SON DAKİKA POLATLI HABERLERİ

Son Dakika Polatlı Haberleri

 • 18:11Sakarya Zaferi KutlamalarıSakarya Zaferi Kutlamaları 1. TBMM önünde yapılan törenle başlatıldı.
 • 15:39Geri Geri Giderken Anne ve Kızını EzdiGeri Geri Giderken Anne ve Kızını EzdiAnkara’nın Polatlı ilçesinde yoğun trafikten dolayı geri geri çıkmak isteyen bir araç, anne ve kızını ezdi.
 • 17:57Başkent'te 6 Eylül'de Elektrik Kesintisi YaşanacakAnkara'da 06 Eylül 2015 Pazar günü 14 ilçede bazı bölgelere belirli saatlerde elektrik verilmeyecek.
 • 08:55Soğan ve Pancardaki Hastalık, Verimi DüşürebilirSoğan ve Pancardaki Hastalık, Verimi DüşürebilirTürkiye’nin önemli tahıl merkezlerinden olan Ankara’nın Polatlı ilçesinde Soğan ve Pancar’da görülen hastalığın, verimi düşürebileceği öğrenildi.
 • 18:00Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye YürüyüşDireniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye Yürüyüş" EtkinliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yürüyüşten görüntüler- Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un açıklaması "Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye Yürüyüş" etkinliği- Ankara'daki ilk meclis önünden başlatılıp Polatlı ve Afyonkarahisar'da sürdürülen etkinlik, Eskişehir'de sona erdi Odunpazarı Belediyesinin 26 Ağustos'ta Ankara'daki ilk meclis önünden başlattığı "Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye Yürüyüş" etkinliği, Eskişehir'de sona erdi.
 • 10:25Kosgeb Artık Polatlı'daPolatlı Ticaret Odası, KOSGEB Sincan İl Müdürlüğü ve Ankara Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı (UGE) işbirliği protokolü imzalandı.
 • 16:23Odunpazarı'nın Etkinliği Polatlı'da Devam EttiOdunpazarı'nın Etkinliği Polatlı'da Devam EttiOdunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen “Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe’den Kocatepe’ye yürüyüş” programının 4’üncü günü Ankara Polatlı ayağı ile tamamlandı.
 • 15:29Giresun'dan Gelip Afyonkarahisar'da Şehit Olan Kahramanlar Bu Yıl da UnutulmadıGiresun'dan Gelip Afyonkarahisar'da Şehit Olan Kahramanlar Bu Yıl da UnutulmadıGiresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Hasan Turan, Afyonkarahisar’da bulunan Giresunlular Şehitliği’nin önemine vurgu yaparak, “Afyonkarahisar nere, Giresun nere? Ama Giresunlular gelmiş burada şehitlik oluşturacak kadar fedakarca davranmış” dedi.
 • 03:32Piyade Uzman Çavuş Ali Akkoç Toprağa VerildiPiyade Uzman Çavuş Ali Akkoç Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Muş'taki trafik kazasında hayatını kaybeden uzman çavuş Ali Akkoç'un baba evi- Taziyeye gelenler- Kur'an-ı Kerim okunması- Cenazenin evin olduğu sokağa getirilmesi- Dua edilmesi-Yakınların tabuta sarılıp ağlaması- Cenazenin mezarlığa getirilmesi- Tören mangasının askeri tören yapması- Cenaze namazı- Cenaze yakınlarının ve vatandaşların tabutu yüklenmesi Muş'taki trafik kazasında yaşamını yitiren asker- Muş-Bingöl karayolunda otomobilin takla atması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden uzman çavuş, Denizli'de toprağa verildi Muş-Bingöl karayolunda takla atan otomobilde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Piyade Uzman Çavuş Ali Akkoç, Denizli'de düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 02:56Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye YürüyüşDireniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye Yürüyüş" EtkinliğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehr-i Derya Parkı'na kurulan çadır kampı- Ateş etrafında savaş sırasında söylenen türküler söylenmesi- Kamp çadırları- Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Caferoğlu'nun konuşması- Karikatür çalışması ve karikatüristin konuşması- Kampa katılan Buğra Bildik'in konuşması "Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye yürüyüş" etkinliği Odunpazarı Belediyesinin 26 Ağustos'ta Ankara'daki ilk meclis önünde başlattığı "Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye Yürüyüş" programı, Şehr-i Derya Parkı'na kurulan çadır kampıyla Eskişehir'de gerçekleştirildi.
