SON DAKİKA ÖZEL EĞİTİM KURSU HABERLERİ

Son Dakika Özel Eğitim Kursu Haberleri

 • 13:41 Safranbolu Bilgi Evi'nde Eğitim-öğretim Dönemi Sona Erdi Safranbolu Belediyesi bünyesinde bulunan Bilgi Evi'nde 2015-2016 eğitim-öğretim dönemi sona erdi.
 • 19:02 Karabük - Kayyum Atanan Kurumlara Ait Binaları Düşük Fiyata Satan Kişi Tutuklandı Karabük - Kayyum Atanan Kurumlara Ait Binaları Düşük Fiyata Satan Kişi Tutuklandı Kayyum atanan kurumlara ait binaları düşük fiyata satan kişi tutuklandıKARABÜK'te, Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında kayyum atanan özel okul, dershane, yurt ve pansiyon bulunan 3 binayı değerinden çok düşük fiyatlara sattığı iddiasıyla gözaltına alınan 47 yaşındaki M.T., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 12:57 Aydın'ın Ygs Birincileri Etkinlikte Buluştu Aydın'ın Ygs Birincileri Etkinlikte Buluştu Aydın’da 2016 Yüksek Öğretim Giriş (YGS) sınavında Türkiye genelinde ilk 1000 arasına giren 17 öğrenci, düzenlenen etkinlikle bir araya geldi.
 • 12:27 Trabzon'daki Fetö/pdy Operasyonu Trabzon'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında bazı dershane, öğrenci yurdu ve kolejlerin bağlı bulunduğu bazı şirketlere kayyum atandı.
 • 11:13 Tarihi Medrese 6 Asırdır Hafız Yetiştiriyor Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde bulunan Haliliye Medresesi'nde 6 asırdır hafız eğitimine devam ediliyor.
 • 10:48 Hessen Radyosu: "Türkiye, Gülen Hareketine Karşı Almanya ile Temasta" Türkiye, Fethullah Gülen hareketinin Almanya'daki faaliyetlerinin durdurulması amacıyla Alman hükümetiyle temasa geçti.
 • 10:31 Trabzon'daki Fetö/pdy Terör Örgütü'ne Ait Şirket ve Kurumlara Tek Tek Kayyum Atanıyor FETÖ/PDY Terör Örgütü’ne ait Trabzon’daki şirket ve kurumlara tek tek kayyum atanıyor.
 • 20:29 Yurtkur ile Belediye Arasında Anlaşma Sağlandı Yurtkur ile Belediye Arasında Anlaşma Sağlandı Akçakoca Belediyesi ile Kredi ve Yurtlar Kurumu arasında varılan mutabakata göre, Belediye’ye ait Bahattin Güçlü iş merkezinin bir bölümü 250 öğrenci kapasiteli bir yurda dönüşüyor.
 • 20:23 Karabük - Fetöpdy'ye Ait Yerleri Ucuza Satın Alan Kişi Tutuklandı Karabük - Fetöpdy'ye Ait Yerleri Ucuza Satın Alan Kişi Tutuklandı Fetöpdy'ye ait yerleri ucuza satın alan kişi tutuklandıKARABÜK'te, Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması (FETÖPDY) soruşturması kapsamında kayyum atanan özel okul, dershane, yurt ve pansiyon bulunan 3 binayı değerinden çok düşük fiyatlara satın aldığı iddiasıyla gözaltına alınan 41 yaşındaki N.Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 20:04 Yozgat'ta Bir Şirkete Kayyum Atandı Yozgat'ta faaliyet gösteren bir şirkete, "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" finansman sağladığı iddiasıyla kayyum atandı.
 • 20:03 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 2010 sorularının sızdırılmasına ilişkin, 230 sanığın "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik ve kamu zararına dolandırıcılık" suçlarından yargılandığı davada, tutuklu 31 sanığın tamamının, yurt dışı çıkış yasağı konularak tahliyesine karar verildi.
 • 19:22 Kahramanmaraş'ta 8 Şirkete Kayyum Atandı Kahramanmaraş'ta, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, eğitim faaliyeti yürüten 8 şirkete kayyum atandı.
