SON DAKİKA OSMANİYE HABERLERİ

Son Dakika Osmaniye Haberleri

13:27
Isparta'da Gözaltına Alınan 3'ü Eski 10 Polis Adliyeye Sevk Edildi Isparta merkezli operasyonda resmi belgede sahtecilik, haberleşmenin gizliliğini ihlal ve iftira iddiasıyla gözaltına alınan 3'ü eski 10 emniyet personeli, adliyeye sevk edildi.
Isparta'da Gözaltına Alınan 3'ü Eski 10 Polis Adliyeye Sevk Edildi
13:23
Otomobilin Çarptığı Yaşlı Kadın ile Damadı Öldü Osmaniye'de kontorlden çıkan otomobil, önce bir evin bahçe duvarına, daha sonra sokakta oturan 86 yaşındaki Havva Besnek ile damadı 58 yaşındaki Zeynel Abidin Yalçın'a çarptı.
Otomobilin Çarptığı Yaşlı Kadın ile Damadı Öldü
13:07
Dükkan Önünde Oturan 2 Kişi Otomobil Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti Osmaniye Merkez Alibekirli Mahallesi'nde meydana gelen kazada, dükkanın önünde oturan 2 kişi, otomobil çarpması sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
12:38
Osmaniye'de Otomobilin Çarptığı 2 Kişi Öldü Osmaniye'de otomobilin çarptığı 2 kişi öldüOSMANİYE (AA) – Osmaniye'de otomobilin çarptığı 2 kişi hayatını kaybetti.
Osmaniye'de Otomobilin Çarptığı 2 Kişi Öldü
12:01
Telekulak Zanlıları Adliyede Isparta merkezli düzenlenen operasyonda, resmi belgede sahtecilik, haberleşmenin gizliliğini iftira suçlamasıyla gözaltına alınan 10 emniyet görevlisi adliyeye çıkarıldı.
Telekulak Zanlıları Adliyede
11:52
Osmaniye'de Otomobilin Çarptığı 2 Kişi Öldü Osmaniye’de otomobilin çarptığı 2 kişi hayatını kaybetti.
Osmaniye'de Otomobilin Çarptığı 2 Kişi Öldü
11:46
Isparta Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Isparta merkezli düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 10 kişi adliyeye sevk edildi.
10:58
3 Ayaklı Civciv Görenleri Şaşırttı Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir civcivin kuyruk kısmından ayak çıkması görenleri şaşırttı.
3 Ayaklı Civciv Görenleri Şaşırttı
22:29
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Eski İçişleri Bakanı Güler hakkında Yüce Divan önergesinin oylamasına başlandı.
20:37
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Başladı Eski Ekonomi Bakanı Çağlayan hakkında Yüce Divan önergesinin gizli oylamasına başlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:15:02. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OSMANİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]