 • 00:20Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye Yürüyüş" EtkinliğiOdunpazarı Belediyesinin 26 Ağustos'ta Ankara'daki ilk meclis önünde başlattığı "Direniş, Diriliş, Kurtuluş Metristepe'den Kocatepe'ye Yürüyüş" programı, Şehr-i Derya Parkı'na kurulan çadır kampıyla Eskişehir'de gerçekleştirildi.
 • 21:27Muş'taki Trafik Kazasında Yaşamını Yitiren AskerMuş-Bingöl karayolunda takla atan otomobilde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Piyade Uzman Çavuş Ali Akkoç, Denizli'de düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:56Ors'de İş Bırakma Eylemi (2)Ors'de İş Bırakma Eylemi (2)Görüntü Dökümü: - Fabrika önünde Cuma namazı kılınması- İşçilerden Kazım Ercan'ın konuşması ORS'de iş bırakma eylemi- Ankara'nın Polatlı ilçesinde faaliyet gösteren rulman fabrikasında bin 600'e yakın işçi, fabrika yönetiminin "çalışanlara verdiği vaatleri yerine getirmediği" gerekçesiyle iş bıraktı- Fabrika Müdürü Özhan: - "İşçilerin istifa ettikleri doğru değil. Dün normal mesai esnasında işi bırakıp fabrikanın dışına çıktılar"- "Bu işin elebaşlarından 26 kişinin iş sözleşmesini mesai saatinde işi bıraktıkları için İş Kanunu'ndaki haklı nedenlerle feshettik"- İşçilerden Ercan: "İstifamız kabul olmadı.
 • 15:08Ors İşçisi Cuma Namazını Fabrika Önünde KıldıOrs İşçisi Cuma Namazını Fabrika Önünde KıldıAnkara’nın Polatlı İlçesinde faaliyet gösteren Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) Fabrikasında dün eylem başlatan bin 600’e yakın işçi cuma namazını fabrika önünde kıldı.
 • 09:35Ortadoğu Rulman Sanayi'nde Çalışan Bin 600 İşçi İş BıraktıOrtadoğu Rulman Sanayi'nde Çalışan Bin 600 İşçi İş BıraktıAnkara'da faaliyet gösteren Ortadoğu Rulman Sanayi Fabrikası'nda bin 600'e yakın işçi, yönetimin "çalışanlara verdiği vaatleri yerine getirmediği" gerekçesiyle iş bıraktı.
 • 19:48Ors İşçisi ile Türk Metal İş Sendikası Karşı KarşıyaOrs İşçisi ile Türk Metal İş Sendikası Karşı KarşıyaAnkara’nın Polatlı ilçesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en önemli fabrikalarından olan Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) fabrikasında çalışan bin 600’e yakın işçinin gerçekleştirdiği eylem olaylı geçti.
 • 16:40Polatlı'da Parkta YangınPolatlı'da Parkta YangınAnkara’nın Polatlı ilçesinde bir parkta çıkan yangında yaklaşık 50 ağaç kül oldu.
 • 15:45Haymana'da YangınHaymana'da YangınAnkara’nın Haymana ilçesinde çıkan yangında kerpiç bir ev kül oldu.
 • 15:16Polatlı Ar-Ge Merkezi İşsize Umut OluyorPolatlı Belediyesi Ar-Ge İstihdam Merkezi, Kastamonu’da açılacak olan Parasız Yatılı Meslek Edindirme Kurslarına öğrenci alacak.
 • 15:09Polatlı Ticaret Odası Başkanı'ndan Kosgeb UyarısıPolatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, bazı şahısların, girişimci adaylarını telefonla arayarak, gerçeğe uygun olmayan ve asılsız beyanlarla, parasal talepte bulundukları yönünde şikayetlerin arttığını ve girişimcileri dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.
 • 14:37Ors'de İş Bırakma EylemiAnkara'nın Polatlı ilçesinde faaliyet gösteren Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) Fabrikası'nda bin 600'e yakın işçi, fabrika yönetiminin "çalışanlara verdiği vaatleri yerine getirmediği" gerekçesiyle iş bıraktı.
 • 14:21Polatlı'da Parkı YaktılarAnkara'nın Polatlı İlçesine bağlı Basri Mahallesinde ki Çamlık Parkı denilen yerde yangın çıktı.
