SON DAKİKA PKK HABERLERİ

Son Dakika PKK Haberleri

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın Açıklaması

  "Bu ülke kurulurken nasıl Misak ı Milli sınırları içerisinde bir ve bütün olarak kabul gördüyse, aynı zihniyet, aynı kardeşlik anlayışının devam etmesinden yanayız. Bu konuda tavizkar değiliz" (Dün 14:11)

   

  Faz Editörü Dr. Hermann: Erdoğan Rakip Gördüğü Herkesi Yok Etmek İstiyor

  Faz Editörü Dr. Hermann: Erdoğan Rakip Gördüğü Herkesi Yok Etmek İstiyor

  'Erdoğan eğer Türkiye'yi bir diktatörlüğe dönüştürmek istiyorsa bunu başaramayacak. (Dün 10:52)

   

  Pertek'te Belediye Binasına Molotof Kokteyli Atıldı

  Pertek'te Belediye Binasına Molotof Kokteyli Atıldı

  Tunceli'nin Pertek İlçesi'nde yüzleri kapalı PKK'nın gençlik yapılanması olan Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri belediye binası Ak Parti ilçe binası ve 3 birahaneye molotof kokteyli attı. (Dün 00:32)

   

  Belediye ve AK Parti Binasına Molotof Kokteyli Atıldı

  Belediye ve AK Parti Binasına Molotof Kokteyli Atıldı

  Tunceli'nin Pertek İlçesi'nde yüzleri kapalı PKK'nın gençlik yapılanması olan YDG-H üyeleri, belediye binası ve Ak Parti ilçe binasına molotof kokteyli attı. (Dün 00:07)

   

  Cizre'deki Gerginlik

  Cizre'deki Gerginlik

  Cizre'deki gerginlik- Şırnak'ın Cizre ilçesindeki olaylarda saldırıya uğrayan Hüda Par üyelerinin evleri ile bazı derneklerin bulunduğu binanın onarımı tamamlandı- Nur-Der üyesi Deniz: "Bu olaylara maruz kaldığımız için hizmetlerimizden vazgeçecek değiliz. Aksine daha fazla daha şevkle hizmetlerimizi sürdüreceğiz. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Tgb Sakarya Şubesi, Ali Gaffar Okkan'ı Andı

  Tgb Sakarya Şubesi, Ali Gaffar Okkan'ı Andı

  TGB Sakarya Şubesi üyeleri, 24 Ocak 2001’de uğradığı silahlı saldırı sonucu, 5 polis memuruyla birlikte şehit olan Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan için Sakarya’da anma töreni düzenledi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Günlük makamlar için yasal olmayan uygulamalardan vazgeçin” dedi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Şemdinli'de 2 PKK'lı Teslim Oldu

  PKK'nın kırsal alandaki dağ kadrosundan kaçan 2 PKK'lı Şemdinli ilçesinde silahsız ve techizatsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "Cizre'deki olayların uygulayıcısı PKK, KCK ve 21. yüzyılın eşkıyalarıdır" (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Uğur Mumcu Marmaris'te Anıldı

  Uğur Mumcu Marmaris'te Anıldı

  Cumhuriyet Gazetesi yazarı Uğur Mumcu, ülke genelinde olduğu gibi Marmaris’te de anıldı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Cizre'deki Hendekler Vatandaşı Mağdur Ediyor

  Şırnak'ın Cizre ilçesinde, terör örgütü YDG H üyelerince kazılan 184 hendek nedeniyle ilçe sakinleri büyük mağduriyet yaşıyor İzinsiz gösterilerin sık sık gerçekleştiği Sur, Nur ve Cudi mahallelerindeki hendeklerin bulunduğu sokaklarda yaşayanlar evlerine ulaşmakta, sağlık ve itfaiye ekipleri de olaylara müdahalede güçlük çekiyor. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Şemdinli'de 1 PKK'lı Teslim Oldu

  Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde PKK örgüt üyesi 1 kişi güvenlik güçlerine silahsız ve teçhizatsız bir şekilde teslim oldu. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  CHP, Yılmaz'a Genel Başkanlık İçin Gitsin

