SON DAKİKA POLATELİ HABERLERİ

Son Dakika Polateli Haberleri

 • 14:26Mustafa Bolat'tan Parke AçıklamasıMustafa Bolat'tan Parke Açıklamasıİl Özel İdaresi tarafından 120 ünitede yürütülen parke döşeme ilçe ve köylerde kurban bayramına kadar tamamlanacağı bildirildi.
 • 14:00Mustafa Polat'tan Parke AçıklamasıMustafa Polat'tan Parke Açıklamasıİl Özel İdaresi tarafından 120 ünitede yürütülen parke döşeme ilçe ve köylerde kurban bayramına kadar tamamlanacağı bildirildi.
 • 19:28Gso Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu AçıklamasıGaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Polateli-Şahinbey Organize Sanayi Bölgesi Projesi'nin yapımından vazgeçildiğine ilişkin iddiaların asılsız olduğunu bildirdi.
 • 19:18Gso Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu AçıklamasıGso Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu AçıklamasıGaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Polateli-Şahinbey Organize Sanayi Bölgesi Projesi’nin yapımından vazgeçildiğine ilişkin iddiaların asılsız olduğunu belirterek, "Proje çalışmalarımız hızla devam ediyor" dedi.
 • 17:35Konukoğlu, Ntv'de Gaziantep Ekonomisini AnlattıKonukoğlu, Ntv'de Gaziantep Ekonomisini AnlattıGaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, NTV’de konuk olduğu programda, şehirde üretim ve yatırımların devam ettiğini belirterek, "Gaziantep’te istihdam yaratmak, Gaziantep ekonomisine ve dolayısıyla Türkiye ekonomisine güç vermek bizim için önemli" dedi.
 • 10:04İl Koordinasyon Kurulu Toplandıİl Koordinasyon Kurulu Toplandıİl Koordinasyon Kurulu 2015 yılı 3’üncü Dönem Toplantısı, Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.
 • 14:11Köylerde Özel İdarenin Çalışmaları SürüyorKöylerde Özel İdarenin Çalışmaları Sürüyorİl Özel İdaresi tarafından Kilis’e bağlı köylerde yürütülen çalışmalar sürüyor.
 • 14:10AK Parti Milletvekilleri Gso'daAK Parti Milletvekilleri Gso'daAK Parti Gaziantep Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.
 • 13:29Gül ve Koçer, Gso'yu Ziyaret EttiAK Parti Gaziantep Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile Gaziantep Sanayi Odası'nı (GSO) ziyaret etti.
 • 09:49Dal, Muhtarlara İftar Yemeği VerdiDal, Muhtarlara İftar Yemeği VerdiAK Parti 24’üncü dönem Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, köy ve mahalle muhtarlarına bir iftar yemeği verdi.
 • 13:29Gaziantep 5.osb, Doğalgaza KavuştuGaziantep 5.osb, Doğalgaza KavuştuTürkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yatırımlar her geçen gün devam ediyor.
 • 13:05Gaziantep 5. Osb, Doğalgaza KavuştuGeçen yıl arsa tahsisinin yapıldığı Gaziantep 5. Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) doğalgaz alt yapısı tamamlanarak sanayicilerin hizmetine sunuldu.
 • 12:465. Osb Doğalgaza KavuştuTürkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan Gaziantep OSB’de yatırımlar her geçen gün devam ediyor.
 • 09:48Vali Tapsız, Polatelilerle İftarda BuluştuVali Tapsız, Polatelilerle İftarda BuluştuKilis Valisi Süleyman Tapsız, Polateli Kaymakamlığının düzenlediği iftar yemeğinde Polateli halkı ile beraber iftar yaptı.
 • 16:56Kilis- Polateli Osb Çed Raporu Olumlu Olarak SonuçlandıKilis’te, büyük bir istihdam alanı oluşturacak olan Kilis-Polateli OSB İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenerek değerlendirildi.
 • 17:59Güney Kore'nin Ankara Büyükelçisi Cho Yunsoo, Sanayicilerle BuluştuGüney Kore Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Cho Yunsoo, Gaziantepli sanayicilerle buluştu.
 • 16:54Kore Büyükelçisi Yunsoo Cho, Sanayicilerle Bir Araya GeldiKore Büyükelçisi Yunsoo Cho, Sanayicilerle Bir Araya GeldiGaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Koreli firmalarla işbirliğini geliştirmek istediklerini belirterek, ‘’Buyurun, gelin.
 • 14:49Vali Vekili Toğan'dan Lys UyarısıVali Vekili Toğan'dan Lys UyarısıKilis Vali Vekili Tolga Toğan, hafta sonu yapılacak LYS sınavları için vatandaşları uyardı.
