SON DAKİKA ÖTV HABERLERİ

Son Dakika Ötv Haberleri

 • 03:35Çerkezköy Osb'den 'Ucuz Enerji ' TalebiÇerkezköy Osb'den 'Ucuz Enerji ' TalebiTEKİRDAĞ Türkiye'nin elektrik ve doğalgaz üretiminin yüzde birini tüketen Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikalar, yüksek enerji maliyetlerinden şikayetçi. İş çevreleri, doğalgaz maliyetlerinin uluslararası rekabette fabrikaları zorladığını belirterek, enerji fiyatlarının düşürülmesi, yenilenebilir enerji kaynaklarına yoğunlaşılması gibi çözüm önerilerini dile getiriyor.
 • 14:41Gemiye Verilen ÖTV'siz Mazot, TIR'lara AktarılıyorGemiye Verilen ÖTV'siz Mazot, TIR'lara AktarılıyorGemi taşımacılığı yapan firmaların ÖTV'siz aldıkları mazotu, kendi karayolu lojistik firmalarına aktardığı iddia ediliyor. Haksız rekabetten şoförler rahatsız.
 • 14:171 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj BayramıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Deniz Donanmasına ait gemi genel ve yakın plan görüntüleri- Askeri bando takımı detay görüntüsü- Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Özkan Poyraz'ın konuşması- Bando takımı ve Karadeniz halk oyunları ekibinden detay görüntüler- Barbaros Hayreddin Paşa Türbesi ziyaret- Denize Çelenk atılması 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla deniz araçları İstanbul Boğazı'nda su gösterisi yaptı, Beşiktaş İskelesi'nden deniz şehitleri anısına suya çelenk bırakıldı.
 • 13:47Ereğli'de 1 Temmuz Kabotaj Bayramı KutlandıEreğli'de 1 Temmuz Kabotaj Bayramı KutlandıZonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle tören düzenlendi.
 • 13:441 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla deniz araçları İstanbul Boğazı'nda su gösterisi yaptı, Beşiktaş İskelesi'nden deniz şehitleri anısına suya çelenk bırakıldı.
 • 13:30İşverenden 63'üncü Hükümete MesajlarTİSK, kurulacak yeni hükümetin sanayileşme doğrultusunda yeni reform ve kurumsal düzenlemelere destek vermesi gerektiğini, hükümet programının bu yönde şekillenmesi isabetli olacağını bildirdi.
 • 10:08İşverenden 63'üncü Hükümete Mesajlarİşveren camiası, Türkiye Cumhuriyeti'nin yeni kurulacak 63'üncü Hükümeti'ne, ekonominin temel sorunları hakkında hatırlatmalarda bulundu.
 • 12:40Keskin Kabotaj Bayramını KutladıKeskin Kabotaj Bayramını KutladıAK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 1 Temmuz 1926 yılında yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu ile Türkiye’nin etrafını çevreleyen denizlerin, egemenlik ve bağımsızlığının ilan edildiği Kabotaj Bayramını kutlayan mesaj yayınladı.
 • 03:1718 TL'ye 500 Km Gidebilen Otomobil: Tesla Model S18 TL'ye 500 Km Gidebilen Otomobil: Tesla Model SABD'nin Silikon Vadisi'nde Tesla Motors'un geliştirdiği, tamamen elektrikle çalışan Tesla Model S otomobil, İzmir caddelerini turlamaya başladı.
 • 12:1618 TL'lik Şarjla 500 Kilometre Giden Otomobil İzmir Sokaklarında18 TL'lik Şarjla 500 Kilometre Giden Otomobil İzmir SokaklarındaABD'nin Silikon Vadisi'nde Tesla Motors'un geliştirdiği, tamamen elektrikle çalışan Tesla Model S otomobil, İzmir caddelerini turlamaya başladı.
 • 15:45Asus Zenfone 2 Satın Alınmalı Mı?Asus Zenfone 2 Satın Alınmalı Mı?Asus'un yeni nesil akıllı telefonu olan Asus Zenfone 2 alınabilir bir telefon mu diye herkes tarafından bir birinden değerli sorular alıyoruz.
