SON DAKİKA PERVİN BULDAN HABERLERİ

Son Dakika Pervin Buldan Haberleri

 • 04 Aralık 2016 14:24Hdp'li Buldan ve Sancar, Cezaevinde Demirtaş ve Tutuklu Milletvekillerini Ziyaret EttiHDP'nin TBMM Başkan vekili Pervin Buldan ve Milletvekili Mithat Sancar, alınan izin kapsamında dün Edirne ve Silivri Cezaevi'nde bulunan, aralarında HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın olduğu tutuklu milletvekillerini ziyaret etti.
 • 03 Aralık 2016 21:50Hdp'li Buldan ve Sancar'dan, Cezaevindeki Demirtaş'a ZiyaretHdp'li Buldan ve Sancar'dan, Cezaevindeki Demirtaş'a ZiyaretHalkaların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Milletvekili Pervin Buldan ile Mardin Milletvekili Mithat Sancar, Edirne F tipi cezaevinde bulunan HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş’ı ziyaret etti.
 • 01 Aralık 2016 15:32TBMM Genel KuruluTBMM Genel KuruluAK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, "Ülke olarak tarım arazilerimizi korumak, üretimimizi artırmak ve gıda güvenliğimizi sağlamak oldukça önemlidir.
 • 01 Aralık 2016 04:23Eğitim Alanını Düzenleyen Tasarı TBMM Genel KurulundaEğitim Alanını Düzenleyen Tasarı TBMM Genel KurulundaTBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bazı Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı'nın 20 maddesi daha kabul edildi.
 • 30 Kasım 2016 16:03Adana'da Özel Öğrenci Yurdundaki YangınAdana'da Özel Öğrenci Yurdundaki YangınTBMM Genel Kurulunda, siyasi parti temsilcileri Adana'nın Aladağ ilçesinde 11 öğrenci ve bir eğitmenin yaşamını yitirdiği özel öğrenci yurdunda çıkan yangına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 29 Kasım 2016 17:33TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Pervin Buldan başkanlığında toplandı.
 • 22 Kasım 2016 17:20TBMM Genel KuruluTBMM Genel KuruluHDP'li Meclis Başkanvekili Pervin Buldan, bugün TBMM Genel Kurulunu kendisinin yönetmesi gerektiğini belirterek, "Bugün siz oraya bir kayyım olarak atandınız Sayın (Ahmet) Aydın.
 • 22 Kasım 2016 16:37Hdp'li Bilgen: Siz İstemeseniz de Şimdilik Buradayız (5)HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki "Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de" sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 16:36Hdp'li Bilgen: Siz İstemeseniz de Şimdilik Buradayız (4)HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki "Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de" sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 16:34Hdp'li Bilgen: Siz İstemeseniz de Şimdilik Buradayız (3)HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki "Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de" sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 16:30Hdp'li Bilgen Siz Istemeseniz de Şimdilik Buradayız 1Hdp'li Bilgen Siz Istemeseniz de Şimdilik Buradayız 1Dha ANKARA - HDP'li Bilgen Siz istemeseniz de şimdilik buradayızHDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 16:30Hdp'li Bilgen: Siz İstemeseniz de Şimdilik Buradayız (2)HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki "Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de" sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 16:29Hdp'li Bilgen: Siz İstemeseniz de Şimdilik Buradayız (1)HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki "Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de" sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 15:40Hdp Milletvekili Buldan'a DavaHdp Milletvekili Buldan'a DavaHDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan hakkında, Demokratik Toplum Partisi tarafından düzenlenen bir toplantıdaki konuşması sırasında "Suçu ve Suçluyu Övmek" suçunu işlediği gerekçesiyle 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 22 Kasım 2016 15:39Dha İstanbul Bülteni - 4Dha İstanbul Bülteni - 4İŞADAMI İHSAN KALKAVAN'A FETÖ SORUŞTURMASINDA YAKALAMA KARARI...Haber: Özden ATİK/ İstanbul, DHAFethullahçı Terör Örgütü'ne yönelik soruşturma kapsamında işadamı İhsan Kalkavan hakkında "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan yakalama kararı çıkarıldı.
 • 22 Kasım 2016 15:34Hdp'li Milletvekili Buldan'a DavaHaber: Arzu KAYA, İstanbul DHAHDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan hakkında, Demokratik Toplum Partisi tarafından düzenlenen bir toplantıdaki konuşması sırasında "Suçu ve Suçluyu Övmek" suçunu işlediği gerekçesiyle 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 22 Kasım 2016 15:08Pervin Buldan Hakkında DavaHDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan hakkında, 2008'de düzenlenen bir toplantıdaki konuşmasında "suçu ve suçluyu övme" suçunu işlediği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 22 Kasım 2016 15:05Hdp'li Bilgen: Siz İstemeseniz de Şimdilik BuradayızHDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki "Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de" sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 15:04Dha Ankara - Hdp'li Bilgen: Siz İstemeseniz de Şimdilik BuradayızHDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, 'TBMM çalışmalarını boykot etme' kararını kaldırdıklarını, grup konuşmasındaki "Şimdilik buradayız, burada olacağız siz istemeseniz, size rahatsızlık versek de" sözleriyle açıkladı.
 • 22 Kasım 2016 14:32Hdp TBMM Grup ToplantısıHdp TBMM Grup ToplantısıHDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, "Halk toplantılarını yapmaya devam edeceğiz.
 • 06 Kasım 2016 20:51Kadıköy'de Izinsiz Gösteri Yapan Gruba Polis Müdahale EttiKadıköy'de Izinsiz Gösteri Yapan Gruba Polis Müdahale EttiKadıköy'de, HDP eş genel başkanları ve bazı milletvekillerinin tutuklanmasını protesto için izinsiz gösteri yapan gruba müdahale edildi.
 • 06 Kasım 2016 19:41İfade Vermeye Gitmeyen Hdp'lilere Operasyonİfade Vermeye Gitmeyen Hdp'lilere OperasyonKadıköy'de, HDP eş genel başkanları ve bazı milletvekillerinin tutuklanmasını protesto için izinsiz gösteri yapan gruba müdahale edildi.
 • 28 Ekim 2016 20:56Kadınlar Kışanak ve Anlı'nın Gözaltına Alınmasını Protesto EttiBEYOĞLU'nda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı'nın gözaltına alınmasını protesto etmek isteyen bir grup kadın eylem yaptı.
 • 28 Ekim 2016 20:53Kadınlar Kışanak ve Anlı'nın Gözaltına Alınmasını Protesto EttiKadınlar Kışanak ve Anlı'nın Gözaltına Alınmasını Protesto EttiBEYOĞLU'nda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı'nın gözaltına alınmasını protesto etmek isteyen bir grup kadın eylem yaptı.
 • 27 Ekim 2016 16:04TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulunda söz alan milletvekilleri, Hemşire Ayşegül Terzi'yi tekmeleyerek darbettiği gerekçesiyle yargılanan sanığın tahliye edilmesini eleştirdi.