SON DAKİKA POLATLI HABERLERİ

Son Dakika Polatlı Haberleri

 • 17:57AK Parti'nin Ankara MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Siirt miting çıkışında gençlik kollarımıza mensup üç kız kardeşimizi, HDP binasının önünde barbarlar saldırdılar ve darp ettiler.
 • 10:42-Ankara'ya "Sağlık Serbest Bölgesi" İçin Temaslar HızlanıyorTÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Naslı, Ankara'da sağlık serbest bölgesi kurulması konusunda başlattıkları çalışmalar kapsamında Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile görüştü.
 • 12:37Polatlı'da 155 Milyon Dolarlık Çimento Fabrikası KurulacakLimak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Ankara'nın Polatlı ilçesinde 155 milyon dolar yatırımla çimento fabrikası kuracaklarını belirterek, "Kısa bir süre içinde temelini atmayı planladığımız bu yatırımın inşaat ve montajını 20 ay içinde tamamlamayı ve fabrikayı 2017 yılının ilk çeyreği sonunda işletmeye almayı amaçlıyoruz" dedi.
 • 09:47AK Parti Ankara Milletvekili Gedikli Muhalefete YüklendiAK Parti Ankara Milletvekili Gedikli Muhalefete YüklendiCumhurbaşkanı Başdanışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Bülent Gedikli, muhalefeti hedef alarak, “Bunların hedefi İslam, bunların hedefi başörtüsü, analarımızın duası. Bunlar Anadolu’dan tevhidi silmek istiyorlar" dedi.
 • 18:25Ankara'da 'Av Doğa Festivali' GerçekleştirildiAnkara'nın Polatlı ilçesinde Av Doğa Festivali gerçekleştirildi.
 • 18:01Polatlı Karahamzalı Mahallesi'nde Jeotermal Sondaj Çalışması BaşlatıldıPolatlı Karahamzalı Mahallesi'nde Jeotermal Sondaj Çalışması BaşlatıldıAnkara'nın Polatlı ilçesinde jeotermal kaynakların tespiti için Maden Tetkik ve Arama Enstitüsü'ne (MTA) araştırma yaptıran Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, MTA’nın görüşleri doğrultusunda 3 bölgenin jeotermal alanı olarak belirlendiğini ve bu yönde çalışmalar yürütüldüğünü söyledi.
 • 15:54Bilim Merkezi Eğitmenlerine Atölye EğitimiBilim merkezleri eğitmenlerinin eğitimine yönelik çalıştay BTM ev sahipliğinde TÜBİTAK desteği ile Explonatorium Bilim Merkezin'den gelen uzman Modesto Tamez'in katkılarıyla gerçekleşti.
 • 23:39Savcı ve Hakimleri Tehdit Eden Redhack Üyesi Bilgisayar Korsanı YakalandıSavcı ve Hakimleri Tehdit Eden Redhack Üyesi Bilgisayar Korsanı YakalandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Orhan Kapıcı, eski Cumhuriyet Başsavcısı Hakkı Köylü ve İstanbul'daki sulh ceza hakimlerini tehdit ettiği iddia edilen A.D. tutuklandı.
 • 15:31Savcıları Tehdit Ettiği İleri Sürülen Kişiye TutuklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Orhan Kapıcı, eski Cumhuriyet Başsavcısı Hakkı Köylü ve İstanbul'daki sulh ceza hakimlerini tehdit ettiği iddia edilen A.D. tutuklandı.
 • 13:29Tigem Yatırımlarının Toplu Açılış TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, birçok konuda attıkları adımların bazı kesimler tarafından eleştirildiğini belirterek, "Tabii tarihlerinden, kültürlerinden, medeniyetlerinden kopuk olanlar biliyorum ki işte buradaki bu tesisi de eleştireceklerdir.
 • 12:34Sarıkaya: Nihat Doğan, Ahmet Hakan'a 35 Bin Lira Tazminat ÖdediSarıkaya: Nihat Doğan, Ahmet Hakan'a 35 Bin Lira Tazminat ÖdediBeyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya konuk olduğu programda, Ahmet Hakan'ın şarkıcı Nihat Doğan'a açtığı davayı kazandığını söyledi.
