05:2300
SON DAKİKA OSMANİYE HABERLERİ

Son Dakika Osmaniye Haberleri

   

  Kamyon Hırsızları Yakalandı

  Kamyon Hırsızları Yakalandı

  Çaldıkları kamyonları Suriye sınırında satmaya çalışan hırsızlar polisin takibi sonucunda yakalandı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Osmaniye'deki Fabrika Yangını

  İplik fabrikasının deposunda çıkan yangın söndürüldü. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Kamyon Hırsızları Yakalandı

  Kamyon Hırsızları Yakalandı

  Mersin'den çaldıkları kamyonları Suriye sınırına götürüp satmaya çalıştığı iddia edilen 3 kişi, polisin takibi sonucu yakalandı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

  As Osmaniye Gençlik Spor Kulübü, olağanüstü kongre kararı aldı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Eski Futbolcular, Futbolu Sevdirmek İçin Harekete Geçti

  Eski Milli futbolcuların da aralarında bulunduğu veteranlar futbol takımları 'Futbolu sev, sevdir' projesi kapsamında Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde dostluk maçı yaptı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Mersin Polisinden Tefeci Operasyonu 16 Gözaltı

  Mersin Polisinden Tefeci Operasyonu 16 Gözaltı

  Mersin Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir çetenin Erdemli İlçesi'nin Kızkalesi Mahallesi'nde tefecilik yaparak vatandaşlara yüzde 10-20 oranında ipotek karşılığında faizle para verdiği, borcun faizini ödeyemeyenlerin ipotekli gayrimenkullerine baskı ve şiddetle el koydukları ihbarı üzerine harekete geçti. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Agüspor, Sağlık Kontrolünden Geçti

  Agüspor, Sağlık Kontrolünden Geçti

  Daha önceki yıllarda Panküp ve Kaskispor isimleriyle Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden ancak isim değişikliğine giderek AGÜSPOR adını alan Kayseri'nin kadın basketbolundaki temsilcisi olan takımın yerli oyuncuları, Kayseri Memorial Hastanesi'ne geldi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Mersin Polisinden Tefeci Operasyonu: 16 Gözaltı

  Mersin Polisinden Tefeci Operasyonu: 16 Gözaltı

  Mersin polisi, tefecilik yaparak yüksek faizle borç verdikleri kişilerin gayrimenkullerine zorla el koyan çeteye yönelik Mersin, Osmaniye ve Şanlıurfa'da operasyon yaptı, 16 kişi gözaltına alındı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Üç İlde Tefecilik Operasyonu

  Mersin, Osmaniye ve Şanlıurfa'da düzenlenen operasyonda 16 zanlı gözaltına alındı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Tefecilere 3 İlde Eş Zamanlı Operasyon

  Tefecilere 3 İlde Eş Zamanlı Operasyon

  Mersin merkezli Osmaniye ve Şanlıurfa'da da eş zamanlı düzenlenen tefecilik operasyonunda 16 şüpheli yakalandı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Uganda'dan İzne Gelen İşçide Ebola Şüphesi

  Uganda'dan İzne Gelen İşçide Ebola Şüphesi

  Özay DOĞAN- Yusuf BAŞTUĞBAHÇE (Osmaniye), ADANA, (DHA) - UGANDA'da inşaat işçisi olarak çalışan ve izinli olarak geldiği memleketi Osmaniye'nin Bahçesi İlçesi'nde rahatsızlanan 34 yaşındaki İlhami Koska, bulaşıcı 'Ebola' hastalığı şüphesiyle sevk edildiği Adana'daki hastanede tedavi altına alındı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Uganda'dan Osmaniye'ye Ebola Virüsü

  Uganda'dan Osmaniye'ye Ebola Virüsü

  Uganda'dan tatil için gelen inşaat işçisi 'Ebola' hastalığı şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'deki 'Ebola' şüphesi -

