SON DAKİKA ÖZ ORMAN İŞ SENDİKAS HABERLERİ

Son Dakika Öz Orman İş Sendikas Haberleri

19:16
Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği'nden Eğitime Katkı Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yatağan’da eğitim gören 150 ihtiyaç sahibi öğrenciye ayakkabı yardımı yapıldı.
Yatağan Eğitim Gönüllüleri Derneği'nden Eğitime Katkı
14:33
Öz Orman-İş Sendikası'nda Yeni Başkan Hasan Hüseyin Çorum Oldu Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı Öz Orman-İş Sendikası, Balıkesir Şubesi 2. Olağan Genel Kurulunda yapılan seçim sonrası başkanlığa Hasan Hüseyin Çorum seçildi.
Öz Orman-İş Sendikası'nda Yeni Başkan Hasan Hüseyin Çorum Oldu
10:43
Settar Aslan, Orman İşçilerinin Kadro Sorununu Değerlendirdi Hak İş Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan, orman işçilerini ilgilendiren kadro sorununu şöyle değerlendirdi: “5620 sayılı yasa değişmeden geçici işçilerin de engellilerin de ne kadro imkanı var ne de süre uzatımı imkanı var” dedi.
Settar Aslan, Orman İşçilerinin Kadro Sorununu Değerlendirdi
19:04
Hayatını Kaybeden Orman İşçisinin Ailesine Ferdi Kaza Tazminatı Ödendi Geçtiğimiz yıl 20 Haziran’da Karabük Orman İşletme Müdürlüğü’ne ait Çiğdemtepe yangın gözetleme kulesinde ölü bulunan mevsimlik işçi Murat Hamarat’ın ailesine ferdi kaza tazminatı ödendi.
Hayatını Kaybeden Orman İşçisinin Ailesine Ferdi Kaza Tazminatı Ödendi
18:45
Öz Orman-İş Amasya Şube Başkanlığına Şahin Seçildi Öz Orman-İş Sendikası Amasya Şubesi 2. Olağan Genel Kurulunda şube başkanlığına Ramazan Şahin seçildi.
09:48
Mustafa Tepe Yeniden Öz Orman-İş Şube Başkanı Seçildi Öz Orman-İş Sendikası Elazığ Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı, Mustafa Tepe yeniden şube başkanlığına seçildi.
Mustafa Tepe Yeniden Öz Orman-İş Şube Başkanı Seçildi
15:45
Öz Orman İş Sendikası Denizli'de Toplandı Öz Orman İş Sendikası başkanı Halil Turhan, emeğe verilen değeri korumanın sendikanın temel görevi olduğunu söyledi.
Öz Orman İş Sendikası Denizli'de Toplandı
16:18
Dinar'dan Kısa Kısa Hak İş Sendikası Denizli İl Temsilcisi ve Öz Orman İş Başkanı Halil Turan ile Hak İş Isparta Bölge Başkanı Süleyman Atasoy, Dinar Orman İşletme Müdürü Tuncer Yalçın'ı ziyaret etti.
17:34
Mevsimlik Orman İşçileri Kadro Talebinde Bulundu Orman ve Su işleri Bakanlığı bünyesinde çalışan mevsimlik orman işçileri kadro talebinde bulundu.
Mevsimlik Orman İşçileri Kadro Talebinde Bulundu
18:14
2015 Bütçesi Hendek'te Yapıldı Sakarya Orman İşletme Müdürleri, şube müdürleri ve saymanlar Hendek’te buluşarak 2015 yılı hesap, plan ve bütçe çalışmasını yaptılar.
2015 Bütçesi Hendek'te Yapıldı
13:00
Şeyh İzzettin İsmail Efendi'yi Anma Etkinliği Gerçekleşti Hendek Şeyhler Köyünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Şeyh İzzettin İsmail Efendi’yi Anma ve Hacet Bayramı etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti.