 • 22:11Erdoğan, Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış Törenine Katıldı -...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gelişi ve selamlaşmaları- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gelişi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi, selamlaşması - Protokoldeki görüntüleri - Erdoğan'nın yanında oturan küçük kız ile konuşması - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a uzatılan tabloyu imzalaması - Erdoğan'ın yanına gelen Türkiye Boks Federasyonu temsilcileri ile fotoğraf çektirmesi - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında oturan küçük kızdan çiçek alması ve ceketinin cebine koyması Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı açılış töreni- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "Bu ülkede, millete 'göbeğini kaşıyan adamlar, bidon kafalılar' diyenler, 'baldırı çıplak' diyenler, kılığına kıyafetine bakarak insanımızı Sıhhiye'nin ötesine almayanlar, insanlarımızın gönül dünyasında ciddi kırılmalara yol açtı"- "Hatta öyle ileri gittiler ki, 'Kabe Arap'ın olsun, bize Çankaya yeter' diyenler, Hacı Bayram Veli'yi, yani gercek Ankara'yı hafızamızdan silmek, kazımak istediler.
 • 20:22Hacı Bayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı Açılış TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkede, millete "göbeğini kaşıyan adamlar, bidon kafalılar, baldırı çıplak" diyenlerin, kılığına kıyafetine bakarak insanları Sıhhiye'nin ötesine almayanların, insanların gönül dünyasında ciddi kırılmalara yol açtığını söyledi.
 • 20:14Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacı Bayram'da Açılışa KatıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, Hacı Bayram'da Açılışa KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hacı Bayram Cami çevre düzenlemesi ve kitapçılar çarşısı açılışında, “Kabe Arap’ın olsun, bize Çankaya yeter diyenler, Hacı Bayram Veli’yi yani, gerçek Ankara’yı hafızamızdan silmek istediler” dedi.
 • 16:36Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniAnkara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin gelişi ve detaylar - Bakan Feridun Bilgin konuşması - Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan'ın konuşması - AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in konuşması - Kavşak açılışı ve temel atma töreni Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: "Ülkemizde gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımları tespit ettik. Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 13:17Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 10:45Ankara'ya"Sağlık Serbest Bölgesi" İçin Temaslar HızlanıyorAnkara’da sağlık serbest bölgesi kurulması yönünde TÜGİAD Ankara Şubesi öncülüğünde başlatılan çalışmalar ivme kazanıyor.
 • 12:28Polatlı'da Av ve Doğa FestivaliPolatlı'da ilk kez "Av ve Doğa Festivali" gerçekleştirildi.
 • 20:14Akdoğan: Akdoğan: "Millete Değil Kandil'e Hesap Veren Bir Parti"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Akdoğan'ın mehter gösterisini izlerken-Akdoğan'ın sahneye çıkıp halkı selamlaması-Akdoğan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Akdoğan: - "(Selahattin Demirtaş'a) Sen nasıl demokrasiden bahsedebilirsin ya? Bu örgüt silahı bıraksın o zaman göreyim ben seni, etin ne budun ne, ne kadar oy alıyorsun?"- "HDP'nin seçime parti olarak sokulması, barajı geçmesi için uğraşılması bir projedir.
 • 19:03Başbakan Yardımcısı Akdoğan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş için "Sen nasıl demokrasiden bahsedebilirsin ya? Bu örgüt silahı bıraksın o zaman göreyim ben seni, etin ne budun ne, ne kadar oy alıyorsun?" ifadesini kullandı.
 • 16:31Polatlı'da Ağaçlandırma ÇalışmasıTürkiye Yardım Sevenler Derneği Polatlı Şubesince başlatılan "Umutlarımızı Fidanlarımızla Büyütelim" adlı 2. etap ağaçlandırma çalışması kapsamında fidan dikildi.
 • 09:24Polatlı Ar-Ge Engelliye İş BuluyorPolatlı Ar-Ge Engelliye İş BuluyorPolatlı Belediyesi AR- GE İstihdam Merkezi, Polatlı'da ikamet eden engellilere iş buluyor.
 • 17:18Gece Yolcuları Polatlılıları CoşturduGece Yolcuları Polatlılıları CoşturduPolatlı Belediyesi'nin Kent Konseyi ile birlikte düzenlediği Gece Yolcuları konserinde binlerce genç gönüllerince eğlendi.
