SON DAKİKA PİRAZİZ HABERLERİ

Son Dakika Piraziz Haberleri

15:28
Tezgahlara "Gürcü Hamsisi" Hakim Oldu Karadeniz Bölgesinde deniz suyu sıcaklığının artması sonucu bu sezon istenilen miktarda hamsi avlamayan balıkçıların, Gürcistan karasularında açılarak avladıkları hamsiler tezgahları süslüyor.
Tezgahlara 'Gürcü Hamsisi' Hakim Oldu
15:05
Gürcü Hamsisi" Tezgahlara "Gürcü hamsisi" hakim oldu- Karadeniz Bölgesinde deniz suyu sıcaklığının artması sonucu bu sezon istenilen miktarda hamsi avlamayan balıkçıların, Gürcistan karasularında açılarak avladıkları hamsiler tezgahları süslüyor- Karadeniz Bölgesinde deniz suyu sıcaklığının artması sonucu bu sezon istenilen miktarda hamsi avlamayan balıkçıların, Gürcistan karasularında açılarak avladıkları hamsiler tezgahlardaki yerini alıyor.
Gürcü Hamsisi'
08:45
Osmanlılardan Kaymakam Ahmet Müfit DAĞ Ziyareti Büyük Osmanlı Topluluğu Giresun İl Başkanı İbrahim Ünye ve beraberindekiler Piraziz İlçe Kaymakamı Ahmet Müfit DAĞ'ı makamında ziyaret etti.
15:47
Yurtta Kış Giresun’da kar yağışı nedeniyle 307 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
11:23
Giresun'da Kar Yağışı Giresun’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 435 köy yolu ulaşıma kapanıp eğitime ara verilirken, kar yağışının oluşturduğu güzel manzaralarda objektiflere yansıdı.
Giresun'da Kar Yağışı
11:16
Giresun'da 435 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Giresun'da kar yağışı nedeniyle 435 köy yoluyla ulaşım sağlanamıyor.
13:14
Yurtta Kış Giresun ve Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 640 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
15:00
Doğu Karadeniz'de "Mezgit" Bereketi Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Hamdi Arslan, Doğu Karadeniz'de son yılların en bol mezgit avı döneminin yaşandığını söyledi.
15:05
Giresun Emniyet Müdürlüğü Gençliğe Terörü Anlattı Giresun İl Emniyet Müdürlüğü, terörle mücadelede gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerin yanı sıra önleyici çalışmaların da gerçekleştirildiğini açıkladı.
16:35
Şahin: "Fındıksız Yaşamayı Öğrenmemiz Lazım" Ordu Ticaret ve Sanayi Odası(OTSO) Başkanı Servet Şahin, Ordu ve Giresun illerinin ortasına yapılacak olan havaalanının iki ile yatırımlar kazandıracağını belirtti.
Şahin: 'Fındıksız Yaşamayı Öğrenmemiz Lazım'
17:06
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Giresun'da Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, "Irak ve Suriye'den mülteci hayatına mecbur kılınan insan sayısı 13 milyon 600 bindir" dedi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Giresun'da
16:25
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Giresun'da Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Irak ve Suriye'den mülteci hayatına mecbur kılınan insan sayısı 13 milyon 600 bindir.
14:40
Balıkçılar Hamsi Avına Kota İstedi Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Arslan: "Zamanından önce ve aşırı yapılan avcılık, hamsi popülasyonunu maalesef bitirme noktasına getirdi.
13:33
Vali Karahan Okul Ziyaretlerini Sürdürdü Vali Hasan Karahan, Merkez Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Piraziz İsmail Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Vali Karahan Okul Ziyaretlerini Sürdürdü
12:13
Karadenizli, Adına Türküler Yazdığı Hamsiden Vazgeçmiyor Karadeniz'de balık denildiğinde akla ilk gelen tür olan hamsi, avlanmaya başlanılmasından bu yana zaman zaman artan fiyatına rağmen vatandaşların ilk tercihi oldu.
Karadenizli, Adına Türküler Yazdığı Hamsiden Vazgeçmiyor
08:33
Karayollarında Durum Olumsuz hava koşulları ulaşımda aksamalara yol açıyor.
Karayollarında Durum
10:00
Gündüz Şoför Abla Akşamları Anne Giresun'un Piraziz ilçesinde akşam evinde çocuklarına annelik, gündüz ise dolmuş şoförlüğü yapan Filiz Melikoğlu görenleri şaşırtıyor.
Gündüz Şoför Abla Akşamları Anne
09:17
Giresun'un İlk ve Tek Bayan Dolmuş Şoförünü Görenler Gözlerine İnanamıyor Giresun’un Piraziz ilçesinde akşam evinde çocuklarına annelik, gündüz ise dolmuş şoförlüğü yapan Filiz Melikoğlu görenleri şaşırtıyor.