  CHP, Yılmaz'a Genel Başkanlık İçin Gitsin

  MHP Rize İl Başkanı Cem Kazmaz, CHP'nin Mesut Yılmaz'a sadece "Genel Başkanlık" teklifi götürebileceğini söyledi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

 

  Cizre'deki Gerginlik

  Şırnak'ın Cizre ilçesindeki olaylarda saldırıya uğrayan Hüda Par üyelerinin evleri ile bazı derneklerin bulunduğu binanın onarımı tamamlandı Nur Der üyesi Deniz: "Bu olaylara maruz kaldığımız için hizmetlerimizden vazgeçecek değiliz. Aksine daha fazla daha şevkle hizmetlerimizi sürdüreceğiz. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Mardin'de Jandarma Araçlarına Saldırı

  Mardin'de baraj inşaatında görevli personeli taşıyan jandarma araçlarına PKK tarafından taciz ateşi açıldığı belirtildi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Hakkari'de 1 PKK'lı Teslim Oldu

  Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde bir PKK’lı, güvenlik güçlerine teslim oldu. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Şemdinli'de 1 Terörist Teslim Oldu

  Şemdinli ilçesinde terör örgötünden kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Annesinin Karnında Dehşeti Yaşadı

  Annesinin Karnında Dehşeti Yaşadı

  Annesinin karnında dehşeti yaşadı- Şırnak'ın Cizre ilçesinde evi YDG-H üyelerince yakılan ve 2 yaşındaki çocuğuyla gizlendiği banyonun duvarının balyozla delinmesi sonucu kurtarılan hamile kadının dünyaya getirdiği bebeğin bir elinin kas ve sinirlerinde yüzde 90 uyuşukluk tespit edildi- Gözüngü ailesi, çocuklarının elindeki sıkıntıya, annenin, dehşet anlarından kurtulmak isterken aldığı darbenin neden olduğunu ileri sürdü. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  AK Parti Kayseri Miletvekili Yaşar Karayel Açıklaması

  AK Parti Kayseri Miletvekili Yaşar Karayel Açıklaması

  Yeşilay Kayseri Şubesinin ev sahipliğinde Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşlarının aylık olağan toplantısı yapıldı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Cizre'de Evi Ateşe Verilen Hamile Kadının Bebeği, Sağ Elini Kullanamayacak

  Cizre'de Evi Ateşe Verilen Hamile Kadının Bebeği, Sağ Elini Kullanamayacak

  Cizre'de evi ateşe verilince banyonun duvarının delinmesi sonucu kurtarılan hamile kadının, dünyaya getirdiği bebeğin sağ elinde his kaybı oluştu. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu

  Şırnak'ta terör örgütü PKK'dan kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Narkoterör Operasyonu

  Diyarbakır'da Narkoterör Operasyonu

  Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Hani ilçesinde düzenlediği narkoterör operasyonunda 254 kilogram esrar maddesi ve PKK mensuplarının giydiği kıyafet ele geçirildi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Diyarbakır'da HÜDA-PAR Yürüyüşü Alarmı

  Diyarbakır'da HÜDA-PAR Yürüyüşü Alarmı

  HÜDA-PAR'a yakınlığı ile bilinen "Peygamber Sevdalıları" yarın Diyarbakır İstasyon Meydanı'nda dev bir mitinge hazırlanıyor. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  İett Otobüsüne Molotofkokteylli Saldırı

  Saldırıyla ilgili iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onanan ve otobüs şoförü Recep Keskin'i ''öldürmeye teşebbüs'' suçundan da yargılamaları devam eden 2 hükümlünün avukatları eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin hakkında suç duyurusunda bulundu. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Siirt'teki İzinsiz Gösteriler

  Siirt'te izinsiz gösterilere katıldıkları iddiasıyla gözaltına alınan yaşı küçük 43 çocuğun ailesine para cezası verildi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  PKK'nın Amanos Yapılanmasını Çökerten 11 Polis Meslekten İhraç Edildi

  Terör örgütü PKK’nın Amanos yapılanmasını çökerten ve birçok terör faaliyetini önleyerek büyük olaylarının yaşanmasını önleyen istihbarat ekibindeki polis şefleriyle birlikte 11 polis meslekten ihraç edildi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Mahkeme Kırmızı Fuları İade Etmedi