 • 15:16Allgau Orient" Rallisi Türkiye EtabıAlmanya'dan başlayarak Ürdün'de sona erecek "Allgau Orient" rallisinin Ankara etabı tamamlandı.
 • 10:26Yenimahalle'de Karadeniz FırtınasıYenimahalle Belediyesi, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarını Resul Dindar, Niyazi Koyuncu, Selçuk Balcı, Tanju Topal ve Yusuf Aydın'ın konserleriyle taçlandırdı.
 • 09:18Polatlı Kaymakamı Tunçer Küçük Çocuğun Hayalini GerçekleştirdiPolatlı Kaymakamı Tunçer Küçük Çocuğun Hayalini GerçekleştirdiPolatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Cumhuriyet Meydanı’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle liseler arası bisiklet yarışması ödül töreninde ayakkabı boyacısı çocuğa bisiklet hediye etti.
 • 08:38Haymanalılar Şükür Duasına ÇıktıHaymanalılar Şükür Duasına ÇıktıAnkara’nın Haymana ilçesine bağlı Evliyafakı Mahallesi’nde yağmurun artması, bereket ve şükür için dualar edildi.
 • 08:38Polatlı'da Epilepsi Hastası, Evinde Ölü BulunduPolatlı'da Epilepsi Hastası, Evinde Ölü BulunduAnkara’nın Polatlı İlçesinde, epilepsi hastası bir kişi evinde ölü bulundu.
 • 23:16Polatlı'da Yoğun Katılımlı 'Gençlik Yürüyüşü' GerçekleştirildiPolatlı'da Yoğun Katılımlı 'Gençlik Yürüyüşü' GerçekleştirildiPolatlı Belediyesi ve Kent Konseyi'nin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mapsamında düzenlediği 'Meşaleli Gençlik Yürüyüşü' yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
 • 22:32Yıldızkaya: Emlak Vergilerindeki Yüzde 100 Artışın Sebebi Büyükşehirdir.Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, emlak vergilerindeki yüzde 100 artışın 6360 sayılı büyükşehir yasası kapsamında yapıldığını, kendilerinin her zaman Polatlı halkının çıkarlarından yana hareket ettiğini, belediye ve belediye meclisinin yetki ve sorumluluğunun olmadığını açıkladı.
 • 20:17Gazi Oldukları Yerlere Geziye GönderdiAnkara'nın Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, ‘Kıbrıs gazilerini eşleriyle birlikte gazi oldukları yerlere geziye göndereceğim’ sözünü yerine getirdi.
 • 14:40MHP Ankara Milletvekili Adayı Sibel Ersoy AçıklamasıMHP Ankara Milletvekili Adayı Sibel Ersoy AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Ayşe Sibel Ersoy, Polatlı’da seçim çalışmalarını sürdürdü.
 • 12:42Polatlılılar Şükür Duasına ÇıktıAnkara’nın Polatlı ilçesine bağlı Kuşcu Mahallesinde bu sene yağışların bol olması dolayısıyla şükür duası edildi.
 • 14:43Polatlı'da Çiftçinin Şükür DuasıPolatlı'da Çiftçinin Şükür DuasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davetliler açık alanda imam eşliğinde dua ediyor.
 • 13:06Polatlı'da Halk Şükür Duası EttiPolatlı ilçesine bağlı Sarıoba Mahallesinde bu sene yağışların bol olması dolayısıyla şükür duası edildi.
 • 11:08Engelliler Engelleri Aştı: 3-2Engelliler Engelleri Aştı: 3-2Engelliler Haftası münasebetiyle, Polatlı’da ilk defa yapılan müsabaka da Polatlı Spor ile Beyazay Derneği Engellileri Polatlı Şehir Stadyumunda karşı karşıya geldi.
 • 10:20Elvan: 3 Ay Sonra 4.5G ile 5G İhalesi Birlikte YapılacakElvan: 3 Ay Sonra 4.5G ile 5G İhalesi Birlikte YapılacakEski Ulaştırma Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, ertelenen 4G ihalesi için "3 ay sonra 4.5G ile 5G ihalesi birlikte yapılacak" dedi.
 • 21:10Lütfi Elvan: Lütfi Elvan: "Türkiye Neden Mars'a Uydu Göndermesin?"ANKARA (İHA) – Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, yeni dönemde yürütülecek uzay çalışmalarıyla ilgili, "Türkiye’yi uzay alanında söz sahibi ülkelerden bir tanesi haline getireceğiz.
