SON DAKİKA OYMAPINAR HABERLERİ

Son Dakika Oymapınar Haberleri

14:24
Turistler, Çamurlu Pistte Başarılı Olduktan Sonra Safari Turuna Çıkıyor Antalya'ya tatile gelen Avrupa, Rus, Baltık, İskandinav ve Bağımsız Devletler Topluluğu(BDT) ülke turistleri, alternatif turizm kapsamında Manavgat Beşkonak Köprülü Kanyon'da rafting ile Oymapınar Alternatif Turizm Bölgesi'nde bisiklet turu, jeep ve quad ATV motor safari turuna çıkıyor.
19:05
Hizan Kaymakamı, Husumetli İki Köyü Barıştırdı Hizan Kaymakamı Sedat İnci'nin girişimiyle, aralarında husumet bulunan Oymapınar ve Ballı köylüleri için barış töreni düzenledi.
Hizan Kaymakamı, Husumetli İki Köyü Barıştırdı
12:05
Yangın Timi Göreve Hazır Antalya’nın Manavgat ilçesinde olası orman yangınlarına müdahale edecek olan 2006 model mı-171-bambi 2,5 ton su kapasiteli yangın helikopteri, 7 mürettebatıyla Türkbeleni’nde konuşlandı.
Yangın Timi Göreve Hazır
18:05
Çocuklar Mektuplarıyla Annelerini Duygulandırdı Antalya Barosu Manavgat Temsilciliği bünyesinde "Kadının toplumdaki saygın ve etkin yerini belirginleştirmek, cinsiyet ayrımcılığını önlemek ve genel çerçevede kadın haklarını geliştirmek" amacıyla oluşturulan Kadın Hakları Komisyonu tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Anneme Mektup" isimli mektup yazma yarışması sonuçlandı.
Çocuklar Mektuplarıyla Annelerini Duygulandırdı
16:00
Matso Yönetiminden Başkan Türel'e Ziyaret Antalya'nın Manavgat ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu üyeleri, 30 Mart yerel seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Menderes Türel’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Matso Yönetiminden Başkan Türel'e Ziyaret
15:44
MATSO Yönetiminden Başkan Türel'e Ziyaret Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret etti.
MATSO Yönetiminden Başkan Türel'e Ziyaret
13:28
MATSO Yönetimi, Başkan Türel'i Ziyaret Etti MATSO Yönetimi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i Makamında Ziyaret Etti
MATSO Yönetimi, Başkan Türel'i Ziyaret Etti
14:23
Manavgat'ta Kuraklık Sıkıntısı Yok' Manavgat Ziraat Odası(MZO) Başkanı Rasim Metin, Manavgat'ta kuraklık sıkıntısının olmadığını bildirdi.
Manavgat'ta Kuraklık Sıkıntısı Yok'
16:54
Manavgat Belediyesi Meclis Toplantısı Manavgat Belediyesi Mayıs ayı Meclis Toplantısı'nda, Manavgat Şelalesine kişi başı girişi ücreti yüzde 50 zamla 3,5 TL'den 5 TL'ye yükseltildi.
Manavgat Belediyesi Meclis Toplantısı
18:18
Başkan Boztaş: Manavgat'a Acilen Sağlık Serbest Bölgesi Kurulması Gerekir Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, bölgede turizmi 6 aydan 12 aya çıkarmada 'Sağlık Serbest Bölgesi' oluşturulması gerektiğini söyledi.
Başkan Boztaş: Manavgat'a Acilen Sağlık Serbest Bölgesi Kurulması Gerekir
16:26
Özlük Haklarını İsteyen İşçiler Grev Yaptı Bingöl’de demiryolu deplase işinde çalışan yaklaşık 300 işçi, çalışma saatleri, maaş zamları ve keyfi uygulamalarla özlük haklarının gasp edildiğin iddia ederek grev yaptı.
Özlük Haklarını İsteyen İşçiler Grev Yaptı
12:21
Manavgat'a, Arap Turistler Gelecek MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, "MATSO-BAKA işbirliği ile 29 Temmuz'dan itibaren Manavgat'a Arap turistler gelecek" dedi.
