SON DAKİKA PAKİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Pakistan Haberleri

16:17
Atb Meclis Toplantısı ATB Başkan Yardımcısı Bülbül: "Bugün Türkiye'de 29 milyar dolarlık tekstil ihracatı söz konusu. 157 milyar dolarlık ihracatımızı göz önüne aldığımızda toplam ihracatın 5'te 1'i tekstilden"
15:28
Pakistan Uyruklu Kişi Donarak Hayatını Kaybetti Kırklareli'nde bir kaçak donarak öldü- Pakistan uyruklu bir kişinin donarak hayatını kaybettiği belirlendi- Donmak üzereyken bulunan 3 kaçak tedavi altına alındı Kırklareli'nde, Türkiye'ye yasa dışı yolla girdiği belirlenen Pakistan uyruklu bir kişi donarak öldü, 3 kaçak ise donmak üzereyken bulundu.
Pakistan Uyruklu Kişi Donarak Hayatını Kaybetti
14:00
Atb Yılın İlk Meclisini Topladı Antalya Ticaret Borsası (ATB) yılın ilk meclisini gerçekleştirdi.
Atb Yılın İlk Meclisini Topladı
13:46
Kırklareli'nde Bir Kaçak Donarak Öldü Pakistan uyruklu bir kişinin donarak hayatını kaybettiği belirlendi Donmak üzereyken bulunan 3 kaçak tedavi altına alındı.
12:34
Neü'de Cemaat-İ İslami İngilizce Değerlendirildi Necmettin Erbakan Üniversitesi Rumi Medeniyetler Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından İngilizce olarak gerçekleştirilen ‘Yuvarlak Masa Toplantıları’nın üçüncüsü gerçekleştirildi.
Neü'de Cemaat-İ İslami İngilizce Değerlendirildi
16:11
Hindistan, Nükleer Başlık Taşıyabilen Uzun Menzilli Füze Test Etti Hindistan ilk kez nükleer başlık taşıyabilen uzun menzilli bir füzeyi mobil rampadan fırlatarak test etti.
15:35
Türkiye Yardımda Amerika'ya 8 Kat Fark Attı" Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Kunt: "Ülkelerin dünya genelinde yaptığı yardımları nüfusa göre gayri safi milli hasılalarına oranladığımızda Türkiye Amerika'ya 8 kat fark atarak birinci oluyor"
13:24
Cami Saldırısında Bilanço Ağır Pakistan'da Şiilere ait bir camiye cuma günü düzenlenen intihar saldırısında en az 61 kişi hayatını kaybetti.
Cami Saldırısında Bilanço Ağır
10:39
Borsada Rayici Olmayan Yabancı Paraların Kurları Belirlendi Maliye Bakanlığı, borsada rayici olmayan yabancı paraların, Vergi Usul Kanunu gereğince 2014 yılı için yapılacak değerlemelerine esas olmak üzere kurlarını belirledi.
08:10
Dışişleri'den Pakistan ve Irak'taki Saldırılara Kınama Dışişleri Bakanlığı Pakistan ve Irak'ın başkenti Bağdat'taki saldırıları kınadı.
00:58
Dışişleri Bakanlığı, Pakistan'daki Bombalı Saldırıyı Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Pakistan’ın Sind Eyaleti’nin Şikarpur şehrinde, en az 20 kişinin hayatını kaybettiği, bir Şii ibadet hanesine yapılan bombalı saldırıyı kınadı.
22:43
Pakistan'daki Bombalı Saldırı Dışişleri Bakanlığı, saldırıyı şiddetle kınadı.
19:11
Pakistan'daki Bombalı Saldırı Camiye yönelik saldırıda ölü sayısı 49'a yükseldi.
18:12
Tcmb Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle:
16:44
Pakistan'da Camiye Bombalı Saldırı Diyanet İşleri Başkanı Görmez: "Bir Müslüman olarak bu tür eylemleri hiçbir şekilde tasvip etmediğimizi tüm dünyaya bildirmek istiyoruz.
15:39
Irak'ta Kanlı Cuma: 114 Ölü, 152 Yaralı Irak'ın Bağdat, Kerkük, Musul, Selahaddin ve Anbar illerinde meydana gelen terör saldırılarında toplam 114 kişi öldü, 152 kişi yaralandı.
Irak'ta Kanlı Cuma: 114 Ölü, 152 Yaralı
15:24
Pakistan'da Camiye Bombalı Saldırı Pakistan'da camiye bombalı saldırı.
Pakistan'da Camiye Bombalı Saldırı
14:53
Pakistan'da Cuma Namazı Çıkışı Bombalı Saldırı: 33 Ölü, 55 Yaralı Pakistan'ın Sindh eyaletinde, cuma namazında bir Şii camisine düzenlenen bombalı saldırı sonucu 33 kişi öldü, 55 kişi ise yaralandı.
