SON DAKİKA PAMİR PEKİN HABERLERİ

Son Dakika Pamir Pekin Haberleri


PAMİR PEKİN

... Devamı

13:02
Kübra Küçük Fena Yakalandı Kenan İmirzalıoğlu aşkı ile ünlenen Kübra Küçük, hızlı çapkın çıktı.
12:38
Oyuncu Pamir Pekin'i Bıçaklayan Sanığa 13 Yıl 4 Ay Hapis Cezası Birçok dizide oyunculuk yapan Pamir Pekin ve arkadaşı Koray Korkut'u, Bebek'te bıçakla yaraladığı gerekçesiyle yargılanan sanık Burak Can Çil, 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Oyuncu Pamir Pekin'i Bıçaklayan Sanığa 13 Yıl 4 Ay Hapis Cezası
12:02
Oyuncu Pamir Pekin'in Bıçaklanması Davasında Karar Pekin ile arkadaşı Koray Korkut'u bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan   sanık Burak Can Çil, 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı
Oyuncu Pamir Pekin'in Bıçaklanması Davasında Karar
11:22
Dizi Oyuncusunu Bıçaklayan Sanığa 13 Yıl 4 Ay Hapis Dizi oyuncusu Pamir Pekin ve arkadaşını bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan sanığa 13 yıl 4 ay hapis cezası verildi.
Dizi Oyuncusunu Bıçaklayan Sanığa 13 Yıl 4 Ay Hapis
11:19
Oyuncu Pamir Pekin ve Arkadaşını Bıçaklayan Sanığa 13 Yıl 4 Ay Hapis Oyuncu Pamir Pekin ve arkadaşı Koray Korkut'u bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan sanığa, 13 yıl 4 ay hapis cezası verildi.
İstanbul 5.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında, tutuklu sanık Burak Can Çil hazır bulundu.
Oyuncu Pamir Pekin ve Arkadaşını Bıçaklayan Sanığa 13 Yıl 4 Ay Hapis
13:32
Dizi Oyuncusuna Bıçaklı Saldırıya 22 Yıl Hapis İstemi Oyuncusu Pamir Pekin'i ve arkadaşı Koray Korkut'u bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan sanık Burak Can Çil'in 22 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması talep edildi.
Dizi Oyuncusuna Bıçaklı Saldırıya 22 Yıl Hapis İstemi
13:17
Dizi Oyuncusu Pamir Pekin'i Yaralayan Sanığın 22 Yıla Kadar Hapsi İstendi Dizi oyuncusu Pamir Pekin ve arkadaşı Koray Korkut'u bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan tutuklu sanık Burak Can Çil'in 22 yıla kadar hapsi istendi.
Dizi Oyuncusu Pamir Pekin'i Yaralayan Sanığın 22 Yıla Kadar Hapsi İstendi
13:00
Dizi Oyuncusunu Yaralayan Sanığın 22,5 Yıl Hapsi İstendi Bebek'te dizi oyuncusu Pamir Pekin ve arkadaşı Koray Korkut'u bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan sanık Burak Can Çil için savcı, mütalaasında 'Kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçundan 22 yıla kadar hapis cezası istedi.
Dizi Oyuncusunu Yaralayan Sanığın 22,5 Yıl Hapsi İstendi
12:31
Oyuncu Pamir Pekin'in Bıçaklanması Davası Davaya ilişkin mütalaasını açıklayan savcı, Pekin ile arkadaşı Koray Korkut'u bıçakla yaraladığı iddia edilen Burak Can Çil'in 22 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti
Oyuncu Pamir Pekin'in Bıçaklanması Davası
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:18:36. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PAMİR PEKİN HABERLERİ
[Hata Bildir]