 • 15:06Zenfone 2'nin Türkiye Fiyatını İrdeliyoruzZenfone 2'nin Türkiye Fiyatını İrdeliyoruzBu haberimizde ZenFone 2'nin Türkiye fiyatını sizler için irdeledik, detaylandırdık.
 • 14:00Ar-Ge Merkezli Otonomi'nin Okulu ve Anayasası OlacakAr-Ge Merkezli Otonomi'nin Okulu ve Anayasası OlacakANKARA Ankara'daki otomobil galericilerini bir araya getiren proje OTONOMİ, eylül ayında tamamlanıyor.
 • 16:34Susurluk Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ayer AçıklamasıSusurluk Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Metin Ayer, Bandırma-Susurluk arasında günde karşılıklı iki sefer yapan TCDD ile ilçede faaliyet gösteren minibüs esnafının eşit şartlarda rekabet edemediğini söyledi.
 • 21:18Milli İttifak'ın Konya MitingiMilli İttifak'ın Konya MitingiBüyük Birlik Partisi (BBP) ve Saadet Partisi’nin (SP) oluşturduğu Milli İttifak’ın Büyük Konya mitingi yapıldı.
 • 17:42Hayati Hamzaoğlu'ndan Seçim DeğerlendirmesiHayati Hamzaoğlu'ndan Seçim DeğerlendirmesiMHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hayati Hamzaoğlu, 8 Haziran’da iktidara geldiklerinde mazotu 1.75 kuruşa düşüreceklerini söyledi.
 • 17:13Bakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - ElvanBakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - ElvanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın vatandaşlarla selamlaşması, - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın bakanlık icraatlarını değerlendirmesi, Bakanlar icraatlarını değerlendirdi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Vatandaşın memnuniyeti açısından bakıldığında tüm sektörler içinde en fazla memnuniyet olan sektör, ulaştırma sektörüdür"- "Yüksek hızlı tren yapımı devam ediyor.
 • 16:49Manisa'da Çiftçiler Traktör Konvoyuyla CHP'ye Oy İstediManisa'da Çiftçiler Traktör Konvoyuyla CHP'ye Oy İstediManisa'da CHP'ye destek olmak isteyen çiftçiler, şehir merkezinde traktörlerle konvoy oluşturup tur atarak oy istedi.
 • 15:24CHP Milletvekili Adayı Çalıkuşu'ndan Şoförlere Özel Tüketim Vergisisiz Yakıt SözüCHP Milletvekili Adayı Çalıkuşu'ndan Şoförlere Özel Tüketim Vergisisiz Yakıt SözüCumhuriyet Halk Partisi(CHP) Milletvekili adayı Avukat Figen Albuga Çalıkuşu, Kepez İlçe Başkanı Garip Erdoğan ve ilçe yönetimiyle birlikte, vatandaşlar ve esnafla bir araya gelerek destek istedi.
 • 12:25Bakanlar İcraatlarını DeğerlendirdiEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, vatandaşın memnuniyeti açısından en fazla memnuniyetin ulaştırma sektöründe olduğunu bildirdi.
 • 02:35AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2)AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Suriye'deki Kürtlere yardım etmek için Demirtaş'a ihtiyacımız yok, Demirtaş'a sormayız. Suriye'deki Türkmenlere yardım etmek için de Bahçeli'ye sormayız. Açık söylüyorum ne Bahçeli Suriye'deki Türkmenlerin hamisidir ne de Demirtaş Suriye'deki Kürtlerin hamisidir" dedi.
 • 23:27Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Uluslararası Suriye Konferansı Toplayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP Hatay Mitingi-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka hitap etmesi-Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adayları ile birlikte güvercin uçurması CHP'nin Hatay mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)- "Sandıklara sahip çıkacağız. Her türlü önlemi aldık.
