15:3100
SON DAKİKA PAKİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Pakistan Haberleri

   

  Agem'den Suriyeli Çocuklara Yardım

  AGEM üyeleri, öğrenci ve öğretmenlerle Suriyeli çocuklara, ayakkabı, kıyafet, kırtasiye malzemesi yardımında bulundu. (Bugün 14:38)

   

  Musavi: 'İslam Dünyası Üstüne Düşeni Yapmalı'

  Musavi: "İslam Dünyası Üstüne Düşeni Yapmalı"

  "İslam dünyası üstüne düşeni yapmalı"D-8 Genel Sekreteri Musavi, Pakistan'da 132'si çocuk 148 kişinin öldüğü okul baskınına dair, "İslam ülkeleri olarak üzerimize düşeni yaparsak bu tür olaylar da yaşanmayacaktır" dedi. (Bugün 12:15)

   

  'İslam Dünyası Üstüne Düşeni Yapmalı"

  D 8 Genel Sekreteri Musavi: "(Pakistan'daki okul baskını) İnşallah bundan sonra bu tür üzücü ve tarifi imkansız olaylar hem İslam dünyasında hem de dünyada yaşanmaz" "Eğer İslam ülkeleri olarak biz üzerimize düşeni yaparsak, kendi aramızdaki iş birliğine daha fazla önem verirsek refahımız ve zenginliğimiz. (Bugün 11:53)

   

  Netanyahu Hezimeti Telafi Peşinde'

  Netanyahu Hezimeti Telafi Peşinde'

  Hamas, Ağustos ayında ilan edilen ateşkesin ardından Gazze’ye ilk kez hava saldırısı düzenleyen İsrail'i ateşkesi sabote etmekle, Netanyahu'yu da Gazze'deki hezimeti telafi etmeye çalışmakla suçladı. (Dün 15:08)

   

  KCK Eşbaşkanı Bayık: Silah Bırakmak Ölüm Demek

  KCK Eşbaşkanı Bayık: Silah Bırakmak Ölüm Demek

  KCK Eşbaşkanı Cemil Bayık, Öcalan'ın müzakere taslağını görüşüp belirlenen tarihe kadar sonuçlandırmadan silah bırakmayacaklarını söyledi. (Dün 15:08)

   

  Altyapı Sorununa Oltalı Tepki

  Altyapı Sorununa Oltalı Tepki

  Iğdır’da bir Oto Sanayi Sitesi çalışanı, altyapı sorunlarının neden olduğu su birikintilerini, göle dönüşen yola olta atarak protesto etti. (Dün 15:08)

   

  Der Spiegel Muhabiri: Türkiye'deki Baskı Taliban'ın Yaptığını Aştı

  Alman Der Spiegel dergisinin Pakistan asıllı Türkiye muhabiri Hasnain Kazim, Soma'daki maden kazasının ardından aldığı tehditleri Taliban'ın bile kendisine yapmadığını söyledi. (Dün 14:13)

   

  Türkiye'nin 2023 İslami Bankacılık Hedefi 180 Milyar Dolar

  Türkiye'de İslami bankacılığın pazar payını şu anki yüzde 5,9 seviyesinden 2023'te yüzde 15'e çıkacağı tahmininde bulunan raporda, bu pazar payının 180 milyar dolarlık sektör büyüklüğü anlamına geldiğine de dikkat çekildi. (Dün 12:21)

   

  Dünyada 2014 Böyle Geçti

  2014'ün ikinci çeyreğinde hem Ortadoğu hem de Ukrayna'da çatışmalar hız kesmedi. (Dün 10:07)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 15:31:59. #1.13#