17:0200
SON DAKİKA PKK HABERLERİ

Son Dakika PKK Haberleri

  MHP'li Yeniçeri Açıklaması

  MHP'li Yeniçeri Açıklaması

  "Türkiye, insan hayatının bu denli ucuz olduğu dönemi hiç yaşamamıştır" "Dünya Kobani Günü adı altında yeni bir tahrik ve ayaklanma çıkarılmaya çalışılıyor" (Bugün 15:18)

   

  Destici'den Gündeme İlişkin Değerlendirmeler

  Destici'den Gündeme İlişkin Değerlendirmeler

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, yaşanan maden kazalarına ilişkin, “Derhal bütün ocaklar kapatılmalı ve gerçekten iş güvenliği tam sağlanmış hale gelene kadar açılmamalı ve hepsi iş güvenliğini tam sağlayacak hale getirilmesi zorunlu kılınmalı. Bu tür hadiselerde kaza ya da ihmal sonucu oluşan hadiselere anında müdahale etmek için bu maden ocaklarının bulunduğu havzalara ortak arama kurtarma kurumları oluşturulmalı” dedi. (Bugün 15:05)

   

  Ak Partili İçten'den Mgk Değerlendirmesi

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, "Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmiş bir cumhurbaşkanı olarak paralel yapıyla ilgili bir duruş sergilemesini anlamlı buluyoruz. (Bugün 15:03)

   

  O Bakanlar Orada Nasıl Salına Salına Geziyor; İnsanda Biraz Ar Olur, Haya Olur'

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Karaman Ermenek maden kazası ile ilgili, “Üç gün olmuş, içeriden çöküntüleri çıkarma adına ikinci ray sistemi yeni kuruluyor. (Bugün 15:01)

   

  Kütahya Bağımsız Milletvekili Bal Açıklaması

  Kütahya Bağımsız Milletvekili Bal Açıklaması

  "Net bir şekilde Kuzey Suriye'de PKK'nın kolu PYD'nin devletçiğini korumak için Peşmerge oraya gidiyor" (Bugün 13:43)

   

  Ağrı'yı Kana Bulayacaklardı

  Ağrı'yı Kana Bulayacaklardı

  Ağrı’da, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sırasında silahlı ve bombalı eylem hazırlığında olan şahıslar, polisin başarılı operasyonu sonucu yakalandı. (Bugün 13:43)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 17:02:42. #1.11#