SON DAKİKA OSMAN SINAV HABERLERİ

Son Dakika Osman Sınav Haberleri

12:39
Hülya Avşar Dizide Oynayacak Hülya Avşar, Star TV'yle dizi çekmek için prensipte anlaştı. Avşar, müjdeyi "Evet yakında yeni diziyle dönüyorum" diyerek duyurdu.
Hülya Avşar Dizide Oynayacak
14:56
Yönetmen Sınav ile Hicaz Demiryolu'nda Yolculuk Yönetmen Osman Sınav, Sultan 2. Abdülhamid'in perspektifine ihtiyacımız olduğunu ifade ederek, 2. Abdülhamid ve Hicaz Demiryolları üzerine film yapmak istediğini belirtti.
Yönetmen Sınav ile Hicaz Demiryolu'nda Yolculuk
09:31
Ürdün'de "Türkiye Günleri" - "Uzun Hikaye" Film Gösterimi Ürdün'de "Türkiye Günleri" kapsamında film yapımcısı, yönetmen, senarist ve reklamcı Osman Sınav ile söyleşi gerçekleştirildi.
Ürdün'de 'Türkiye Günleri' - 'Uzun Hikaye' Film Gösterimi
01:49
Ürdün'de "Türkiye Günleri" Etkinlik kapsamında "Uzun Hikaye" adlı filmin gösterimi yapıldı, yönetmeni Sınav ile söyleşi gerçekleştirildi.
11:53
Başkentte Kültür Sanat Necip Fazıl Kısakürek'in "Sabırtaşı" oyunu ile modern dans gösterisi olarak sahneye taşınan "Cindirella", Ankaralı sanatseverlerle ilk kez buluşacak Dünyanın en iyi keman virtüözlerinden, Tu¨rkiye'de "kemanı agˆlatan adam" olarak bilinen Farid Ferjad, konser verecek.
13:59
On Parmağında On Marifet "Kibirli, egolu işlerden, ilişkilerden ve insanlardan haz etmiyorum." diyen On parmağında on marifet Kadir Çöpdemir ile MAG Kasım sayısına özel röportaj gerçekleştirdi.
On Parmağında On Marifet
08:56
6 Ünlü İsim Kürtçe Öğrenmek İçin Kursa Gidiyor Sanatın popüler alanlarında Kürtçe'nin yaygınlaşması sonrası Deniz Çakır, Vildan Atasever, Nesrin Cavadzade gibi isimler rolleri gereği Kürtçe öğrenmek için çabalıyor.
6 Ünlü İsim Kürtçe Öğrenmek İçin Kursa Gidiyor
13:38
Osman Sınav Açıkladı: Kızılelma Dizisi Devlet Projesi miydi? Erciyes Üniversitesi'nde bir söyleşiye katılan ünlü yönetmen Osman Sınav, "Kızılelma dizisini devlet mi yapmanızı istedi?" sorusuna, "Hayır" cevabını verdi.
Osman Sınav Açıkladı: Kızılelma Dizisi Devlet Projesi miydi?
21:18
7. Erciyes Film Festivali Sona Erdi Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesince düzenlenen "7. Erciyes Film Festivali" sona erdi.
19:37
Erü 7. Film Festivali Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen 7. Film Festivali’nde dereceye girenlere ödülleri verildi.
Erü 7. Film Festivali
18:07
Ünlü Yönetmen Osman Sınav'a 'Kılız Elma' Sorusu 7. Erciyes Filim Fastivali kapsamında ’Beyaz Camdan Beyaz Perdeye’ isimli söyleşiye katılan ünlü yönetmen Osman Sınav, ’Kızıl Elma dizisini devlet mi yapmanızı istedi?
Ünlü Yönetmen Osman Sınav'a 'Kılız Elma' Sorusu
17:32
Osman Sınav Erciyes Film Festivali'ne Onur Konuğu Oldu Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesi 7. Erciyes Film Festivali'nde (EFF) yönetmen, yapımcı ve senarist Osman Sınav onur konuğu olarak öğrencilerle bir araya geldi.
Osman Sınav Erciyes Film Festivali'ne Onur Konuğu Oldu
19:21
7. Erciyes Film Festivali - Festivalin ilk gününde, kısa süre önce hayatını kaybeden Türk sinemasının önemli senaristlerinden Ayşe Şasa'yı anma söyleşisi düzenlendiKAYSERİ (AA) - Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesince düzenlenen "7. Erciyes Film Festivali" başladı.