14:43
Hong Kong ve AB Kararları Gemi Sökümünü Liderliğe Taşıyacak Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Başkanı Adnan Saka ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği’ni (GEMİSANDER) ziyaret etti.
14:21
Pakistan'da Camiye Bombalı Saldırı: 20 Ölü Pakistan'ın Sind eyaletinde Şiilere ait olduğu bilinen bir camiye cuma namazı sırasında düzenlenen bombalı saldırıda ilk belirlemelere göre 20 kişi yaşamını yitirdi.
Pakistan'da Camiye Bombalı Saldırı: 20 Ölü
14:03
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, Şanlıurfa'da Seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’ya gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, güney sınırlarının radikal örgütler için güvenli bir yaşam alanı haline geldiğini ifade etti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, Şanlıurfa'da
12:54
Pakistan'da Cuma Namazı Çıkışı Camiye Bombalı Saldırı: 31 Ölü Pakistan'ın Sindh eyaletinde, Cuma namazında bir camiye bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda 31 kişi hayatını kaybederken, 40 kişi de yaralandı.
Pakistan'da Cuma Namazı Çıkışı Camiye Bombalı Saldırı: 31 Ölü
12:48
Pakistan'da Camiye Bombalı Saldırı: En Az 20 Ölü Pakistan'ın güneyinde bulunan Shikarpur bölgesinde bir camiye düzenlenen bombalı saldırı sonucu en az 20 kişi hayatını kaybetti.
12:46
Pakistan'da Cuma Namazı Çıkışı Camiye Bombalı Saldırı: 20 Ölü, 40 Yaralı Pakistan’ın Sindh eyaletinde, Cuma namazında bir camiye bombalı saldırı düzenlendi.
12:10
CHP İş Dünyası Grubu, Şanlıurfa'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Suriye sadece güvenliğimiz ve sosyal dengemiz açısından değil, orta ve uzun dönem ekonomimiz üzerinde de ciddi bir risk unsurudur"
CHP İş Dünyası Grubu, Şanlıurfa'da
17:00
Kimse Yok mu Gönüllüleri, Afrika ve Asya'da 99 Katarak Hastasına Işık Olacak Kimse Yok Mu Derneği Kocaeli Şubesi gönüllüleri, yaptıkları bağışlarla Afrika ve Asya’da katarakt hastalığı nedeniyle ışığa hasret kalan 99 hastaya umut oldu.
14:39
Pakistan'da Gaz Zehirlenmesi: 11 Ölü Pakistan'ın güneybatı eyaleti Belucistan'da gaz sobasından sızan gaz nedeniyle aynı aileye mensup 11 kişi hayatını kaybetti.
12:41
Yrd. Doç. Dr. Örnek: "Süper Güçlerin İçinde Şu Anda En Zor Durumda Olanı Rusya'dır" İstanbul Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Yavuz Örnek, yakın gelecekti bir dünya savaşını tetikleyecek oluşumlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
08:54
IŞİD, Afganistan ve Pakistan'da Teşkilat Kuruyor IŞİD, Taliban'dan ayrılan bir grupla Pakistan ve Afganistan'da teşkilatlanmaya başladığını duyururken, başlarına atadığı emiri de ilan etti.
IŞİD, Afganistan ve Pakistan'da Teşkilat Kuruyor
21:42
Pakistan'da Silahlı Çatışma Karaçi kentindeki silahlı çatışmada 5 Taliban üyesi öldürüldü.
20:47
Bodrum'da, Zeytinyağı Tadım Etkinliği Düzenlendi Bodrum'da, zeytinyağı tadım etkinliği düzenlendi- Zeytin Dostu Derneği Genel Sekreteri ve TÜBİTAK Teknik Danışmanı Totoş: - "Bilimsel verilere göre zeytinyağı kansızlık rahatsızlığı olan kişilere iyi geliyor.
Bodrum'da, Zeytinyağı Tadım Etkinliği Düzenlendi
18:40
Bodrum'da, Zeytinyağı Tadım Etkinliği Düzenlendi Zeytin Dostu Derneği Genel Sekreteri ve TÜBİTAK Teknik Danışmanı Totoş: "Bilimsel verilere göre zeytinyağı kansızlık rahatsızlığı olan kişilere iyi geliyor.
Bodrum'da, Zeytinyağı Tadım Etkinliği Düzenlendi
18:00
Pakistan'da İnsansız Hava Aracı Saldırısı Kuzey Veziristan'daki saldırıda 6 kişi öldü.