 • 22:32Bahçeli: Bahçeli: "Bu Yürüyüş, Korkaklara Karşı Cesurların Yürüyüşüdür"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP'nin Adana mitingi- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması- Miting sonunda vatandaşlara çiçek atması MHP'nin Adana mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "Ya zulme, istismara, adaletsizliğe, alçaklığa ve harama göz yumacaksınız ya da Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte yürümeye başlayıp, kendinize yeni ve aydınlık bir sayfa açacaksınız"- "Emeklilerimize, mart ayında bin 400 lira, eylül ayında bin 400 lira olmak üzere yılda 2 bin 800 lira destek ödeneği vereceğiz" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ya zulme, istismara, adaletsizliğe, alçaklığa ve harama göz yumacaksınız ya da Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte yürümeye başlayıp, kendinize yeni ve aydınlık bir sayfa açacaksınız" dedi.
 • 22:29CHP'nin Hatay MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de ayrım yapmayacaklarını, herkesin ülkede kardeşçe yaşamasını istediklerini belirterek, "Bu ülkede huzurun ve barışın hakim olmasını istiyoruz.
 • 20:55MHP'nin Adana MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ya zulme, istismara, adaletsizliğe, alçaklığa ve harama göz yumacaksınız ya da Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte yürümeye başlayıp, kendinize yeni ve aydınlık bir sayfa açacaksınız" dedi.
 • 20:09Bahçeli: Dinimiz, Kur'an Ahlaksızca Siyasete Alet EdilmektedirBahçeli: Dinimiz, Kur'an Ahlaksızca Siyasete Alet EdilmektedirMHP lideri Devlet Bahçeli Adana’da halka seslendi.
 • 17:13Bahçeli: Bahçeli: "İktidarımızda Yoksullukla Savaşacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması,- Karanfil dağıtması, MHP'nin Osmaniye mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "Kime oy vereceğim belli değil, kararsızım diyen vatan evladı, çekinme, zaman geçiyor, bir ve birlikte olalım, Türkiye'nin kurtuluşuna beraberce omuz verelim. Genç kardeşlerim, ilk kez oy verecek evlatlarım, birlikte yürüyelim, geleceğinizi inşa edelim"- "Türkiye, MHP iktidarıyla milli varlığına, tarihi misyonuna sahip çıkarak bugün içinde bulunduğu ataletten kurtulacaktır.
 • 16:16Bahçeli: 'Erdoğan'ın Tuzağına Nasıl Düştüm' Diye Kafasını Duvarlara mı Vuruyor?MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, "Kaçak ve karanlık sarayın yüksek gerilimi kendisini çarptı.
 • 21:51MHP'nin Hatay MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, birleşme ve kucaklaşma çağrısı yaparak, "Biz açlık, yokluk ve yoksulluk ile namusu sorgulanan, sınanan mazlumların iktidarı olacağız. Ahlakından asla taviz vermeden onuruyla ayakta durmaya çalışan milyonların iktidarı olacağız" dedi.
 • 21:42Kılıçdaroğlu: Haramilerin İktidarını Hep Birlikte Yıkacağız (3)Kılıçdaroğlu: Haramilerin İktidarını Hep Birlikte Yıkacağız (3)Kılıçdaroğlu: PAPAYI ÖRNEK VERECEĞİNİ PEYGAMBERİMİZİ ÖRNEK GÖSTER Malatya'da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "O kadar sapıttılar ki Papayı örnek göstermeye başladılar.
 • 20:42Kılıçdaroğlu: Papayı Örnek Vereceğine Peygamberimizi Örnek GösterKılıçdaroğlu: Papayı Örnek Vereceğine Peygamberimizi Örnek GösterCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Mağduriyet edebiyatına karnımız tok. Uçak dedin verdik.
 • 14:47Bahçeli: Şeytana Esir Düştüler, Günah İşleme Özgürlüğünü İcat EttilerBahçeli: Şeytana Esir Düştüler, Günah İşleme Özgürlüğünü İcat EttilerMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kahramanmaraş mitinginde iktidar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sert sözlerle eleştirdi.