7. Erciyes Film Festivali
11:35
Arınç: Kızılelma'nın Yayından Kaldırılmasına Üzüldüm TRT'nin MİT dizisi Kızılelma'nın ekrana veda etmesi hakkında konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç "Canım çok sıkıldı. Birileri çekemedi heralde" dedi.
Arınç: Kızılelma'nın Yayından Kaldırılmasına Üzüldüm
17:01
7. Erciyes Fim Festivali'ne Doğru Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesince düzenlenen "7. Erciyes Film Festivali" bu yıl 29-31 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.
7. Erciyes Fim Festivali'ne Doğru
16:10
7. Erciyes Fim Festivali'ne Doğru Bu yıl 29 31 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek festivalin onur konuğu yönetmen Osman Sınav olacak ERÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çakır: "Geleneksel hale getirdiğimiz Festival'deki yarışma bu yıl belgesel ve kurmaca dalında gerçekleştirilecek.
7. Erciyes Fim Festivali'ne Doğru
19:16
Ahi Evran konulu Tiyatro ve Senaryo Eseri Yarışması - "Uluslararası Ahilik ve Ahi Evran Konulu Tiyatro ve Senaryo Eseri Yarışması"nın sonuçları açıklandı.
Ahi Evran konulu Tiyatro ve Senaryo Eseri Yarışması -
14:38
Ahi Evran Konulu Tiyatro ve Senaryo Eseri Yarışması "Uluslararası Ahilik ve Ahi Evran Konulu Tiyatro ve Senaryo Eseri Yarışması"nın sonuçları açıklandı. Senaryo dalında Ahi" isimli eseriyle Yaşar Bedri Özdemir birinci oldu.
Ahi Evran Konulu Tiyatro ve Senaryo Eseri Yarışması
12:37
Kar İçin Değil Hayır İçin Yarıştılar Ahilik Kutlamaları kapsamında düzenlenen senaryo ve tiyatro yarışmasında ödüller sahiplerini bulacak.
Kar İçin Değil Hayır İçin Yarıştılar
11:34
Kick Boks Yaparken Dizilerde Oynamaya Başladı Kick boksa 13 yaşında başlayıp 2004 yılında profesyonel olan, 2008 yılında ise Dünya Kick Boks Şampiyonluğu başarısına ulaşan Ramazan Beyazkaya, yönetmen Osman Sınav'ın teklifiyle girdiği dizi sektöründe oyunculuk yapıyor Beyazkaya: "Türkiye'de aksiyon filmi konusunda eksiğimiz var, teklif gelirse aksiyon.
16:56
Türkiye'nin Konuştuğu Polisin Son Kitabı ''Pamuk Ayna'' Sokakta yapılan mücadelenin tek başına yeterli olmadığı düşüncesiyle başladığı eğitim çalışmaları kendisinin de bilmediği birçok kapıyı açtı.
14:39
Kızılelma Dizisini 'IŞİD Tehdidi' Bitirdi İddiası TRT'de yayınlanan ve aniden reytingi düşük gerekçesiyle erken final yaptırılan Kızıl Elma dizisinin, Emniyet'in IŞİD'le ilgili uyarı yazısı üzerine bittiği iddia edildi.
Kızılelma Dizisini 'IŞİD Tehdidi' Bitirdi İddiası
11:33
"Hormonlu Domates Ödülü" Başbakan Erdoğan'ın 22. Onur Haftası kapsamında İstanbul'da düzenlenen "10. Hormonlu Domates Ödül Töreni" kırmızı halı geçidi ile başladı.
09:48
ATV, 'Hatasız Kul Olmaz' Dizisini Yayından Kaldırdı Kanal D için çekilirken son anda atv'ye transfer olan dizi beklenen reytinglere ulaşamayınca yayından kaldırıldı.
ATV, 'Hatasız Kul Olmaz' Dizisini Yayından Kaldırdı
14:05
Dublör Ayhan Yıkgeç'ten Sökeli Oyuncu Dostlarına Ziyaret Türkiye’de profesyonel olarak dublörlük mesleğini yapan Ayhan Yıkgeç, Söke’de oyuncu arkadaşları Mustafa Kavruk ve Zeki Varlı’yı ziyaret etti.
Dublör Ayhan Yıkgeç'ten Sökeli Oyuncu Dostlarına Ziyaret
22:53
Tahran'da Türkiye Günleri Yönetmen Osman Sınav’ın, "Uzun Hikaye" filminin gösterimi yapıldı.