  Osmaniye'deki "Ebola" şüphesi -

  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Osmaniye'den "Ebola" şüphesiyle Adana'ya sevk edilen kişiyle ilgili, "Muayene edilen ve gerekli tetkikleri gerçekleştirilen hastanın genel durumu iyi, ateşi yok ve kan tablosu normaldir" ifadelerini kullandı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  İplik Fabrikasındaki Yangında Soğutma Çalışmaları Devam Ediyor

  Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde dün saat 19.30 sularında tekstil fabrikasının deposunda başlayan yangının kontrol altına alınmasının ardından soğutma işlemleri devam ediyor. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'deki "Ebola" Şüphesi

  ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Taşova: "Muayene edilen ve gerekli tetkikleri gerçekleştirilen hastanın genel durumu iyi, ateşi yok ve kan tablosu normaldir" (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'den Adana'ya Sevk Edilen Hastada Ebola Virüsü Çıkmadı

  Yaklaşık 7,5 ay ikamet ettiği Uganda’dan memleketi Osmaniye’ye döndükten sonra yüksek ateş, bulantı ve kusma şikayetiyle gittiği hastaneden Ebola virüsü şüphesiyle Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne sevk edilen şahısta virüse rastlanmadığı bildirildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

 

  İplik fabrikası deposunda yangın -

  Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir iplik fabrikasının deposunda dün akşam başlayan yangın devam ediyor. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Mersin'de Organize Suç Örgütü Operasyonu

  Mersin'de Organize Suç Örgütü Operasyonu

  Mersin merkezli 3 ilde gerçekleştirilen organize suç örgütü operasyonunda, tefecilik yaptıkları ileri sürülen 16 kişi adliyeye sevk edildi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Toplayabilene Bedava Meyve: "Pabuç İnciri"

  Sıcak bölgelerin kırsal kesimlerinde kendiliğinden yetişen ve dikenli yapısı nedeninle toplaması oldukça zahmet isteyen yabani incir, tezgahları süslüyor Köylüler tarafından toplanan pabuç inciri pazarlarda ya da çarşıdaki tezgahlarda satışa sunuluyor, toplamayı göze alanlar için ücret gerekmiyor. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Çiçek Yüzünden Erzurum'da 179 Sığır Telef Oldu

  Çiçek Yüzünden Erzurum'da 179 Sığır Telef Oldu

  Türkiye'de ilk defa 2013 yılında büyükbaş hayvanlarda tespit edilen Sığır Çiçeği hastalığı, Erzurum'da 179 hayvanı telef etti. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'deki Fabrika Yangını

  İplik fabrikasının deposunda dün akşam başlayan yangın, gece boyu sürdü. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Türkiye Birincisi Öğrencilerden Sitem

  Türkiye Birincisi Öğrencilerden Sitem

  TÜBİTAK'ın düzenlediği yarışmada birinci olan öğrenciler, yetkililerin kendilerine gerekli ilgi göstermediklerini belirttiler. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'de 'Ebola' Şüphesi

  Osmaniye'de "Ebola" Şüphesi

  Uganda'dan gelen ve ateşlenerek hastaneye giden kişi, Ebola şüphesiyle Adana'ya sevk edildi İlk incelemede ebola bulgusuna rastlanmadı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Zorkun Yayla Yolu Jandarmaya Emanet

  Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bulunan Osmaniye-Zorkun Yayla bölgesinin yayla sezonunun gelmesi ile birlikte nüfusunun 100.000'e çıkması ve buna paralel olarak da yoğun araç trafiğinin artmasıyla can kaybı ve maddi hasarların en aza indirilmesi için gece gündüz ara vermeden görevini layıkıyla yapmaya çalışıyor. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Ebola Şüphelisi İzole Edilmiş Odaya Alındı

  Osmaniye'den "ebola" virüsü şüphesiyle Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'ne getirilen 34 yaşındaki İ.K., Enfeksiyon Servisi'nde izole edilmiş bir odaya alındı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Tekstil Fabrikası Küle Döndü

  Tekstil Fabrikası Küle Döndü

  Osmaniye'de çıkan yangın, çevre illerden gelen takviyeler sonucu kontrol altına alındı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Osmaniye'de Korkutan Fabrika Yangını