Giresun'un İlk ve Tek Bayan Dolmuş Şoförünü Görenler Gözlerine İnanamıyor
13:12
Karadeniz'deki Fırtına Hamsi Fiyatını Vurdu Karadeniz'de etkili olan fırtına nedeniyle Giresun'da hamsinin kilosu 15 liraya kadar yükseldi.
Karadeniz'deki Fırtına Hamsi Fiyatını Vurdu
08:58
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
16:49
Batlama Vadisi'nde Yüksek Gerilim Giresun’da Bulancak ve Piraziz ilçelerine giden elektrik hattının tellerinin Merkez ilçe Batlama Sanayi esnaflarının dükkanlarına yakın geçmesi bölge esnaflarının tepkisini çekiyor.
Batlama Vadisi'nde Yüksek Gerilim
15:46
Çakırmelikoğlu: Giresun'un Kaderi Değişecek GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yapımı planlanan Eğribel tüneli ve Güney Çevre Yolu projelerinin tamamlanmasının Giresun'un kaderini değiştireceğini bildirdi.
Çakırmelikoğlu: Giresun'un Kaderi Değişecek
11:29
Denizlerin Kuru Fasulyesi" Bollaşacak Hamsiden sonra en fazla avlanan balık türü olan ve halk dilinde "denizlerin kuru fasulyesi" olarak adlandırılan istavrit, ilerleyen haftalarda istenilen miktara ulaşacak.
15:07
Türkiye'nin Denize Yapılan İlk Havalimanı Havadan Görüntülendi Ordu ve Giresun’a hizmet vermesi amacıyla 2011 yılında temeli atılan ve deniz üzerine inşa edilen dünyanın ikinci, Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı’nın yapımı sürüyor.
Türkiye'nin Denize Yapılan İlk Havalimanı Havadan Görüntülendi
09:44
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin, trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Kara Yollarında Durum
11:43
Serinleyen Hava Palamut Getirdi Denizlerde av yasağının sona ermesinin ardından az miktarda yakalanmasıyla hayal kırıklığı yaratan palamut, deniz suyu sıcaklığının düşmesiyle istenilen miktarda avlanmaya başlandı Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Arslan: "Deniz suyunun soğumasıyla Ordu, Giresun ve Samsun'u kapsayan bölgede çok.
14:13
İşkur İşsizlerin Umudu Oldu Giresun Çalışma ve İş Kurumu’nun (İŞKUR), Toplum Yararına Çalışma Programları kapsamında okullarda alacağı temizlik işçiliğine yoğun ilgi gösterildi.
İşkur İşsizlerin Umudu Oldu
14:37
AK Parti Giresun Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Giresun Merkez ilçe Teşkilatı'nın Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.
11:52
Palamut, Sezonun İlk Haftasında Şaşırttı Denizlerde av yasağının sona ermesiyle bol miktarda avlanacağı tahmin edilen palamut, havaların ısınmasıyla balıkçılarda hayal kırıklığı yarattı Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Arslan: "Şu anda deniz suyu sıcaklığı 27 derece. Balıklar da sıcak sudan rahatsızlık duyduğu için serin sulara hareket ediyor.
Palamut, Sezonun İlk Haftasında Şaşırttı
14:21
Giresun'da Taşıma Eğitim Görecek Okullarda 567 Araç Eksiği Var 15 Eylül'de başlayacak olmasına rağmen Giresun'da taşımalı eğitim görecek okullarda halen taşıma yapacak araç sorunlarının çözülmediği belirtildi.
Giresun'da Taşıma Eğitim Görecek Okullarda 567 Araç Eksiği Var
17:14
Belediye Meclisi'nde "Zihniyet" Tartışması Giresun Belediye Meclis Toplantısı’nda gündem dışı olarak görüşülen trafik sorunu ile ilgili söz hakkı alan AK Parti Belediye Meclis Üyesi İbrahim Usta, yaptığı konuşmasında söylediği “CHP Zihniyeti” ifadesi Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ile sözü tartışmaya yol açtı.
Belediye Meclisi'nde 'Zihniyet' Tartışması
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
12:34
Uzmanlar, Küçük Balık Alınmaması Uyarısında Bulundu 9 cm'den küçük hamsi, 11 cm'den küçük tekir, 13 cm'den küçük istavrit ve barbun, 14,5 cm'den küçük mezgit, 25 cm'den küçük lüfer ve 30 cm küçük levrek almayın.
Uzmanlar, Küçük Balık Alınmaması Uyarısında Bulundu
11:11
Balıkçılar Bu Gece "Vira Bismillah" Diyecek Balıkçılar için 15 Nisan'da başlayan genel av yasağı, gırgır yöntemiyle avlananlar açısından bu gece yarısı sona erecek Gece 00.00'da "vira bismillah" diyecek balıkçılar, sezona bol miktarda palamut avlayarak başlamayı ümit ediyor Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Arslan: "Bu sezon vatandaşlar.
