08:2500
SON DAKİKA PERVARİ HABERLERİ

Son Dakika Pervari Haberleri

  Siirt'te Elektrik Kesintileri

  Siirt Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ), Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Grup Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar nedeniyle 3 gün boyunca kentte elektrik kesintisinin uygulanacağı bildirildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Pervari Belediyesi'nden Eğitime Destek

  Pervari Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Göl 85. Yıl Orta Okulu'nun boya, elektrik, su ve diğer ihtiyaçlarını karşıladı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ilısu Barajı Çed Raporu Kabul Edildi

  Siirt'tin Pervari ilçesinde kurulması planlanan Ilısu Regülatörü ve HES Enerji İletim Hattı'yla ilgili Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) raporu kabul edildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Arıcılık Yeni Bir Geçim Kaynağı Olabilir

  Arıcılık Yeni Bir Geçim Kaynağı Olabilir

  Son yıllarda GAP illerinde yapılan desteklemelerle arıcılık sektörü topraksız aileler için önemli bir geçim kaynağı olmaya başladı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Pervari Kaymakamlığı'ndan Eğitime Destek

  Pervari kaymakamlığı, ilçe merkezi ve köy okullarında eğitim gören öğrencilere yardımcı ders kitabı desteğinde bulundu. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Sentetik Çim Saha Hizmete Girdi

  Sentetik Çim Saha Hizmete Girdi

  Siirt'te yapımı tamamlanan 3 Nolu Sentetik Çim Saha, hizmete açıldı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Siirt'te Sentetik Çim Saha Hizmete Girdi

  Siirt'te Sentetik Çim Saha Hizmete Girdi

  Siirt'te yapımı tamamlanan 3 Nolu Sentetik Çim Saha, hizmete açıldı. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, AK parti iktidarıyla Kürtlere dönük çok önemli haklar verildiğini, bu hakların 2001 yılındaki AK Parti’nin kuruluş programıyla başladığını söyledi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Siirt'te Sürücülere Kış Uyarısı

  Siirt'te Karayolları 94. Şube Şefi Sebahattin Direk, sürücüleri kış mevsiminde yaşanabilecek olumsuz hava şartlarına karşı önlem almaları konusunda uyarıda bulundu. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kar Yağışı Eruh-Şırnak Karayolunu Ulaşıma Kapattı

  Kar Yağışı Eruh-Şırnak Karayolunu Ulaşıma Kapattı

  Ssiirt’in Eruh ilçesi ile Şırnak karayolu dün itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanırken, Pervari ve Şirvan kırsalında kapanan köy yolları ulaşıma açıldı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Siirt'te Etkili Sağanak

  Siirt'in Şirvan ve Pervari ilçelerinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle bazı köy yollarında heyelan meydana geldi, 4 köy yolu ulaşıma kapandı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Jandarma,Vatandaşa Kolonya ve Çikolata İkram Etti

  Jandarma,Vatandaşa Kolonya ve Çikolata İkram Etti

  Siirt İl Jandarma Komutanlığı Trafik ve Asayiş ekipleri,trafik kontrolleri ve asayiş uygulamalarında,sürücü,yolcu ve yayalara çikolata ve kolonya ikramında bulundu. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Pervari'de 2 Yıl Önce Düşen Helikopter - Anma Töreni

  Pervari'de 2 Yıl Önce Düşen Helikopter - Anma Töreni

  Pervari'de 2 yıl önce düşen helikopter- Siirt'in Pervari ilçesinde 2 yıl önce meydana gelen kazada şehit olan 17 asker törenle anıldı- Vali Tutulmaz: "Bu vatan toprakları için hayatlarını kaybeden şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Pervari'de 2 Yıl Önce Düşen Helikopter

  Pervari'de 2 Yıl Önce Düşen Helikopter

  Siirt'in Pervari ilçesinde 2 yıl önce meydana gelen kazada şehit olan 17 asker törenle anıldı Vali Tutulmaz: "Bu vatan toprakları için hayatlarını kaybeden şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ormandalı Mesire Alanı Projesi Kabul Edildi

  Siirt’in Pervari İlçe Kaymakamlığı tarafından hazırlanan ‘Ormandalı Mesire Alanı’ projesi, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından desteklenmeye hak kazandı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Pervari Kaymakamı Kahraman, Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

  Siirt'in Pervari ilçesinde Kaymakam Murat Kahraman, kanaat önderleriyle bir araya gelerek köylerin sorunlarını ele aldı. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Siirt Valisi Tutulmaz: 'Kamu Düzeni İçin Ne Gerekiyorsa Önlem Alacağız'

  Siirt Valisi Tutulmaz: "Kamu Düzeni İçin Ne Gerekiyorsa Önlem Alacağız"

  IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler- Siirt Valisi Tutulmaz: "Bize söyledikleri 'sadece oturma eylemi yapacağız, kimseye zarar vermeyeceğiz şeklindeydi' ama gelinen noktada öyle olmadığı ortaya çıktı"- "Bu olaylar bize şunu gösterdi, çözüm süreci ayrı iş, kamu düzenini devam ettirmek ayrı iş. Dolayısıyla kamu düzeni için ne gerekiyorsa önlem alacağız"- İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Şen: "Mahallelerde bulunan sağlık ocakları, okullar ve bazı iş yerleri molotof atılarak kundaklanması (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Siirt Valisi Tutulmaz: "Bize söyledikleri 'sadece oturma eylemi yapacağız, kimseye zarar vermeyeceğiz şeklindeydi' ama gelinen noktada öyle olmadığı ortaya çıktı" "Bu olaylar bize şunu gösterdi, çözüm süreci ayrı iş, kamu düzenini devam ettirmek ayrı iş. Dolayısıyla kamu düzeni için ne gerekiyorsa önlem alacağız" İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Şen: "Mahallelerde bulunan sağlık ocakları, okullar ve bazı iş yerleri molotof atılarak kundaklanması üzerine gelen ihbarların itfaiye (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Siirt'te Kaçırılan 3 Kişi

  Siirt'te Kaçırılan 3 Kişi

  Pervari ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırılan biri muhtar 3 kişi serbest bırakıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 08:25:48. #1.12#