Şeyh İzzettin İsmail Efendi'yi Anma Etkinliği Gerçekleşti
11:26
Muğla'da Müdürler Sahuru İşçilerle Yaptı Muğla Orman Bölge Müdürlüğünü ilk müdahale ekibi olarak görev yapan işçiler, Bölge Müdürü Mustafa Kar ve Yardımcıları ile birlikte sahur yaptı.
Muğla'da Müdürler Sahuru İşçilerle Yaptı
11:34
Orman İşçisinin İş Güvenliği Takip Altında Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Aslan: "Orman işçilerinin iş güvenliğinin sağlamlığı amacıyla orman bölge müdürlükleriyle ortaklaşa endüstriyel ilişkiler kurulu kurduk"
Orman İşçisinin İş Güvenliği Takip Altında
22:16
Orman yangınlarına müdahale ekiplerine takviye - Adana Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde yangın söndürme ekipleri, 150 geçici işçiyle güçlendirildi.
Orman yangınlarına müdahale ekiplerine takviye -
18:12
Ateş Savaşçıları Göreve Hazır Adana Orman Bölge Müdürlüğü yangınlarda çalıştırmak üzere 11 başvuru arasında kura ve mülakatla belirlenen 150 mevsimlik işçi eğitimden geçirildi.
Ateş Savaşçıları Göreve Hazır
13:58
Orman Yangınlarına Müdahale Ekiplerine Takviye Adana Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde 150 geçici işçi göreve başladı.
Orman Yangınlarına Müdahale Ekiplerine Takviye
12:35
Adana'da Yangın Savaşçıları Sertifikalarını Aldı Adana Orman Bölge Müdürlüğünde görev yapacak 150 yangın işçisi, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
Adana'da Yangın Savaşçıları Sertifikalarını Aldı
13:29
Yangın İşçileri İlk İş Günlerine Yangın Tatbikatı İzleyerek Başladı Mersin Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde ilçe işletme müdürlüklerine alınan 70 mevsimlik yangın işçisi, ilk iş günlerine yangın tatbikatı izleyerek başladı.
Yangın İşçileri İlk İş Günlerine Yangın Tatbikatı İzleyerek Başladı
17:32
Koç Ödüllü Yangını Tatbikatı Adana Orman Bölge Müdürlüğü, 2014 yılı yangın sezonunda orman yangınları ile mücadele edecek ekiplerin müdahale kabiliyetini düzenlediği tatbikatla test etti.
Koç Ödüllü Yangını Tatbikatı
11:49
STK'lardan Karaosmanoğlu'na Ziyaret Çeşitli oda başkanları ve yönetimlerini ağırlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, kenti STK'larla birlikte yöneteceklerini söyledi.
STK'lardan Karaosmanoğlu'na Ziyaret
10:16
Başkan Karaosmanoğlu "Kenti Birlikte Yöneteceğiz" Çeşitli oda başkanları ve yönetimlerini ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu, kenti sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yöneteceklerini söyledi.
13:22
Ceylanpınar Engelliler, 1. Lig'e Çıktı Kulüp başkanı Taş: ''Gelecek yıl Süper Lig'e yükselebilmek için mücadele edeceğiz''
13:33
Soma'daki Maden Faciası Bem Bir Sen Genel Başkanı Turbay: "Yüzlerce işçiye ulaşmak için her saniyenin önemli olduğu böyle bir günde buna güç ve destek vermek yerine televizyon ekranlarına çıkarak ya da sosyal medya üzerinden siyasi ve magazinsel pirim yapma çalışmalarını son derece çirkin buluyor ve kınıyoruz" Şeker İş Genel.
17:08
Hak-İş: "Darbe Girişimine Karşıyız" Hak-İş Balıkesir İl Temsilcisi ve Öz Orman-İş Şube Başkanı Ramiz Fidan, "Darbe girişimine karşıyız" dedi.
Hak-İş: 'Darbe Girişimine Karşıyız'
12:55
Sendika Orman İşçileriyle Görüştü Öz Orman-İş Sendikası, Daday'da orman işçileri ile bir araya geldi.
Sendika Orman İşçileriyle Görüştü
17:04
Eroğlu: "Birilerinin Başına Yıldırım Düşecek" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Lafla peynir gemisi yürümüyor.
