04:4600
SON DAKİKA ÖSYM HABERLERİ

Son Dakika ÖSYM Haberleri

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Baba Ocağı Bilecik'e Geldi

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Baba Ocağı Bilecik'e Geldi

  Bilecik Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görüşülen ve onaylanan “Torba Yasa” da Milli Eğitim ile ilgili çok önemli bir madde geçirdiklerinin belirterek, "İnşallah önümüzdeki dönemde artık mahkemeler üzerinden velileri, milyonlarca öğrenciyi tedirgin etmeye yönelik tezgahları da böylece inşallah boşa çıkarmış olacağız ”dedi.Baba ocağı Bilecik'e gelen Bakan Avcı, programın ilk ayağı olan Bilecik Belediyesi'ne gelişinde, bina bahçesinde Belediye Başkanı Selim Yağcı ve (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Mağduriyetin Giderilmesi İçin ÖSYM'ye Başvurduk'

  Mağduriyetin Giderilmesi İçin ÖSYM'ye Başvurduk"

  Bursa’nın İnegöl ilçesinde eğitim veren Salih İbrahim Kırcalı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde ‘Anadolu’ kodlama yapılmaması sebebiyle yaşanan mağduriyet, ÖSYM’nin gündemine alındı. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Pazarcık MYO'ya Öğrenci İlgisi

  Pazarcık MYO'ya Öğrenci İlgisi

  Pazarcık MYO Müdürü Doç. Dr. Ahmet Şahin, ÖSYM tarafından yapılan merkezi yerleştirme tercihlerinde, öğrenci tercihlerinde büyük ilgiyle karşılaştıklarını söyledi. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Hakkari Üniversitesine Büyük İlgi

  Hakkari Üniversitesine Büyük İlgi

  Yükseköğretime sınavsız geçiş hakkı bulunan adaylar ile Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçlarına göre, 2014-Öğrenci Seçme, Yerleştirme Sınavı (ÖSYS) yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemleri ile Hakkari üniversitesi tahsis edilen yerleşme oranlarında yüzde 90,323 tercih edildi. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 04:46:40. #1.13#