 • 17:58 Karabük'teki Fetö/pdy Operasyonu Karabük'teki Fetö/pdy Operasyonu Karabük Emniyet Müdürlüğü ekiplerince FETÖ/PDY operasyonu kapsamında kayyum ataması yapılan özel okul, yurt, pansiyon ve dershane binalarının yapılan incelemede değerlerinin çok altında satışı yapıldığı tespit edildi.
 • 17:57 Karabük'te Fetö/pdy Operasyonu Karabük'te "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması"na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, kayyum atanan özel okul, dershane, yurt ve pansiyonun bulunduğu 3 binayı değerinden çok düşük fiyatlara satın aldığı iddiasıyla gözaltına alınan bir kişi tutuklandı.
 • 17:18 Milas'taki Faaliyetlerini Sürdüren Dershaneye İkinci Kapatma Milas'taki Faaliyetlerini Sürdüren Dershaneye İkinci Kapatma Muğla Valiliği’nin kararıyla faaliyetine devam ettiği gerekçesiyle kapatılan özel dershane, aynı binanın yine öğrenci kayıtları için kullanıldığı belirlenince tamamen mühürlendi.
 • 17:10 Milas'ta Dershane Binası Mühürlendi Muğla'nın Milas ilçesinde, Valilik kararıyla kapatılan dershane binası, öğrenci kayıtları için kullanıldığının belirlenmesi üzerine mühürlendi.
 • 16:09 İki Okul Birleşti İki Okul Birleşti Türkiye'de eğitim sektörünün 5 yılda 5 kat gelişeceğini anlatan Ümit Kalko "Türkiye genelindeki yatırımlarımıza bir yenisini daha ekleyerek Adana'daki Özel Çukurova Bilfen Okulları'nı devraldık.
 • 14:57 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, 2010 KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 31'i tutuklu 230 kişi hakkında "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik, kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından açılan davada tutuksuz sanıkların savunmalarının alınmasına devam ediliyor.
 • 11:25 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının 2010 KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 31'i tutuklu 230 kişi hakkında "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik, kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından açılan davanın 12'nci celsesi başladı.
 • 14:24 Çankaya Belediyesi'nden 'Pony Park' Çankaya Belediyesi'nden 'Pony Park' ANKARA (İHA) – Çankaya Belediyesi’nin, yapımını tamamladığı Pony Park, yaz döneminde Çansera Kent Bahçesi’nde açılacak.
 • 13:54 Hayatını Sayılara Adadı Hayatını Sayılara Adadı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Aydın Cerit'in sokakta matematik çalışmaları Cerit'in konuşması Hayatını sayılara adadı Çocukluğundan bu yana matematiğe ilgi duyan, 28 yıl bu alanda öğretmenlik yaptıktan sonra emekli olan Aydın Cerit, yine de matematikten kopamadı Emekliliğinin ardından büyük basamaklı sayıların hesaplanması gibi konulara yoğunlaşan, elinden hesap makinesini düşürmeyen Cerit, evde, sokakta, günün büyük bölümünü geçirdiği öğretmenevinde sürekli matematik üzerine çalışıyor Samsun'da yaşayan 59 yaşındaki emekli matematik öğretmeni Aydın Cerit, gününün büyük bölümünü matematik üzerinde yaptığı çalışmalara ayırıyor.
 • 11:23 Şanlıurfa'da 28 Kuruma Kayyum Atandı Şanlıurfa'da 28 Kuruma Kayyum Atandı Yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağladığı gerekçesiyle aralarında 4 ilkokul ve 5 lisenin de bulunduğu 28 kuruma kayyum atandı.
 • 11:11 Hayatını Sayılara Adadı Samsun'da yaşayan 59 yaşındaki emekli matematik öğretmeni Aydın Cerit, gününün büyük bölümünü matematik üzerinde yaptığı çalışmalara ayırıyor.
 • 11:10 Şanlıurfa'da 4 Şirkete Kayyım Atandı Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında 4 şirkete kayyım atandı.
 • 09:51 KPSS Sorularının Sızdırılması Davasına Yarın Devam Edilecek Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının 2010 KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 31'i tutuklu 230 kişi hakkında açtığı davanın görülmesine yarın Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edilecek.
 • 12:31 Avcı, Kültür ve Turizm Bakanı Oldu Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 65. Hükümette Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini üstlendi.
