SON DAKİKA ÖZGÜR GÜNDEM HABERLERİ

Son Dakika Özgür Gündem Haberleri

 • 16 Şubat 2017 13:14 Gazetede Örgüt Propagandası Davaları Kapatılan Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri tarihlerdeki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları iddiasıyla iki ayrı dosyada yargılanan eski HDP Milletvekili Beyza Üstün ile Ekrem Murat Çelikkan'ın, bu suçtan 1 yıl 6 aydan 7 yıl 6'şar aya...
 • 16 Şubat 2017 12:47 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- BAKAN KAYA, MİNİBÜSTE SALDIRIYA UĞRAYAN GENÇ KIZI ZİYARET ETTİAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya,"Türkiye'de hiç kimsenin kılık kıyafetinden ötürü, inançlarında ötürü bu tarz bir saldırıya uğramasını kabul etmemiz mümkün değil"Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL...
 • 16 Şubat 2017 12:35 Nöbetçi Yayın Yönetmenliği Davası"Nda Mütalaa Kapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin bir günlük nöbetçi yayın yönetmenliğini yaptıkları gerekçesiyle Prof.Dr. Beyza Üstün ve gazeteci Ekrem Murat Çelikkan'ın ayrı ayrı yargılandıkları davada savcı mütalaasını açıkladı.
 • 16 Şubat 2017 12:32 Dha İstanbul- "Nöbetçi Yayın Yönetmenliği Davası"Nda Mütalaa Prof. Dr. Beyza Üstün ve gazeteci Murat Çelikkan'ın 7,5'er yıla kadar hapisleri istendiHaber: Özden ATİK / İstanbul, DHAKapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin bir günlük nöbetçi yayın yönetmenliğini yaptıkları gerekçesiyle Prof.Dr.
 • 15 Şubat 2017 14:53 Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Haber-Kamera: Hayati KILIÇ - İSTANBUL DHAİstanbul Adalet Sarayı'nda görülecek Odatv davası öncesi adliye önünde toplanan bir grup gazeteci basın açıklaması yaptı.
 • 15 Şubat 2017 14:52 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- KILIÇDAROĞLU: NEREDEYSE HER EVDE BİR İŞSİZ VAR. İŞSİZLİĞİN OLDUĞU EVDE - ÜLKEDE HUZUR OLMAZHaber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA / İstanbul DHACumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜİK'in kasım ayı işsizlik rakamlarını değerlendirirken "Oldukça yüksek..
 • 15 Şubat 2017 11:20 Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması İstanbul Adalet Sarayı'nda görülecek Odatv davası öncesi adliye önünde toplanan bir grup gazeteci basın açıklaması yaptı.
 • 15 Şubat 2017 11:16 Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Haber-Kamera: Hayati KILIÇ - İSTANBUL DHAİstanbul Adalet Sarayı'nda görülecek Odatv davası öncesi adliye önünde toplanan bir grup gazeteci basın açıklaması yaptı.
 • 15 Şubat 2017 11:16 Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Haber-Kamera: Hayati KILIÇ - İSTANBUL DHAİstanbul Adalet Sarayı'nda görülecek Odatv davası öncesi adliye önünde toplanan bir grup gazeteci basın açıklaması yaptı.
 • 15 Şubat 2017 11:10 Dha İstanbul - Odatv Davası Öncesi Gazetecilerden Adliye Önünde Basın Açıklaması Haber-Kamera: Hayati KILIÇ - İSTANBUL DHAİstanbul Adalet Sarayı'nda görülecek Odatv davası öncesi adliye önünde toplanan bir grup gazeteci basın açıklaması yaptı.
 • 29 Aralık 2016 23:58 Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'a Tahliye Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'a Tahliye Özgür Gündem gazetesi çalışanları ve yazarlarının yargılandığı davanın ilk duruşmasında Aslı Erdoğan, Necmiye Alpay ve gazetenin genel yayın yönetmeni Zana Kaya adli kontrol şartıyla tahliye edildi.
 • 29 Aralık 2016 17:17 Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Tahliye Edildi! Aslı Erdoğan Kimdir? Necmiye Alpay Kimdir? Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Tahliye Edildi! Aslı Erdoğan Kimdir? Necmiye Alpay Kimdir? Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay tahliye edildi. Aslı Erdoğan kimdir? Necmiye Alpay kimdir?
 • 29 Aralık 2016 15:41 Geniş Haber) - Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Hakim Karşısında Geniş Haber) - Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Hakim Karşısında KAPATILAN Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik davada tutuklu bulunan gazetenin yayın danışma kurulu üyesi, yazar Aslı Erdoğan ile dilbilimci-yazar Necmiye Alpay'ın aralarında bulunduğu 9 sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 29 Aralık 2016 15:34 Geniş Haber) - Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Hakim Karşısında Yazar Aslı Erdoğan,"Ben sadece yazarım, yazdıklarım dışında hiçbir şeyden sorumlu değilim"Dilbilimci-yazar Necmiye Alpay,"Ben sadece ifade özgürlüğünü savunduğum için ve bu yaklaşımla danışma kurulu üyeliğini kabul ettim. Şeklen de bir günlük yayın yönetmenliği yaptım.
