SON DAKİKA POLATELİ HABERLERİ

Son Dakika Polateli Haberleri

11:36
1 Kan 1 Fidan Projesi Hayat Veriyor Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Zeynep Oya Erdem, 2014 yılı için 3 bin 800 adet fidanı bağışçıları adına toprakla buluşturmayı planladıklarını, bu çerçevede gönüllü kan bağışçıları adına Polateli Polatbey mevkiinde fidanlık alanı oluşturulduğunu söyledi.
1 Kan 1 Fidan Projesi Hayat Veriyor
09:18
Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.
Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı
21:13
Kilis'te İlk ve Orta Dereceli Okullar Tatil Edildi Kilis Valisi Süleyman Tapsız, kar yağışı nedeniyle yarın kent merkezinde okulların bir gün süreyle tatil edildiğini söyledi.
23:13
Başbakan Davutoğlu, "Gaziantep'in Yıldızları Ödül Törenine" Katıldı Törene katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Antep halkına, 'Ne talep ederseniz gerçekleştirmeye hazırız. Sizde daha fazla istihdam ve üretim sağlayacaksınız.' dedi.
Başbakan Davutoğlu, 'Gaziantep'in Yıldızları Ödül Törenine' Katıldı
19:35
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu Açıklaması "Bize sığınana, bizim kapımızı açmak boynumuzun borcudur.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu Açıklaması
18:58
Başbakan Davutoğlu, "Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni"Ne Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gaziantep ciddi bir rekabet gücü kazandığını ve bunu destekleyecek projelerin hayata geçirileceğini belirterek, “Amanos Tüneli en kısa zamanda tamamlanacak bu GAP havzasını İskenderun’a bağlayacak” dedi.
Başbakan Davutoğlu, 'Gaziantep'in Yıldızları Ödül Töreni'Ne Katıldı
20:36
Kilis'te Etkili Sağanak Kilis'te etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.
Kilis'te Etkili Sağanak
19:59
Kilis'te Sağanak Kilis’te etkili olan sağanak hayatı olumsuz etkiledi.
12:23
Gaziantep Ortadoğu ve Afrikaya Açılan Kapı İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Bülent Özkan, TRC1 (Gaziantep, Adıyaman, Kilis) Bölgesi illerinden Gaziantep’in önemli bir sanayi-ticaret kenti ve cazibe merkezi olmasının, TRC1 Bölgesi’ni Türkiye’nin Orta Doğu ve Afrika’ya açılan kapısı konumuna getirdiğini söyledi.
Gaziantep Ortadoğu ve Afrikaya Açılan Kapı
16:18
Kilis'te Yoğun Sis Kilis'te yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 10 metrenin altına düştü.
Kilis'te Yoğun Sis
13:35
Kilis'te Öğretmenler Günü Töreni Düzenlendi Kilis'te 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.
19:58
Kilis'te Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri Düzenlendi Garanti Bankası'nın 2002 yılından beri gerçekleştirdiği "Garanti Anadolu Sohbetleri" toplantısının 96'ıncısı, Kilis'te düzenlendi.
13:00
Gaziantep Osb, Zirve Yarışında Yoğun talep nedeniyle 5. bölgede kurayla yer tahsisi yapılan Gaziantep OSB, kabına sığmıyor Gaziantep OSB Başkanı Nakıboğlu: "Yatırımcılar, daha şimdiden '6. OSB ne zaman kurulacak' demeye başladı" "3 OSB daha yolda.
15:58
"Gaziantep Ekonomimizin Parlayan Yıldızıdır" Gaziantep OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nakıboğlu, ortak akılla yönetilen Gaziantep'in ekonomide bir yıldız haline geldiğini söyledi.
'Gaziantep Ekonomimizin Parlayan Yıldızıdır'
11:27
Kilis'te Gümrük Kaçağı Eşya Ele Geçirildi Kilis’te, Suriye’den Türkiye’ye getirilen 6 ayrı operasyonda gümrük kaçağı kaçak eşya ile akaryakıt, sigara ile küçükbaş hayvan ele geçirildi.
Kilis'te Gümrük Kaçağı Eşya Ele Geçirildi
09:01
Kilis'te Tarımsal Yenilik ve Bilgi Toplantısı Yapıldı Tarımsal Yenilik Bilgi Sistemi 2014 yılı 1. İl Grup toplantısı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Kilis'te Tarımsal Yenilik ve Bilgi Toplantısı Yapıldı
13:12
Köyde Meydan Düzenlemesi Kilis’in Polateli ilçesine bağlı Bağarası köyünde meydan düzenlemesi yapıldı.
Köyde Meydan Düzenlemesi
10:40
Kilis'te Yol Çalışmaları İl Özel İdaresi, İller Bankasının sağladığı kaynakla köylerde 7 kilometrelik asfalt ve Polateli Yeniyapan ve Musabeyli Yedigöz köyünde kanalizasyon yapıyor.
