05:0200
SON DAKİKA PAZARYERİ HABERLERİ

Son Dakika Pazaryeri Haberleri

   

  Bodrum Ziraat Odası Kuruldu

  Bodrum Ziraat Odası Kuruldu

  MUĞLA (İHA) 2011 yılından beri kuruluş işlemleri devam eden Bodrum Ziraat Odası,Türkiye Ziraat Odaları Birliği 12.09.2014/4639 kararıyla resmi olarak kuruldu. (Dün 14:36)

   

  Finali Ahiska Türkleri Yaptı

  Finali Ahiska Türkleri Yaptı

  Seferihisar Kültürler Buluşması, Ahıska ve Kafkas Türkleri'nin ev sahipliğini üstlendiği final gecesiyle tamamlandı. (Dün 10:47)

   

  İzmir Kazandı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin son üç yıl içinde ilçe belediyeleri ile gerçekleştirdiği ortak hizmet projeleri, kente otoparktan mısır kurutma tesisine kadar yaklaşık 223.4 milyon TL değerinde onlarca yatırım kazandırdı. (Dün 10:37)

   

  Bornova Merkez Pazaryeri'nde Tezgahlar Kuruldu

  Başkan Olgun Atila eşiyle birlikte ilk alışverişi yaptı (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Uşak'a Yeni Bir Pazar Yeri Daha Geliyor

  Uşak'a Yeni Bir Pazar Yeri Daha Geliyor

  Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Kemalöz ve Cumhuriyet Mahallelerinin kullanabilmeleri için pazaryeri çalışmalarına başladıklarını ifade etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Atakum'da Kurban Pazar Yeri Hazırlığı

  Atakum'da Kurban Pazar Yeri Hazırlığı

  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, halkın kurbanlıklarını rahat ve hijyenik bir ortamda alması, satıcıların da her türlü temizlik ve barınma ihtiyacını karşılayabilecekleri modern bir kurban pazarı oluşturma çalışmalarının sürdüğünü belirtti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Aydın'da Pazar Yeri Eylemi Sürüyor

  Aydın'da Pazar Yeri Eylemi Sürüyor

  Fatih Mahalle Muhtarı Yıldız Karataş Taşçıoğlu ve mahalle sakinleri, kapalı pazar yerinin kömür deposu olmaması için Efeler Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Otomobilin Çarptığı Eşek ile Köpek Telef Oldu

  Otomobilin Çarptığı Eşek ile Köpek Telef Oldu

  Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde seyir halindeki otomobilin çarptığı eşek ile köpek telef oldu. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kurumsal Sosyal Sorumlulukta Bilgelik ve Bilimsellik Buluşuyor

  Kamuya açık olarak düzenlenecek ve İslami ekonomik modelde kurumsal sosyal sorumluluğun tartışılacağı etkinlikte, "Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri" etkinliği de hayata geçirilecek (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Düzeltme

  "Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Bilecik'te:" başlıklı haberimizin dördüncü paragrafındaki "Haymana Şenlikleri" ifadesi, "Hayme Ana Şenlikleri" olarak düzeltilmiştir. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Bilecik'te Açıklaması

  "(733. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde kürsüde yaşanan olaylar) Maalesef bazı şahıslar provokasyon çıkarttılar, kürsüyü tekmelediler. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Buca'da Goran Fırtınası

  Buca'da Goran Fırtınası

  Buca Belediyesinin balkan dernekleriyle birlikte organize ettiği 3 gün sürecek 4. Balkan Festivali coşkulu başladı. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Buca Balkan Festivali -

  Buca Balkan Festivali -

  Buca Balkan Festivali, Balkanlar'ın tanınmış müzisyeni ve Emir Kusturica filmlerinin unutulmaz bestecisi Goran Bregovic'in konseriyle başladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Buca Balkan Festivali

  Buca Balkan Festivali

  Festival, Balkanlar'ın tanınmış müzisyeni ve Emir Kusturica filmlerinin unutulmaz bestecisi Goran Bregovic'in konseriyle başladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bartın Kozcağız'daki Mazgal Hırsızı Yakalandı

  Bartın Kozcağız'daki Mazgal Hırsızı Yakalandı

  Bartın'ın Kozcağız beldesinde Jandarma ekipleri, kapalı pazaryeri ve sanayi sitesinde bulunan mazgal kapaklarını çalarak kayıplara karışan şahsı yakaladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Çamkule Pazaryeri'nde Tezgahlar Kuruldu

  Bornova Merkez Pazaryeri'nde alışveriş Pazar günü başlıyor (12 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 05:02:57. #1.12#