SON DAKİKA PINARBASI 1260 HABERLERİ

Son Dakika Pınarbası 1260 Haberleri

11:53
Pınarbaşı Kaymakamı İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftarda Buluştu Pınarbaşı öğretmenevi bahçesinde Pınarbaşı Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine iftar verildi.
Pınarbaşı Kaymakamı İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftarda Buluştu
13:12
Sahurların Vazgeçilmezi Pınarbaşı Tahinlisi Pınarbaşı ilçesinde, ramazan ayında sahurların vazgeçilmezi olan tahinliye vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Sahurların Vazgeçilmezi Pınarbaşı Tahinlisi
14:10
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı Şubat ayında Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne atanan Sıtkı Akgül, geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Kırşehir Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı
14:09
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı Şubat ayında Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Sıtkı Akgül, geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Kırşehir Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı
14:39
Ağlı Azdavay Pınarbaşı Ulus Yolu Yapılıyor Kastamonu’nun Ağlı Azdavay Pınarbaşı İlçeleri ile Bartın ili Ulus İlçesi arasında yapılacak yol çalışmaları tekrar başladı.
Ağlı Azdavay Pınarbaşı Ulus Yolu Yapılıyor
10:27
Pınarbaşı Küçük Sanayi Sitesi İnşaatı Temeli Atıldı Pınarbaşı ilçesi küçük sanayi sitesi inşaatının temeli atıldı.
Pınarbaşı Küçük Sanayi Sitesi İnşaatı Temeli Atıldı
16:40
Pınarbaşı Emniyet Müdürlüğüne Yapılan Bombalı Saldırısının Davası Ertelendi Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde 2 yıl önce Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan canlı bomba saldırısında, canlı bombanın el bombasını düşürdükten sonra kendini havaya uçurduğu ortaya çıktı.
17:14
Develi, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, İncesu ve Tomarza Muhtarları Kayseri Şeker'de Kayseri Pancar Kooperatifi ve Kayseri Şeker Fabrikası yöneticileri, 2014 yılında seçilen muhtarlarla tanışma, Pancar ekim alanları, Pancar çiftçisinin karşılaştıkları sorunları görüşmek, Kayseri Pancar Kooperatifi ile Kayseri Şeker Fabrikası çalışmaları hakkında bilgilendirme faaliyetleri kapsamında Develi, Yahyalı, Yeşilhisar, Tomarza, Pınarbaşı, İncesu ilçelerinde pancar ekimi yapılan köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldiler.
Develi, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, İncesu ve Tomarza Muhtarları Kayseri Şeker'de
13:09
Pınarbaşı ve Sarızlı Hacı Adaylarına Seminer Verildi Pınarbaşı ve Sarız ilçelerinden bu yıl Hacc'a gidecek Hacı adayları için haccı daha iyi anlaması ve öğrenmesi amacıyla, Kayseri İl Müftülüğünün organize ettiği Hac Eğitim Semineri Pınarbaşı Merkez Karslı Camii'nde yapıldı.
Pınarbaşı ve Sarızlı Hacı Adaylarına Seminer Verildi
16:22
Pınarbaşı Emniyet Müdürlüğü, Şehit Arkadaşları İçin Mevlit Okuttu İki yıl önce Kayseri’nin Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik bombalı saldırıda şehit düşen polis memurları Ahmet Geben ve İsmail Sakın için bu gün Pınarbaşı Merkez Karslı Camii’nde mevlit okundu.
Pınarbaşı Emniyet Müdürlüğü, Şehit Arkadaşları İçin Mevlit Okuttu
13:48
Yağmur Pınarbaşı Çiftçisinin Yüzünü Güldürdü Pınarbaşı'nda yaklaşık bir haftadır aralıklarla yağan yağmur en çok çiftçiyi sevindirdi.
Yağmur Pınarbaşı Çiftçisinin Yüzünü Güldürdü
18:30
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı Şubat ayında Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Sıtkı Akgül, geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Kırşehir Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı
16:33
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Göreve Başladı Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne atanan, Eyüp Pınarbaşı yeni görevine başladı.
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Göreve Başladı
16:06
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne atanan Eyüp Pınarbaşı görevine başladı.