 • 10:58 Mersin Merkezli 14 İlde Fetö/pdy Operasyonu: 45 Gözaltı Mersin Merkezli 14 İlde Fetö/pdy Operasyonu: 45 Gözaltı Yönelik Mersin merkezli 14 ilde eş zamanlı yapılan operasyonda 45 kişi gözaltına alındı.
 • 10:55 Mersin'de Paralel Yapı İddiasıyla Operasyon; 45 Gözaltı, 42 Kişi Aranıyor Mersin'de, 14 ili kapsayan paralel devlet yapılanması iddiasıyla yapılan operasyon kapsamında, aralarında Mersin Emniyet Müdürülüğü eski İstihbarat Şube Müdürü Ali Kaya'nında bulunduğu 45 kişi gözaltına alındı, 42 kişi ise aranıyor.
 • 10:48 Fetö/pdy Operasyonu Fetö/pdy Operasyonu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Okuldan detaylar Karabük'te FETÖ/PDY operasyonu FETÖ/PDY ile irtibatlı oldukları belirtilen bir özel okul, 4 dershane ile 7 yurt ve pansiyona kayyum atandı Karabük'te "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik soruşturma kapsamında bir özel okul, 4 dershane ile 7 yurt ve pansiyona kayyum atandı.
 • 09:53 Karabük'teki Fetö/pdy Operasyonu Karabük'teki Fetö/pdy Operasyonu Karabük’te FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bir özel okul, dört dershane, yedi yurt ve pansiyona kayyum atandı.
 • 09:53 Fetö/pdy Operasyonu: 45 Gözaltı Mersin merkezli 14 ilde gerçekleştirilen ’Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na yönelik operasyonda, aralarından Mersin eski İstihbarat Müdürü Ali İhsan Kaya’nın da bulunduğu 45 kişi gözaltına alındı, 42 kişinin de arandığı bildirildi.
 • 09:51 Karabük'te Fetö/pdy Operasyonu Karabük'te "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik soruşturma kapsamında bir özel okul, 4 dershane ile 7 yurt ve pansiyona kayyum atandı.
 • 22:57 Şanlıurfa'da Fetö/pdy Operasyonu Şanlıurfa'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, eğitim ve yurt faaliyeti yürüten 4 şirkete kayyum atandı.
 • 17:03 Fetö/pdy Operasyonu: 32 Gözaltı Fetö/pdy Operasyonu: 32 Gözaltı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gözaltına alınanların görüntüsü Kahramanmaraş merkezli FETÖ/PDY operasyonu Kahramanmaraş merkezli 4 ilde 62 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma kapsamında aralarında eski Kahramanmaraş Belediye Başkanı Poyraz, eski KALİDA Başkanı Gemci, bazı iş adamları ve dernek yöneticilerinin de bulunduğu 32 kişi gözaltına alındı KMTSO Başkanı Karaküçük'ün evinde bulunamadığı, arandığı öğrenildi 13 okul ve 12 dershanedeki bilgisayarlara el konuldu Kahramanmaraş merkezli 4 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik 62 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma kapsamında aralarında eski Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, eski Kahramanmaraş Lider İş Adamları Derneği (KALİDA) Başkanı Osman Gemci, bazı iş adamları ve dernek yöneticilerinin de bulunduğu 32 kişi gözaltına alındı.
 • 16:47 Güncelleme - Kahramanmaraş Merkezli Fetö/pdy Operasyonu Kahramanmaraş merkezli 4 ilde "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik soruşturma kapsamında eski Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, eski Kahramanmaraş Lider İş Adamları Derneği (KALİDA) Başkanı Osman Gemci, bazı iş adamları ve dernek yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 51 kişi gözaltına alındı.
 • 12:17 Niksar'da Yıl Sonu Sergisi Niksar'da Yıl Sonu Sergisi Tokat’ın Niksar ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2015-2016 eğitim-öğretim yılı, sene sonu sergisi açıldı.
 • 12:05 4 İlde Fetö/pdy Operasyonu Kahramanmaraş merkezli 4 ilde Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na yönelik düzenlenen operasyonda, 42 kişi gözaltına alındı.