Manavgat'a, Arap Turistler Gelecek
20:02
Antalya Turizmini Araplar Turistler Canlandıracak Antalya bölgesinin en güçlü turizm destinasyonu Manavgat'a Avrupa, Iskandinav ve Rus turistlerden sonra Arap turistlerin de geleceği bildirildi.
Antalya Turizmini Araplar Turistler Canlandıracak
09:28
Girişimcilik Eğitimi Tekne Turu ile Son Buldu MATSO ve KOSGEB işbirliği ile girişimci adaylarına yönelik düzenlenen 2014 yılının üçüncü ücretsiz "Girişimcilik Eğitimi" sona erdi.
Girişimcilik Eğitimi Tekne Turu ile Son Buldu
14:09
Manavgat'ta Düzenlenen Girişimcilik Eğitim Tamamlandı Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile girişimci adaylarına yönelik "Girişimcilik Eğitimi" sona erdi.
15:58
Türkbeleni, Yangına Dayanıklı Fidanlarla Yeşillendirildi Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Türkbeleni mevkiinde 7 ay önce önce yanan ormanlık alan, Yanan Alanların Rehabilitasyonu ve Yangına Dayanıklı Ormanlar Tesisi Projesi (YARDOP) kapsamında yeniden ağaçlandırıldı.
Türkbeleni, Yangına Dayanıklı Fidanlarla Yeşillendirildi
15:18
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Manavgat Belediye Başkan adayı Recep Barut, MATSO'yu ziyaret etti.
12:21
Toni Kirsch: Ispanya Mallorca'dan Sonra Bisiklette En Elverişli Şehir Antalya Almanya Bisiklet Federasyonu As Başkanı Toni Kirsc, Türkiye'de bisiklet sporunun her geçen gün modellemeye bağlı ivme kazandığını söyledi.
Toni Kirsch: Ispanya Mallorca'dan Sonra Bisiklette En Elverişli Şehir Antalya
10:29
AK Parti Adayı Barut, Seçim Ofisi Açılışında Vatandaşlarla Buluştu AK Parti Manavgat Belediye Başkan adayı Recep Barut, Kavaklı ve Kasaplar mahallelerinde bulunan seçim ofisinin açılışında binlerce vatandaşla bir araya geldi.
AK Parti Adayı Barut, Seçim Ofisi Açılışında Vatandaşlarla Buluştu
11:19
Antalya'nın Su Sorunu Çözüldü AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Antalya’nın içme suyu ihtiyacını 2045 yılına kadar karşılanacağını belirtti.
Antalya'nın Su Sorunu Çözüldü
18:22
Yerel Seçimlere Doğru Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Şükrü Sözen, projelerini anlattı.
Yerel Seçimlere Doğru
18:28
"Manavgat'ın Alternatif Turizmde Geleceği Oymapınar" Oymapınar beldesi Belediye Başkanı Tevfik Güven, Oymapınar Alternatif Turizm Bölgesi Projesine sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
'Manavgat'ın Alternatif Turizmde Geleceği Oymapınar'
12:35
Matso Başkanı Boztaş'tan Siyasilere Alternatif Turizm Çağrısı Açıklaması "450 bin dönümlük Oymapınar Alternatif Turizm Bölgesi'nin alt ölçeklerinin yapılarak yatırımcıya açılması için siyasilerimizin çaba göstermelerini bekliyoruz"
10:52
Boztaş'tan Siyasilere Çağrı Antalya'nın Manavgat ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) işbirliği ile BAKA tarafından bu yıl verilecek hibe desteklerin anlatıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.
Boztaş'tan Siyasilere Çağrı
10:45
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru Ak Parti Manavgat Belediye Başkan adayı Recep Barut, Oymapınar’a özel bir ziyarette bulundu.
Antalya'da Yerel Seçimlere Doğru
14:36
Boztaş: Oymapınar'a Yatırım Yapılamıyor MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Oymapınar Alternatif Turizm Merkezi projesinin alt ölçekleri yapılmadığı için yatırım yapılamadığını söyledi.
17:29
DSS'li Çakmak: Manavgat'ta Elektrik Kesintisi Utanç Verici DSP Manavgat Ilçe Başkanı Ahmet Çakmak, 2 elektrik üreten barajın bulunduğu Manavgat'ta elektrik kesintisi yaşanmasını utanç verici olduğunu söyledi.