 • 22 Aralık 2016 17:59 Dha İstanbul Bülteni - 4 Dha İstanbul Bülteni - 4 CAN DÜNDAR HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI.
 • 22 Aralık 2016 16:00 Can Dündar Hakkında Yakalama Kararı Çıkarıldı... KAPATILAN Özgür Gündem'in 22 Haziran'da bir günlük nöbetçi yayın yönetmenliğini yaptığı gerekçesiyle yargılanan gazeteci Can Dündar hakkında savunmasının alınması amacıyla yakalama kararı çıkarıldı.
 • 22 Aralık 2016 15:44 Can Dündar Hakkında Yakalama Kararı Çıkarıldı... Halen yurtdışında bulunan gazeteci Can Dündar hakkında "Terör örgütlerinin yayınlarını basmak veya yayınlamak" suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada yakalama kararı çıkarıldı.
 • 22 Aralık 2016 15:09 Can Dündar'a Özgür Gündem Gazetesiyle İlgili de Yakalama Kararı Can Dündar'a Özgür Gündem Gazetesiyle İlgili de Yakalama Kararı Kapatılan "Özgür Gündem" gazetesiyle ilgili davanın sanığı Can Dündar hakkında "yakalama kararı" çıkarıldı.
 • 29 Kasım 2016 13:44 Gültan Kışanak'a 230 Yıl Hapis! Gültan Kışanak Kimdir? Gültan Kışanak'a 230 Yıl Hapis! Gültan Kışanak Kimdir? Gültan Kışanak hakkında 230 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Gültan Kışanak kimdir? Gültan Kışanak nerelidir? Gültan Kışanak'ın biyografisi...
 • 24 Kasım 2016 15:17 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- DURUŞMA SALONUNDA VAHŞET.. HAKİMLERİN KANI DONDU.
 • 24 Kasım 2016 15:07 Necmiye Alpay 5 Yıla Kadar Hapsinin İstendiği Davada Hakim Karşısına Çıktı Kapatılan "Özgür Gündem" gazetesinde bir günlük nöbetçi genel yayın yönetmenliği yapan Ayşe Necmiye Alpay ve gazetenin yazı işleri müdürü İnan Kızılkaya, "Terör örgütlerinin yayınlarını basmak veye yayınlamak, terör örgütü propagandası yapmak" suçunu işledikleri iddiasıyla yargılandıkları...
 • 24 Kasım 2016 14:18 Necmiye Alpay 5 Yıla Kadar Hapsinin İstendiği Davada Hakim Karşısına Çıktı Necmiye Alpay 5 Yıla Kadar Hapsinin İstendiği Davada Hakim Karşısına Çıktı Haber: Hayati KILIÇ, İstanbul DHAKapatılan "Özgür Gündem" gazetesinde bir günlük nöbetçi genel yayın yönetmenliği yapan Ayşe Necmiye Alpay ve gazetenin yazı işleri müdürü İnan Kızılkaya, "Terör örgütlerinin yayınlarını basmak veye yayınlamak, terör örgütü propagandası yapmak" suçunu...
 • 23 Kasım 2016 17:42 Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Tutuklu Yargılanacak Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Tutuklu Yargılanacak Özgür Gündem Gazetesi soruşturmasında tutuklanan Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay hakkında hazırlanan iddianameyi kabul eden mahkeme, iki sanığın “Devletin birliğini ve ülkenin bütünlüğünü bozmak” suçundan tahliyelerine, “Silahlı örgüte üye olmak” suçundan ise tutukluluk hallerinin devamına...
 • 23 Kasım 2016 17:35 Özgür Gündem İddianamesi Kabul Edildi (2) Kapatılan Özgür Gündem Gazetesi yazar ve yöneticilerine yönelik açılan soruşturmada tutuklanan gazetenin Yayın Danışma Kurulu üyesi yazar Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın, "Devletin birliği ve ülke bütünlüğünü bozma" suçundan yeterli delil bulunmadığı gerekçesiyle tahliyelerine karar verildi.
 • 23 Kasım 2016 17:31 Özgür Gündem İddianamesi Kabul Edildi (Geniş Haber) Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHAKapatılan Özgür Gündem Gazetesi yazar ve yöneticilerine yönelik açılan soruşturmada tutuklanan gazetenin Yayın Danışma Kurulu üyesi yazar Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın, "Devletin birliği ve ülke bütünlüğünü bozma" suçundan yeterli delil bulunmadığı...