisi Devlet Projesi miydi?Osman Sınav Açıkladı: Kızılelma Dizisi Devlet Projesi miydi?Erciyes Üniversitesi'nde bir söyleşiye katılan ünlü yönetmen Osman Sınav, "Kızılelma dizisini devlet mi yapmanızı istedi?" sorusuna, "Hayır" cevabını verdi.
 • 21:187. Erciyes Film Festivali Sona ErdiErciyes Üniversitesi İletişim Fakültesince düzenlenen "7. Erciyes Film Festivali" sona erdi.
 • 19:37Erü 7. Film FestivaliErü 7. Film FestivaliErciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen 7. Film Festivali’nde dereceye girenlere ödülleri verildi.
 • 18:07Ünlü Yönetmen Osman Sınav'a 'Kılız Elma' SorusuÜnlü Yönetmen Osman Sınav'a 'Kılız Elma' Sorusu7. Erciyes Filim Fastivali kapsamında ’Beyaz Camdan Beyaz Perdeye’ isimli söyleşiye katılan ünlü yönetmen Osman Sınav, ’Kızıl Elma dizisini devlet mi yapmanızı istedi?
 • 17:32Osman Sınav Erciyes Film Festivali'ne Onur Konuğu OlduOsman Sınav Erciyes Film Festivali'ne Onur Konuğu OlduErciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesi 7. Erciyes Film Festivali'nde (EFF) yönetmen, yapımcı ve senarist Osman Sınav onur konuğu olarak öğrencilerle bir araya geldi.
 • 19:217. Erciyes Film Festivali7. Erciyes Film Festivali- Festivalin ilk gününde, kısa süre önce hayatını kaybeden Türk sinemasının önemli senaristlerinden Ayşe Şasa'yı anma söyleşisi düzenlendiKAYSERİ (AA) - Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesince düzenlenen "7. Erciyes Film Festivali" başladı.
 • 11:35Arınç: Kızılelma'nın Yayından Kaldırılmasına ÜzüldümArınç: Kızılelma'nın Yayından Kaldırılmasına ÜzüldümTRT'nin MİT dizisi Kızılelma'nın ekrana veda etmesi hakkında konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç "Canım çok sıkıldı. Birileri çekemedi heralde" dedi.