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Pınarbaşı Görevine Başladı
10:04
Pınarbaşı ve Sarız da Büyükşehir Hizmetleri ile Tanışıyor Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, ilçelerdeki yatırım programının belirlenmesi için yapmış olduğu toplantıları Pınarbaşı ve Sarız ilçeleri ile devam ettirdi.
Pınarbaşı ve Sarız da Büyükşehir Hizmetleri ile Tanışıyor
09:59
Pınarbaşı ve Sarız da Büyükşehir Hizmetleri ile Tanışıyor Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, ilçelerdeki yatırım programının belirlenmesi için yapmış olduğu toplantıları Pınarbaşı ve Sarız ilçeleri ile devam ettirdi.
Pınarbaşı ve Sarız da Büyükşehir Hizmetleri ile Tanışıyor
17:01
Pınarbaşı İlçesinde Hıdırellez Kutlandı Pınarbaşı ilçesi Mirahor köyü sınırları içinde bulunan Seyyid Ali Danışmend Türbesi'nin bulunduğu alanda hıdrellez şenlikleri yapıldı.
Pınarbaşı İlçesinde Hıdırellez Kutlandı
10:31
Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Akay'dan Pınarbaşı Belediye Başkanı Ataş'a Ziyaret Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, 30 Mart mahalli idareler seçimleri sonrası Pınarbaşı Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Dursun Ataş’ı makamında ziyaret etti.
Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Akay'dan Pınarbaşı Belediye Başkanı Ataş'a Ziyaret
10:31
Konyaaltı Pınarbaşı Mahallesi'ne Beşinci Park Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi’ne beşinci parkı hizmete açtıklarını söyledi.
Konyaaltı Pınarbaşı Mahallesi'ne Beşinci Park
13:55
Pınarbaşı Müftüsü, Belediye Başkanını Ziyaret Etti Pınarbaşı İl Müftüsü Nurullah Koçhan, Kutlu Doğum Haftası sebebiyle Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Pınarbaşı Müftüsü, Belediye Başkanını Ziyaret Etti
10:40
MHP İl Başkanı Mete Eke, Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş'ı Ziyaret Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mete Eke ve Yönetim Kurulu üyeleri, 30 Mahalli İdareler Seçimlerinde Başkanlık görevini kazanan İlçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine Özvatan ve Sarıoğlan İlçesinin ardından Pınarbaşı ile devam etti.
MHP İl Başkanı Mete Eke, Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş'ı Ziyaret Etti
12:12
Pınarbaşı Emniyet Müdürlüğüne Yapılan Saldırı Olayın ardından ilçenin giriş ve çıkışlarında artırılan güvenlik önlemlerinin yanı sıra son olarak kurulan PTS ile ilçeden geçen tüm araçların plakası 3 saniyede sorgulanıyor.
Pınarbaşı Emniyet Müdürlüğüne Yapılan Saldırı
10:47
Pınarbaşı Belediye Başkanı Ataş, Mazbatasını Aldı MHP'den Pınarbaşı ilçesinde Belediye Başkanı seçilen Dursun Ataş, mazbatasını aldı.
15:41
Pınarbaşı Belediye Başkanından İddialara Cevap Pınarbaşı Belediye Başkanı ve MHP Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, AK Parti İl Başkanlığı tarafından servis edilen haberlerin yalan olduğunu söyleyerek, "2011 yılından beri en fazla zaman ayırdığım iş, hastane işidir" dedi.
Pınarbaşı Belediye Başkanından İddialara Cevap
12:33
Başkan Böcek, Pınarbaşı Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti Konyaaltı Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı Belediyesi Başkan adayı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi Kapalı Semt Pazarcı esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
Başkan Böcek, Pınarbaşı Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti
11:06
Başkan Özhaseki Sarız ve Pınarbaşı Mitinglerinde Kayseri'ye Yaptıklarını Anlattı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Sarız ve Pınarbaşı mitinglerinde Kayseri'ye yaptıklarını anlattı ve ilçelerde ne sorun varsa hepsine omuz vereceğini söyledi.
Başkan Özhaseki Sarız ve Pınarbaşı Mitinglerinde Kayseri'ye Yaptıklarını Anlattı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:38:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PINARBASI 1260 HABERLERİ
[Hata Bildir]