16:26
Tcmb Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle:
Tcmb Döviz Kurları
14:55
Türkiye Afet Yönetimi Strateji Belgesi" Çalıştayı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Ne gariptir ki dünya bir taraftan Holokost'tan kurtulanların yıl dönümünü idrak ederken, bununla ilgili dünyanın dört bir tarafında demeçler verilir, törenler yapılırken, aynı gün içinde Kahire'de toplanan BM Mültecilere Yardım Kuruluşu ise Filistin'de tabiri caizse Holokost benzeri bir baskıya maruz kalan, yakılan, yıkılan on binlerce evi 'onaramayacağız' diyerek, bütün dünyaya ilan ediyor" "Bu büyük bir çifte standarttır, bu büyük bir ayıptır, bu büyük bir
14:54
D-8 4. Sanayi Bakanları Toplantısı Sona Erdi İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen Gelişen Sekiz Ülke 4. Sanayi Bakanları Toplantısı sona erdi.
14:48
Kurtulmuş: "Nerede, Kimin, Neye İhtiyacı Varsa Türkiye Orada" "Türkiye Afet Yönetimi Strateji Belgesi" çalıştayı-Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"Ne gariptir ki dünya bir taraftan Holokost'tan kurtulanların yıl dönümünü idrak ederken, bununla ilgili dünyanın dört bir tarafında demeçler verilir, törenler yapılırken, aynı gün içinde Kahire'de toplanan BM Mültecilere Yardım Kuruluşu ise Filistin'de tabiri caizse Holokost benzeri bir baskıya maruz kalan, yakılan, yıkılan on binlerce evi 'onaramayacağız' diyerek, bütün dünyaya ilan ediyor"-"Bu büyük bir
Kurtulmuş: 'Nerede, Kimin, Neye İhtiyacı Varsa Türkiye Orada'
12:26
Afgan Talibanı Çin'i Ziyaret Etmiş Afganistan Talibanı, Çin’i son zamanlarda ziyaret ettiklerini doğruladı.
07:55
Pakistan'da Operasyon: 86 Ölü Pakistan'ın aşiret bölgelerinde Taliban militanlarına karşı devam eden operasyon kapsamında düzenlenen hava saldırılarında öldürülen militanların sayısı 86'ya yükseldi.
Pakistan'da Operasyon: 86 Ölü
03:15
Cemil Çiçek Holocaust Anma Töreninde Konuştu TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Yahudi Cemaati Başkanı İshak İbrahimzadeh ve çok sayıda davetli Halocaust anma törenine katıldı.
Cemil Çiçek Holocaust Anma Töreninde Konuştu
01:01
Çiçek: "Terör Eylemi Gerçekleştirenlerin, Herhangi Bir Dinle Alakası Olamaz" Uluslararası Holokost Anma Günü-TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Çiçek: 'Terör Eylemi Gerçekleştirenlerin, Herhangi Bir Dinle Alakası Olamaz'
00:33
Holocaust Anma Töreni Bilkent Konser Salonu'nda Düzenlendi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, "Siyasetçilerin, aydınların, bilim adamlarının, din adamlarının, basın mensuplarının ve basın patronlarının söylemlerinde çok dikkatli davranmaları, herhangi bir dinin ve ırkın mensuplarını töhmet altında bırakacak açıklamalardan kaçınmaları gerekir" dedi.
Holocaust Anma Töreni Bilkent Konser Salonu'nda Düzenlendi
00:02
Çiçek: "Bağımsız Bir Filistin Devleti Kurulmalıdır" Uluslararası Holokost Anma Günü-TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Çiçek: 'Bağımsız Bir Filistin Devleti Kurulmalıdır'
23:56
Uluslararası Holokost Anma Günü TBMM Başkanı Çiçek: "Antisemitizm, islamofobi ve diğer ırkçılık, ayrımcılık ve yabancı düşmanlığı türlerinin hepsi, aynı bataklıktan beslenen hastalıklardır.
Uluslararası Holokost Anma Günü
21:40
Pakistan'da Taliban Operasyonu Öldürülen militanların sayısı 63'e yükseldi.
17:37
Ak Partili İçten'den İslam Düşmanlarına Sert Cevap AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, "Anam babam sana feda olsun’ dediğimiz Resulullah’a alçakça saldırma cüretinde bulunanlar bilsinler ki bu can, bu beden oldukça bunun hesabını soracak milyonlarca Müslüman var" dedi.
Ak Partili İçten'den İslam Düşmanlarına Sert Cevap
17:17
Edirne'de, 114 Kaçak Yakalandı Edirne'de, yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 114 kişi yakalandı.
17:07
Pakistan'da Taliban Operasyonu Haybar'daki hava saldırılarında 10 militan öldürüldü.
16:45
Tcmb Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle:
11:49
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü'nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:44:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PAKİSTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]