 • 12:45Başkan Hatice Özgevrek'ten Zafer Bayramı MesajıBaşkan Hatice Özgevrek'ten Zafer Bayramı MesajıAK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Özgevrek, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 18:58Haymana'da Tarım Zirve YapacakTürkiye’nin önemli tahıl ambarlarından olan Ankara’nın Haymana ilçesinde tahıl üretiminin artması için Haymana Ziraat Odası tarafından önemli bir çalışma başlatıldı.
 • 17:56Odunpazarı Belediyesi'nden Odunpazarı Belediyesi'nden "Direniş, Diriliş, Kurtuluş" EtkinliğiOdunpazarı Belediyesi, 26 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında, Ulusal Kurtuluş Savaşı’nın cereyan ettiği toprakları sivil gönüllülerden oluşan bir ekiple adım adım yürümeyi hedefliyor.
 • 15:07Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası Antalya Yörex Fuarına KatılıyorTürkiye'nin dört bir yanında çeşitli kurum ve kuruluşların yer aldığı, Antalya Ticaret Borsa'sının her yıl düzenlediği YÖREX fuarına, Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası da bu yıl birlikte katılıyor.
 • 13:20Polatlı Kalite Yönetim Merkezi, Çalışmalara Yemekhaneden BaşladıPolatlı Belediyesi Kalite Yönetim Merkezi, birimlerin verimini, üretim ve hizmet kalitesini artırmak için çalışma başlattı.
 • 13:19Polatlı, 13 Eylül Kutlamalarına HazırlanıyorAnkara'nın Polatlı ilçesinde, 13 Eylül Sakarya Zaferi Kutlamaları çerçevesinde Kıbrıs, Denizli ve Polatlı’dan takımların katılımıyla 12-13 Eylül Sakarya Zaferi Kupası Masterler Futbol Turnuvası organize edildi.
 • 14:52Polatlı Belediyesi Haşeratla Mücadele EdiyorMevsim normalleri üzerinde yağan yağışlar nedeniyle ortaya çıkan haşereler, Polatlı Belediyesi ilaçlama ekipleri tarafından etkisiz hale getiriliyor.
 • 19:34Ankara ve Bazı İllerde Elektrik KesintisiAnkara, Bartın, Çankırı, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı semtlerine planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında, 25 Ağustos Salı günü elektrik verilemeyecek.
 • 14:33Hisarcıklıoğlu'ndan Polatlı'ya ÖvgüKırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu ile birlikte düzenlediği 1. Ayçiçeği Festivali sona erdi.
 • 12:13Polatlı'da Yemek Yarışması YapılacakPolatlı Belediyesi ve Kent Konseyi, yöresel yemek yarışması düzenleyecek.
 • 15:10Sakarya Nehri'nden Fırat'a Uzanan Tarihi Köprü Projesi İmzalandıAnkara'da Polatlı Ticaret Odası'nın ve Birecik Ticaret Odası'nın ortaklığında "Sakarya Nehrinden Fırat'a Uzanan Tarih Köprü" adlı projenin sözleşmesi Ankara Kalkınma Ajansı ile imzalandı.
 • 14:50Sakarya Nehri'nden Fırat'a' Projesi İmzalandıAnkara'nın Polatlı Ticaret Odası, 'Sakarya Nehri'nden Fırat’a Uzanan Tarihi Köprü' adlı projesi için Ankara Kalkınma Ajansı ile sözleşme imzaladı.
 • 14:36Polatlı Ticaret Odası'nın İş Garantili Kursları BaşlıyorAnkara'nın Polatlı Ticaret Odası, 2015 yılı başından bu yana açtığı ve Ramazan ayı dolayısı ile ara verdiği 'UMEM Beceri 10 Meslek Edindirme Kursları'na yeniden başlıyor.
 • 11:20Sakarya Nehri'nden Fırat'a Uzanan Tarihi KöprüSakarya Nehri'nden Fırat'a Uzanan Tarihi Köprü" Projesi İmzalandıAnkara’da Polatlı Ticaret Odası ve Birecik Ticaret Odası ortaklığında "Sakarya Nehrinden Fırat’a Uzanan Tarihi Köprü" projesinin sözleşmesi Ankara Kalkınma Ajansı ile imzalandı.
