SON DAKİKA PAKİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Pakistan Haberleri

  Gürcistan Acara Bölgesinden Btso Üyelerine Yatırım Daveti

  Gürcistan Acara Bölgesinden Btso Üyelerine Yatırım Daveti

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze ve beraberindeki heyeti ağırladı. (Bugün 13:13)

   

  7 Denizde Hüküm Süren Türk Botu: Kaan

  7 Denizde Hüküm Süren Türk Botu: Kaan

  Dr. Ekber Onuk, kaybettiği oğlu Kaan'ın tasarımı olan tekneleri üreterek Sahil Güvenlik Komutanlığı emrine vermenin yanı sıra 6 ayrı ülkeye de ihraç etti. (Bugün 08:22)

   

  Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (1)

  Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (1)

  Hizmet-İş'in kuruluşunun 36. yılı- Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" dedi. (Dün 23:11)

   

  Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (2)

  Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı (2)

  Hizmet-İş'in kuruluşunun 36. yılı- Hak-İş Genel Başkanı Arslan: "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" dedi. (Dün 23:08)

   

  Hizmet-İş'in Kuruluşunun 36. Yılı

  Hak İş Genel Başkanı Arslan: "Sorumluluğumuz o kadar büyük ve anlamlı ki, bölgemizde, ülkemizde, küremizde mağdur, mazlum, muhtaç kim varsa bizden alacağı var" (Dün 22:32)

   

  Erdoğan - Somali'deki Bomba Yüklü Araçla Yapılan Saldırı

  Erdoğan - Somali'deki Bomba Yüklü Araçla Yapılan Saldırı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'de soruları yanıtladı- Erdoğan: - "(Somali'deki bomba yüklü araçla yapılan saldırı) Doğrusu ben, bu saldırıyı Türkiye'ye veya bize karşı bir saldırı olarak düşünmüyorum. (Dün 16:40)

   

  Erdoğan: Bu Oyunun Önemli Başlığı İslamofobidir

  Erdoğan: Bu Oyunun Önemli Başlığı İslamofobidir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Doğrusu ben, bu saldırıyı Türkiye'ye veya bize karşı bir saldırı olarak düşünmüyorum." dedi. (Dün 16:19)

   

  Erdoğan: 'Türkiye Kapınıza Gelip Dilenecek Bir Ülke Değildir'

  Erdoğan: "Türkiye Kapınıza Gelip Dilenecek Bir Ülke Değildir"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'de soruları yanıtladı- Erdoğan: - "(Somali'deki bomba yüklü araçla yapılan saldırı) Doğrusu ben, bu saldırıyı Türkiye'ye veya bize karşı bir saldırı olarak düşünmüyorum. (Dün 16:17)

   

  Erdoğan: Somali'deki Saldırıyı Türkiye'ye veya Bize Karşı Bir Saldırı Olarak Düşünmüyorum, Düşünmek...

  Cibuti'de Cumhurbaşkanı Guelleh ile düzenlediği ortak basın toplantısının ardından basın mensuplarının, Batı'da yükselen İslamofobi, Somali'de meydana gelen patlama ve Türkiye'nin AB üyelik sürecine ilişkin sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye NATO'da var, OECD'de var, diğer birçok oluşumlarda var, niye Avrupa Birliği'ne almıyorsunuz? Demek ki sorun başka. Avrupa Birliği'ne eğer kabul ederlerse girer, kabul etmedikleri takdirde Türkiye kendi yolunu kendisi çizer" dedi. (Dün 15:36)

   

  Erdoğan ve Guelleh Ortak Basın Toplantısı Düzenledi

  Cibuti Cumhurbaşkanı Guelleh ile ortak basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye AB'nin kapısına gelip dilenecek bir ülke değildir." dedi. (Dün 14:08)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'de Soruları Yanıtladı

  Erdoğan: ''(Somali'deki bomba yüklü araçla yapılan saldırı) Doğrusu ben, bu saldırıyı Türkiye'ye veya bize karşı bir saldırı olarak düşünmüyorum. (Dün 13:44)

   

  Güney Afrika'da, Somali ve Pakistanlılara Ait Dükkanlar Yağmalandı

  Güney Afrika'da, Somali ve Pakistanlılara Ait Dükkanlar Yağmalandı

  Güney Afrika’daki Johannesburg şehrinin Soweto bölgesinde, Pazartesi günü Senosi Yusuf isimli Somalili bir dükkan sahibinin hırsızlık yapan 14 yaşındaki bir siyah genci vurması sonucu başlayan olaylarda, en az 3 kişi öldü, 163 kişi tutuklandı. (Dün 13:42)

   

  Erdoğan: ' Saldırıyı Türkiye'ye veya Bize Karşı Bir Saldırı Olarak Düşünmüyorum'

  Erdoğan: " Saldırıyı Türkiye'ye veya Bize Karşı Bir Saldırı Olarak Düşünmüyorum"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'de soruları yanıtladı- Erdoğan: - "(Somali'deki bomba yüklü araçla yapılan saldırı) Doğrusu ben, bu saldırıyı Türkiye'ye veya bize karşı bir saldırı olarak düşünmüyorum. (Dün 13:41)