Tahran'da Türkiye Günleri
17:28
Uluslararası Ahilik Yarışması'na 95 Başvuru Ahi Evran Üniversitesi’ne bağlı Kırşehir Ahilik Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Kazım Ceylan, Ahilik teşkilatının tanıtılması için başlatılan uluslararası tiyatro ve senaryo yarışmasına 95 yazarın eserleriyle başvurduğunu söyledi.
Uluslararası Ahilik Yarışması'na 95 Başvuru
11:24
Ahilik ve Ahi Evran" Konulu Senaryo Yarışmasına Yoğun İlgi Uluslararası yarışmaya 95 yazar, 54 film ve 41 tiyatro eseriyle başvurdu.
09:19
Arınç: Ibıdık Ibıdık Şeyler Çalacağınıza Bunu Çalın AK Parti'nin seçim şarkısı Dombra'yı öven Arınç "Öyle ıbıdık ıbıdık şeyler var, onları çalacağınıza hep bunu çalın" dedi.
Arınç: Ibıdık Ibıdık Şeyler Çalacağınıza Bunu Çalın
18:44
Fkri Sağlar Eşine Destek İçin İznik'e Geldi Kültür ve Turizm eski bakanı Fikri Sağlar, tiyatro sanatçısı eşi Serap Sağlar'ı dizi setinde ziyaret etti.
Fkri Sağlar Eşine Destek İçin İznik'e Geldi
18:19
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "Ankara'da aday tanıtım toplantısında sevgili kardeşimiz Uğur Işılak bu 'Dombra'nın içerisine Recep Tayyip Erdoğan'ı öyle bir yerleştirdi ki yerimizde duramaz olduk. İşte bu seçimlerde de alın 3 puan 'Dombra'dan. AK Parti böyle. En sıkıştığında en zor günlerinde, en kritik anlarda Allah bir şeyler gönderiveriyor, işimiz rast gidiyor" "Müzikler böyle, gönüllere işlersen etkisini yapıyor.
16:10
Arınç: Dombra Bize Seçimlerde 3 Puan Kazandırdı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Dombra müziğinin yerel seçimlerde AK Parti'ye 3 puan kazandırdığını belirtti.
Arınç: Dombra Bize Seçimlerde 3 Puan Kazandırdı
11:02
Saraybosna'da Düzelenen Türk Film Festivaline Katılan Kenan İmirzalıoğlu'na Büyük İlgi Bosna hersek'in başkenti Saraybosna ve Mostara'da 6'ncısı düzenlenen 'Türk Film Festivali'nde, Osman Sınav'ın yönetmenliğini yaptığı 'Uzun Hikaye' filminde rol alan Kenan İmirzalıoğlu, büyük ilgi gördü.
10:33
Saraybosna'da Düzelenen Türk Film Festivaline Katılan Kenan İmirzalıoğlu'na Büyük İlgi 'uzun Hikaye' filmi gösterimi öncesinde düzenlenen basın toplantısına Kenan İmirzalıoğlu, filmin yönetmeni Osman Sınav ve Türkiye'nin Saraybosna Kültür ve Turizm Müşaviri Dr. Cengiz Aydın katıldı.
Saraybosna'da Düzelenen Türk Film Festivaline Katılan Kenan İmirzalıoğlu'na Büyük İlgi
23:48
Saraybosna 6. Türk Film Festivali Başladı Bosna Hersek'te, bu yıl altıncısı düzenlenen Türk Film Festivali, Osman Sınav'ın yönetmenliğini yaptığı Uzun Hikaye filminin gösterimiyle başladı.
23:18
Bosna Hersek'te 6. Türk Film Festivali "Uzun Hikaye" filminin yönetmeni Osman Sınav ve oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, festivali açacak film gösteriminin basın toplantısına katıldı Yönetmen Sınav: "Ben Bosna'ya geldiğimde kurşun değmemiş 10 santimetrekarelik duvar yoktu.
15:55
Saraybosna'daki 6. Türk Film Festivali "Uzun Hikaye" filminin yönetmeni Osman Sınav ile oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Saraybosna'ya geldi İmirzalıoğlu: "Yugoslavya'nın ayrılmasından beri kalbimiz burası ile beraber attı"
Saraybosna'daki 6. Türk Film Festivali
11:28
Sektörün İlk Dijital Dergisi Çıktı Hasan Kaçan: "canlandırdığım rolden çıkamıyorum, iyi ki Polat Alemdar'ı oynamıyorum"
Sektörün İlk Dijital Dergisi Çıktı
11:19
Saraybosna'da, 6. Türk Film Festivali Başlıyor "Uzun Hikaye" filminin gösterimiyle 25 Nisan'da başlayacak festivalin açılışına yönetmen Osman Sınav ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu katılacak Festival kapsamında, "Uzun Hikaye", "Yunus Emre Aşkın Sesi", "Zerre", "Uzak", "Propaganda" ve "Tepenin Ardı" filmleri Bosna Hersekli sinemaseverlerle buluşacak.