DSS'li Çakmak: Manavgat'ta Elektrik Kesintisi Utanç Verici
17:16
Başkan Akaydın, Manavgat'ta Seçmenle Buluştu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, seçim çalışmaları kapsamında Manavgat'ın bazı köylerini ziyaret etti.
Başkan Akaydın, Manavgat'ta Seçmenle Buluştu
11:29
Manavgat'ta Seçim Çalışmaları Sürüyor AK Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Recep Barut'un ikinci seçim irtibat bürosu Çolaklı'da açıldı.
Manavgat'ta Seçim Çalışmaları Sürüyor
17:54
Matso Yönetiminden Vali Öztürk ve İl Emniyet Müdürü Tonbul'a Ziyaret Antalya'nın Manavgat ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ergen, Hüseyin Akın ve Murat Oğuz Öncel, Meclis Üyesi Demir Durar ile Başkanlıklar Danışmanı Dr. Oytun Eylem Doğmuş, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk'ü makamında ziyaret etti.
Matso Yönetiminden Vali Öztürk ve İl Emniyet Müdürü Tonbul'a Ziyaret
13:54
CHP'den Kamu Zararları İçin Araştırma İstemi CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar, kamu zararlarının ve yolsuzluk olaylarının boyutlarının ortaya konulması için TBMM'de araştırma komisyonu kurulmasını istedi.
CHP'den Kamu Zararları İçin Araştırma İstemi
10:25
Matso Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Antalya'nın Manavgat ilçe Ticaret ve Sanayi Odası'nın (MATSO) Ocak Ayı Meclis Toplantısı yapıldı.
Matso Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
16:54
Manavgat Irmağı Taştı, İşyerlerini Su Bastı Manavgat'ta cumartesi gününden beri etkili olan yağmur, su baskınlarına neden oldu.
Manavgat Irmağı Taştı, İşyerlerini Su Bastı
15:26
Manavgat Irmağı Taştı, İşyerlerini Su Bastı Antalya'nın Manavgat ilçesinde, etkili olan yağmur sonucu Manavgat Irmağı'nın taşması nedeniyle, çevredeki işyerlerini su bastı.
Manavgat Irmağı Taştı, İşyerlerini Su Bastı
10:24
Matso Başkanı Boztaş, "İlçenin Tek Elden Tanıtılması Gerekiyor" Antalya'nın Manavgat ilçesi Belediye Başkanı ve CHP'den Belediye Başkan adayı Şükrü Sözen, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası'nı (MATSO) ziyaret etti.
Matso Başkanı Boztaş, 'İlçenin Tek Elden Tanıtılması Gerekiyor'
13:36
Iof Başkanı Kaas: Oryantiring Sporu Nepal'dan Sonra Antalya'yı Dünyaya Taşıdı Uluslararası Oryantiring Federasyonu (IOF) Başkanı Astrid Waaler Kaas, dünyanın en güzel oryantiring (yön bulma) sporlarının Antalya'da bulunduğunu bildirdi.
Iof Başkanı Kaas: Oryantiring Sporu Nepal'dan Sonra Antalya'yı Dünyaya Taşıdı
16:46
MATSO Heyeti TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu Ziyaret Etti Manavgat Ticaret Ve Sanayi Odası heyeti Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti.
MATSO Heyeti TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu Ziyaret Etti
11:04
Milletvekili Acar'dan Oymapınar Hes ile İlgili Soru Önergesi CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar, Oymapınar HES’ten elektrik satışı ve elektrik üretimi ile ilgili istatistikleri TBMM’ye taşıyarak, “Yaklaşık 800 milyon TL’lik elektrik satışı gerçekleştirilen Oymapınar HES bedelsiz olarak nasıl verildi?
16:24
Yalan İhbar Yapan Muhtar Görevden Uzaklaştırıldı Bitlis’in Hizan ilçesinde, köyünün yolunu ulaşıma açtırmak için asılsız ihbar yapan Oymapınar Köyü Muhtarı Rahmi Güzel görevden uzaklaştırıldı.