11:11
Ceylanpınar Engelliler, 1. Lig İçin Kararlı Ceylanpınar Engelli ekibi bu hafta karşılaştığı ligin zorlu ekiplerinden İskenderun'u da 55-80 gibi üstün bir skorla geçmesini bildi.
Ceylanpınar Engelliler, 1. Lig İçin Kararlı
04:35
İş Kolu Tespit Kararı Karataş Sulama Birliği'nin "Avcılık, balıkçılık, tarım ve ormancılık" işkolunda yer aldığı tespit edildi.
İş Kolu Tespit Kararı
09:02
Hak-İş Sendikasından Vali Balkanlıoğlu'na Ziyaret Vali İrfan Balkanlıoğlu, Hak-İş Afyonkarahisar İl Temsilciliği Öz Orman-İş Sendikası Başkanı Cemil Eser, Hak-İş Konfederasyonu İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Aydın İl Temsilcisi Osman Coşkun'u ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
12:10
Başkan İnci'ye Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin tekrar AK Parti Hendek Belediye Başkan adaylığının açıklanmasının ardından, hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Başkan İnci'ye Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor
16:51
Mersin Orman Bölge Müdürü Baca: İşimizi Sevelim Mersin Orman Müdürü Abit Baca "İşimizi ama haklarımızı da bilelim" dedi.
Mersin Orman Bölge Müdürü Baca: İşimizi Sevelim
12:40
Mersin Orman Bölgede Toplu Sözleşme Görüşmeleri Başladı Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nde toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı.
Mersin Orman Bölgede Toplu Sözleşme Görüşmeleri Başladı
18:53
Öz Orman İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çınar Öz Orman İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çınar, geçici orman işçilerinin kadro beklediğini söyledi.
Çınar, sendikasının toplu iş sözleşmesi hazırlıkları için üyeleriyle fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya geldi.
Öz Orman İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çınar
13:49
Vefat Eden Orman İşçisinin Ailesine 20 Bin TL Yardım Mersin Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Tarsus Orman İşletme Müdürlüğü'nde işçi olarak çalışırken vefat eden Kayhan Çiçeloğlunu'un ailesine, Öz Orman-İş Sendikası tarafından 20 bin TL yardım yapıldı.
Tarsus Orman İşletme Müdürlüğü'nde işçi...
Vefat Eden Orman İşçisinin Ailesine 20 Bin TL Yardım
16:48
Tarsus'taki İş Kazası Mersin'de, orman çalışmasında üzerine elektrik direği devrilmesi sonucu hayatını kaybeden işçisinin ailesine 20 bin liralık sigorta bedeli ödendi.
Tarsus'taki İş Kazası
12:05
Öz Orman İş Sendikası Daday da Toplandı Öz Orman İş Sendikasının 2013 yılı 5.Olağan Toplantısı Daday'da yapıldı.
Kastamonu'nun Daday İlçesinde Öz Orman İş Sendikasının 2013 yılı 5.Toplantısı yapıldı.
Öz Orman İş Sendikası Daday da Toplandı
12:15
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Aslan Açıklaması Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan bayram harçlığı alan TGRT muhabiri Sultan Akten'i hedef alan medyatik linç girişimini eleştirerek, "Birbirimize"...
Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Aslan Açıklaması
12:23
Çalışanlara İşyerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) Eğitimi Verildi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) tarafından yürütülen 2013 yılı İCP projelerinden olan "İşyerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) Konusunda Farkındalık Oluşturma ve Bilgilendirme Projesi" kapsamında Adapazarı Orman Bölge...
Çalışanlara İşyerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) Eğitimi Verildi
12:03
Öz-Orman İş Sendikası'ndan Yangın Ekiplerine Ziyaret Öz Orman-İş Sendikası Kütahya Bölge Başkanı Doğan Cebeci, Orman Bölge Müdürlüğü bünyesindeki yangın ekiplerine ziyaretler düzenleyerek sorunlarını dinlediklerini bildirdi.