  Osmaniye'de Korkutan Fabrika Yangını

  Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir tekstil fabrikasında akşam saatlerinde çıkan yangın, korku ve paniğe neden oldu. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Hastanede Ebola Virüsü Paniği

  Hastanede Ebola Virüsü Paniği

  Osmaniye Devlet Hastanesi'nde Uganda'dan gelen bir hastada 'Ebola virüsü' şüphesi üzerine Adana'ya sevk edildi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Osmaniye'de Tekstil Fabrikasında Korkutan Yangın

  Osmaniye'de Tekstil Fabrikasında Korkutan Yangın

  Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi (OOSB)’de bulunan bir tekstil fabrikasında akşam saatlerinde çıkan yangın maddi hasara sebep oldu. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Osmaniye Osb'de Yangın

  Osmaniye Osb'de Yangın

  İplik fabrikasının deposunda başlayan yangına müdahale ediliyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Mevsimlik Tarım İşçilerine Doktor Kontrolü

  Mevsimlik Tarım İşçilerine Doktor Kontrolü

  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı tarafından, mevsimlik tarım işçilerinin sağlık hizmetine ulaşımları ve memnuniyetlerini değerlendirmeyi amaçlayan çalışma gerçekleştirildi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yer Fıstığında İşçilik Ücretleri 28 Lira

  Yer Fıstığında İşçilik Ücretleri 28 Lira

  Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Çenet, yer fıstığı hamaliye ve işçilik ücretlerini ve yevmiyeyi açıkladı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Derleme<br/>gün Boyunca "14 Ağustos Dünya Rabia Günü" Başlığıyla Verdiğimiz Haberlerimizi...

  Katliamın yıldönümünde Mısır'da ülke çapında güvenlik önlemleri arttırıldı Kahire'de düzenlenen gösterilerde 5 kişi hayatını kaybetti, 60'tan fazla kişi gözaltına alındı "14 Ağustos Dünya Rabia Günü"nde Türkiye çapında çeşitli etkinlikler ve anma törenleri düzenlendi Başbakan Erdoğan ve Başbakan Yardımcısı Atalay katliamın birinci yıldönümü dolayısıyla açıklamalar yaptı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Türk Halkı Rabia'yı Unutmadı

  Türk Halkı Rabia'yı Unutmadı

  Türkiye çapında çeşitli etkinlikler ve anma törenleri düzenlendi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Gaziantepli Tasarrufunun 6 Katı Borçlanıyor, Tuncelili Borçtan Kaçıyor

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK)'nın finansal Türkiye haritasına göre, Gaziantep tasarrufunun 6 katı borçlanırken, Tunceli borçtan kaçıyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Gelibolu'da Festival Coşkusu

  Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, 19. Uluslararası Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali başladı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  14 Ağustos Dünya Rabia Günü

  14 Ağustos Dünya Rabia Günü

  Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de, Genç Memur Sen tarafından etkinlik düzenlendi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  7 Ocak Taraftarlar Derneği Basınla Buluştu

  7 Ocak Taraftarlar Derneği Basınla Buluştu

  Osmaniyespor'u karşılıksız sevdiklerini belirten 7 Ocak Taraftarlar Derneği üyeleri, basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis'de Elektrik Kesintisine Gidilecek

  Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis'de Elektrik Kesintisine Gidilecek

  Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş., Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye Ve Kilis’de elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Gelibolu'nda Sardalye Festivali Başladı

  Gelibolu'nda Sardalye Festivali Başladı

  Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde düzenlenen 19. Uluslararası Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali açık hava sinema gösterimi ve sergi açılışları ile başladı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  20 Yaşındaki Futbolcu Lenf Kanserine Yenik Düştü

  20 Yaşındaki Futbolcu Lenf Kanserine Yenik Düştü

  Osmaniye 1. Amatör futbol liginde mücadele eden Kadirlispor kulübünde kalecilik yapan 20 yaşındaki futbolcu, yakalandığı lenf kanserine yenik düşerek hayatını kaybetti. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 05:23:33. #1.11#