 • 16:442015 genel seçim Kilis sonuçları, Kilis il ve ilçe sonuçları2015 genel seçim Kilis sonuçları, Kilis il ve ilçe sonuçları2015 genel seçimleri Kilis ili sonuçları. Kilis ili ve ilçelerinde 7 Haziran genel seçim sonuçları. AKP'nin geçtiğimiz seçimlerde%59 ile 2 milletvekili çıkardığı bölgede 2015 sonuçları..
 • 10:54Polateli Hızlı Satranç TurnuvasıPolateli Hızlı Satranç TurnuvasıKilis’te, 2015 Satranç İl Faaliyet Programı doğrultusunda ilk defa gerçekleştirilen Polateli Hızlı Satranç Turnuvası Polateli Konukevinde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.
 • 22:44Başbakan Davutoğlu, Kilis'te Halka SeslendiBaşbakan Davutoğlu, Kilis'te Halka SeslendiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’daki patlamalarla ilgili olarak, “Kim, nerede, hangi gerekçeyle yaparsa yapsın şiddetin karşısında olduk. Burada da seçime 48 saat kalmadan böyle bir saldırı açık bir provokasyondur.
 • 21:48Maliye Bakanı Şimşek: Maliye Bakanı Şimşek: "İnşaat Sektörünün Önü Açık Olacak"Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye’de 6.5 milyon konutun yenilenecek olmasından dolayı inşaat sektörünün önünün açık olduğunu belirterek, müteahhitlerin meslek odası statüsüne dönüşmesine tereddütsüz destek vermeye hazır olduklarını bildirdi.
 • 19:19Çin Büyükelçisi Yu Hongyang ve Çinli İşadamları Heyeti Gso'daÇin Büyükelçisi Yu Hongyang ve Çinli İşadamları Heyeti Gso'daÇin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang ve beraberindeki işadamı heyeti, Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.
 • 11:41Ünye Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Gso'ya ZiyaretÜnye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor ile beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odasını (GSO) ziyaret etti.
 • 11:19Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Heyetinden Gso'ya ZiyaretÜnye Ticaret ve Sanayi Odası Heyetinden Gso'ya ZiyaretÜnye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cafer Ocak, Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Zor ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.
 • 18:33Gaziantep'e 12 Dev ProjeGaziantep'e 12 Dev Proje" ToplantısıTanıtımın yapıldığı salondan görüntüler - AK Parti adaylarının selamlaması- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül'ün açıklamaları- Projeden görüntüler - Salondan detaylar "Gaziantep'e 12 Dev Proje" Toplantısı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Gaziantep'te sağlıktan ulaşıma, eğitimden ticarete kadar hayata geçirecekleri 12 projeyi açıkladı- Projeler arasında dünyada sadece 8 şehirde kullanılan hızlı tren Gaziantep'e getirilmesi ve kentin Adana, Osmaniye, Mersin, Karaman, Konya, Ankara ve İstanbul'a demiryoluyla bağlanması, bin 875 yataklı şehir hastanesi, yeni bir uluslararası havalimanı, 100 bin kişiye istihdam sağlayacak yeni OSB yapımı ve Amanos Dağlarına açılacak tünellerle Akdeniz'e ulaştırılması yer alıyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Gaziantep'te yaşayan 2 milyon kişinin hayatlarını daha rahat sürdürebilmeleri için önemli projeler geliştirdiklerini söyledi.
 • 16:01Gaziantep'e 12 Dev Proje" ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Gaziantep'te yaşayan 2 milyon kişinin hayatlarını daha rahat sürdürebilmeleri için önemli projeler geliştirdiklerini söyledi.
 • 17:45Gaziantep?te Mavikent Konutlarına Yoğun BaşvuruGaziantep?te Mavikent Konutlarına Yoğun BaşvuruGaziantep'te Mavikent konutlarına yoğun başvuru GAZİANTEP'te merkez ilçe Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara ucuz konut verilmesi için yaptırılan Mavikent konutlarının kayıtlarına başlandı.
 • 15:25Gaziantep'te Mavikent Konutlarına Yoğun BaşvuruGaziantep'te Mavikent Konutlarına Yoğun BaşvuruGaziantep'te merkez ilçe Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara ucuz konut verilmesi için yaptırılan Mavikent konutlarının kayıtlarına başlandı.
 • 13:40Mavikent Konutlarına Rekor BaşvuruMavikent Konutlarına Rekor BaşvuruŞahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara ucuz konut verebilmek için yaptırılan Mavikent konutlarının kayıtları başladı.