 • 03:05Elvan: Elvan: "Tarihi İpek Yolu'nu, İpek Demir Yolu'na Dönüştürmüş Oluyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın Kepez ilçesinde esnaf ziyareti- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın vatandaşlarla sohbet etmesi- Lütfi Elvan'ın bir fırında pide pişirmesi- Elvan'ın gazetecilerin sorularını cevaplaması Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Londra'dan İstanbul'a, İstanbul'dan Pekin'e kadar uzanan hattı, demiryolu ile bağlamış olacağız. Böylece tarihi İpek Yolu'nu, İpek Demir Yolu'na dönüştürmüş oluyoruz" Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, ulaştırma alanındaki yatırımları değerlendirirken, "Londra'dan İstanbul'a, İstanbul'dan Pekin'e kadar uzanan hattı demiryolu ile bağlamış olacağız. Böylece tarihi İpek Yolu'nu, İpek Demir Yolu'na dönüştürmüş oluyoruz" dedi.
 • 17:03Erdek Ziraat Odası Başkanı Özgör AçıklamasıErdek Ziraat Odası Başkanı Haluk Özgör, "Geçen yıla göre kırmızı soğan ekim alanı 750 dekardan 400 dekara düştü" dedi.
 • 16:39Lütfi Elvan'dan, Dev Lütfi Elvan'dan, Dev "İpek Demir Yolu" Projesi AçıklamasıAK Parti Antalya milletvekili adayı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, Avrupa’dan Çin’e demiryoluyla kesintisiz taşımacılığın hedeflendiği Kars-Tiflis-Bakü hattının yapımı devam ettiğini ve bu yıl sonunda tamamlanacağını açıkladı.
 • 16:14Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan AçıklamasıEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, ulaştırma alanındaki yatırımları değerlendirirken, "Londra'dan İstanbul'a, İstanbul'dan Pekin'e kadar uzanan hattı demiryolu ile bağlamış olacağız. Böylece tarihi İpek Yolu'nu, İpek Demir Yolu'na dönüştürmüş oluyoruz" dedi.
 • 11:14Bayburt'ta Elektrik KesintisiBayburt'a bağlı 18 köyde elektrik kesintisi gerçekleştirileceği bildirildi.
 • 17:58Başkentte Hırsızlık Zanlılarına OperasyonBaşkentte hırsızlık zanlılarına yönelik operasyonda yakalanan 11 kişiden 8'i tutuklandı.
 • 17:56Sopalı Hırsızların Görüntüleri Güvenlik Kameralarına YansıdıAnkara İl Jandarma Komutanlığı ekiplerin hırsızlık zanlılarına yönelik düzenlediği operasyonda 11 kişi gözaltına alındı.
 • 17:31Hayvan ve Oto Çalan Şebeke ÇökertildiAnkara’da jandarma ekipleri, Haymana, Sincan, Polatlı, Ayaş, Bala ve Etimesgut ilçelerinde çok sayıda hayvan ve oto çalan şebekeyi çökertti.
 • 15:16CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Giresun'a 20 Mayıs'ta GeliyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Giresun'a 20 Mayıs'ta GeliyorGiresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, bu yıl 38.’si düzenlenecek Uluslararası Giresun Aksu Festivali’ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağını söyledi.
 • 11:25Okul Yaptırmak İstiyor Ama Arazi Satışı İçin İzin AlamıyorPolatlı’da yaşayan 63 yaşındaki Mevlüt Yılmaz, Polatlı’ya okul yaptırmak istiyor.
 • 11:10Ankara Büyükşehir, Trafik Lambalarındaki Arızaları GidermiyorAnkara Büyükşehir, Trafik Lambalarındaki Arızaları Gidermiyor"Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin trafik lambalarındaki arızaları gidermediğini, arızalara Polatlı Belediyesi ekiplerinin müdahale etmesinin de engellendiğini bildirdi.
 • 10:36Anaokulu Öğrencileri'den 'Kutlu Doğum' ProgramıAnaokulu Öğrencileri'den 'Kutlu Doğum' ProgramıPolatlı Samanyolu Tomurcuk Anaokulu tarafından düzenlenen, 'Kutlu Doğum' programında gösteriler sunan öğrenciler, izleyicilerden tam not aldı.