 • 11:30 Sümer Ezgü, Antalya'da Sanat Akademisi Açtı Sümer Ezgü, Antalya'da Sanat Akademisi Açtı Türk Halk Müziği sanatçısı Sümer Ezgü, 4 yıl önce yerleştiği Antalya'da, 'sanat akademisi' açtı.
 • 10:46 Kahramanmaraş Merkezli Fetö/pdy Operasyonu Kahramanmaraş merkezli 4 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik 62 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma kapsamında aralarında eski Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, eski Kahramanmaraş Lider İş Adamları Derneği (KALİDA) Başkanı Osman Gemci, bazı iş adamları ve dernek yöneticilerinin de bulunduğu 32 kişi gözaltına alındı.
 • 09:25 Çok Zeki Değil Çalışkanım' Çok Zeki Değil Çalışkanım' Nobel Kimya ödüllü bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar, Türkiye ziyaretindeki gezilerini hafta sonu da sürdürdü.
 • 17:27 İzmir'deki 'Paralel' Operasyonunda, Gülen'in Yeğeninin de Bulunduğu 14 Kişi Tutuklandı İzmir'deki 'Paralel' Operasyonunda, Gülen'in Yeğeninin de Bulunduğu 14 Kişi Tutuklandı İzmir'de 'Paralel yapı' operasyonunda gözaltına alınıp adliye sevkedilen 31 kişinin, 33 saat sonra mahkeme işlemleri tamamlandı.
 • 17:20 İzmir'deki Fetö/pdy Operasyonu İzmir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonun ardından adliyeye sevk edilen 31 şüpheliden, örgütün "okullar ve dershaneler Türkiye sorumlusu" olduğu ileri sürülen, FETÖ/PDY elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Mehmet Mezher Gülen'in de aralarında bulunduğu 14'ü tutuklandı, 16'sı yurt dışı çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı.
 • 16:43 Fethullah Gülen'in Yeğeni Tutuklandı Fethullah Gülen'in Yeğeni Tutuklandı İzmir’de, Fethullahçı terör örgütüne yönelik operasyonda 30 şüpheli ile birlikte gözaltına alınan örgütün okul ve dershaneler Türkiye sorumlusu ve Fethullah Gülen’in yeğeni Mehmet Mezher Gülen ve 13 kişi tutuklandı.
 • 13:49 Edremit'te Fetö/pdy Operasyonu Edremit'te Fetö/pdy Operasyonu Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) finansman desteği sağladığı iddiasıyla özel bir eğitim şirketi ile iş adamları derneğinde eş zamanlı aramalar yapıldı.
 • 12:41 Günyüzülüler Derneği'nden Necmi Özen'e Plaket Günyüzülüler Derneği'nden Necmi Özen'e Plaket Günyüzülüler Derneği tarafından tamamı Eskişehir’de öğretmen olan hemşehrilerin oluşturduğu heyet, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’i makamında ziyaret ederek, plaket takdim etti.
 • 10:01 Balıkesir'de Fetö/pdy Operasyonu Balıkesir'in Edremit ilçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) finansman desteği sağladığı gerekçesiyle özel bir eğitim şirketi ile iş adamları derneğinde inceleme yapıldı.
 • 17:30 Körfez'in Yatırımları Öğrencilere Ödev Oldu Körfez'in Yatırımları Öğrencilere Ödev Oldu Körfez Belediyesi’nin yatırım ve hizmetlerini incelemek üzere Körfez’e gelen Bolu Mudurnulu öğrenciler Körfez Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 16:50 Muğla'da Bir Dershane ve Yurt Kapatıldı Muğla'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yakınlığıyla bilinen bir dershane ve bir okul kapatıldı.
 • 16:38 İzmir'den FETÖ/PDY Lideri Fetullah Gülen'e 50 Milyon Lira Gidiyor İzmir'de FETÖ/PDY operasyonunda "Karşıyaka Eyaleti" adlı muhasebe takip programı ele geçirildi. Kayıtlarda Fetullah Gülen'e 50 milyon gönderildi bilgisine ulaşıldı.
 • 15:04 Dershane Mühürlendi Dershane Mühürlendi Muğla’da bir özel dershane ve kız öğrenci yurdu yargı kararlarına istinaden mühürlendi.