 • 13:20Türkiye'nin En Büyük Parkında Aynı Anda 50 Bin Kişi YürüdüTürkiye'nin En Büyük Parkında Aynı Anda 50 Bin Kişi YürüdüGaziantep’in merkez Şahinbey ilçe Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye’nin en büyük parkı olma özelliğini taşıyan Yeşilvadi’de 50 bin kişinin katıldığı Gençlik Yürüyüşü düzenlendi.
 • 16:06İl İstihdam Kurulu Toplandıİl İstihdam Kurulu Toplandıİl İstihdam Kurulu Vali Yardımcısı Hakan Ezgi başkanlığında yapıldı.
 • 12:05Polateli Köylerine Parke ÇalışmasıPolateli Köylerine Parke Çalışmasıkilis İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat, Polateli ilçesine bağlı köylerde parke döşenmesine başlandığını söyledi.
 • 17:26Polateli İlçesinde Muhtarlarla ToplantıPolateli İlçesinde Muhtarlarla Toplantıİl Özel İdaresi görev alanına giren konular ve yürütülecek hizmetlerle ilgili muhtarlarla Polateli ilçesinde bir toplantı düzenlendi.
 • 09:28Seçim Güvenliği Toplantısı YapıldıSeçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi ile ilgili Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Süleyman Tapsız başkanlığında yapıldı.
 • 16:31Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu AçıklamasıŞahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Kilis sınırına yakın bölgede 250 bin nüfuslu yeni bir şehir kuracaklarını söyledi.
 • 12:15Damızlık Koç Dağıtım Töreni YapıldıDamızlık Koç Dağıtım Töreni YapıldıKilis’te damızlık hayvan ve ahir inşaatları desteklemeleri kapsamında 48 çiftçiye 243 damızlık İvesi ırkı koç dağıtımı yapıldı.
 • 09:13Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanı Ertem, Kilis'teCumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanı Ertem, Kilis'teCumhurbaşkanlığı Ekonomi Başdanışmanlarından Cemil Ertem, Kilis’in ekonomisi ile ilgili görüşmelerin yapıldığı toplantıya katıldı.
 • 19:30İsviçre İhracat Risk Sigortası Ticari Promosyon Forumuİsviçre İhracat Risk Sigortası Ticari Promosyon Forumu" ToplantısıGaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, “Türkiye’nin dünyanın ilk 10 ülkesi arasına girebileceğine yürekten inanıyoruz.
 • 09:24Polateli - Şahinbey Osb İçin 380 Kv TrafoPolateli - Şahinbey Osb İçin 380 Kv TrafoAK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Kilis Polateli OSB’nin faaliyete girmesiyle beraber oluşacak enerji sıkıntısı için, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 380 kilowatlık trafonun yatırım programına alındığını söyledi.
 • 11:50Atıcı, Seçim Çalışmalarına Hız VerdiAtıcı, Seçim Çalışmalarına Hız VerdiAK Parti Kilis Milletvekili Aday Adayı Avukat Mehmet Atıcı, seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleri ile sürdürdü.
 • 09:23Milletvekili Aday Adayı Yün, Partilileri ile Bir Araya GeldiMilletvekili Aday Adayı Yün, Partilileri ile Bir Araya GeldiMHP Kilis Milletvekili Aday Adayı Dr.Mustafa Yün, partililer ile bir araya geldi.
 • 10:40Kapalı Köy Yolları AçılıyorKapalı Köy Yolları AçılıyorKilis ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kepçe ve greyderler kapanan köy yollarını açmak için canla başla çalışıyor.
 • 10:14Kilis'te Kar Yağışı Ulaşımı EngelliyorKilis'te Kar Yağışı Ulaşımı EngelliyorKilis’te, dün akşam başlayan kar yağışı nedeniyle trafikte aksama yaşanırken, yoğun kara aldırış etmeyen bazı motosiklet sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
 • 10:12Yurtta KışKilis il merkezinde ve ilçelerde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.
 • 03:01Eğitime Kar EngeliEğitime Kar EngeliKilis'te eğitime kar engeli Kilis'in Musabeyli ve Polateli ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.
 • 02:45Kilis'te Eğitime Kar EngeliKilis'in Musabeyli ve Polateli ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.
 • 13:41Gso Meclisi ToplandıGso Meclisi ToplandıGaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep’in aldığı kredileri yatırım için kullandığını vurgulayarak, ‘’Takipteki alacakların toplam nakdi krediye oranına bakıldığında 81 il içerisinde Gaziantep 70. sırada bulunuyor.
 • 11:32Kilis'te Yoğun SisKilis'te yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metrenin altına düştü.
 • 11:50Dr. Yün, MHP'den Aday AdayıDr. Yün, MHP'den Aday AdayıDr. Mustafa Yün, MHP’den Kilis Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.