  Mahkeme Kırmızı Fuları İade Etmedi

  Antalya'da 12 kişinin yargılandığı Gezi davasında, sosyalizmi simgelediği gerekçesiyle suç delili gösterilen kırmızı fular, suçta kullanılmış olabileceği ve ceza verilirse suç aleti olarak el konulması gerekliliğinden dolayı iade edilmedi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  İett Otobüsüne Molotofkokteylli Saldırı Davası

  İett Otobüsüne Molotofkokteylli Saldırı Davası

  Saldırıda otobüs şoförü Recep Keskin'i ''öldürmeye teşebbüs'' suçundan 2 kişinin yargılanmasına devam edildi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Serap Eser Davası: Mahkeme İdris Naim Şahin'in İddialarını TBMM'ye Sordu

  Serap Eser Davası: Mahkeme İdris Naim Şahin'in İddialarını TBMM'ye Sordu

  Mahkeme lise öğrencisi Serap Eser davasından ceza alan iki sanığın, aynı otobüsün şoförünü öldürmeye teşebbüs suçundan yargılandığı davada, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, 'Yapanlar MİT elemanıydıö şeklindeki açıklamasının incelenmesini ve açıklamanın ihbar kabul edilerek bu konuda işlem yapılıp yapılmadığının TBMM'ye sorulmasına karar verdi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  CHP Milletvekili Tunay: Bu Okullar Kimsenin Değil, Türk Milletine Mal Olmuş

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Etiyopya ziyaretinde ‘Türk okullarını kapatın, yenisini açalım’ sözlerine muhalefet partisi milletvekilleri ve Türkiye-Etiyopya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Üyesi milletvekilleri tepki gösterdi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Serap Eser Davası: Mahkeme İdris Naim Şahin'in İddialarını TBMM'ye Sordu

  Mahkeme lise öğrencisi Serap Eser davasından ceza alan iki sanığın, aynı otobüsün şoförünü öldürmeye teşebbüs suçundan yargılandığı davada, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, "Yapanlar MİT elemanıydı" şeklindeki açıklamasının incelenmesini ve açıklamanın ihbar kabul edilerek bu konuda işlem yapılıp yapılmadığının TBMM'ye sorulmasına karar verdi. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Açıklaması

  "Türkiye her zaman Somalililerin yanında oldu, böyle bir bomba patladı diye planımızı, programımızı değiştirmeyecektik, Sayın Cumhurbaşkanımızla beraber Somali’ye gidecektik, ama Kral Abdullah’ın vefatı nedeniyle değiştirmek durumunda kaldık. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Gaziantep Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı

  Gaziantep Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı

  Başbuğ'u duygulandıran asker işe başladı GENELKURMAY eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Gaziantep ziyareti sırasında karşılaştığı, 5 yıl önce Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde PKK saldırısında yaralanan ve işsiz olan Volkan Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde işe başladı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı

  Başbuğ'u Duygulandıran Asker İşe Başladı

  Genelkurmay eski Başkanı Başbuğ'un Gaziantep ziyareti sırasında karşılaştığı, 5 yıl önce Hakkari'de PKK saldırısında yaralanan ve işsiz olan Demir, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde işe başladı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Gezi Davası Sanığı 9 Çocuk Hakim Karşısında

  Antalya'da Gezi olayları ve devamındaki eylemlere ilişkin 13 çocuğun sonuçlanan davasının ardından ikinci dalgada yargılanan 9 çocuk daha hakim karşısına çıktı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu'nda PKK Tartışması

  Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nun 46. Birleşimi saat 14.00’de yoklamasız açıldı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP Ankara Milletvekili Yeniçeri'nin "terör ve bölücülük" hakkında gündemdışı konuşması sırasında HDP Şırnak Milletvekili Kaplan ile arasında sözlü tartışma yaşandı. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı

  Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı

  Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 6 kişinin öldüğü olaylar sırasında PKK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik- Hareketi (YDG-H) üyelerinin mahallelerde kazadığı hendekler dururken, bazı sokaklara Abdullah Öcalan posterleri ile PKK flamalarının asıldığı görüldü. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 02:21:17. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PKK HABERLERİ
[Hata Bildir]