Öz-Orman İş Sendikası'ndan Yangın Ekiplerine Ziyaret
17:18
Öz Orman-İş Sendikasından Türkyılmaz'a Ziyaret Öz Orman-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Adem Öz, Trabzon Şube Başkanı Fikri Bulut, Erzurum Şube Başkanı İmdat Dallı ve Erzurum Şube Sekreteri İsmail Hakkı Bayrak, Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz'ı makamında ziyaret ederek bir...
Öz Orman-İş Sendikasından Türkyılmaz'a Ziyaret
11:14
Denizde Kalp Krizi Geçiren Sendikacı Öldü Öz Orman Sendikası İstanbul Bölge Temsilcisi Genç, Gömeç ilçesinde denizde fenalaşması sonucu kaldırıldığı hastanede kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi
12:57
Malatya Yader, Sevgi Evlerinde İftarda Buluştu Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Derneği (YADER) Ramazan etkinlikleri çerçevesinde MİAD Sevgi Evleri'nde iftar yemeği verdi.
Malatya Yader, Sevgi Evlerinde İftarda Buluştu
15:29
Hak-İş: Orman Yangınlarıyla "Yazın Mücadele" Anlayışından Vazgeçilmeli Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, orman yangınlarıyla sadece yazın mücadele anlayışının değişmesi ve yangını önleyecek orman bakımlarının kış döneminde yapılması gerektiğini vurgulayarak, "Yazın"...
Hak-İş: Orman Yangınlarıyla 'Yazın Mücadele' Anlayışından Vazgeçilmeli
12:51
Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Aslan Açıklaması "Hizmetin düzgün yürütülebilmesi için Orman teşkilatımıza acilen 10 bin yeni işçi alınması gerekmektedir"
Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Aslan Açıklaması
15:11
Abit Baca, Sahada İncelemelerde Bulundu Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, Arslanköy Şefliği sınırları dahilinde, 2012 yılında tesis edilen erozyon ve sel kontrolü sahasında, Cocakdere yangın ilk müdahale ekibinde ve 2 bin 400 metre rakımda bulunan Tekedağ yangın gözetleme kulesinde...
Abit Baca, Sahada İncelemelerde Bulundu
15:16
Mevsimlik Orman İşçileri de Kadro İstiyor Öz Orman-İş Sendikası Kütahya Bölge Başkanı Doğan Cebeci, mevsimlik orman işçilerine de kadro verilmesini istedi.
Mevsimlik Orman İşçileri de Kadro İstiyor
14:24
AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu; AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Darbe tonlaması ile bayrakları eline alıp, ambalaj gibi kullanıp Türkiye'de kargaşa kaos çıkartmak isteyenlere millet izin vermez" dedi."
AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu;
12:42
İş Kazasında Ölen Orman İşçisinin Ailesine 20 Bin Lira Sigorta Bedeli Mersin'in Erdemli ilçesi Orman İşletme Müdürlüğü'nde çalışırken geçtiğimiz nisan ayında geçirdiği iş kazasında hayatını kaybeden Ruhi Olur'un ailesine 20 bin lira sigorta yardımı yapıldı.
İş Kazasında Ölen Orman İşçisinin Ailesine 20 Bin Lira Sigorta Bedeli
11:42
İş Kazasında Ölen Orman İşçisinin Ailesine 20 Bin Tl Mersin Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Erdemli Orman İşletme Müdürlüğü'nde çalışırken geçirdiği bir iş kazası sonucu hayatını kaybeden Ruhi Olur'un ailesine, Öz Orman-İş Sendikası tarafından 20 bin TL'lik sigorta bedeli çeki verildi.
İş Kazasında Ölen Orman İşçisinin Ailesine 20 Bin Tl
14:29
İş Kazasında Ölen İşçinin Eşine Sigorta Tazminatı Mersin'de iş kazasında hayatını kaybeden orman işçisinin eşine 20 bin lira ferdi sigorta tazminatı ödendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:15:04. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖZ ORMAN İŞ SENDİKAS HABERLERİ
[Hata Bildir]