   

  Pakistan'da İki Işid Militanı Yakalandı

  Pakistan'ın Pencap eyaletinin başkenti Lahor'da "IŞİD terör örgütüne mensup olduğu" belirtilen iki kişinin gözaltına alındığı bildirildi. (Dün 13:15)

   

  D-8'e Yeni Üye Ülke Alınmayacak"

  D 8 Genel Sekreteri Musavi: "Yeni üyeye pek açık değiliz. Üye ülkelerin liderlerinden oluşan D 8 Zirvesi'nin aldığı karara göre bu sayıyı artırmayacağız" "Üye ülkeler sayının artmasına sıcak bakmıyor. (Dün 11:41)

   

  Bahreyn, T129 ATAK Helikopteri Almak İçin Türkiye İle Görüşüyor

  Bahreyn, T129 ATAK Helikopteri Almak İçin Türkiye İle Görüşüyor

  Bahreyn Hava Kuvvetleri yetkilisi TAI ve ASELSAN tarafından geliştirilen T129 ATAK taarruz helikopteri ile yakından ilgilendiği ve görüşmelere başlandığı söyledi. (Dün 11:29)

   

  Fransız Mizah Dergisine Tepkiler

  Hindistan hükümeti, Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürleri yayınlayan mizah dergisi Charlie Hebdo'ya yönelik protestolar nedeniyle Keşmir'in başkenti Srinagar'ın bazı bölgelerinde sokağa çıkma yasağı kararı aldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Pakistan'daki Terör Operasyonları

  Pakistan'da 16 Aralık'ta bir okula düzenlenen saldırının ardından 7 bin 309 noktada gerçekleştirilen operasyonlarda 3 bin 766 kişi tutuklandı, 20 terör hükümlüsü idam edildi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Charlie Hebdo Dergisi Pakistan'da Protesto Edildi

  Charlie Hebdo Dergisi Pakistan'da Protesto Edildi

  Fransız mizah dergisine tepkiler- Charlie Hebdo dergisi Pakistan'da protesto edildi Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun Hz. Muhammed'e ilişkin olduğu iddia edilen karikatürleri yayınlaması Pakistan'ın başkenti İslamabad'da protesto edildi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

 

  Pakistan'da Teröre Darbe: 1 Ayda 1800 Kişi Tutuklandı

  Pakistan’da geçtiğimiz ay 134 öğrencinin öldüğü kanlı okul saldırısı sonrası ülke genelinde güvenlik tedbirleri üst seviyeye çıkarılmış ve teröre karşı ‘Ulusal Eylem Planı’ bildirisi yayınlanmıştı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Pakistan'da Binler, Charlie Hebdo Dergisini Protesto Etti

  Pakistan'da Binler, Charlie Hebdo Dergisini Protesto Etti

  Pakistan’ın başkenti İslamabad’da düzenlenen gösteride binlerce kişi, Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo’yu protesto etti. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Cenaze Törenine Katıldı

  Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Cenaze Törenine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in Riyad'da düzenlenen cenaze törenine katıldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  IŞİD Militanları Birbirine Girdi: 25 Ölü

  IŞİD Militanları Birbirine Girdi: 25 Ölü

  Peşmerge'nin saldırıları sonrasında IŞİD'in Nakşibendi grupları arasında çıkan çatışmalarda 25 örgüt üyesinin öldüğü belirlendi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Tcmb Döviz Kurları

  Tcmb Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle: (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Vefatı

  Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın Vefatı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze törenine katıldı Erdoğan, yeni kral Selman bin Abdulaziz ve kraliyet ailesi bireyleriyle saf tutarak cenaze namazı kıldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kral Abdulaziz'in Cenaze Törenine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kral Abdulaziz'in Cenaze Törenine Katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze törenine katıldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Pakistan'da Taliban Lehine Dua Eden İmama Gözaltı

  Lahor kentinde "Talibanın zaferi için dua ettiği" belirtilen imam gözaltına alındı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  İsipab 10. Konferansı Sona Erdi

  Konferansın sonunda İstanbul Deklarasyonu açıklandı Deklarasyonda, artan sayıda acil durumlara daha iyi cevap verebilmek adına küresel insani sistemin reforme edilmesine ivedilikle ihtiyaç duyulduğu, mezhepçilik ve etnik bölünmelere dayalı politikaların geniş bölgede istikrarsızlıklar ve tehditlerin artmasını tetiklediği, bu tür politikaların DEAŞ ve benzeri şiddet yanlısı radikal gruplar için mümbit bir zemin oluşumuna yol açtığı vurgulandı Paris'teki terör saldırıları kınanırken, bu (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Tcmb Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle: (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Tapi Doğalgaz Projesi 3,5-4 Yılda İnşa Edilecek

