10:2300
SON DAKİKA OSMANİYE HABERLERİ

Son Dakika Osmaniye Haberleri

   

  32 Üniversitede "E-Devlet" Üzerinden Elektronik Kayıt Yapılabilecek

  Yükseköğretim Kurulu'nun yürüttüğü Yükseköğretim Bilgi Sistemi çalışmaları kapsamında bu yıl ilk kez 32 üniversiteye yeni yerleşen öğrenciler https://www.turkiye.gov.tr/ web sitesi üzerinden elektronik kayıt (E-Kayıt) yaptırabilecek. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  E-kayıt 32 Üniversitede Başlayacak

  E-kayıt 32 Üniversitede Başlayacak

  Üniversiteye yeni kayıt yaptıracak öğrenciler, bu yıl ilk kez 32 üniversiteye e kayıt yapılabilecek Öğrenciler, 26 Ağustos–2 Eylül'de "e Devlet" kapısı üzerinden elektronik olarak kayıtlarını gerçekleştirebilecek Bu yıl 32 üniversitede gerçekleştirilecek pilot uygulama önümüzdeki yıllarda tüm üniversitelerde yaygınlaştırılacak. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

  As Osmaniye Gençlik Spor Kulübü'nün olağanüstü kongresi ertelendi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kadirli'de Kitap Satışı İçin İlginç Kampanya

  Kadirli'de Kitap Satışı İçin İlginç Kampanya

  Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir kırtasiyeci ilçedeki kafelerde çay fiyatlarının 4 TL olmasına tepkisini göstermek için ilginç bir kampanya başlattı. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Kaçakçılara Büyük Darbe

  Kaçakçılara Büyük Darbe

  Kadirli'de Jandarmanın düzenlediği operasyonda 4 bin litre kaçak mazot ele geçirildi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  O Anıt İhanet Zincirinin Son Halkasıdır'

  O Anıt İhanet Zincirinin Son Halkasıdır'

  Ülkü Ocakları Osmaniye Başkanı Fatih Eroğlu, Mahsum Korkmaz'ın heykeline 350 kişiyle basın açıklamasıyla tepki gösterdi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’ nın doğusu, Konya, Karaman ve Aksaray il merkezleri dışında İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Göller Yöresi ile Kütahya, Uşak ve Denizli’nin doğu kesimleri, Afyonkarahisar, Antalya’nın iç ve batı kesimleri, Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kilis, Gaziantep’in kuzey ve batı kesimleri ile Malatya çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 10:23:41. #1.11#