 • 14:22Yıldız: Yıldız: "Emeklilere Her Yıl 2800 Lira Destek Vereceğiz"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Milliyetçi Hareket iktidarında emeklilerin rahat bir nefes alacağını belirterek, “Emeklilerimize mart ve eylül aylarında 1400 lira, toplamda da her yıl 2800 lira emekli destek ödeneği vereceğiz” dedi.
 • 12:01MHP'li Kalaycı Seçim Çalışmalarına Devam EdiyorMHP'li Kalaycı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor7 Haziran Genel Seçimleri kapsamında seçim çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve beraberindeki partililer Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Konya Mevlana Şubesi’ni ziyaret etti.
 • 11:30Balkız Ahmetli ve Gölmarmara'da Vatandaşlarla BuluştuBalkız Ahmetli ve Gölmarmara'da Vatandaşlarla BuluştuMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Zeynel Balkız, Gölmarmara ve Ahmetli ilçelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlardan büyük ilgi gördü.
 • 00:33Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Cennetin Ortasına Cehennemi İnşa Ettirmeyeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Mersin Milletvekili adaylarının halkı selamlaması - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve platformdakilerin güvercin uçurtması - Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2)- "Nükleer santral yapmaya çalışıyorlar.
 • 23:10Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Onlar Yoksulluğu Yönetirler, Biz Yoksulluğu Bitiririz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP'nin Mersin mitingi- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun platforma gelişi - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun halkı selamlaması- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP'nin Mersin mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)- "Onlarla aramızda fark var. Onlar yoksulluğu yönetirler, biz yoksulluğu bitiririz. Biz yoksulluk istemiyoruz, 21. yüzyılın Türkiye'sinde"- "Adres neresi? Adres altı ok, CHP. Bu adresi unutmasın kimse. 7 Haziran'da bu adreste buluşacağız. 7 Haziran'da bu adres, Türkiye'nin kuruluş imzası olacaktır"- "11 milyon emekli kardeşime sesleniyorum, bir tek fire bile istemiyorum.
 • 22:51CHP'nin Mersin MitingiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin'de yapılacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali ile ilgili, "Nükleer santral yapmaya çalışıyorlar.
 • 21:24Bahçeli: Bahçeli: "Bunların Çerez Parasını Elinden Alın Hepinizin Meselesi Halledilir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması- Bahçeli'nin vatandaşlara çiçek dağıtması MHP'nin Malatya mitingi- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "Genç kardeşlerim, ilk kez oy verecek evlatlarım birlikte yürüyelim, geleceğimizi inşa edelim"- "Bu saydıklarımın alayı 71,9 milyar Türk lirasıdır.
 • 20:57MHP'nin Malatya MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Genç kardeşlerim, ilk kez oy verecek evlatlarım birlikte yürüyelim, geleceğimizi inşa edelim" dedi.
 • 20:42Bahçeli'ye Bahçeli'ye "Gakkoş Devlet" Yazılı Forma Hediye EdildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bahçeli'nin konuşması- Bahçeli'ye atkı ve Elazığspor forması verilmesi- Yöresel kıyafet giymiş çocukla fotoğraf çektirmesi- Kürsüden inişi - MHP Genel Başkanı Bahçeli: (2)- "Bak Sayın Erdoğan, MHP Genel Başkanı olarak, bölücü HDP'nin Meclis'e girmediği takdirde kaos olur türünden bir beyanatım varsa ve sen bunu somut şekilde, yer ve zamanını göstererek açıklayamıyorsan, tekrar ifade ediyorum, alçaksın, şerefsizsin"- "Türkiye, MHP iktidarıyla, milli varlığına, tarihi misyonuna sahip çıkarak bugün içinde bulunduğu ataletten kurtulacaktır.
 • 20:05MHP Lideri Devlet Bahçeli Malatyalılara SeslendiMHP Lideri Devlet Bahçeli Malatyalılara SeslendiMALATYA (İHA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “‘Kime oy vereceğim belli değil, kararsızım’ diyen vatan evladı, çekinme, zaman geçiyor, bir ve birlikte olalım, Türkiye’nin kurtuluşuna beraberce omuz verelim. Genç kardeşlerim, ilk kez oy verecek evlatlarım, birlikte yürüyelim, geleceğinizi inşa edelim” dedi.