  Türkmenistan doğalgazının Pakistan ve Hindistan gibi Güney Asya ülkelerine ulaşmasına imkan sağlayacak Türkmenistan-Afganistan-Pakistan-Hindistan (TAPİ) doğalgaz boru hattı projesinin 3,5-4 yılda inşa edilmesi planlanıyor. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Pakistan'da Terörizme Karşı Yeni Adım

  Hakkani hareketi yasaklandı BM terör listesinde yer alan örgütlerin mal varlıkları donduruldu. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  D-8 Ülkeleri Sanayi Bakanları İran'da Bir Araya Gelecek

  Gelişen Sekiz Ülke 4. Sanayi Bakanları Toplantısı, 26-28 Ocak tarihlerinde İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenecek. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Pakistan'da Trafik Kazası: 6 Ölü

  Pakistan'ın Haybar Pakhtun Huvah eyaletinde bir yolcu minibüsünün uçuruma yuvarlanması sonucu altı kişi hayatını kaybetti, yedi kişi yaralandı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  İsipab 10. Konferansı

  TBMM Başkanı Çiçek, Mali Ulusal Meclisi Başkanı Siddibe ve Pakistan Meclis Başkanı Sadık ile bir araya geldi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  TBMM Başkanı Çiçek, Pakistan ve Mali Meclis Başkanı ile Görüştü

  TBMM Başkanı Çiçek, Pakistan ve Mali Meclis Başkanı ile Görüştü

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Mali Ulusal Meclisi Başkanı Issaaka Siddibe ve Pakistan Halk Meclisi Başkanı Serdar Ayaz Sadıq ile görüştü. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Ek Bilgilerle) Obama: Müslümanların Saldırgan Bir Biçimde Tek Tipleştirilmesini Reddediyoruz

  Abd Başkanı Barack Obama, Amerikan başkanlarının geleneksel olarak her yıl Kongre'de yaptıkları 'Birliğin Durumu' konuşmasında Müslümanları tek tipleştirmeyi reddettiklerini belirterek şunları kaydetti: "Amerikalılar olarak, tehdit altında olduğumuz zaman bile kişilerin haysiyetine saygılıyızdır; işte bu yüzden işkenceyi yasakladım. İşte bu yüzden dünyanın bazı kısımlarında yeniden baş gösteren korkunç antisemitizme karşı sesimizi yükseltmeye devam ediyoruz. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Yusuf El Selefi, Türkiye'den Kaçıp Pakistan'da IŞİD'i Kurmuş

  Yusuf El Selefi, Türkiye'den Kaçıp Pakistan'da IŞİD'i Kurmuş

  Reuters'a konuşan bir kaynak, 'IŞİD'in Pakistan'daki temsilcisi' El Selefi'nin Türkiye'de yakalandığı ama kaçmayı başararak Pakistan'da IŞİD'i kurduğunu ileri sürdü. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Manus Adası'ndaki Sığınmacıların Açlık Grevine Avusturalya'lılardan Destek

  Manus Adası'ndaki Sığınmacıların Açlık Grevine Avusturalya'lılardan Destek

  Manus Adası'ndaki sığınmacıların açlık grevi- Melbourne'de yüzlerce kişi, Manus Adası Gözetim Merkezi'nde açlık grevi ve protesto eylemi yapan sığınmacılara destek gösterisi düzenledi - Avustralya'nın Melbourne kentinde Manus Adası Gözetim Merkezi'nde açlık grevi ve protesto eylemi yapan sığınmacılara destek gösterisi düzenlendi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Davutoğlu Wilton Park'ta Konuştu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Wilton Park’taki konuşmasında teröre verilen desteği eleştirdi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Tcmb Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) İdare Merkezi tarafından saat 15.30'da belirlenen gösterge niteliğindeki döviz kurları şöyle: (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Davutoğlu: Hiçbir Milletvekilimize Baskı ve Yönlendirme Olmamıştır (2)

  Filistin SORUNU İngiltere'ye resmi bir ziyarette bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Londra'da Wilton Park Toplantısı'nda konuştu. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Türkmenistan'da Bir İlk: Afgan Lidere Atlı Karşılama

  Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani'ye büyük bir jest yaptı. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Manus Adası'ndaki Sığınmacıların Açlık Grevi

  Melbourne'de yüzlerce kişi, Manus Adası Gözetim Merkezi'nde açlık grevi ve protesto eylemi yapan sığınmacılara destek gösterisi düzenledi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Başbakan Davutoğlu, İngiltere'de

  Başbakan Davutoğlu, İngiltere'de

  Davutoğlu: (3) ''Uluslararası krizlerin çözümü ile ilgili iyi bir yönetişim gerekmekte ve bugün bu söz konusu değil'' "Siyasi değerler konusunda her yerde demokrasiden bahsedebilirsiniz ancak stratejik çıkarlar çerçevesinde şayet bir ülkedeki askeri darbeyi ayrı tutarsanız, bu şekilde yaklaştığınızda. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 20:20:42. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PAKİSTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]