Balıkçılar Bu Gece 'Vira Bismillah' Diyecek
11:28
Palamut Kendini Gösterdi Denizlerde av yasağının devam etmesine rağmen küçük balıkçılar oltayla az da olsa palamut yakalamaya başladı.
Palamut Kendini Gösterdi
12:48
Giresun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Analizi Giresun’da 323 bin 987 seçmenden cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 80 bin 286 kişi oy kullanmadı.
Giresun'da Cumhurbaşkanlığı Seçim Analizi
12:51
Ramazan Bayramı Giresun'un Bulancak ilçesinde Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni yapıldı.
Ramazan Bayramı
14:28
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Trabzon'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun'da bu akşam katılacağı iftar organizasyonu için öğle saatlerinde özel uçakla Trabzon'a gitti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Trabzon'da
13:19
Vali Karahan'dan Mavi Yemiş ve Elma Üretimine Destek Vali Hasan Karahan Bulancak ile Piraziz ilçelerinde mavi yemiş ve elma bahçelerini gezerek iki ürünün ekonomik değerine vurgu yaparak ürünlerin yaygınlaştırılmasını istedi.
Vali Karahan'dan Mavi Yemiş ve Elma Üretimine Destek
18:22
Giresun'da Deniz Suları Temiz Çıktı Giresun'da, halkın yoğun olarak denize girdiği bölgelerde deniz sularının temiz çıktığı bildirildi.
Giresun'da Deniz Suları Temiz Çıktı
11:37
Esnafın Durumu Kooperatif Kapattırdı İl Genel Meclisi Sanayi ve Ticaret Komisyonu’nun hazırladığı rapor, Giresun ve ilçelerindeki esnafın ekonomik durumunu gözler önüne serdi.
Esnafın Durumu Kooperatif Kapattırdı
15:18
21.ömer Hekim Sünnet Şöleni Piraziz Kaymakamlığı ile Piraziz Belediye Başkanlığı tarafından, hayırsever işadamı Öner Hekim’in katkılarıyla düzenlenen 21.Ömer Hekim Sünnet Şöleni, ilçe aile sağlığı merkezi bahçesinde yapılan törenle başladı.
21.ömer Hekim Sünnet Şöleni
14:58
MHP Giresun İl Başkanı Erzurum Balıkçılarla Buluştu MHP İl Başkanı Orhan Erzurum, Piraziz Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Hamdi Arslan'ı ziyaret ederek balıkçı esnafı ile bir araya geldi.
MHP Giresun İl Başkanı Erzurum Balıkçılarla Buluştu
15:12
AK Parti Giresun İl Başkanı Aydın Açıklaması "Piraziz’de nefretle kınadığımız bir olay yaşandı"
15:16
Giresun'daki Gerginliğin Perde Arkası İşçilerin okuldaki tören sırasında çalışmaya devam etmeleri nedeniyle başlayan tartışmanın, işçilerin işine son vermesiyle büyüdüğü iddia edildi.
Giresun'daki Gerginliğin Perde Arkası
16:15
Giresun'da Öğrencilerle İşçiler Arasında Arbede Giresun'un Piraziz ilçesindeki bir lisenin yurt inşaatında çalışan işçilerin İstiklal Marşı söylenirken çalışmaya devam etmeleri, tepkiye neden oldu.
16:06
Giresun'da Vatandaşlar Okula Yürüdü Giresun’un Piraziz ilçesinde bir okulda çalışan Güneydoğulu işçilerin öğretmeni darp ettiği ve İstiklal Marşı'nın okunmasına engel olduğu söylentileri infiale yol açtı.
Giresun'da Vatandaşlar Okula Yürüdü
15:13
Giresun'un Piraziz İlçesindeki Gerginlik Giresun’un Piraziz İlçesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde İstiklal Marşı okunması ile ilgili Güneydoğulu işçiler ile öğretmen ve öğrenciler arasında yaşanan gerginlikle ilgili ilçede tepki dinmiyor.
Giresun'un Piraziz İlçesindeki Gerginlik
14:57
Öğrencilerle İnşaat İşçileri Arasında Arbede Giresun'un Piraziz ilçesindeki lisenin yurt inşaatında çalışan işçilerle öğrenciler arasında çıkan tartışma sonucunda vatandaşları polis engelledi.
Öğrencilerle İnşaat İşçileri Arasında Arbede
14:24
Giresun'da Polis Vatandaş Gerginliği Giresun’un Piraziz ilçesinde bir okulda çalışan Güneydoğulu işçilerin öğretmeni darp ettiği ve istiklal marşının okunmasına engel olduğu söylentileri infiale yol açtı.
Giresun'da Polis Vatandaş Gerginliği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:58:25. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PİRAZİZ HABERLERİ
[Hata Bildir]