Saraybosna'da, 6. Türk Film Festivali Başlıyor
10:56
Raci Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Pusu'dan Ayrıldı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yapımcısı ve PANA filmi kuran Şaşmaz kardeşler yaşadıkları kavga nedeniyle ayrılık kararı aldı.
Raci Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Pusu'dan Ayrıldı
16:16
Sakarya Üniversitesi Sinema Akademisi Derslerine Başlıyor Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Yusuf Kaplan’ın koordinatörlüğünde, geleceğin yönetmenlerini, senaristlerini ve sanat yönetmenlerini yetiştirecek bir Sinema Okulu açıyor.
Sakarya Üniversitesi Sinema Akademisi Derslerine Başlıyor
17:54
Tasam'dan Enver Ören'e Stratejik Vizyon Sahibi İşadamı Ödülü İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Enver Ören, 8’inci TASAM Stratejik Vizyon Ödülleri’nde Stratejik Vizyon Sahibi İşadamı Ödülüne layık görüldü.
Tasam'dan Enver Ören'e Stratejik Vizyon Sahibi İşadamı Ödülü
10:35
Kızılelma'da Şok Sahne Osman Sınav'ın yapımcılığında çekilen Kızılelma dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümünde dikkat çeken bir diyalog yer alıyor.
Kızılelma'da Şok Sahne
07:17
Kızılelma Dizisinde Başbakan Sahnesi TRT'de yayınlanan Kızılelma dizisinde MİT görevlisi Murad, Başbakan'ın bir örgüt tarafından öldürüleceğini söylüyor.
Kızılelma Dizisinde Başbakan Sahnesi
20:03
Yeni Projede Bir Aradalar Osman Sınav'ın Ekmek Teknesi dizisiyle üne kavuşan Ekin Türkmen, ünlü yönetmenin yeni projesinde de rol almaya hazırlanıyor.
11:21
Ahilik Roman, Tiyatro ve Filmle Anlatılacak Anadolu'nun en önemli kültürel değerlerinden olan Ahilik, topluma, roman, tiyatro ve filmlerle anlatılacak.
06:03
Kızılelma, 15 Ocak'ta TRT 1 Ekranında Ünlü yapımcı Osman Sınav'ın hem yönetmenliğini, hem de yapımcılığını üstlendiği 'Kızılelma' dizisinin ilk bölümünün çekimleri tamamlandı.
Kızılelma, 15 Ocak'ta TRT 1 Ekranında
13:38
Odyssee Sineması 100 Yaşında Logosunda ünlü aktris Hülya Koçyiğit'in gözü bulunan dünyanın en eski 5 sinema salonundan biri olan 3 Ocak 1914 tarihinde hizmete açılan Strasbourg Odyssee Sineması, 100 yıl sonra dün akşam 100'üncü yaşını kutladı.
Odyssee Sineması 100 Yaşında
13:00
Sinemanın Rönasansı 'Odyssee' 100. Yaşını Kutladı Logosunda ünlü aktris Hülya Koçyiğit'in gözü bulunan dünyanın en eski beş sinema salonundan biri olan 3 Ocak 1914 yılında hizmete açılan Strasbourg 'Odyssee' sineması 100 yıl sonra 3. Ocak 2014 Cuma akşamı 100. yaşını kutladı.
Sinemanın Rönasansı 'Odyssee' 100. Yaşını Kutladı
12:54
Sinemanın Rönasansı 'Odyssee' 100. Yaşını Kutladı Logosunda ünlü aktris Hülya Koçyiğit'in gözü bulunan dünyanın en eski beş sinema salonundan biri olan 3 Ocak 1914 yılında hizmete açılan Strasbourg 'Odyssee' sineması 100 yıl sonra 3. Ocak 2014 Cuma akşamı 100. yaşını kutladı.
Sinemanın Rönasansı 'Odyssee' 100. Yaşını Kutladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:43:50. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OSMAN SINAV HABERLERİ
[Hata Bildir]