Yalan İhbar Yapan Muhtar Görevden Uzaklaştırıldı
15:14
Asılsız İhbarda Bulunan Muhtarın Görevden Uzaklaştırılması Hizan ilçesine bağlı Oymapınar köyünde köy yolunu açmak için Kaymakamlığa yaptığı asılsız ihbar nedeniyle geçici olarak görevinden uzaklaştırılan muhtar Rahmi Güzel hakkında idari soruşturma açıldı İlçe Kaymakamı İnci: "Asılsız ihbarda bulunan muhtarı görevinden uzaklaştırarak idari soruşturma açtık. Soruşturma devam ediyor.
Asılsız İhbarda Bulunan Muhtarın Görevden Uzaklaştırılması
10:39
Asılsız İhbar, Muhtarı Görevden Uzaklaştırdı Bitlis'in Oymapınar Köyü'nün muhtarı Rahmi Güzel, yaptığı "7 kişinin dağda mahsur kaldığı" ihbarının asılsız olması sonucu görevden uzaklaştırıldı.
Asılsız İhbar, Muhtarı Görevden Uzaklaştırdı
10:14
Recep Gökhan Keskin, Türkiye'yi Fransa'da Temsil Edecek Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 6. ayağı olan Gemlik yarışında üçüncü olan Recep Gökhan Keskin, Fransa'daki yarışlara hazırlanıyor.
Recep Gökhan Keskin, Türkiye'yi Fransa'da Temsil Edecek
13:14
Matso 2014 Bütçesi 3 Milyon 174 Bin 700 Tl Antalya'nın Manavgat ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Aralık ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.
Matso 2014 Bütçesi 3 Milyon 174 Bin 700 Tl
14:46
Turistler, Dağ Bisikleti Turlarıyla Köy Hayatını Tanıyor Alman ve Iskandinav turistler dağ bisikleti turlarıyla köyleri tanıyor.
Turistler, Dağ Bisikleti Turlarıyla Köy Hayatını Tanıyor
15:15
Manavgat'ta Fırtına, Parkın Çatısını Uçurdu Manavgat'ta etkili olan şiddetli fırtına, Oymapınar beldesinde bir macera parkının dinlenme çatısı ile bir evin çatı kiremitlerini havaya uçurdu.
Manavgat'ta Fırtına, Parkın Çatısını Uçurdu
16:43
Manavgat Kaymakamı: Bazı Kişilerin Gözaltına Alınacağı Yalan Manavgat Kaymakamı Emir Bulgurlu, Başbakan Erdoğan'ın ilçeyi ziyareti sırasında eylem yapması muhtemel kişilerin gözaltına alınacağını yalanladı.
Manavgat Kaymakamı: Bazı Kişilerin Gözaltına Alınacağı Yalan
18:12
Oymapınar Golf, Spor ve Eko Turizminin Öncüsü Olacak Oymapınar Belediye Başkanı Tevfik Güven, Oymapınar'ın sağlık, doğa sporları, golf ve Avrupalı yaşlı turizmi ağırlamada cazibe merkezi olacağını söyledi.
Oymapınar Golf, Spor ve Eko Turizminin Öncüsü Olacak
10:16
Enerji Projeleri İçin Bazı Taşınmazlar Kamulaştırılacak Hidroelektrik santrali ve enerji iletim hattı projeleri için bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi.
09:44
Kamulaştırma Kararları Resmi Gazete'de Bakanlar Kurulu, tesis edilecek hidroelektrik santralleri, elektrik iletim hatları ile yenilenecek demiryolları için kamulaştırma yapılmasına karar verdi.Bakanlar Kurulu'nun kamulaştırma kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında...
Kamulaştırma Kararları Resmi Gazete'de
15:06
Magiad Başkanı Kaba: Manavgat Turizmde Olduğu Gibi Tarımda da Güçlü Bir Şehir Manavgat Girişimci İşadamları Derneği(MAGİAD) Başkanı Mehmet Kaba, turizmde marka olan Manavgat'ın tarım, narenciye, örtüaltı tarım ve gıda ürünlerinde ürettiğini pazarlamada ihracatla tanışması gerektiğini söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 08:36:21. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OYMAPINAR HABERLERİ
[Hata Bildir]