 • 19:35Bahçeli: Akp, Kaybetmemek İçin Her Kışkırtma ve Karartmadan Medet UmacaktırBahçeli: Akp, Kaybetmemek İçin Her Kışkırtma ve Karartmadan Medet UmacaktırMilliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Seçimlere sayılı günler kala, Türkiye provokasyonlara her zamankinden daha da açıktır.
 • 13:59Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: (Kılıçdaroğlu'na) Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: (Kılıçdaroğlu'na) "Cumaya Kadar Buyursun Hodri Meydan"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun gelişi-AA İzmir Bölge Müdürü Mehmet Güldaş karşılama-Haber toplantısına katılan muhabirlerden detaylar-Bakan Eroğlu'nun konuşması "Halkın yüzde 80'i belediye hizmetlerinden memnun değil"- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Elimde anketler, neticeleri var. İzmir'de tespitim şu, halkın yüzde 80'i belediye hizmetlerinden memnun değil. Fakat vatandaş bunun belediye hizmeti mi, devletin hizmeti mi olduğunu algılayamıyor"- "Bizim projelerimizin ayağı yere basıyor.
 • 12:05Kılıçdaroğlu: Suriyelileri Ülkelerine GöndereceğimKılıçdaroğlu: Suriyelileri Ülkelerine GöndereceğimUrfa'da halka hitap eden CHP lideri Kılıçdaroğlu, hükümetin Ortadoğu politikasına eleştirdi ve Suriye'de barışı sağlayacaklarını söyledi.
 • 00:00MHP'nin Tekirdağ Mitingi (3)MHP'nin Tekirdağ Mitingi (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması- Dinleyici detayları- Bahçeli'nin dinleyicilere çiçek atması - MHP Genel Başkanı Bahçeli: (2) - "Cemevi gerçeğini siyasi kaygılardan uzak bir şekilde kabul edecek ve devlet yardımının önünü açacağız"- "Bugüne kadar kim, hangi ad altında, hangi tutar ve miktarda yardım alırsa alsın, anasının ak sütü gibi helali olan sosyal yardım ve desteklerden kesinlikle mahrum bırakılmayacaktır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cemevi gerçeğini siyasi kaygılardan uzak bir şekilde kabul edecek ve devlet yardımının önünü açacağız" dedi.
 • 22:36MHP'nin Tekirdağ Mitingi (2)MHP'nin Tekirdağ Mitingi (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması - MHP Genel Başkanı Bahçeli: (2) - "Cemevi gerçeğini siyasi kaygılardan uzak bir şekilde kabul edecek ve devlet yardımının önünü açacağız"- "Bugüne kadar kim, hangi ad altında, hangi tutar ve miktarda yardım alırsa alsın, anasının ak sütü gibi helali olan sosyal yardım ve desteklerden kesinlikle mahrum bırakılmayacaktır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cemevi gerçeğini siyasi kaygılardan uzak bir şekilde kabul edecek ve devlet yardımının önünü açacağız" dedi.
 • 21:28MHP'nin Tekirdağ MitingiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cemevi gerçeğini siyasi kaygılardan uzak bir şekilde kabul edecek ve devlet yardımının önünü açacağız" dedi.
 • 21:23MHP Lideri Bahçeli: MHP Lideri Bahçeli: "Artık Türkiye'nin Demokratik ve Sağlıklı Bir İktidar Değişimine İhtiyacı...Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “AKP, kendisine bağlanan ümitleri heba etti.
 • 19:27CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Her Eve Huzuru Ben Getireceğim (3)CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Her Eve Huzuru Ben Getireceğim (3)Kılıçdaroğlu: AKP ÇİFTÇİYİ KAZIKLAMA KONUSUNDA DÜNYA LİDERİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Şanlıurfa mitinginde hükümeti eleştirdi.