 • 18:18Ankara ve Bazı İllerde Elektrik KesintisiAnkara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı semtlerine planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında, 23 Ağustos Pazar günü elektrik verilemeyecek.
 • 15:44Polatlı'da Yöresel Yemek Yarışması DüzenlenecekPolatlı Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından, Sakarya Zaferi kutlamaları kapsamında yöresel yemek yarışması düzenlenecek.
 • 09:45Ortaca Tigem'den Buğday İhalesiOrtaca Tigem'den Buğday İhalesiMuğla’nın Dalaman ilçesinde Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı (TİGEM) Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü tarafından buğday ihalesi yapılacakTarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı (TİGEM) Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü, 2015 yılı istihsali tahmini 300 Ton Ziyabey-98 çeşidi Buğdayı, 3 parti halinde kilogramı 75 kuruştan olmak üzere toplamda 225 bin lira muhammen bedelden satışı için ihaleye çıkıyor.
 • 02:33Mevsimlik İşçiler Kavga Etti: 1 Ölü 7 YaralıMevsimlik İşçiler Kavga Etti: 1 Ölü 7 YaralıBaşkent'te, aralarında Suriyelilerin de bulunduğu mevsimlik işçiler arasında kavga çıktı. Kavgadan sonra hastaneye tedaviye giden kişi hastane önünde dövülerek öldürüldü.
 • 15:46Polatlı'da Soğan Hasadı BaşladıTürkiye’nin önemli soğan üretim bölgelerinden olan Ankara’nın Polatlı ilçesinde hasat dönemi başladı.
 • 14:54Vali Kamçı, Tümgeneral Angun'u Ziyaret EttiVali Kamçı, Tümgeneral Angun'u Ziyaret EttiMalatya Valisi Süleyman Kamçı, 2. Ordu Komutanlığı’nda göreve yeni başlayan Tümgeneral Avni Angun’u ziyaret etti.
 • 17:28Ankara'da Elektrik KesintisiAnkara’nın bazı ilçelerine 18 Ağustos 2015 tarihinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle enerji verilmeyecek.
 • 17:10Polatlı'da Üreticiler Hırsızlıklardan ŞikayetçiAnkara'nın Polatlı ilçesindeki bazı üreticiler, sulama amaçlı tarlalara kurdukları trafolarda meydana gelen hırsızlıklardan mağdur olduklarını belirtti.
 • 16:0881 İlin Kadın Girişimcileri81 İlin Kadın Girişimcileri" Sergisi AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehter Takımının gösterisi - Sergi açılan meydan - Kuran okunması - Vali Ali Kolat'ın konuşması - sergi alanından genel detaylar - Vali Kolat'ın gözlemeyi açık arttırmayla satması ve stantların gezilmesi - Standlarda satılan ürünler - Yrd. Doç. Dr. İrge Şener'in konuşması - Girişimci bir kadının konuşması Kadın girişimciler Kırıkkale'de buluştu- TOBB'a bağlı kadın girişimcilerin katılımıyla "81 İlin Kadın Girişimcileri" sergisi Kırıkkale'de açıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) bağlı kadın girişimcilerin katılımıyla "81 İlin Kadın Girişimcileri" sergisi Kırıkkale'de açıldı.
 • 14:55Kadın Girişimciler Kırıkkale'de BuluştuTürkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) bağlı kadın girişimcilerin katılımıyla "81 İlin Kadın Girişimcileri" sergisi Kırıkkale'de açıldı.
 • 21:03Ankara ve Bazı İllerde Elektrik KesintisiAnkara, Bartın, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerine 7 Ağustos'ta elektrik verilemeyecek.
 • 11:05Tzob Genel Başkanı Bayraktar AçıklamasıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, arpada bu yıl rekolte artışının üreticiyi sevindirdiğini, ancak fiyatının üzdüğünü belirtti.
 • 10:31Arpada Hasadın Sonuna DoğruTZOB Genel Başkanı Bayraktar, buğdayın ardından ülkemizin en fazla ürettiği tahıl olan arpada, bu yıl rekolte artışının üreticiyi sevindirse de fiyatın üzdüğünü söyledi.
 • 13:11Şehit ve Gazi Çocuklarına Kültür GezisiŞehit ve Gazi Çocuklarına Kültür GezisiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit ve gazi çocukları seyit onbaşı mecidiye tabyası ziyareti.