Kilis'te Yol Çalışmaları
11:06
Genel Sekreter Bolat'a Veda Ziyareti Kilis’in Polateli ilçe Kaymakamı iken Erzurum Tortum Kaymakamlığına atanan Kaymakam Mustafa Çiftçiler, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Mustafa Bolat’a veda ziyaretinde bulundu.
Genel Sekreter Bolat'a Veda Ziyareti
19:43
Polateli-Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Kilis Gaziantep sınırında ortaklaşa kurulacak ‘’Polateli-Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi (OSB)’’nin devam eden Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) süreci kapsamında halkı bilgilendirmek amacıyla toplantı düzenlendi.
Polateli-Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
16:41
Polateli-Şahinbey Osb" Projesi GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: "Polateli Şahinbey OSB'ye 3 yıl önce başladık, amacımız kısa sürede bitirmek"
08:53
Kilis'te Vali Yardımcısı ve Kaymakamlara Veda Yemeği Kilis Valisi Süleyman Tapsız, İçişleri Bakanlığının Kararnamesi ile görev yerleri değişen vali yardımcısı ve kaymakamlara veda yemeği verdi.
Kilis'te Vali Yardımcısı ve Kaymakamlara Veda Yemeği
12:58
Sıtma Hastalığı Taraması Kilis İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Polateli ilçesinde vatandaşlar, sıtma hastalığı taramasından geçiriliyor.
Sıtma Hastalığı Taraması
19:09
Gaziantep'in Başarısı Dünyaya Örnek Olacak Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantepli sanayicinin kazandığı parayı şehrinde yatırıma dönüştürdüğünü belirtti.
Gaziantep'in Başarısı Dünyaya Örnek Olacak
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
17:46
Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine Doğru Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili alınacak önlemler, Vali Tapsız başkanlığında düzenlenen toplantıda ele alındı.
10:15
Kılıs' Te İlaçlama Çalışmaları İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Müdürü Dr. Emin Arslan, tarafından halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı ilaçlama çalışmaları yapıldığını söyledi.
Kılıs' Te İlaçlama Çalışmaları
17:40
Vali Tapsız, İl Özel İdaresi Çalışanlarıyla İftarda Bir Araya Geldi Kilis Valisi Süleyman Tapsız, İl Özel İdaresi tarafından verilen iftar programına katıldı.
Vali Tapsız, İl Özel İdaresi Çalışanlarıyla İftarda Bir Araya Geldi
18:53
Özel İdaresi Pazar Yerinin Yapımına Başladı Kilis İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat, gggköylerde Ekonomik gelişmişliği arttırmak ve vatandaşların ürünlerini değerlendirmek amacıyla SODES kapsamında planlanan pazar yerlerinin yapımına başladığını söyledi.
Özel İdaresi Pazar Yerinin Yapımına Başladı
12:54
Gso Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep’ten Suriye ve Irak’a ihracattaki artışın devam ettiğini, ancak bundan sonrası için önlem alınması gerektiğini söyledi.
Gso Haziran Ayı Meclis Toplantısı
09:03
Anaç Koyun-Keçi Desteklemesi Ödenmesine Başlandı Kilis’te 825 yetiştiriciye, 63 bin 258 Anaç Koyun-Keçi için 1 milyon 265 bin 160 TL destekleme ödenmesine başlandı.
Anaç Koyun-Keçi Desteklemesi Ödenmesine Başlandı
12:36
Polateli'nde Kaçak Çay ve İçkiye 2 Gözaltı Kilis'in Polateli İlçesi'nde, şüphe üzerine durdurularak aranan ve 810 kilo çay ile 500 şişe içki ele geçirilen 2 aracın sürücüleri gözaltına alındı.
Polateli'nde Kaçak Çay ve İçkiye 2 Gözaltı
11:54
Vali Tapsız Lys Genelgesi Yayınladı Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan LYS sınavı için vatandaşları gürültü çıkarmamaları konusunda uyarın bir genelge yayınladı.
Vali Tapsız Lys Genelgesi Yayınladı
11:46
Kilis'te Kaçakçılara Operasyon: 2 Gözaltı Suriye sınırındaki Kilis'te, jandarmalar tarafından aranan 2 araçta kaçak akaryakıt ve sigara ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.
Kilis'te Kaçakçılara Operasyon: 2 Gözaltı
09:08
Poltbey Köyünde Bahçe Satrancı Oyun Alanı Açılışı Kilis’in Polateli ilçesinde Ülger Gücer İlk ve Ortaokulu Bahçe Satrancı Oyun Alanı açıldı.
Poltbey Köyünde Bahçe Satrancı Oyun Alanı Açılışı
10:34
Kilis'te Hububat Hasadı Başladı Kilis'te, hububat ekili alanlarda hasat çalışmaları başladı.
Kilis'te Hububat Hasadı Başladı
15:44
El Emeği Göz Nuru Sergisi Açıldı Kilis Valisi Süleyman Tapsız, Polateli ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen makine nakışı, kumaş desenleme, giyim, iğne oyası, el nakışı ürünlerinden oluşan yılsonu sergisinin açılışını yaptı.
El Emeği Göz Nuru Sergisi Açıldı
12:21
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bir Yılda 7 Milyon İşlem Gerçekleştirdi Gaziantep 13. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Tapu ve Kadastro Müdürleri, Kahramanmaraş’ta düzenlenen 2013 yılı Kalite Yönetim Sistemi değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Bir Yılda 7 Milyon İşlem Gerçekleştirdi
19:56
Tim Akademi 2023 Gaziantep'te Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Ünverdi, “AR-GE, inovasyon ve nanoteknolojinin hedef olarak konulduğu, markalı ve katma değerli ürünler üreten bir sanayi vizyonuyla üretmeye devam ediyoruz” dedi.
Tim Akademi 2023 Gaziantep'te
18:53
Gaib'de '2023 İhracat Stratejisinde Markalaşma ve Gaziantep' Semineri Yapıldı Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Ünverdi, “AR-GE, inovasyon ve nanoteknolojinin hedef olarak konulduğu, markalı ve katma değerli ürünler üreten bir sanayi vizyonuyla üretmeye devam ediyoruz” dedi.
Gaib'de '2023 İhracat Stratejisinde Markalaşma ve Gaziantep' Semineri Yapıldı
12:54
Kilis'te Kaçakçılık Operasyonu Suriye sınırındaki Kilis'te, jandarmalar tarafından yapılan operasyonlarda gümrük kaçağı 15 bin 170 paket sigara ile 1 ton 700 kilo çay ele geçirildi.
Kilis'te Kaçakçılık Operasyonu
17:57
Vali Tapsız, Asker ve Öğrencilerle Doğa Yürüyüşü Yaptı Kilis Valisi Süleyman Tapsız, İl Jandarma Komutanlığı tarafından Jandarma Teşkilatı’nın 175’inci kuruluş yıldönümü kutlamaları etkinlikleri çerçevesinde, Polateli İlçesine bağlı tarihi Ravanda Kalesi’nde düzenlenen “Doğa Yürüyüşü” etkinliğine katıldı.
Vali Tapsız, Asker ve Öğrencilerle Doğa Yürüyüşü Yaptı
20:28
Müsiad Şube Başkanı Teksabuncu, Defterdar Gök'ü Ziyaret Etti Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kilis Şube Başkanı Mehmet Akil Teksabuncu ile yönetim kurulu üyeleri Kilis Defterdarı Tahir Gök’ü ziyaret etti.
Müsiad Şube Başkanı Teksabuncu, Defterdar Gök'ü Ziyaret Etti
16:31
Polateli İlçesinde 13 Bin 750 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Kilis’in Polateli ilçesinde üç ayrı operasyonda, 13 bin 750 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Polateli İlçesinde 13 Bin 750 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
14:54
Üniversitede Dünya Kimya Günü Etkinliği Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Dünya Kimya Günü” etkinliği bu yıl da Fen Edebiyat Fakültesi’nde yapıldı.
Üniversitede Dünya Kimya Günü Etkinliği
09:08
Kkydp ile Kilis'e 3 Milyon 642 Bin TL Hibe Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) çerçevesinde Kilis’ten başvuru yapan 12 projenin tamamı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylandı.
Kkydp ile Kilis'e 3 Milyon 642 Bin TL Hibe
15:07
Kilis'te 19 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Suriye sınırındaki Kilis'te, jandarmalar tarafından aranan 2 araçta gümrük kaçağı toplam 19 bin 740 paket sigara ele geçirildi.
Kilis'te 19 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
21:38
Kilis İl Koordinasyon Kurulu Toplandı İl Koordinasyon Kurulu 2014 yılı 2'nci dönem toplantısı, Kilis Valisi Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.
Kilis İl Koordinasyon Kurulu Toplandı
12:07
Kilis'te 10 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Suriye sınırındaki Kilis'te, jandarmalar tarafından aranan 2 araçta gümrük kaçağı toplam 10 bin 350 paket sigara ele geçirildi.
Kilis'te 10 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
11:03
Tapu ve Kadastro 13. Bölge Müdürlüğü Toplantısı Tapu ve Kadastro 13. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Tapu ve Kadastro müdürleri Mersin’de bir araya geldi.
Tapu ve Kadastro 13. Bölge Müdürlüğü Toplantısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:15:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA POLATELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]